Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie sprawdzilem i na 100 % kod 8001000A

wynika z tego ze gdy mamy ustawiony jezyk pl w ustawieniach konta ( sklepik ) zaczyna sie wszystko sypac ...

gdy przestawimy na angielski dziala update oraz test polaczenia interentowego - jakis syf qrwa a nasze pieprzone sony jak zwykle pierdoli w czape nawet nie zamierza poinformowac userow o tym problemie lub jak go usunac .... shit

a moj problem dotyczacy trybu online w grze bad company 1 wynika na bank z tego ze mam plusa bo na koncie bez abo smiga jak trzeba i laczy bez pudla myslalem ze to wina duzej liczby userow na licie ( bo takie cos tez gdzies wyczytalem ) ale znajomi ktorzy maja ich wiecej niz ja graja bez problemu ale zaden z nich nie ma abo ... wiec zaplacilem 200 pln i nie moge grac ja pierdole :(

Edytowane przez DJYano
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie że wykryłeś fixa na ten błąd :) - sprawdzę u siebie czy działa, ale to dopiero w weekend (+ dla ciebie) a Sony jak zwykle coś spartolili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej a ja mam tez troche dziwny problem.

Wczoraj normalnie gralem w Battlefield'a 3 z Back to Karkand do chyba 3 w nocy. Dzis rano wiedzac o nowym patchu ktory wyszedl DZIS wlaczam gre aktualizuje sie... okolo godzine :) ale okej.

Zainstalowalo sie i ucieszony ze zaraz popykam na poprawkach a tu nagle czarny obraz przez 10- 15sek i sie nawet niewlaczyl poczatek, po tych 10-15 sek wylaczyla sie gra i wyskoczyl blad 80010038... :)juz nic nie moge zrobic nawet bo usuwalem calego battlefielda z dodatkiem sciagalem jeszcze raz patcha i to samo ... wszedlem w SAVE MODE... zrobilem Restore FIle System jak zrobil to WKOWAL i nic ... :( pomozcie mi prosze !

.... juz teraz zainstalowalem gre na offline i jak chcialem wlaczyc to wogole nie dziala tera w tym samym momencie :/

Edytowane przez Getheads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem Jailbreaka 3,41 i ktos gdzies na forum napisal ,ze usunac mozna tylko wgrywajac tego samego(3,41) a potem dopiero da sie wgrac nowszy.. nigdzie nie moge znalezc starszych firmware zeby poprobowac.. a przy 4.11 wyskakuje blad taki jak w temacie.. chce zaktualizowac.. zrobilem wczesniej pelne formatowanie z przywroceniem systemu ps3 i jest niby 3.41 czysty..ale to tez nie pomoglo i dalej nie da sie zaktualizować !!.. prosze o pomoc!!!

z Recovery Menu tez probowalem to zrobic i ten sam blad wyskakuje... ratujcie!! chce miec oryginalnego softa 4.11 ..przez jailbreaka zrobil mi sie taki syf..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowym posiadaczem PS3 i zastanawiam się czy jest jakiś sposób na błąd 0x80023111 przy zakupie niektórych gadżetów w sklepach PS Store! W moim przypadku nie mogę kupić nic z serii Beats by DRE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przepinam kabel z dekodera N do PS3 ( narazie mam jeden kabel internetowy w pokoju i musze go przepinac ) pojawia sie komunikat " blad polaczenia DLNA error 606 " moze ktos pomoc z gory dzieki. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy błąd 80029020 przy testowaniu połączenia wyskakuje

drugi 8002E5B0 w gt academy nie można połączyć się z serwerami

jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy błąd 80029020 przy testowaniu połączenia wyskakuje

drugi 8002E5B0 w gt academy nie można połączyć się z serwerami

jakieś rady ?

Marcin zmień zpowrotem język w PSN na Angielski

z powrotem*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin zmień zpowrotem język w PSN na Angielski

z powrotem*

nie pomogło już jakiś czas temu zmieniłem bo ktoś tu w temacie pisał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wie ktoś co z tym błędem 0x80023111 w ps store? Pomocy!!!

Edycja!!! :)

Żeby nie wyskakiwał ten błąd należy zmienić język PSN na angielski :)

Edytowane przez Pawel99PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyskakuje mi błąd użytkownik został wypisany z psn (8001000A) wie ktoś może ocb ?

Wczoraj miałem podobnie, tylko inny kod błędu. Tak bywa sporadycznie od pewnego czasu, nikt nie zna przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam błąd 8071xxxD

internet normalnie działa (piszę z PS3) ale nie mogę się połączyć z psn

czy ma to jakiś związek z zakupami z pss?

80710D36

nie mogłem zedytować posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo, fajną sobie porę wybrali na konserwację.

... chyba że to znowu atak? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mogli chcociaz powiedaomi c gdzies jakis tweet blog fb ... ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci wynalazłem info, że to na pewno nie jest konserwacja. PSN ma znowu jakieś problemy. Jak zwykle w sumie. Zaczynam się do tej dziurawej tandety przyzwyczajać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pół roku często pojedyncze błędy losowo dotykają różnych użytkowników, dzisiaj jak widać wszystkich. Nie wiem co jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja druga awaria konsoli w ciągu dwóch kolejnych wolnych weekendów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety kupa u mnie ten sam błąd.

Mam nadzieje ze szybko sie z tym uporają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest konserwacja PSN więc raczej dzisiaj już nie pogracie...a to wszystko z powodu zmian które zapowiedzieli na E3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko cierpliwie czekac, chociaz nie wierze w to ze dzisiaj to naprawia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mylcie tego co sie dzieje teraz z PSN z błędami i awarią...ta przerwa jest kontrolowana i jest po to żeby zmienić pewne rzeczy, oni to wszystko zaplanowali prawdopodobnie...co najwyżej z datą im nie wyszło ale już mniejsza z tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×