Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytajnik jest od pytania a bana w większości przypadków dostaje się za bycie debilem ...

Zadałeś pytanie i dostałeś informację gdzie konkretnie otrzymasz wyjaśnienie sytuacji, nikt z nas w Twoim imieniu nie będzie dzwonił do Sony a tylko oni są w stanie udzielić Ci odpowiedzi zawierającej konkrety których najwyraźniej oczekujesz.

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec. zadzwoniłem odebrała pani o miłym aczkolwiek zaspanym głosem. wyjasnilem w czym rzecz pani skrupulatnie wziela sie za szperanie w komputerku za pomoca mojego adresu email i podaniu calego życiorysu, dowiedzialem sie ze dostalem bana tylko na 7dni do 5.04 wylacznie...(co akurat wiem i jest to oczywiste) pytala sie o kontakt z innymi graczami tłumaczyłem i wyjaśniałem ze mój jedyny kontakt polegał na rozmowie z 2 ziomkami za pomoca headseta i kilka tam nieznaczacych wiadomosc...tez tylko do nich..

no i tu zaczeły sie schody. jedyne co pani mogla zrobic to wyslac zgloszene do sony z prosba o wyjasnienie problemu, co moze spowodowac iz przedłużą mi "zawias" az do wyjasnienia.

ja uwazam iz nie zrobilem nic co zasluguje na bana zostalem odciety od darmowej uslugi sony bez powodu i tak naprawde bez konkretnej przyczyny.

Czuje sie poszkodowany i na telefonie zniklo juz pierwsze 3zl.i do tego nawet korporacja sony nie zamieza do mnie oddzwaniac tylko ja sam musze sie z nimi skontaktowac po okolo 5 dniach bo oni nie maja limitu czasowego na zainteresowani sie sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Niestety tak jest, ale coś musiało się stać, ponieważ, aby zablokować/zbanować konto musi zostać wysłany report z powiadomieniem o naruszeniu regulaminu PSN.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierdzielone sony ja nie moge nic zrobic ostatnio wieszalo sie az sie zesralo calkowicie. wyskakuje mi ciagle ze system padl i instaluje wkolo system z zerowym skutkiem bo po restarcie konsoli znowu wyskakuje instalacja. od czasu tego jeb zamachu hakerow jeb w d cweli na xboxa niech sobie zamachy robia. pozatym jesli resistance wyjdzie platny mulltiplayer to nie widze sensu trzymac zadnej konsoli dluzej. sprzedam obydwie x i ps3 i kupuje kompa lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

hahahahahahahahahaha

nie moge z twojej wypowiedzirofl.gifrofl.gifrofl.gifrofl.gifrofl.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam problem z sygnaturą w profilu, chcialem pod nia wprowadzic sobie tekst tak zeby w poscie pod sygnatura byl tekst ale caly czas wyskakuje mi blad 10211. pomoze mi ktos ?

o a teraz to w ogole to mi sygnatura nie chce dzialac. tez ten sam blad kasuje i wklejam an nowo i ciagle pokazuje sie to samo.

Edytowane przez robert163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moja konsolą wykazuje mi 4 errory(80028ED4; 80710102; 80710723; 80023017) i nie umiem sobie z nimi poradzić czy jest ktoś z okolic Poznania kto by mi pomógł ?? Proszę o wiadomości na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moja konsolą wykazuje mi 4 errory(80028ED4; 80710102; 80710723; 80023017) i nie umiem sobie z nimi poradzić czy jest ktoś z okolic Poznania kto by mi pomógł ?? Proszę o wiadomości na PW

Wszystkie te błędy są związane z siecią.

Poczytaj w temacie PS3 a sieć może tam znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj włączyłem konsole i pojawiła się informacja, że jest do pobrania nowa aktualizacja, więc pobrałem, wszystko działało ok. pograłem chwilkę i wyłączyłem konsolę.

Problem pojawił się dzisiaj, podczas włączania jakiej kolwiek gry pojawia się błąd 8001050F (Miał ktoś z czymś takim doczynienia ? ).

Macie jakieś pomysły co mogę z tym zrobić? Mam PS3 FAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj włączyłem konsole i pojawiła się informacja, że jest do pobrania nowa aktualizacja, więc pobrałem, wszystko działało ok. pograłem chwilkę i wyłączyłem konsolę.

Problem pojawił się dzisiaj, podczas włączania jakiej kolwiek gry pojawia się błąd 8001050F (Miał ktoś z czymś takim doczynienia ? ).

Macie jakieś pomysły co mogę z tym zrobić? Mam PS3 FAT.

Hamm a google?? Za trudne? PROBLEM z 8001050F Pobrałeś najnowszy 3.70?? Bo wszędzie jest o aktualizacji z marca 2010 która była zmorą PS3 FAT, niemożliwość podłączenia się do PSN i brak możliwości uruchamiania gier, problem dot. zegara wewnętrznego konsoli, spróbuj zadzwonić na infolinię PS 801-230-000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że u mnie z zegarem jest wszystko w porządku, z PSN też mogę się połączyć. 3.70 Pobrałem.

Edytowane przez xZELK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj zrobić kopię swoich danych, potem pobierz ze strony SONY soft 3.70 i za pomocą pena go ponownie zaktualizuj, może pomóc. Jak nie może RECOVERY MENU i spróbuj odbudować bazę, ostatecznym krokiem będzie Restore PS3 System czyli jak byś wyjął konsolę z pudełka.

Bartoszkoo56

A może spróbuj przez RECOVERY MENU zrobić update, opis jak wejść masz na początku mojego postu, pamiętaj aby ścieżka z plikiem aktualizacyjnym na penie miała postać:

X:/PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP (duże litery mają znaczenie a X: to przykładowa litera napędu.

Tutaj link do softu - 3.70

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pomogło, poszło pełne formatowanie.

Format nie pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pomogło, poszło pełne formatowanie.

Format nie pomógł.

Update softu też nie z poziomu recovery menu ? Jeśli nie to zapewne gwarancji już nie masz na playa, ewentualnie serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, ale nie wiem dlaczego PS3 nie widzi jakby tego pena. Normalnie zrzucałem z niego zawsze filmy na ps3, a teraz nagle nie wygrywa tej aktualizacji na penie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj z innym no i pamiętaj aby utworzyć na penie folder PS3 a w nim folder UPDATE (z dużych liter) i do UPDATE wrzuć plik z aktualizacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem, włączyłem błąd nie występuje ale gdy włączam jaką kolwiek grę występuje błąd 80010514 czyli, że dysk uszkodzony, albo zanieczyszczony, szkoda tylko, że każda moja gra to wręcz lustro. Wyłączyłem konsole i włączyłem z powrotem i gry już w ogole nie widziało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem, włączyłem błąd nie występuje ale gdy włączam jaką kolwiek grę występuje błąd 80010514 czyli, że dysk uszkodzony, albo zanieczyszczony, szkoda tylko, że każda moja gra to wręcz lustro. Wyłączyłem konsole i włączyłem z powrotem i gry już w ogole nie widziało.

TUTAJ gość napisał, że dopiero po 6 razie konsola zaczęła mu czytać płyty (ostatni post w temacie z linku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie jakoś 6 razy nie dało rady. Robiłem już z 20 i nic. Chyba się poddam.

Ile mógłbym zawołać za taką konsolę i grami: Virtua Fighter5, Fifa11,Uncharted 1&2, GTA IV, Spiderman3, NBA08, Resistance1 - wszystkie jak wyżej pisałem to lustra.

Edytowane przez xZELK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×