Skocz do zawartości
AGArtha

Ranking Trophy Hunters

Rekomendowane odpowiedzi

Ranking z tego wątku jest całkowicie odrębnym zestawieniem.

Nie ma nic wspólnego z tym z Portalu.

dzieki za szybka odp wiem ze to jest osobny ranking tylko wlasnie mam pytanie jak dostac sie na ranking ten na portalu bo w regulaminie pisalo ze trzeba podac w profilu swoje id z ps3 i miec wiecej punkto niz ostatnia osoba na liscie i spelniam te kryteria a na rankingu wciaz mnie nie ma dlatego chcialbym sie dowiedziec co musze jeszce zrobic albo do kogo napisac zebym sie znalazl na rankingu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawy związane z Rankingiem z Portalu zostały ustalone w odrębnym wątku, wszelkie zapytania można kierować do naszego Admina, ponieważ On trzyma nadzór nad Portalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwując ten cały ranking, ten i nie tylko ten, dochodzę do jedynego słusznego wniosku - JEST ON NIEMIARODAJNY. Ranking sam w sobie, owszem w jakimś stopniu oddaje to co się komu należy, ale sama ilość trofeów wg mnie dość kiczowato przekłada się na jakość. Weźmy na ten przykład dwóch osobników, których w dniu w którym to pisze cechuje pozycja 7 i 8/ Zawiszakapy ma 20 platyn w dorobku i zajmuje pozycję powyżej osobnika, który może się pochwalić kolekcją 35 platyn.

Oczywiste jest, że poprzednik ma od zesrania brązowych pucharków co by wycisnąć level. Co się narzuca na ślinotok, to fakt, że ilość tutaj a nie jakość wchodzi w grę i to jest jedna wielka porażka systemu oceniania via Trofea. Jest on po prostu uproszczony do miana 'noob friendly' i, co za tym idzie, strasznie upośledzony. Tak na dobrą sprawę, na pierwszym miejscu może znaleźć się gracz, który gra we wszystko co popadnie po najmniejszej linii oporu. Dla mnie to wygląda jak 'wymuszanie podium na pudle przez niedzielnych graczy, tylko dlatego że dużo grają - to jak grają nie ma tu znaczenia' - raz jeszcze: ilość, nie jakość. Smutne, żałosne i nie oddające w żaden sposób skilla. Ot, ranking trofeo-żerców, a nie hunterów.

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rankingu niestety są osoby które oszukują ze zdobywaniem trofeów za pomocą hackowania. Wywalić ich! Można to sprawdzić w jakim czasie ktoś zaliczył platyne bo w kilka minut zdobycie platyny jest niemożliwe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwując ten cały ranking, ten i nie tylko ten, dochodzę do jedynego słusznego wniosku - JEST ON NIEMIARODAJNY. Ranking sam w sobie, owszem w jakimś stopniu oddaje to co się komu należy, ale sama ilość trofeów wg mnie dość kiczowato przekłada się na jakość. Weźmy na ten przykład dwóch osobników, których w dniu w którym to pisze cechuje pozycja 7 i 8/ Zawiszakapy ma 20 platyn w dorobku i zajmuje pozycję powyżej osobnika, który może się pochwalić kolekcją 35 platyn.

Oczywiste jest, że poprzednik ma od zesrania brązowych pucharków co by wycisnąć level. Co się narzuca na ślinotok, to fakt, że ilość tutaj a nie jakość wchodzi w grę i to jest jedna wielka porażka systemu oceniania via Trofea. Jest on po prostu uproszczony do miana 'noob friendly' i, co za tym idzie, strasznie upośledzony. Tak na dobrą sprawę, na pierwszym miejscu może znaleźć się gracz, który gra we wszystko co popadnie po najmniejszej linii oporu. Dla mnie to wygląda jak 'wymuszanie podium na pudle przez niedzielnych graczy, tylko dlatego że dużo grają - to jak grają nie ma tu znaczenia' - raz jeszcze: ilość, nie jakość. Smutne, żałosne i nie oddające w żaden sposób skilla. Ot, ranking trofeo-żerców, a nie hunterów.

Wziąłeś pod uwagę gry z PlayStation Store? Ja mam tylko 20 platyn i 16 level, tylko że grałem bardzo dużo w gry ze sklepiku w których po prostu nie ma platyn.

W rankingu niestety są osoby które oszukują ze zdobywaniem trofeów za pomocą hackowania. Wywalić ich! Można to sprawdzić w jakim czasie ktoś zaliczył platyne bo w kilka minut zdobycie platyny jest niemożliwe.

Popieram. I z tego głównego rankingu też przydałoby się. Liczba uczestników zmniejszy się o połowę haha :laugh:

Edytowane przez Duszol_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o chodzi o ranking to, moim zdaniem, najlepiej sprawdziłby się system taki jak jest przy klasyfikacji medalowej na olimpiadzie... Zaczynając od największej ilości platyn, złota, srebra i brązu... bo jak wiadomo mnóstwo pucharków brązowych wpada samoczynnie lub najłatwiej je zdobyć... a nad taką platynką to już trzeba posiedzieć...

A jeżeli chodzi o cheat-erów to nie komentuje tego bo sensu w oszukiwaniu samego siebie nie widzę w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o oszukiwaniu z trofeami:shok:

Poradnik jak oszukiwać:

-Kup trofea na allegro

-Wbij komuś trofea, a w zamian on wbije Tobie

-Pobierz z internetu save, tudzież inne dziadostwo i po 3 minutach ciesz się platyną

:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Oszuści" są wśród Nas! Dzięki pomocy "życzliwych" TrophyHunterów, część z nich została nakryta na krętactwie.

Oczywiście "Trofeowi szarlatani" zostaną usunięci z Rankingu bez możliwości powrotu.

Zdobycie pełnego zestawu pucharków łącznie z platyną w czasie ok. 20 minut jest raczej niemożliwe.

Na pierwszym miejscu "pod lupę" trafią Użytkownicy posiadający Platynę w :

- Call of Duty: Modern Warfare 2,

- Socom: Confrontation,

- FUEL,

- Prototype,

- FIFA 10,

- FIFA 09,

- BioShock,

- Dead Space,

- Uncharted: Drakes Fortune,

- inFamous,

- Sega Mega Drive & Sonic's Ultimate Genesis Collection,

- Tomb Raider Underworld,

- Transformers 2: ROTF,

- Fallout 3,

- Call of Duty: Classic

Wasza postawa w tej sprawie będzie również bardzo pomocna!

Jeśli wiesz o oszustwie któregoś z Użytkowników lub wiesz o innych grach, w których jest również możliwe kopiowanie i hackowanie save'ów - napisz do mnie PW na forum.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Postaram się dziś/jutro uporać ze sprawdzeniem Użytkowników z naszego Rankingu - oj będzie pracy sporo. Ale myślę, że dam radę.

Platynowym skrytożercom mówimy stanowcze NIE!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o oszukiwaniu z trofeami:shok:

Znalezione na youtube

hackowanie dotyczy gry FUEL nie radze nikomu tego robić. Zamieściłem to tylko żeby mogliście zobaczyć zresztą na youtube jest tego pełno niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można to robić, ale jest to dosyć ryzykowne, bo jak w minutę wbijesz 50 trofeów Sony na pewno to zauważy i może skończyć się banem na konto. Jak starałem się zrobić platynę w FIFĘ 09 (która obecnie bez kombinacji z save'ami jest niemożliwa, bo powyłączali tryby sieciowe) to trochę o tym poczytałem i nawet nie wiedziałem, że w tylu grach można tak szybko wbić grindowe trofea...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można to robić, ale jest to dosyć ryzykowne, bo jak w minutę wbijesz 50 trofeów Sony na pewno to zauważy i może skończyć się banem na konto.

A co jeśli kopiujesz save'a po tym jak konsola wróciła wycyzszczona np z serwisu? też uważasz że skoncyz sie banem? whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego warto robić co jakiś czas kopie saveów...

Nauczyłam się tego po tym, jak zaliczyłam data corrupted na jednej z gier.

Nigdy nie wiadomo co może nas spotkać.

Przepadło - no trudno - trzeba się sprężyć i zacząć grę od nowa a nie bawić się w supermarket.

A co jeśli kopiujesz save'a po tym jak konsola wróciła wycyzszczona np z serwisu? też uważasz że skoncyz sie banem? whistling.gif

Powiedzmy, że przeszedłeś grę do połowy i nagle z jakiegoś powodu save Ci przepadł... i co? kupisz sobie savea, który dotyczy gry ukończonej na 100%. To po co Ci taki save? Przecież nie dotarłeś do końca gry... Zastanów się o czym Ty w ogóle mówisz!

W ogóle to temat "zakupów" nie jest ideą tego wątku także proszę już o tym tutaj nie dyskutować.

Zrobienie platyny na bazie kupionego/ściągniętego save to czyste oszustwo! BAN bez żadnych dyskusji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to temat "zakupów" nie jest ideą tego wątku także proszę już o tym tutaj nie dyskutować.

Zrobienie platyny na bazie kupionego/ściągniętego save to czyste oszustwo! BAN bez żadnych dyskusji!

Koleżanka dobrze prawi i z tej okazji nie omieszkam jej schłodzone piwko podać.

Co się tyczy samego tematu oszukiwania z trofeami to jest to dla mnie, jako gracza zdeklarowanego i oddanego, sprawa kuriozalna i karygodna. Jest to tak małostkowe podejście co poniektórych "graczy", że dziw bierze po co taki w ogóle chwyta się za granie, skoro nomen omen nie czerpie z tego korzyści, a robi to tylko dla uzyskania sztucznego poklasku wśród innych i ku uniwersalnej potrzebie "dochodzenia do czegoś" - a, że po najmniejszej linii oporu - to już mniejsza o to. Wszak nie wkład i praca się liczy, a efekt końcowy. Faust się mylił, jednak cel a nie dążenie do niego jest najważniejsze :P

Ręce opadają. Jak można czerpać przyjemność z tak "zdobytej" platyny ?!? To mi wygląda na kolejną sprawę dla Archiwum X. :P

Sorry, ale jeśli będę miał kiedyś nieprzyjemność spotkać się z takim kanciarzem to z chęcią go zabiję śmiechem.

Na wzór "Piłeś - nie jedź", proponuję zawiązać nową inicjatywę uświadamiającą w społeczeństwie użytkowników PS3:

"Jesteś Lama - Nie graj"

yoda_noob-12275.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w sumie proponowalbym umieszczenie nickow takich osobnikow (najlepiej) w newsie na stronie glownej, azeby sie wstydzili, zebrac wszystkich do kupy i byloby hall of fame, ja chetnie bym sie dowiedzial co to za idioci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlucardMZ bardzo dobry pomysl.Moze to odstraszy innych przed zdobywaniem w ten sposob trofeow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, tych co wiecie że oszukuja, wywalić na zbity pysk. Wtedy będę wyżej w rankingu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak w sporcie dopingowi mówimy NIE! :beee:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie. Jutrzejsza aktualizacja prawdopodobnie uszczupli nieco listę uczestników a część z was jak i ja pewnie podniesie się w rankingu. Nie jestem przeciwny hackom jeżeli nie służą podniesieniu się w rankingu ale ci co już są na liście powinni z niej jak najszybciej zniknąć jeśli mają jakąś nieuczciwą platynę na sumieniu.

Edytowane przez Tarnorwor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za podaniem PSNid wyrzuconych z rankingu szmaciarzy do publicznej wiadomości na forum! Nie chciałbym czytać ich postów i nie daj boże jak komuś taki trafi do friendlisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli kopiujesz save'a po tym jak konsola wróciła wycyzszczona np z serwisu? też uważasz że skoncyz sie banem? whistling.gif

jesli masz juz trofea wysłane to przecież fakt ze zrobisz sobie kopię np. do nowej konsoli nie zmieni ci dat ich uzyskania na twoim koncie, nie rozumie problemu, jedyny problem jesli nie wysyłał

byś na bieżąco trofek, czyli chyba nie ma w tym momencie wcale problemu. Chyba wręcz jest to wykretne tłumaczenie ajkiegos oszustwa. Jesli załatwiłbys sobie od kogos zapis gry tylko po to by nie robić czegos po raz drugi to nie bedzie to miało wpływu na zdobyte wczesniej trofea - są one na twoim koncie. Jesli nie to juz coś w trawie piszczy i poszlaki wskazują na oszustwo, bo kazdy gracz wysyła na bieżąco uzyskane trofywink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwosć np od kolegi zgrać sobie np 80 % trofeów? On ma 80 % gry, i jakos da sie to skopiować ? (TYLKO PYTAM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwosć np od kolegi zgrać sobie np 80 % trofeów? On ma 80 % gry, i jakos da sie to skopiować ? (TYLKO PYTAM)

Nie da się tak. Gdyby coś takiego dało się zrobić to dawno ludzie mieliby górę calaków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×