Skocz do zawartości
AGArtha

Ranking Trophy Hunters

Rekomendowane odpowiedzi

wciąż poniżej 400 trofików. a sąsiedzi.... mam nadzieje , że utrzymam widoczną różnice :P . A może zrobić ranking odnoszący się do stopnia ukończenia gier? , żeby tak zobaczyć jak kto gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także odpadam. Jakoś odechciało mi się robić platyn i ogólnie trofeów w grach. Przynajmniej zwolni się miejsce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciąż poniżej 400 trofików. a sąsiedzi.... mam nadzieje , że utrzymam widoczną różnice :P . A może zrobić ranking odnoszący się do stopnia ukończenia gier? , żeby tak zobaczyć jak kto gra?

Był kiedyś wątek zwany "Platinum Club - czyli gry ukonczone na 100% " prowadzony przez Pawlos'a, gdzie było zestawienie dotyczące poziomu ukończenia gier (platyna/100%) jednak wątek umarł śmiercia naturalną ze względu na brak aktualizacji.

Deklarując swój wkład w rozwój TrophyClub brałam pod uwagę również podjęcie się opieki nad Platinum - jednak mój wolny czas, który poświęcam na Ranking jest wykorzystany w 110% ;) wiec Platinum już się nie mogę zajmować.

Tak do końca nie jestem przekonana czy w ogóle warto bawić się w zestawienie ukończonych gier. W Naszym Rankingu widać ile Kto posiada Platynek na koncie - tak więc można ocenić indywidualne zaawansowanie gracza w wyciskanie gry na maxa. (to już zostało potwierdzone przez Kill'a, który zamknął wątek Platinum)

Jeśli chodzi o gry bez platyny z PSS ... hmmm... myślę, że nie bądźmy już tacy drobiazgowi ;)

Jeśli Ktoś ma ochotę pochwalić się super trudnym osiągnięciem 100% w gierce z PSS - np. TrashPanic :P proponuje dopisać sobie to w sygnaturce i Wszyscy będą wzdychać z zachwytu ;)

Pozdrawiam.

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finito ;) 1000 pucharków wpadło , wypisałem sie z rankingu :)

Tym Samym ustąpiłem miejsca :)) , powodzenia panowie ;)

A ja zdobyłem dziś kolejną hardcore'ową platyne, tj. w Red Faction Guerilla m.in. wg serwisu ps3trophies i jej użytkowników. Tym samym wypisuję się z rankingu, nie mam zamiaru rywalizować z trofeowymi dziweczkami. Pa :ok:

Też proszę o wyrzucenie z rankingu.

Ja także odpadam. Jakoś odechciało mi się robić platyn i ogólnie trofeów w grach. Przynajmniej zwolni się miejsce :P

Nie musicie od razu epatować przed wszystkimi swoją niechęcią do rankingu, czy ogólnie do Trophies. Wygląda to jak spęd bydła. Jeden osobnik spanikował, a reszta poleciała za nim. Sorry za porównanie, ale tak to wygląda. PS3 Trophies są częścią tej konsoli i gier czy to się komuś podoba czy nie. Po co się zapisywaliście? Może trzeba było kupić Wii? Uczestnictwo w takim rankingu uważałbym raczej za przywilej i honor, a o docenieniu czyjeś pracy i czasu włożonego w jego powstanie nie wspomnę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan freezy1989 nadal zdobywa trofea więc blefował :wink:

Ja straciłem ochotę na wbijanie pucharków kiedy miałem około 13 lvl i 50% (potem zdobywałem na siłę w kiepskich grach). Praktycznie nic się nie zmienia w statystykach, nie ma takiej radości jak na początku zabawy z osiągnięciami, kiedy każde trophy dawało ogromną satysfakcję. Jedyne co zostaje to wbijanie platynowych "blaszaków", ale dzisiejsze gry nie są tego godne. Oczywiście jest kilka perełek - taki Uncharted 2, lub w moim przypadku jakieś ścigałki przy których można się potrudzić i wycisnąć to co się z gry wycisnąć da. A więc czekam na te warte zakupu gry i kilka pucharków więcej będę mieć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie od razu epatować przed wszystkimi swoją niechęcią do rankingu, czy ogólnie do Trophies. Wygląda to jak spęd bydła. Jeden osobnik spanikował, a reszta poleciała za nim. Sorry za porównanie, ale tak to wygląda. PS3 Trophies są częścią tej konsoli i gier czy to się komuś podoba czy nie. Po co się zapisywaliście? Może trzeba było kupić Wii? Uczestnictwo w takim rankingu uważałbym raczej za przywilej i honor, a o docenieniu czyjeś pracy i czasu włożonego w jego powstanie nie wspomnę.

To może tak. Nie spanikowałem. Raczej zrobiły to osoby, które kupiły gry tylko i wyłącznie dla łatwej platyny, aby wzbić się w rankingu.

Po drugie panie profesorze trofea są owszem częścią ps3, ale nie były nią zawsze.

Po trzecie zapisałem się, bo oczekiwałem prawdziwej rywalizacji, a nie ''dziwka dziwka hunter'' :turned:

O jakim ty honorze prawisz? Niech spojrzę w frendsy: ten ma platyne w terminatorze, ten też, ten też... o, i jeszcze jeden!

Soul

A hasan nie zdobywa, więc trzyma słowo :thumbsup: Od 4 miesięcy żadnego pucharu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A hasan nie zdobywa, więc trzyma słowo :thumbsup: Od 4 miesięcy żadnego pucharu :P

Chyba w nic nowego nie gra, bo puchary same wpadają podczas grania, nie ważne jak byśmy się starali (ich nie zdobyć).

Mi wpadły ostatnio ze 4 od chyba miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakim ty honorze prawisz? Niech spojrzę w frendsy: ten ma platyne w terminatorze, ten też, ten też... o, i jeszcze jeden!

To kogo ty w tych friendsach masz :> u mnie by bylo "o, ten nie ma o.O!" przynajmniej do czasu az terminator bedzie wart 30-40 zl ;) (dobrze ze w Sosnowcu otworzyli wreszcie jakis pseudo sklep z grami <3 )

btw. ranking to ranking - slowo to niesie za soba RYWALIZACJE, a jak wiadomo, ta rzadko jest honorowa, czasem ktos gra w to co lubi i przy okazji nabija w tych grach platyne i dla niego jest to przyjemnosc podwoja, a czasem dla kogos same trofea sa przednia motywacja do grania w gry - ludzie sa rozni, ich gusta tez.

Dla mnie zrobienie platyn w grach takich jak Uncharted, Demon's Souls (o tak! 120h +), Killzone 2, Fallout 3, Resident Evil 5, Call of Juarez: Więzy Krwi oraz Batmanie, to byla najczystsza przyjemnosc, ale procz tego, na horyzoncie nie widze nic wartego uwagi, dlatego zaczalem siegac po bardziej komercyjne tytuly z ... nudow i tak oto wpadla 8 i pewnie nie ostatnia tego typu platyna w Alone in the dark (z 20h trzeba poswiecic) przynajmniej do czasu wyjscia killerow, bo jakos wolny czas trzeba zabic, a sama gra w multi cod4 nie wystarcza bo nudzi takie trzepanie w jeden tytul non stop.

A wlasnie, odnosnie tej "masowej emigracji" z rankingu, oczywiscie, mozna z niego wyjsc kiedy sie chce itp itd. ale powinno sie od razu podziekowac AGArth'cie za to ze poswiecala dla was swoj wolny czas, mala rzecz, a cieszy, moim zdaniem.

Pozdro.

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kogo ty w tych friendsach masz :> u mnie by bylo "o, ten nie ma o.O!" przynajmniej do czasu az terminator bedzie wart 30-40 zl ;) (dobrze ze w Sosnowcu otworzyli wreszcie jakis pseudo sklep z grami <3 )

Ja ci mówię: Nie rób tego! :no:

Masz dobry dorobek platyn, a taki Terminator wszystko ci zje*ie!

Demon's Souls (o tak! 120h +)

Resistance 2 ... 350+ h, Red Faction Guerilla 200+ h, Unreal Tournament (120+ h). Jakos tak :P

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

1. Masowa rezygnacja z uczestnictwa w Rankingu faktycznie jest widoczna, co w ogóle mnie nie cieszy. Nikogo nie trzymam oczywiście siłą. Dobrze, że z każdą aktualizacją są również Nowi chętni do Naszego Klubu.

2. Posiadanie platyny w Terminatorze zaczyna wzbudzać zgorszenie u niektórych Graczy... To jest po prostu śmieszne!

Ja też mam platynę w tej grze, wiecie dlaczego? Bo gra bardzo mi się podobała! I wiecie co jeszcze? Wcale nie czuję się gorsza od tych, którzy, jak widać, mnie za taką uważają.

Jeśli ta platyna w Terminatorze jest tak odpychająca, że Osoby, które ją posiadają nie mogą "mieć zaszczytu rywalizować" z Tymi, którzy jej nie mają - proponuję założenie Rankingu TrophyHunterów, do którego będą mogły się zgłaszać wyłącznie te Osoby, które nie "dotknęły" tej gry.

3. Gram w to, co mi się podoba. Gram w to, co jest "na miarę" moich możliwości i umiejętności oraz spełnia moje oczekiwania. Np.: włączam grę... nagle stwierdzam, że mi się nie podoba, co powinnam więc zrobić, żeby Ktoś mnie nie oskarżał, że może mój poziom jest za niski żebym zasłużyła sobie na miano Łowcy Trofeów? Powinnam zapewne przejść tą grę mimo wszystko, żeby mieć ten "prestiż posiadania w niej platyny." (?)

Ogólnie uwielbiam gry z PSS. Moja pierwsza gra, w której zrobiłam 100% to PixelJunk Monsters - później otrzymała patch z trofeami, które również zrobiłam na 100%. Byłam wtedy bardzo dumna z siebie, ponieważ Znajomi, którzy mieli po 6,7,10 platyn w grach jakoś sobie nie mogli poradzić ze zdobyciem większości pucharków w PJM - i do tej pory tego nie zrobili.

Na obecną chwilę mam 9 level - i tylko 2 platyny. Dlaczego? Bo gram w gry z PSS, które sprawiają mi więcej przyjemności niż zabicie tysięcy przeciwników w jakiejś innej grze i zdobycie za to brązu.

Nie można nikogo oceniać własną miarą! Jeżeli miałabym tak właśnie robić patrzyłabym na to, że Ktoś ma np. 100% w Noby Noby Boy - pfff też mi wyczyn... daję dyche, kupuję badziew, kukam sobie w poradnik i w góra godzinę mam 100%. Ale po co mam to robić? Nie interesuję mnie przecież jak Ktokolwiek w Naszym Rankingu zapracował sobie na Własny level - ważne dla mnie jest to, że chce się nim pochwalić!

Jeszcze tu dodam, że jest też sporo takich Graczy, którzy np. chcą zrobić 100%/platynę w grze a nie dają sobie rady ze zdobyciem np. 1 trofea (tyle Mu/Jej zostało) i co robią? Albo zostawiają , albo się z tym męczą aż się nie uda, albo proszą kogoś o przejście/zrobienie wymaganej czynności aby otrzymać puchar. Wydaję mi się, że to też nie powinno nikogo interesować jak i skąd Ktoś ma to trofeum. Ma i już.

4. Nie oczekuję podziękowania za to, że prowadzę ten wątek.

Ogólnie moja praca przy Rankingu wygląda tak:

Mam wydrukowaną listę Uczestników, dopisuję do niej nowych i uzupełniam Każdemu po kolei Jego aktualne dane z profilu.

Siadam przed kompem i przepisuję wszystko z kartek do wzoru listy w excelu. - Wszystko byłoby prostsze, gdybym posiadała laptopa. Nie mam - nie narzekam. Następnie segreguję Użytkowników według levelu, ustawiam ich kolejno według % levelu, zaznaczam eqzekwo, mały mastering kolorystyki, trochę cackania ze wszystkim jednak myślę, że warto, przenoszę listę do Photoshopa, wstawiam obraz na stonkę i edytuję listę w wątku. Ogólnie poświęcam na to 3-4 godzinek.

Zdarza się, że się gdzieś pomylę, że Komuś coś "przekręcę" - jestem tylko człowiekiem i chyba mam prawo do pomyłki. Proszę się nie obrażać i nie oburzać - wystarczy mi napisać i wszystko sprostuję.

Czasami po prostu mi się nie chce robić aktualizacji, jednak dałam słowo i nie chcę sprawić zawodu Tym, Którzy faktycznie na nią czekają.

Wiecie co mnie cieszy po zrobieniu aktualizacji? Wasze zainteresowanie nią!

Wasze wypowiedzi na temat miejsca w Rankingu, miła konwersacja, gratulacje, cokolwiek.

Pozdrawiam.

Edytowane przez AGArtha
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AGArtha, ze swojej strony chciałbym (chyba w imieniu wszystkich) podziękować za tak profesjonalne podejście do sprawy! Świetna robota!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AGArtha, że masz rację! :thumbsup:

Pozdrawiam Marek

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło boże, teraz zaczynamy się bić o to że ktoś ma platynę w Terminatorze? Kogo to obchodzi, dlaczego takich akcji nie było przy tym jak wszyscy masowo przechodzili Noby Noby Boy? Aaaaa no tak tam nie było samego złota, ale dalej idiotycznie łatwe pucharki, grało się tylko po to żeby je wreszcie zaliczyć!!!!!!!!! Gram bo lubię, pucharki sprawiają mi przyjemność, tak te banalnie łatwe też. Może mnie powinno zacząć irytować to że ludzie mają więcej kasy ode mnie i mogą tym samym kupić więcej gierek z trofeami!? Może przez to są tak wysoko? No w sumie to chyba z nimi też nie warto rywalizować.... Trofeowa dziweczka....... No kurwa mać, to w COD też mam przestać grać bo ktoś gra tylko po to żeby być wyżej w rankingu? To muszą być dopiero dziweczki ło ho ho. Spoko, ktoś postanowił że odchodzi, szanuję decyzje, bo czemu by nie, ale żeby na podstawie tego jakie kto ma pucharki mówić o honorze i tym że nie warto obok kogoś takiego nawet być w jakiejś tabelce?

A żem wdzięczny za pracę nad rankingiem to mam nadzieję że AGArtha wie :)

Edytowane przez ajakdwalin
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mówię: Nie rób tego! :no:

Masz dobry dorobek platyn, a taki Terminator wszystko ci zje*ie!

Resistance 2 ... 350+ h, Red Faction Guerilla 200+ h, Unreal Tournament (120+ h). Jakos tak :P

Te 3 ktore wymieniles sa czasochlonne tylko :D nie wymagaja zbytnich ponadprzecietnych umiejetenosci i ... ... ... stalowych nerwow. (o tak! DS daje popalic - najbardziej kocham zgony w tej grze, ktore sa jej czescia - zgon = minus 50% hp do czasu odzyskania ciala - zabicia bossa (ktory ma cie na jednego pierda z polowa HP xD) nie mowiac juz o garstkach potworow)

Ale jesli ktoras by mi miala imponowac, to bez watpienia ta w Res2 - ilez to trzeba miec samozaparcia zeby wybijac te fragi i tak w kolko i kolko i kolko. Jak na razie znam 2 osoby ktore je maja.

Btw. niech ktos zrobi platyne w Far Cry 2 ;)

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że prowadzisz ten ranking, jestem wdzięczny. Ja rezygnuje bo mam ciepło...na studiach i muszę się wziąć za naukę a konsola i robienie trophy kusi...

Kiedyś powrócę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 3 ktore wymieniles sa czasochlonne tylko :D nie wymagaja zbytnich ponadprzecietnych umiejetenosci i ... ... ... stalowych nerwow. (o tak! DS daje popalic - najbardziej kocham zgony w tej grze, ktore sa jej czescia - zgon = minus 50% hp do czasu odzyskania ciala - zabicia bossa (ktory ma cie na jednego pierda z polowa HP xD) nie mowiac juz o garstkach potworow)

Tak samo mogę stwierdzić, że DS jest czasochłonny tylko. Bo widzę, że ni grałeś w UTIII na Insane na przykład.

EDIT: Albo inaczej. Sądzisz, że przy wbijaniu 10k fragów w R2, 7k fragów w RF:G i 12k w UTIII nie towarzyszyły mi nerwy?

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SDRaid

Czytam tak te Twoje wynurzenia na temat honoru, czy też jego braku wg Ciebie u ludzi, którzy są w posiadaniu 'taniej/łatwej' (pojęcie względne) platyny i zastanawiam się, skąd ta awersja do Graczy? Bo jesteśmy jeszcze Graczami? Czy też może "prosta platyna" skreśliła nasze hobby na dobre, skazując na banicję i tułaczkę wśród noobów i lameriady? Może od razu lepiej będzie jak masowo będziemy grać w 'trudne' (pojęcie względne) gry, co by odzyskać "utracony honor" i móc na nowo nazywać się Graczem bez konieczności wydziarania sobie szkarłatnej litery "L" - jak lama na czole.

Stałeś się samozwańczym 'hardkorowcem cytującym samego siebie' ( :fool: ), a z tego co mi wiadomo kaleczysz w 'trudnego' Batmana chełpiąc się 'czasochłonnymi' platynami.

Każdy ma prawo grać w co mu się żywnie podoba, a Tobie wielkie NIC DO TEGO! Nie podoba Ci się - to wypisz się nie tylko z Rankingu, ale i forum co by dobitniej zaznaczyć swój sprzeciw :pardon:

PS Zrobiłem dzisiaj platynę w MiNi Ninjas. You can hate me now :woot:

SDRaid Napisano wczoraj, 08:10

"O jakim ty honorze prawisz? Niech spojrzę w frendsy: ten ma platyne w terminatorze, ten też, ten też... o, i jeszcze jeden!

Soul"

Nie przypominam sobie, żebym miał Cię w swojej friend liście, dlatego rozumiem że pijesz do mnie bezpośrednio stąd i moja riposta. :whistling:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mogę stwierdzić, że DS jest czasochłonny tylko. Bo widzę, że ni grałeś w UTIII na Insane na przykład.

Tak sie sklada ze gralem i przeszedlem, niestety, to bylo dawno temu a nie bede przechodzil jeszcze z 4-ty raz tej samej gry dla platyny, bez przesady. I DS jest czasochlonny ale i hardcorowy, a platyna w tej grze jest iscie hardcorowa jak sama gra, chyba najtrudniejsza jaka do tej pory zdobylem. (choc CoJ na very hard na poczatku tez dal popalic)

EDIT: Albo inaczej. Sądzisz, że przy wbijaniu 10k fragów w R2, 7k fragów w RF:G i 12k w UTIII nie towarzyszyły mi nerwy?

Wiesz, jakby zebrac te twoje fragi razem, i przyrownac je do moich wszystkich z cod'a 4, to pewnie mialbym ich jeszcze wiecej ;) i jakos nerwy mi nie towarzyszyly, i nawet nie dla platyny to bylo ...

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jakby zebrac te twoje fragi razem, i przyrownac je do moich wszystkich z cod'a 4, to pewnie mialbym ich jeszcze wiecej ;) i jakos nerwy mi nie towarzyszyly, i nawet nie dla platyny to bylo ...

Idiotyczny argument... idiotyczny! Grałeś dla przyjemności, w R2 po prostu się nie da. To tak, jakby teraz napisał, że przejechałem i tak w danej tam grze (której tytułu nie podam, bo nie on jest tutaj ważny) chyba więcej kilometrów niż ty we wszystkich razem wziętych. Bo grałem 2 lata online dzień w dzień po średnio 5h dziennie, bo tak mi się podobało. Więc twoje uzasadnienie jest nie na miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczny argument... idiotyczny! Grałeś dla przyjemności, w R2 po prostu się nie da. To tak, jakby teraz napisał, że przejechałem i tak w danej tam grze (której tytułu nie podam, bo nie on jest tutaj ważny) chyba więcej kilometrów niż ty we wszystkich razem wziętych. Bo grałem 2 lata online dzień w dzień po średnio 5h dziennie, bo tak mi się podobało. Więc twoje uzasadnienie jest nie na miejscu...

A widzisz, to nie byl idiotyczny argument, po prostu przewidzialem ze tak uznasz i napiszesz cos w tym ze wlasnie stylu:

w R2 po prostu się nie da.

Czyli jak dobrze do tej pory rozumiem oznacza to iz robienie tego nie sprawialo ci przyjemnosci ? niczego ? czysta frustracja ? i robiles to na sile? dla platyny?

Co neguje sie totalnie z tym co pisales odnosnie platyny w Terminatorze, w skrocie gdyby to zogolnikowac twoje wypowiedzi odnosnie tej gry to "latwa platyna w glupiej/niedopracowanej grze" i tylko ona zacheca do grania na sile w ten tytul, czyz nie?

na pierwszy rzut oka wydaje sie to malo powiazane, aczkolwiek po glebszym przemysleniu ...

Refleksje zostawiam tobie :)

Pozdrawiam!

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się ludzi i nazywasz ich trophy whores bo maja łatwą platynę w Terminatorze a sam twierdzisz że grałeś na siłę w R2 żeby zrobić platynę bo multi Ci nie podeszło weź się lepiej nad sobą zastanów i ludzi nie denerwuj. Ja gram dla przyjemności i dla mnie platyna w terminatorze nie różni się niczym od tej w KZ2 bo jedna i druga sprawiła mi tyle samo przyjemności a nigdy nie grałem na siłę żeby tylko zdobyć trofeum dlatego właśnie w R2 platyny nie mam. Koniec kropka i dziękuję za uwagę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platyna w terminatorze

Brawo.

Czy zrobienie jednego puchara jest równoznaczne ze zrobieniem platyny? Nie, bo wszystkie inne trofea były bardzo przyjemne. W multi grałem do około 3300 fraga dla czystego funu, a potem trochę trzeba było się męczyć, ale głownie z tym, że tak wolno powiększają się te statystyki. Oczywiste, że bez trofeów to bym skończył na tym 3300 fragu. Ale skoro walicie takie bezmyślne sugestie, to wypowiedzcie się, dlaczego to tą, czy tą grę kupiliście lub przeszliście ją 4 razy? No po co? Więc usta na kłódkę, bo mnie szlag trafia, kiedy za ''obłęd'' uznajecie to, że ktoś poświęcił dużo czasu swojego życia aby zdobyć wymagającą platynę. A może pora sie zastanowić, której to gry nei kupiliście, bo założyliście, że i tak nei zrobicie platyny? Hmm? Ja kupuję tylko te gry, które chcę kupić. Tyle że wasze ''chce'' ogranicza się do ''mienia łatwej platyny''...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odeszliśmy od tematu, i to dosyć daleko. Moje 3 grosze...

Platyna w DS'a (moja jedyna) sprawia wielką przyjemność (rozwalenie sie z piwkiem na kanapie i błogi uśmiech na twarzy). Kto chce, ten kupuje gry dla "platyn". Ten ranking chyba po to jest, żeby takie osoby mogły się 'zobaczyć'..... Żeby kupić Terminatora, bo sie temat i klimat lubi, to co można powiedzieć?HAVE FUN!  A żeby kupić grę po to, by wbić trofki (które notabene nic nie dają), to jest chore.    Why?

Gra się dla przyjemności....zawsze tak grałem i będę grał. Z platyną czy bez ;) 

HAVE FUN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie od razu epatować przed wszystkimi swoją niechęcią do rankingu, czy ogólnie do Trophies. Wygląda to jak spęd bydła. Jeden osobnik spanikował, a reszta poleciała za nim. Sorry za porównanie, ale tak to wygląda. PS3 Trophies są częścią tej konsoli i gier czy to się komuś podoba czy nie. Po co się zapisywaliście? Może trzeba było kupić Wii? Uczestnictwo w takim rankingu uważałbym raczej za przywilej i honor, a o docenieniu czyjeś pracy i czasu włożonego w jego powstanie nie wspomnę.

Wybacz kill ale już nie wytrzymam.....

Trophies są częścią PS3 od kiedy?? Ja kupiłem PS3 na początku tego roku i mam 0 trophies. Skończyłem na 100%: Metal Gear Solid 4, MotorStorm, Resistance, Ratchet & Clank, Folklore, NBA Street, Heawenly Sword, Grid, Valkyria Chronicles, The Darkness, Stranglehold i Haze.

Wii kupić!??! Może Ty powinieneś sobie kupić x360. Wielka biblioteka gier i achivmenty od launchu. Miałbyś dzisiaj gamerscora wielkiego jak STODOŁA. Wyobraź to sobie, sobie. 

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zrobienie jednego puchara jest równoznaczne ze zrobieniem platyny? Nie, bo wszystkie inne trofea były bardzo przyjemne. W multi grałem do około 3300 fraga dla czystego funu, a potem trochę trzeba było się męczyć, ale głownie z tym, że tak wolno powiększają się te statystyki. Oczywiste, że bez trofeów to bym skończył na tym 3300 fragu. Ale skoro walicie takie bezmyślne sugestie, to wypowiedzcie się, dlaczego to tą, czy tą grę kupiliście lub przeszliście ją 4 razy? No po co? Więc usta na kłódkę, bo mnie szlag trafia, kiedy za ''obłęd'' uznajecie to, że ktoś poświęcił dużo czasu swojego życia aby zdobyć wymagającą platynę. A może pora sie zastanowić, której to gry nei kupiliście, bo założyliście, że i tak nei zrobicie platyny? Hmm? Ja kupuję tylko te gry, które chcę kupić. Tyle że wasze ''chce'' ogranicza się do ''mienia łatwej platyny''...

Bardzo trafnie określił Twoją postawę Soul : "Stałeś się samozwańczym 'hardkorowcem cytującym samego siebie'".

Zauważ, że sam napisałeś o tym, do czego się czepiasz czyli, że każdy kupuje gry takie jakie mu się podobają. Nad czym mam się więc niby zastanawiać? Kupuję grę albo nie. Gram nie po to żeby się męczyć nad jakimś pucharem przez 2 lata, tylko po to, żeby się zrelaksować po dniu w pracy, obowiązkach, które czekają na mnie w domu. Po to właśnie gram - w moim przypadku to Hobby a nie Kara! Uważaj, żebyś do swojej 'wysoko postawionej poprzeczki" nie musiał skakać bo się przewrócisz!

Po co Ty tak się czepiasz Ludzi? Koledzy Cię bili w przedszkolu czy jak? Co Cię obchodzi Kto w co gra i jaki ma poziom.

Nie masz ochoty być w rankingu - 'bo to nie Twój poziom' - to wypisałeś się i koniec. Po co jakieś zbędne wypowiedzi i patrzenie na wszystkich z góry? Tak Ci się wydaję tylko, ze jesteś "najlepszy, najfajniejszy, najmądrzejszy itd" - wybacz Panie "Hardcorze" ale ja Cię za takiego nie uważam!

Ty nazwałeś mnie "dziwką" - sam widzisz jaki "poziom" reprezentujesz.

Edytowane przez AGArtha
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×