Skocz do zawartości
KJ

Wasze inne hobby

Rekomendowane odpowiedzi

ja to sporty walki, głównie muay thai :D po za tym piłka nożna i wszystko co związane z fantastyką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje inne hobby to bukmacherka - hm o ile to można nazwać hobby :) choć na gierki zawsze coś wpadnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rajdy i wyścigi samochodowe

znaczków nie zbieram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na perkusji w zespole nu metalowym no i na pianinie, ale to już głębsza woda. MOTORYZACJA, no i oczywiście piłka nożna. W wolnych chwilach dopieszczam rysunki ;)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- agresywna jazda na rolkach, czyli mój jedyny ukochany sport biggrin.gif

- muzyka - od jakiegoś już czasu mam zamiar zebrać wszystkie albumy Slipknota :)

- dobre filmy ;p

- fotografia cyfrowa, z tym, że nie mam własnego sprzętu ninja.gif

jeszcze coś tam lubię robić, ale nie przychodzi mi teraz do głowy..pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Boks

- Kickboxing

- Rysowanie

- Motoryzacja

O kobietach pisac nie bede, przeciez w kazdym zdrowym facecie jest to zakorzenione od urodzenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie pograć w piłkę nożną. Ogólnie sport. Wieczorami w niedziele jeżdżę zawsze grać w piłkę na hali, dobre na sen. Rano wstaje wyspany, co dziwne bo wracam o 1 a wstaje o 7 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanowienia mogę nazwać siebie człowiekiem renesansu, ale jeśli miał bym wybierać swoje ulubione hobby, to jest nim motoryzacja - pod każdą postacią

Edytowane przez snejkiPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza konsolami interesuje się :

-sport( głównie rower ,piłka nożna and motor)

-oglądaniem filmów ,anime,mang,kreskówek -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam piszę strony w wolnym czasie ;) PHP, CSS, JavaScript, XHTML i HTML, Smarty, Perl i inne języki skryptowe oraz rozszerzenia tych języków ;) Nie wszystkie umiem doskonale, ale przynajmniej podstawy. Poza tym lubię oglądać filmy. Jeżdżę na nartach w tym roku wybieram się na snowboard. Jazda na rowerze, ale tylko dla rozrywki ;) Lubię w kosza zagrać raz na jakiś czas. (i ty mnie zmieszacie z błotem) Nie lubię piłki nożnej. Uuuuuu... Adresu nie podam bo boję się o życie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Też nie lubię piłki :P

A z hobby to najbardziej wszystko co związane z bronią białą, łucznictwo i może w niewielkim stopniu filmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulturystyka, Strong Man.

edit."I się Kręci Cały Czas" :biggrin:

Edytowane przez TomXsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna, filmy, broń pneumatyczna(czekam na legalizacje broni palnej w Polsce, ale raczej się nie doczekam :tongue: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolki/łyżwy, basket+ kino, muzyka, pseudo nauka z discovery ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA też co nieco powiem: zacząłem przygodę z Boksem, w te wakacje kupiłem tez BMX, ale zbytnio to nic nie umiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje inne hobby to fotografowanie i nagrywanie filmików :) Jako ciekawostkę powiem, że kiedyś w konkursie filmu "REC" za nagranie horroru wygrałem PS3 fat 80 GB ! Pełna powaga, wtedy go sprzedałem (moja wina, moja wina...) ponieważ zakup nowego tv (w tamtej chwili) był absolutnie nie osiągalny - w zamian kupiłem PS2, i zostało sporo kasy na waciki. Teraz naprawiłem błąd kupując PS3 slim i nowy tv :)

Najbardziej lubię robić fotki krajobrazów i zwierząt (mieszkam na Mazurach, więc pięknych obiektów do fotografowania ci u mnie dostatek) aczkolwiek zawsze mam aparat przy sobie i cykam co tylko się da :) Z filmikami jest różnie, nagrywam teledyski do różnych filmów (amatorskie składanie) jak i reklamy telewizyjne (biorę udział w różnych konkursach cały czas) podkładam też efekty dźwiękowe do zdjęć które robię (pokazy slajdów) no i jakoś się kręci :)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×