Skocz do zawartości
KJ

Wasze inne hobby

Rekomendowane odpowiedzi

Wow! Szacun, jaram się ogólnie Wszechświatem, jego genezą, grafika tak piękna, że nierealna, czym to robiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wodoo
Stronę wcześniej masz wypisany sprzęt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amatorsko troszke rysuje... Jedyne zdjęcie w sieci jakie terqz mam to:

 

http://nintus.pl/images/konkurs/d2_big.jpg

 

http://nintus.pl/images/konkurs/d1_big.jpg

 

 

od dłużzszego czasu "rysuje" za pomoca tabletów, wcześniej jak sie dało (farba/ołówek itp)... Teraz zabiaram się za malowanie białych słuchawek na motyw z okami (jak skończę to się pochwalę ;) )

 

Kiedys dodam do sieci więcej prac i się pochwalę ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo tego

 

od dłużzszego czasu "rysuje" za pomoca tabletów

 

 

 

:shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chyba mozna to podciagnac pod hobby :) kolekcjonuje butelki od browarow, narazie mam ich 42, no i gdy te bardziej znane marki sie wypalaja zaczelo sie kupowanie tych drozszych importowanych (ponad 4 zl za piwo). Bardziej tez mnie ciekawi smak danego browara (najgorsze z kolekcji to Starovar z Czech, po prostu chcialo sie wylac ale szkoda trunku marnowac :biggrin:). Do innych dalo rade sie przyzwyczaic, jednak nie ma to jak zuberek.

34yads8.jpg

wtx4io.jpg

 

Z innych zainteresowan: Motoryzacja, troche pilki noznej no i gry :P

 

 

Z checia kupowalbym tez edycje kolekcjonerskie gier (gdyby byly w cenie tych na PC) ale niestety ta zabawa nie jest na moja kieszen (poluje na duke nukem forever i popiersie ale czekam az cena spadnie, bo dawac za kolekcjonerske 100 zl gdzie sama gra nowka kosztuje 30 to cos nie halo). Jedyna kolekcjonerka jaka mam to z Risen 2 ktora byla w mega promocji, a sama zawartosc jak dla mnie wypas (szkatulka miesci max 5 browarkow :P).

2vta89v.jpg

20p1nc8.jpg

2uztdox.jpg

Edytowane przez Skiba94
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. 

Jeżeli chodzi o hobby to dawno dawno temu były to sztuki walki. Pare lat boks, Kempo a później JJ :) niestety zadna fotka nie była z tego okresu uwieczniona hehe
 
Niestety po roku trenowania JJ klub sie rozpadł i musiałem coś ze sobą zrobić. Znalazłem klub Futbolu Amerykańskiego w Katowicach który nazywał sie AZS Silesia Miners :) Tam grałem przez 5 lat. Razem z drużyną zdobyliśmy raz Wice Mistrza Polski, a w 2009r Mistrza Polski :)  niestety po kontuzji kolana pod koniec 2011r musiałem zrezygnować i po prostu zając sie pracą by utrzymać dom, rodzine.

Fotka z pierwszego meczu 
27b9846bf54c0ef3med.jpg

f9c8b3fb46f11415med.jpg


d043284888f003c5med.jpg

I wtedy narodziła sie moje zainteresowanie do tematu ASG :) Karabinki, dobra ekipa, las  - coś pięknego w prawie każdą niedziele :)

b2603277653f9d70med.jpg


bfa8ae206141649fmed.jpg


I takie z jajem xD
a4a56971e7c1a4f5med.jpg



 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat lubię obserwować burze, błyskawice, pioruny, ogólnie ciekawe zjawiska pogodowe :P od czasu do czasu cyknę im też jakąś fotkę. Pierwsza dorodna upolowana błyskawica w tym roku :)

 

Schowek01_enhaxxx.jpg

Edytowane przez zmstr
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z poprzednich lat? Upolowaleś coś? Ja czasem latem jak w upalną noc naparza to z balkonu próbuję coś złapać ale ciężko. Na dlugim czasie naświetlania wychodzi nieźle ale foty sa jasne, coś jak Twoja powyżej. Pochwal się co tam jeszcze złowiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej niż na długim czasie naświetlania to loteria, no chyba żeby puścić serię do wyczerpania zasobów karty ;) Na szczęście zawodowym fotografem nie jestem, więc bardziej od jakości fotki zależy mi na tym co na tej fotce się złowi. I tu np. roztrzęsiona fotka ale błyskawica fajna:

2e0a5b92bc81.jpg

A tutaj znów 3 błyskawice naraz tylko na szybie plamy jakby brud od zacinającego deszczu, a ja jeszcze chcąc nadać dramatyczności fotce podpieściłem suwaki ekspozycji w PS niepotrzebnie:

f8c002abb620.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe, będę musiał spróbować upolować jakąś błyskawice :)

A co do długiego czasu naświetlania przy najniższym ISO wieczorem lub nocą może dać dobre efekty, zawsze można też zamknąć przysłonę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dwa strzały z wczoraj :P

 

f393a5a63ca0.jpg

93b3621f815b.jpg

Edytowane przez zmstr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje hobby to sport, szczególnie biegi i jazda na rowerze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samochody luksus dziewczyny imprezy silownia film muzyka

Paweł za najlepszych czasów :(
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka jazda i wyścigi:p do tego dochodzi fotografia...

e32509f97694122f6264c3a21525c713.jpg44bf0ac0600f7fdb834c120e7410d0ae.jpg

Wiecej info na stronie z podpisu:)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowanie, hobby pyszne i praktyczne, szczególnie jak patrze kiedy koledzy w pracy jedzą syf z lokalnego baru a ja zawsze mam własny zdrowy obiadek :D. No i najlepszy sport świata czyli football amerykański, jednak jedynie jako widz ze względu na moja alergie na wysiłek fizyczny :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że trup odkopany więc też się wypowiem :)

Śmigam na zjazdowym longu, plywam na wakeboardzie niestety sprzet na tyle drogi ze jak na razie tylko wypozyczam, gram na pianinie i bardzo amatorsko na gitarze klasycznej, niestety nie ma czasu na doskonalenie tego ostatniego.

 

53li5k.jpg

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę coś od siebie. Moim drugim hobby, kto wie, czy nie tym większym, są nowoczesne gry planszowe. Wśród ludzi nadal planszówki są postrzegane jako "zabawki dla dzieci", ale wiele z tak twierdzących osób byłoby w szoku po odkryciu jak bardzo obecne gry planszowe różnią się od Monopolu i Chińczyka. Każdemu, kto będzie miał okazję zapoznać się z jakąś nowoczesną planszówką gorąco to polecam.

Ostatnim moim hobby i tym, które towarzyszy mi najdłużej, jest sport. Sam gram w piłkę nożną i kosza, za młodu trenowałem też siatkówkę i judo. Poza nogą i koszem oglądam również Formułę 1, MMA i okazjonalnie ważne imprezy sportowe z udziałem Polaków (siatkówka, ręczna, lekkoatletyka, skoki narciarskie). Nie przepadam za to za boksem i tenisem.

O ile jestem w stanie wyobrazić sobie życie bez gier wideo lub planszówek, to życie bez sportu jest dla mnie nie do pomyślenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×