Skocz do zawartości
KJ

Wasze inne hobby

Rekomendowane odpowiedzi

Sport (piłka nożna w szczególności), komputery, internet, gry komputerowe i konsolowe ( ;) ), filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postcrossing!!!

No i jeszcze czytanie książek, malowanie, filmy architektura i sztuka, kultura :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalistenika. Dla tych którzy nie wiedzą, co to jest: ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała. Nie mówię, że siłownia jest zła, ale samemu, bez targania zbędnego żelastwa, można osiągnąć takie efekty, o jakich wielu nie śniło. Można zapytać, dlaczego więc siłownie są bardziej popularne? A no dlatego, że tam jest łatwiej. Jakby kogoś bardziej zainteresowała ta tematyka, polecam książkę "Skazany na trening".

Z innych rzeczy interesują mnie książki, zwłaszcza fantastyka. Poza nią, chętnie sięgam po książki o II WŚ. Co jeszcze? Filmy, ale nie amerykańskie hiperprodukcje. Gustuję w kinie europejskim, jestem bardzo wybrednym widzem hehe. Dużą uwagę przywiązuję również do ścieżki dźwiękowej, mam całą listę ulubionych kompozytorów, a soundtracki z poszczególnych filmów (z gier również) zajmują najwięcej miejsca na playliście w Winampie :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wielu hobby, raczej standard: gry, książki, muzyka filmy. Lubię jednak pisać: czy to o filmach, grach o wszystkim (blog na pewnym forum magazynu o grach). No i udzielać się na różnych forach internetowych. Oprócz tego to piłka nożna, rower...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszenie trawy to piękne hobby  ^_^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kino,Audiobooki,Muzyka,Rower,MMA z psem hehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co boisz się, że od chłopa dostałbyś wpier*ol?

 

post-598-0-45851000-1371448763.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rower, rower, rower ... właściwie latem mogę w ogóle olać granie na rzecz kręcenia, zimą zresztą też jeżdżę, zdarzyła mi się wyprawa na masę krytyczną gdzie 3h się zjeździło na -14'

 

Swoich rowerów podobnie jak gier już czasem nie mogę policzyć :P Perełki w spoilerze :yes:

 

 

217593_168157599905585_217313_n.jpg

 

Szosa z racji przesiadki na MTB odeszła całkiem niedawno w dobre ręce Triatlonisty z pomorza, oby Pan czuwał na nią tak dobrze jak ja kiedyś :sweat:

 

1005412_509037069150968_119237544_n.jpg

 

Cube' sprawca choćby 209km w ostatnie 3 dni jazdy, mój "flagowiec" ciągle w upgradzie ;)

 

224805_168156669905678_2119492_n.jpg

 

Rodzinny zestaw weekendowy i nie tylko, dwa lata temu zjeździliśmy na tych trekingach z dzieckiem 1/5 wybrzeża naszego Bałtyku, niemal 7 dni w siodłach, polecam kiedyś spróbować takich wakacji na rowerze :thumbsup:

 

Więcej zdjęć tutaj :whistling:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My również każdą wolną chwilę spędzamy na bicyklu oraz na mucho aktywnych spacerach z psem. W tym roku pozwiedzaliśmy w ten sposób Bornholm - świetne miejsce dla miłośników jednośladów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesuje mnie astronomia. Kilka miesięcy temu kupiłem nawet teleskop. Dla tych co orientują się w temacie, jest to BRESSER MESSIER AR-102 EXOS 2 102/1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesuje mnie astronomia. Kilka miesięcy temu kupiłem nawet teleskop. Dla tych co orientują się w temacie, jest to BRESSER MESSIER AR-102 EXOS 2 102/1000

 

Też siedzę w tym temacie, jednak najbardziej mnie interesuje astrofotografia. Mam Sky Watcher 150/750 na EQ3-2. Czyli chyba najbardziej podstawowy/rozsądny sprzęt na początek. Ale od czegoś trzeba zacząć.

 

Jeśli masz jakieś swoje fotki nocnego nieba podziel się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje klimaty :) Kiedyś jako szczyl kupiłem tę knige lit_niebonadloni.jpg i dzięki niej potrafiłem odnaleźć na niebie większość gwiazdozbiorów i znałem nazwy co jaśniejszych gwiazd. Teraz hobby zaniedbane, człowiek dorósł i z rzadka tylko spogląda w bezkres nocnego nieba i jest jak robak, który ryje w glinie, zajęty przyziemnymi sprawami :sad:

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę wystarczy mieć fundusze na rozkręcenie tego "interesu". W zależności od tego co chce się w tej dziedzinie robić wystarczy nawet tylko kilka minut z ciemnym niebem ;) A przyjemność z obserwacji, fotografowania obiektów jest duża, zwłaszcza, gdy zobaczymy coś czego gołym okiem nie widać. Nawet jeśli to nie są zdjęcia jak od nasa radość jest wielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest, do dziś pamiętam jak pierwszy raz wypatrzyłem mgławice w Andromedzie gołym okiem a potem przez lornetke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×