Skocz do zawartości
arab

Na czym byliście ostatnio w kinie?

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba tylko dobrze świadczy o znajomych ;) brrr, jakie kombo - nie dość że 3d to jeszcze ten arcytragiczny dubbing(już po polskim trailerze miałem ochotę oberwać sobie uszy)

 

Sam film spoko, ale mnie na kolana nie powalił - jak zwykle świetnie dobrana obsada(z jednym istotnym wyjątkiem), rewelacyjne CGI od ILM, fajny soundtrack, dużo luzu i sporo niezłego humoru. Brakło za to konkretnego baguy'a i , moim zdaniem, zawiódł Cooper jako Rocket. Niemniej jednak bardzo solidne, przygodowe kino sci-fi i co bardzo ważne sztandarowy przykład na to że można wyjechać z jakimś mało znanym IP i odnieść spektakularny sukces - mam wielką nadzieję że GotG wyważy drzwi dla wielu nowych lub  mało rozpoznawalnych projektów. 

 

Ja z kolei byłem, wraz z moją lubą na maratonie Sin City (1 & 2 + "Od Zmierzchu do Świtu" i "Machete") - i drugie Miasto Grzechu, niestety okazuje się nieporównywalnie słabsze od rewelacyjnej jedynki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto 44 - nie ma czym się jarać, dużo idiotycznych scen i denerwujący główny bohater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto 44 - nie ma czym się jarać, dużo idiotycznych scen i denerwujący główny bohater

Zgadzam się...

Kolejny raz, zmarnowano ciekawy materiał na film. Zamiast tego dostajemy jakieś młodzieżowe filmidło, z idiotycznymi i niepotrzebnymi scenami, z marnym aktorstwem i dubstepem w tle. Nie polecam. Dobrze, że bilety dostałem za free...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się Miasto 44 bardzo podobało i zachęcam do obejrzenia w kinie i wyrobienia własnej opini. Moim zdaniem nie ma w filmie zbędnych scen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się...

Kolejny raz, zmarnowano ciekawy materiał na film. Zamiast tego dostajemy jakieś młodzieżowe filmidło, z idiotycznymi i niepotrzebnymi scenami, z marnym aktorstwem i dubstepem w tle. Nie polecam. Dobrze, że bilety dostałem za free...

Żona była na tym w kinie, ogólnie jej się podobał, przecież to, że to młodzieżowe filmidło będzie to już na zwiastunach i reklamach widać było:).

Ja byłem na Sin City Damulka warta grzechu, napiszę tak, Sin City Miasto Grzechu czyli część z przed 9 lat niestety nie do pobicia, praktycznie w każdym względzie lepszy od nowej części.

Oczywiście to tylko moja opinia. Film jest dobry, fajnie mi się go oglądało ale jak pisałem Miasto Grzechu jednak lepsze. Jak zwykle w dobrej formie Marv i ciekawa postać Johnnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krocząc wśród cieni (A Walk Among the Tombstones) - film oceniam na solidne 8/10. Liam Neeson mnie nie zawiódł, postać TJ'a również ciekawa. W samym filmie znalazło się miejsca na trochę akcji, trochę pozytywnych momentów i też trochę wydźwięku bardziej dosadnego. Film na pewno dla starszych wiekowo osób :). Osobiście film mi się podobał i było to coś innego niż filmy przepełnione samą akcją ale takie filmy też trzeba obejrzeć :).

 

Dracula Historia nieznana - po niedługim okresie czasu wybrałem się na Drakulę, moja ocena filmu to 7/10. Ocenił bym wyżej, jednak moim zdaniem w filmie za dużo było samych wampirów w dodatku wystylizowani zostali prawie na zombie - a ta tematyka nie za bardzo mi się podoba :). Końcówka mogła być też zrealizowana z większym przytupem ;]. Dlatego film był niezły ;). Można obejrzeć :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogowie 6/10

Świetny Kot (podobno nie pali ;) ), film "na raz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś na Głupi i Głupszy bardziej ? Jakieś opinie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia - 7/10

Za mało Igrzysk Śmierci w tych Igrzyskach Śmierci, a jak już były to krótkie i mniej ciekawe od wcześniejszych ;). Jakoś ciężko mi się było zżyć z bohaterami, a historia stała się bardziej osobista. Sama impreza już nie robiła takiego wrażenia jak ta z pierwszej części z której to w pamięć mi zapadła scena pokazująca pierwsze parę sekund Igrzysk i ten chaos.

Widzę tak samo interpretujesz tą serię jak ja. Jedynka i te Igrzyska mega mi się podobały, w drugiej było tego za mało i w ogóle dziwnie się to jakoś wszystko skończyło. Nie mniej jednak fajna seria, 21.11 idę do kina na Kosogłos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Wick - na początku ładnie trzyma pod napięciem, zaczynając nieszablonowo, potem już tylko z górki pozytywnie się rozkręca :). Keanu Reeves moim zdaniem wywiązał się :), bo przy "47 roninach" niekiedy moim zdaniem brzmiał trochę sztucznie. W John Wick też niekiedy jest trochę sztucznie jednak można to odebrać z małym uśmiechem ;). John oczywiście ma też swoje momenty :).

Moja ocena: 7+/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Wick - i podobne przemyślenia co kolega. Na początku zastanawiałem się czy przypadkiem sal nie pomyliłem w kinie (taktyczne spóźnienie coby reklam nie oglądać). Myślałem ze to jakiś melodramat.

Ale jak się rozkręcił to było naprawdę dobrze. Swietna akcja, świetne zdjęcia, świetna muzyka.

I świetne zasady o robieniu interesów w hotelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hobbit - Bitwa pięciu armii - rozpierducha po całości :) po seanie jest niedosyt że to już koniec pewnej epoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani z przedszkola. 0/10

Nic nie ratuje tego filmu, nawet obsada. Dla mnie to zdecydowanie najgorszy polski film ostatnich lat. 

Żałuję każdego zeta wydanego na ten chłam. Po napisach miałem ochotę iść i zażądać zwrotu kasy.

Nie napiszę, że nie polecam - napiszę, że szczerze odradzam. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprowadzona 3 (Taken 3) - w mojej ocenie 8/10. Typowe kino akcji z wyczynami głównego bohatera w stylu Rambo :P, ale mi coś takiego pasuje. Scenariusz: Luc Besson, główny aktor: Liam Neeson i nie potrzeba mi nic więcej. Jeśli komuś podobała się 1 i 2 część, to obejrzenie 3 jest absolutną koniecznością. Jeśli nie oglądaliście, to polecam obejrzeć od części 1, która wg. mnie jest najlepsza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pingwiny z Madagaskaru - 6/10, serial tv uwielbiam, po pobycie w kinie na pełnometrażówce mam mieszane uczucia, niby moi ulubieni bohaterowie, a jednak film odstaje humorem od serialu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pingwiny z Madagaskaru - 6/10, serial tv uwielbiam, po pobycie w kinie na pełnometrażówce mam mieszane uczucia, niby moi ulubieni bohaterowie, a jednak film odstaje humorem od serialu

 

Też byłem pare dni temu, niby fajnie ale czegoś brakowało. Sporo humoru przeznaczona dla starszych widzów. Na sali było wiekszosc dzieciarni, lecz to wlasnie doroslych bylo czesciej slychac :)

6+/10 dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disco Polo - wg. mnie jak na polską komedię to miód malina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem niedawno z Disco Polo i nie wiem w jakich kategoriach ten film ocenić, bo kicz i tandeta totalna, ale to wszystko raczej zamierzone, więc jak można ocenić tandetę, jeśli specjalnie ma tą tandetę przerysowywać? Fajny pomysł na metaforę z dzikim zachodem, jednak całość złożona do kupy i tak jakoś do mnie nie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem do wyboru Disco Polo, Asterixa i Snajpera. Snajpera chcę poczekać i w spokoju obejrzeć w domu, na Asterixie znów byłbym z drugą połową, a reszta to ludzie z dziećmi, jak na Pingwinach, więc wybraliśmy Disco Polo i mam zgagę po tym seansie. Ostatnio taką zgagę miałem po Zmierzchu, na który mnie zmuszono i już przed wejściem do kina czułem kwas - tutaj jeszcze tliła się nadzieja :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym już iść na Barbie Super Księżniczki co zresztą w sobotę właśnie uczyniłem :)

 

Mimo wszystko nie polecę Wam iść w moje ślady bo wolałbym już raczej lewatywę sobie strzelić niż obejrzeć to g*wno drugi raz :crazy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×