Skocz do zawartości
ArczX

Wasz ulubiony rodzaj muzy

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj :D, chyba gatunek. Umnie to tak:

-Drum'n'Bass (Liquid)

-House (Deep, funky jackin, disco, tech, french)

- Uk funky

I troche rapu z za oceanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnb - liquid, minimal

ambient

chillout

lounge

i klimatyczne soundtracki z gier/filmów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reggae,Metal(różne rodzaje),Jakieś dawne utwory i kapele typu np.: Budka Suflera itp. Lubię też czasami słuchać POPU. Ogólnie lubię większość rodzajów muzyki chociaż nie wszystkie:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hip hop , reggae , ska , dubstep . Czyli tak : vavamuffin , bob marley , manu chao , east west rockers ( tylko niektore kawalki) , miuosh , sokół , ostr , pfk , k44 ,rahim , skrilex , 501 , nero , flux pavillion , cookie monsta i paru innych z dub'u. Wole amerykanski rap , ale zbyt dlugo by tu wymieniac. Głownie west coast rap : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie muzykę elektroniczną / electronica a oprócz tego - progressive house,fidget house,synth pop i rap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-J-power-death-metal-rock ( dir en grey, x - japan)

-c-pop ( Show Luo/Rainie Yang)

-glam metal (crashdiet) ( lateksowe spodenki :D)

-takie tam disco-techno-hiphopolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głównie punk rock i wszelkie odmiany muzyki rockowej, ale od czasu do czasu jakieś techno, elektronika... zależy co mi się w danym czasie spodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem jednego, najbardziej ulubionego gatunku muzycznego. Słucham wszystkiego, co wpadnie w ucho, w każdym gatunku można znaleźć różne, ciekawe kawałki, także nie ma co się ograniczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej lubie trance hause ale czasem poslucham dobrego hh i muzyki filmowej zwlaszcza polskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja gustuję w cięższej muzyce. Jest to czasem metal, ale w większości raczej Rock i Hard Rock. Oczywiście zdarzają się różne dziwnie brzmiące odmiany, które przypadają mi do gustu, ale wszystko można by pod ten gatunek spokojnie podpisać.

Słucham też czasem muzyki klasycznej i nałogowo jazzu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche przekornie powiem ze lubie po prostu dobra muzyke. A to pojecie bardzo szerokie.

Wychowalem sie na roku glownie polskim, potem byl punk, potem metal. A potem bylo po prostu wszystko co mi podchodzi.

Duzo zalezy od nastroju. Niemniej przegladajac moja playliste mamy tam artystow takich jak: SOAD, KSU, Metallica, Tori Amos, Moby, Cavalera Conspiracy, Soulfly, Sarah Brightman, Pink, Kult, Scum of Toytown, GaGa, The Clash, K44 i moglbym tak wymieniac.

W kazdym gatunku znajdzie sie cos wartego uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dubstep i rap a szczególnie PEZET :biggrin:

Edytowane przez krystek322

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pezet powiadasz ? Niewiele on ma wspólnego z rapem , ale skoro lubisz też dubstep , to się nie dziwię . Ja słucham praktycznie tylko rapu i nigdy nie nazwał bym tej muzyki " nutą " czy " muzą " jak w temacie . Hejtujcie mnie i mówcie sobie co chcecie , ale uważam , że takie określenie , to jest brak szacunku dla muzyki . Nuta natomiast wygląda tak http://galeriakoloru.pl/image/cache/data/MUZYKA/nuta-128x128.jpg , a muza z kolei , to jest kobieta , która inspiruje artystę , muzyka jest muzyką . Mimo że jestem młodym człowiekiem , to totalnie nie trafia do mnie młodzieżowe słownictwo .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ambient. nie ma nic lepszego niz lekko przypalic, wlaczyc jakis godzinny numer i zamknac oczy ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko muzyki z lat 80 i 90...

Edytowane przez danielu80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rap, reggae, co do artystów to głównie: peja,k44,pfk,donguralesko, Bob Marley,Tabu. Co do pezeta dla mnie skończył się on w 2007r. w którym wydał ostatnią dobrą płytę, w tej chwili dla mnie stoczył się na dno, chwyta się wszystkiego ale chyba nie widzi że to go ośmiesza. Jest na dobrej drodze żeby wylansować się na gwiazdę muzyki ''pop''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×