Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

pozatym klucze nie byly potrzebne. wystarczylo z pss pobrac :) troche sie spozniles :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli MW2 ma nie duzo wspólnego z rzeczywistością to w MAG wogóle jej nie uświadczymy. Strasznie to wszystko stywne.

P.S.

Animacja rzucania granatu, jest conajmniej żałosna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli MW2 ma nie duzo wspólnego z rzeczywistością to w MAG wogóle jej nie uświadczymy. Strasznie to wszystko stywne.

P.S.

Animacja rzucania granatu, jest conajmniej żałosna.

Drogi kolego - MW2 nie ma NIC wspólnego z rzeczywistością. Mogłoby mić "Gwiezdne wojny" w tytule i nikt by się nie przyczepił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

256 graczy na jednym ekranie po prostu extra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Animacja rzutu granatem może i jest żałosna ale nie o samą grafikę chodzi w tej grze. Gierka po dłuższym graniu wciągnęła mnie jak narkotyk :D. Ma klimat i to coś czego brakowało mi we wcześniejszych fpsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Animacja rzutu granatem może i jest żałosna ale nie o samą grafikę chodzi w tej grze. Gierka po dłuższym graniu wciągnęła mnie jak narkotyk :D. Ma klimat i to coś czego brakowało mi we wcześniejszych fpsach.

otoz to.

ja kupuje na 100%

to jest wlasnie prawdziwe multi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w betę, obejrzałem kilkanaście gameplay'ów i nie kumam czym wy się tak jaracie... "to jest prawdziwe multi..." a co w nim takiego innowacyjnego poza OGROMNĄ liczbą graczy? Z tego co było dane mi zobaczyć ta gra to MW2 + 256 ludzi + w pizdu duże mapy. Rozgrywka nie różni się w zasadzie od innych, już wydanych FPSów -_- Do mnie ta gra w ogóle nie przemawia, jarałem się nią jeszcze parę miesięcy temu, ale po zagraniu w betę BC2 nie jest już tak ciekawym produktem...

LEGALIZE! BLUE IS THE COLOUR!!! :ninja:

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałeś, dlatego nie kumasz - proste - ja jak widziałem filmiki, w ogóle myślałem, że to jakaś gra z PS2 jeszcze - ta gra wciąga, ma "coś" w sobie , a te wielgachne mapy , dużo ludzi i zero lagów jeszcze to potęguje - miodzio :)

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moje czysto subiektywne odczucie... nie grałem, ale z tego co zobaczyłem i wyczytałem, jeśli jedyną znaczącą nowością ma być liczba 256 graczy na serwerze, bez lagów... to ja tej grze podziękuje. Nie wiem w jakie grałeś wcześniej sieciówki, ale jeśli jest to Twoja pierwsza poważna pozycja, to może dlatego tak Ci się podoba. Lubię gry z polotem i "inne"... ta według mnie taka nie jest

LEGALIZE!!! :ninja: CAREFREE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam-gralem w demko i gra nie powala-pogralem 2 dni i poleciala sobie do kosza :) (usunalem z dysku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata , w to trzeba zagrać. Zapowiedziami to i ja się nie jarałem. Betę sciągnąłem z braku zajęcia. Zagrałem i się wręcz uzależniłem. Jak nie patrzeć , ta gra to pierwszy MMOFPS na konsole. Nie wiem nawet , czy na PC coś takiego istnieje. Chyba najbardziej motywujący element w grze to nabijanie poziomów i zdobywanie nowych umiejętności. Jeśli portfel pozwoli , to kupie tą grę od razu jak tylko się pojawi w sklepach czy na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata , w to trzeba zagrać. Zapowiedziami to i ja się nie jarałem. Betę sciągnąłem z braku zajęcia. Zagrałem i się wręcz uzależniłem. Jak nie patrzeć , ta gra to pierwszy MMOFPS na konsole. Nie wiem nawet , czy na PC coś takiego istnieje. Chyba najbardziej motywujący element w grze to nabijanie poziomów i zdobywanie nowych umiejętności. Jeśli portfel pozwoli , to kupie tą grę od razu jak tylko się pojawi w sklepach czy na allegro.

Z tym, że jak napisałem już wcześniej, zapowiedziami jarałem się niemiłosiernie, ale czar prysł po obejrzeniu gameplay'ów i zagraniu w Battlefield'a (MIAZGA- od pierwszego razu w becie jestem fanboyem BF: BC2 i huj :biggrin: ). A nabijanie lvli i zdobywanie umiejętności, gadżetów, broni to obecnie norma i przeważnie jest to sporą motywacją dla gracza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moje czysto subiektywne odczucie... nie grałem, ale z tego co zobaczyłem i wyczytałem, jeśli jedyną znaczącą nowością ma być liczba 256 graczy na serwerze, bez lagów... to ja tej grze podziękuje. Nie wiem w jakie grałeś wcześniej sieciówki, ale jeśli jest to Twoja pierwsza poważna pozycja, to może dlatego tak Ci się podoba. Lubię gry z polotem i "inne"... ta według mnie taka nie jest

LEGALIZE!!! :ninja: CAREFREE...

od dawna jestem fanem serii BF ( i uważam ją za dużo poważniejszą pozycję od np takiego CoDa w wersji MW i MW2) więc nie wiem , do czego pijesz. Gra po prostu mnie wciągnęła - nie grałeś nigdy w życiu w grę co nie posiadała super grafy i rozgłosu, a cię wessało z uszami? Jezeli nie , to sorry, ale mnie nie zrozumiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dawna jestem fanem serii BF ( i uważam ją za dużo poważniejszą pozycję od np takiego CoDa w wersji MW i MW2) więc nie wiem , do czego pijesz. Gra po prostu mnie wciągnęła - nie grałeś nigdy w życiu w grę co nie posiadała super grafy i rozgłosu, a cię wessało z uszami? Jezeli nie , to sorry, ale mnie nie zrozumiesz

Ostatnio "World of Goo"... i piję ze znajomymi, a chodziło mi o to, że jeśli nie grałeś (a z tego co piszesz grałeś) w inne sieciówki mogłeś być nadmiernie podjarany tą grą. Wyraziłem swoje zdanie na temat tej produkcji i to tyle... tylko nadal nie wiem jak można tak propsować MAG'a grając już wcześniej w BF'y, czy chociażby w MW- gdyby Call of Duty miało online na 256 graczy i co za tym idzie duże mapy to byłaby to praktycznie identyczna produkcja jak MAG... a podkreślam swoje zdanie, nowość w postaci 256 graczy nie jest dla mnie warta wydania na grę 200PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny headset - ciekawe. Teraz tylko zostaje kwestia za ile i czy będzie dostępny w dniu premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że jak napisałem już wcześniej, zapowiedziami jarałem się niemiłosiernie, ale czar prysł po obejrzeniu gameplay'ów i zagraniu w Battlefield'a (MIAZGA- od pierwszego razu w becie jestem fanboyem BF: BC2 i huj :biggrin: ).

O widzisz , ja podobnie miałem z MAG'iem :) Zagrałem , spodobało się i koniec.)))

W innych strzelankach teraz odrzuca mnie mała liczba graczy. Jakoś wręcz boję się odpalać je ze względu na panującą tam pustość :P

Ciekaw jestem , kiedy liczba 256 stanie się standardem w multiplayerze strzelanek FPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dawna jestem fanem serii BF ( i uważam ją za dużo poważniejszą pozycję od np takiego CoDa w wersji MW i MW2) więc nie wiem , do czego pijesz. Gra po prostu mnie wciągnęła - nie grałeś nigdy w życiu w grę co nie posiadała super grafy i rozgłosu, a cię wessało z uszami? Jezeli nie , to sorry, ale mnie nie zrozumiesz

Ostatnio "World of Goo"... i piję ze znajomymi, a chodziło mi o to, że jeśli nie grałeś (a z tego co piszesz grałeś) w inne sieciówki mogłeś być nadmiernie podjarany tą grą. Wyraziłem swoje zdanie na temat tej produkcji i to tyle... tylko nadal nie wiem jak można tak propsować MAG'a grając już wcześniej w BF'y, czy chociażby w MW- gdyby Call of Duty miało online na 256 graczy i co za tym idzie duże mapy to byłaby to praktycznie identyczna produkcja jak MAG... a podkreślam swoje zdanie, nowość w postaci 256 graczy nie jest dla mnie warta wydania na grę 200PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio "World of Goo"... i piję ze znajomymi, a chodziło mi o to, że jeśli nie grałeś (a z tego co piszesz grałeś) w inne sieciówki mogłeś być nadmiernie podjarany tą grą. Wyraziłem swoje zdanie na temat tej produkcji i to tyle... tylko nadal nie wiem jak można tak propsować MAG'a grając już wcześniej w BF'y, czy chociażby w MW- gdyby Call of Duty miało online na 256 graczy i co za tym idzie duże mapy to byłaby to praktycznie identyczna produkcja jak MAG... a podkreślam swoje zdanie, nowość w postaci 256 graczy nie jest dla mnie warta wydania na grę 200PLN

Warny! <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby Call of Duty miało online na 256 graczy i co za tym idzie duże mapy to byłaby to praktycznie identyczna produkcja jak MAG... a podkreślam swoje zdanie, nowość w postaci 256 graczy nie jest dla mnie warta wydania na grę 200PLN

Może i by była ale nie jest. Chcesz innowacji ? - według mnie w odróżnieniu od innych jest to że przy 256 graczach nie zauważyłem że tyle osób gra naraz. Każdy pluton/oddział i drużyna jest podzielona na mapie według sektorów i ma na nich określone cele do wykonania. Oczywiście można to olać i biegać po całej mapie i fragować ale nie o to chodzi chyba w tej grze. Grałem kilka razy w ten tryb i 2 razy trafiłem na naprawdę świetny team że po prostu gra nabierała rumienców. Cała kwintesencja tkwi w pracy zespołowej i to jest najpiękniejsze według mnie. Oczywiście nie potępiam Cie i każdy ma swoje zdanie co do zakupu produktu ale oglądanie trailerów/filmików to za mało żeby cokolwiek powiedzieć na temat MAG. Sam na początku nie byłem pewien co do tego produktu. Ja na pewno kupię tą grę i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i by była ale nie jest. Chcesz innowacji ? - według mnie w odróżnieniu od innych jest to że przy 256 graczach nie zauważyłem że tyle osób gra naraz.

W takim razie potwierdza się to, że marna ta nowość. Jakby rozgrywka wyglądała jak w pierwszym trailerze, gdzie widzę całe oddziały walczące ze sobą (tam był konwój z masą ludzi i sprzętem), a nie miał tylko czystej świadomości tego, że jestem trybikiem maszyny wojennej i uczestniczył w rozgrywce w podobny sposób jak w MW, ta gra może by mnie przekonała. W ogóle to kończmy tą dyskusję... mnie ta gra nie przekonuje, wyraziłem swoje zdanie, a pieniądze zainwestuję w BC2 :ninja: One! Życzę udanej rozgrywki wszystkim MAGowcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×