Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

Może znowu wyłączyli servery bo teraz to nie mogę nawet uruchomić gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę zdenerwowało, że nie mogli dać tej bety do ściągnięcia w całości z ps store... Najpierw ściągamy 37 mb z pss, potem zainstalowana gra ściąga update, który również waży 37 mb i dopiero potem zaczyna ściągać 1800 mb z poziomu gry. Mam tylko 1 mb łącze, więc musiałbym zostawić konsole na pół dnia, blokując przy tym cały transfer uniemożliwiając korzystanie z internetu sobie i innym domownikom, a do tego jeszcze z powodu dużego ciśnienia na betę transfer spada przynajmniej o połowę... Oby ściągnęło się jakimś cudem przez noc bo sobie nie pogram.

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, czy to jest ta sama beta, w którą można było zagrać jakiś czas temu czy są tu może jakieś zmiany w stosunku do tamtej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi tylko jak to będzie wyglądać po roku gry z zainteresowaniem nią. Bo może się okazać, że tytuł ze średnią grafą i do tego dość wtórna nawet na jednym serwerze nie zgromadzi 200 osób.Taki Killzone już będzie sporo od wydania i ma czasami pustki na serwerach. A przecież to był must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, czy to jest ta sama beta, w którą można było zagrać jakiś czas temu czy są tu może jakieś zmiany w stosunku do tamtej wersji ?

To jest inna Beta 1.50 tamta była chyba 1.40 albo 1.49.

Są małe różnice:

Aktywny tryb szkolenia ( ale nie udało mi się go włączyć)

Pokazane trofea

Pewnie coś w rozgrywce poprawiona.

Graficznie trochę lepsza (tak mi się wydawało ale zagrałem tylko raz i mnie wywaliło)

Nieaktywny tryb dominacji (potem pewnie uaktywnią )

W poprzedniej grałem VALOR 26 poziom teraz wybrałem REVEN.

Dla mnie gra jest boska szczególnie w trybie dominacji (sporo się dzieje).

Mam nadzieję że w pełnej wersji będzie więcej trybów gry.

Na pewno kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkiem fajnie się gra, kolejny powód żeby kupić sobie fragfx'a ;P a co do grafiki, wg mnie jest naprawdę dobra, biorąc pod uwagę rozmiar map oraz to, że musi ogarnąć płynnie do 256 biegających i strzelających "ludków", wreszcie taki online fps jakiego brakowało na konsoli ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra miodzio grafika akurat dopasowana czyli malo szczegolow i duza przejzystosc mapy a sam system walki o niebo lepsze niz nawet w tym arcade MW2 narescie trzeba bedzie sie postarac zeby zabic kogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet jeden raz nie udało sie zagrać. Albo disconnect albo unable connect server. Non stop wywalało. Może dziś będę miał farta :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 12:30. Od 12:00 nadaremno usiłuje się połączyć z serwerem - Błąd 11:1 - cokolwiek to znaczy.

Ogólnie cztery litery, jeżeli to drugi dzień "oficjalnej" europejskiej bety i takie cuda to jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna gra,na początku wszystko wydaje się takie sztywne: sterowanie, animacja i grafika mogłaby być lepsza, ale jak się zagra parę meczyków, to wszystkie te rzeczy idą na bok, bo frajda jest konkretna.:laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra jest wybitna ma w sobie to cos narazie poziom 7 gralem wczoraj od 23 do 4 rano ani razu nie wywalilo za to teraz wywala z gry.Osobiscie kupuje w dniu premiery:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałek kilka meczyków i wywaliłem, gra jest cieńka jak dupa węża ... szkoda czasu, lepiej pograć w lepszego 'o (kilka klas) pod każdym względem Killzone2 ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm pogralem 2 godziny, przy czym juz po 30 minutach mialem ochote gre wywalic z licznych bledow polaczenia z serwerem ;/ (11:1, 13:5 itd.)

ciezko mi sie wypowiedziec co do samej gry i jaka bedzie finalna wersja tylko po 2 h grania, ale mam w glowie jeszcze bete BC2 i po 15 minutach grania w BC2 bylem oszolomiony, najwieksza roznica dla mnie jest brak mozliwosci rozwalania czegokolwiek (drzew, budynkow itd.) Mysle ze gra bedzie miala swoich zwolennikow :] bo jednak biegac w 200 chopa na serwie to niezla zabawa, ja jednak jestem bardziej sklonny do BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają straszne problemy z serwerami ponieważ wciąż wywala. Rano było ok, ale teraz ruch się zwiększył i serwery się zapychają. Jedyna rada to grać z samego rana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. do takiej gry to chyba trzeba mieć dobre łącze... 1mb download'u i 256Kb upload'u to chyba odrobinę za mało?;> Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz nie mam żadnych problemów z połączeniami. 5 gier i żadnego wywalenia. Może się w końcu za to zabrali. Za to zauważyłem ciekawą rzecz przy niszczeniu miejsc łączności i data center. Najłatwiejsza do zdobycia jest baza S.V.E.R, bo inne są jakoś lepiej obwarowane. Nie wiem czy to tylko moje odczucie, ale balans w tych planszach jest jakoś dziwnie zachwiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień bety a ja tylko raz zagrałem cały czas mnie wywala.

Po prostu porażka.

Jeśli tak będzie w pełnej wersji to żegnaj MAG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień bety a ja tylko raz zagrałem cały czas mnie wywala.

Po prostu porażka.

Jeśli tak będzie w pełnej wersji to żegnaj MAG.

Może po prostu masz za słabe łącze żeby w to grać. Mnie właśnie nurtuje to pytanie. 256 graczy - czy łącze z UP'em 256 Kb da radę uciągnąć rozgrywkę bez lagów? Może specjalnie odłączają użytkowników ze słabymi łączami , żeby efektu nie psuli :P Powiedzcie proszę na jakich łączach udaje się Wam pograć w tą grę , to będę wiedzieć , czy ściągać. Bo jeśli mam to ściągać 5 godzin i później okaże się , że nie mogę w to zagrać to ja podziękuję już teraz dopóki mam czas pograć w coś innego.

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze kojarze to wczoraj od 18 byly wylaczone serwery tak mi sie zdaje. Wczesniej pelna mapa i zero lagow, przy laczu 2,2 up i 850kb down.

Gra fajna, ale straszny chaos w niej panuje. Moim zdaniem malo kooperacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja własnie chciałem sobie teraz pograc i lipa wyskakuje bład "11:1 podczas operacji wystapił bład" co za porazka wsumie od kiedy ruszyła beta zdazyłem zagrac jeden raz i juz potem ani razu wiec jak dla mnie to porazka co oni niewiedzieli ze sie tyle ludzi rzuci na ta gre i teraz serwery niewytrzymuja dali plame jak nic dla mnie ta gra niema przyszłosci skoro dali takiego bubla bo gra sie bardzo fajnie i przyjemnie ale jesli niepoprawia tego co najwazniejsze czyli stabilnosci połaczen to niech sie lepiej schowaja i to głeboko pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest inna Beta 1.50 tamta była chyba 1.40 albo 1.49.

Są małe różnice:

Aktywny tryb szkolenia ( ale nie udało mi się go włączyć)

Pokazane trofea

Pewnie coś w rozgrywce poprawiona.

Graficznie trochę lepsza (tak mi się wydawało ale zagrałem tylko raz i mnie wywaliło)

Nieaktywny tryb dominacji (potem pewnie uaktywnią )

W poprzedniej grałem VALOR 26 poziom teraz wybrałem REVEN.

Dla mnie gra jest boska szczególnie w trybie dominacji (sporo się dzieje).

Mam nadzieję że w pełnej wersji będzie więcej trybów gry.

Na pewno kupię.

To nie będę ściągał, trochę za mało zmian aby znowu zasysać ponad 2 gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodadm, że grałem w bete te dwa miesiące temu kiedy dostałem klucz od Sony i niewidziałem żadnego laga i nigdy mnie nie wywaliło. A grałem dużo i miałem max poziom jaki można było w becie zdobyć.

@andryush

Nic się nie bój. To jest gra first party, exclusive czyli wizytówka Sony. Pstawią do tej gry serwery wielkie jak stodoła :woot:  i będzie absolutnie komfortowa gra nawet przy wolnym łączu (vide Killzone 2)

Jeszcze jedno: Polecam kupować headsety kto jeszcze nie ma, bo w tej grze bez HS to jak bez ręki. 

Ja tylko dodadm, że grałem w bete te dwa miesiące temu kiedy dostałem klucz od Sony i niewidziałem żadnego laga i nigdy mnie nie wywaliło. A grałem dużo i miałem max poziom jaki można było w becie zdobyć.

@andryush

Nic się nie bój. To jest gra first party, exclusive czyli wizytówka Sony. Pstawią do tej gry serwery wielkie jak stodoła :woot:  i będzie absolutnie komfortowa gra nawet przy wolnym łączu (vide Killzone 2)

Jeszcze jedno: Polecam kupować headsety kto jeszcze nie ma, bo w tej grze bez HS to jak bez ręki. 

Ja tylko dodadm, że grałem w bete te dwa miesiące temu kiedy dostałem klucz od Sony i niewidziałem żadnego laga i nigdy mnie nie wywaliło. A grałem dużo i miałem max poziom jaki można było w becie zdobyć.

@andryush

Nic się nie bój. To jest gra first party, exclusive czyli wizytówka Sony. Pstawią do tej gry serwery wielkie jak stodoła :woot:  i będzie absolutnie komfortowa gra nawet przy wolnym łączu (vide Killzone 2)

Jeszcze jedno: Polecam kupować headsety kto jeszcze nie ma, bo w tej grze bez HS to jak bez ręki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sie orientuje ile będzie MAG kosztować na starcie? Bo to pewniak że kupie tą gre, grałem w publiczną bete z 5 godzin dzisiaj :). Ta gra jest zarąbista, przypominają mi sie aż czasy CS'a 1.6. MAM nadzieje że nie 200 zł, 120-150 już by pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×