Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

natomiast cieszy to że wreszcie kolesie nożem nie zabijają mnie z odległości 5 metrów -_-, bo od takich akcji to aż ciśnienie mi się podnosiło....

No bo kiepski jesteś, ciśnięcie z nożem to byla hardcorowa rzecz, a nie teraz ubicie nożem = 1 na 5 :/ Popsuli zabawę :( I rzekomo można iść w nóż ale to teraz bez sensu, więc gratuluję magowi bo z gry dla hardcorowców zrobili grę dla casuali :@. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze w dyrektywach tylko +50% do expa :(:(:( :verymad: :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze że obcięli nóż, oglądałem na youtube gameplay jednego z największych wymiataczy (chyba lider rankingów) www.neet.net - grał kolo na dominacji miał ponad 100 fragów - i bardzo dużo, jesli nie większość to z noża - jaki to skill jeśli jego fragowanie to zakradanie się od tyłu. Nie zauważyłem żeby kolo skillowo zabijał z odległości przy wzajemnej wymianie ognia. Swoją drogą jak gostek utrzymywał się długo przy życiu na dość otwartych obszarach mapy SVER w dominacji - przeciwnicy musieli być slabi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.neet.net jest do duupy :psbutton: może i ma 100 killów ale nie z noża tylko nuber kampi się ze snajpą w jakiś tam miejscach z glichtem i przez nie niego spadlem z 43 pozycji ogólnej na 57 :@ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo kiepski jesteś, ciśnięcie z nożem to byla hardcorowa rzecz, a nie teraz ubicie nożem = 1 na 5 :/ Popsuli zabawę :( I rzekomo można iść w nóż ale to teraz bez sensu, więc gratuluję magowi bo z gry dla hardcorowców zrobili grę dla casuali :@.

ha ha ha :|

teraz rzeczywiście jest hardkorowe....

No ale ok, ja jestem noob i w FPS nie potrafię grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha :|

teraz rzeczywiście jest hardkorowe....

No ale ok, ja jestem noob i w FPS nie potrafię grać :D

Dostawales nożem po d*pie a teraz się cieszysz bo wreszczcie poszpanujesz swoją nie umiejętonością grania bez noża suuper, a wracając do noża że z daleka atakowali byla możliwa umiej do większego zasięgu noża, więc się nie dziwl jak zabijali z daleka. A co byś powiedzial w cod mw2 co do noży jak się ma jeszcze perka comando tam to wogule rześś :D  :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba za ZAKAZ trzeba zaplacić ?! :psbutton:

Tak, kosztuje 29zł lub 36zł. Nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawales nożem po d*pie a teraz się cieszysz bo wreszczcie poszpanujesz swoją nie umiejętonością grania bez noża suuper, a wracając do noża że z daleka atakowali byla możliwa umiej do większego zasięgu noża, więc się nie dziwl jak zabijali z daleka. A co byś powiedzial w cod mw2 co do noży jak się ma jeszcze perka comando tam to wogule rześś :D :psbutton:

Nie dostawałem, tylko irytowały mnie akcje w których kolesie zabijali mnie z dużej odległości i nawet nie było widać animacji jak przeciwnik wyciąga nóż (często nawet samego przeciwnika nie było widać na ekranie ;o).

Wiele razy miałem tak że wystarczyło aby przeciwnik przebiegł na chwilę obok mnie a ja wciskałem przycisk i nagle kolesia zabijałem nożem - więc sorry ale nie wiem co w tym jest takiego skillowego??

Teraz nóż wymaga wprawy i żeby przeciwnika zabić nie wystarczy że go na chwilę zobaczysz na ekranie, tylko musi on znajdować się centralnie przed Tobą i to w odpowiedniej odległości.

Może nie poszpanuję swoją nieumiejętnością grania nożem, zostawię to Tobie bo za pewne wprawa Ci pozostała ;o. Ja się zajmę strzelaniem z SMG bo nawet dobrze mi to wychodzi :)

Co do Modern Warfail 2 to nie będę się wypowiadał, bo między innymi też przez dziwne zbalansowanie rozgrywki (a w zasadzie jej brak) jak i perki, zrezygnowałem z dalszej gry w ten tytuł. Nie bawią mnie gry w których ginie się od podmuchu kul :)

A i pisze się "w ogóle" - to tak na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostawałem, tylko irytowały mnie akcje w których kolesie zabijali mnie z dużej odległości i nawet nie było widać animacji jak przeciwnik wyciąga nóż (często nawet samego przeciwnika nie było widać na ekranie ;o).

Wiele razy miałem tak że wystarczyło aby przeciwnik przebiegł na chwilę obok mnie a ja wciskałem przycisk i nagle kolesia zabijałem nożem - więc sorry ale nie wiem co w tym jest takiego skillowego??

Teraz nóż wymaga wprawy i żeby przeciwnika zabić nie wystarczy że go na chwilę zobaczysz na ekranie, tylko musi on znajdować się centralnie przed Tobą i to w odpowiedniej odległości.

Może nie poszpanuję swoją nieumiejętnością grania nożem, zostawię to Tobie bo za pewne wprawa Ci pozostała ;o. Ja się zajmę strzelaniem z SMG bo nawet dobrze mi to wychodzi :)

Co do Modern Warfail 2 to nie będę się wypowiadał, bo między innymi też przez dziwne zbalansowanie rozgrywki (a w zasadzie jej brak) jak i perki, zrezygnowałem z dalszej gry w ten tytuł. Nie bawią mnie gry w których ginie się od podmuchu kul :)

A i pisze się "w ogóle" - to tak na przyszłość.

W ogóle jaki masz nick w MAG'u??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FKolec007 widzę że podobało Ci się zabijanie nożem ale prawda jest taka że bardzo często były to po prostu przypadkowe zabicia. W dodatku zabijanie nożem w ogóle nie było realistyczne co teraz zostało poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jaki masz nick w MAG'u??

taki sam jak PSN id.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy widzieliscie. Polecam Caly filmik. I powiem wam , mialem to samo odczucie. Gralem w RE5 i na poczatku bylem troche rozczarowany ale po paru h precyzja jest powalajaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę u mnie nóż to nie przypadkowe zabicia... :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe padłem po prostu nie wiedziałem że w tej grze jest możliwe coś takiego aż z ciekawości wypróbuję ten patent :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samochodom też można zadawać obrażenia tym zestawem naprawczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że move w magu nie przejdzie  :pardon: :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że move w magu nie przejdzie :pardon: :psbutton:

Jestem ciekawy dla czego tak sądzisz??? Podaj jakiś konkretny przykład...czekam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z ciekawosci. Kupilem Mag'a po polsku za 50 zl nowy w foli . Oplacalo sie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×