Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dostać się do tej bety ?

Ściągasz za free z PS store, oczywiście musisz mieć pełną grę żeby testować betę pod Move. Możesz sobie to już darować, bo prawdopodobnie się już skończyła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, że też nie wiedziałem ... mam pełny zestaw ps move od kilku dni ... ech ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ta nowa beta już się definitywnie skończyła ??

Bo nie wiem czy mam ją wywalać z dysku z góry dziękuję za odpowiedz :)

PS.Walić Betę właśnie włączyłem podstawowego MAG-a i wyświetlił mi się piękny komunikat z łatka w wersji 2.0 więc nawet dali ja wcześniej niż w pażdzierniku :D

Ok idę pobierać i testować wprowadzone zmiany mam nadzieje ze przez tą łatkę gra nabierze nowego blasku :D

Edytowane przez ZeN-iu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej jak sobie ustawić takie coś co pokazuję trophe z ps3 ten identyfikator ?? napiszcie mi na priv, a co do MAGA mag rządzi i przypadkiem ktoś nie widzial gracza FKolec007 <to ja> :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś z Was już grać w MAG za pomocą Move? Ja wczoraj odpaliłem i... sobie odpuszczę jednak granie tym sposobem :whistling: Kompletnie to niewygodne i niepraktyczne, ale Sony będzie na siłę do swoich gier to wrzucać zamiast tworzyć więcej gier przeznaczonych tylko dla Move :confused:

PS. Jedyne co mi się w tym podobało to kulka świecąca na pomarańczowo :teehee:

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAG = Lag?

Tak ! i to duży.

Mag to mój pierwszy sieciowy shooter, teraz troche porównałem sobie z MW2 i co zauważam - na tle MW2 lag jest bardzo duży. Może w MW2 lag też jest ale tam jest to maskowane prze błyskawiczne fragi/zgony, tam zarówno fraguję jak i ginę błyskawicznie. Nie mam poczucia jak w MAG że ginę od 2 kul a sam muszę wpakować pół magazynka w gostka. Nie ma słynnego giniecia za ścianą - kiedy zdązyłeś schować się za ścianą i padasz. Nie ma sytuacji przy bliskim kontakcie kiedy wykonujesz cios nożem - mija chwila jakby system zastanawiał sie kto ma zginąc i giniesz jednak ty.

Uważam że MW2 jest bardziej "sprawiedliwy" po jaki takim ograniu. MAG - tu chyba bardzo duzo zależy na jakim serwerze dzieje się gra. MW2 dobiera graczy że zblizonym pingiem. Jeśli serewry są tylko w USA to zawsze gracze z Europy będą mieli lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś z Was już grać w MAG za pomocą Move? Ja wczoraj odpaliłem i... sobie odpuszczę jednak granie tym sposobem :whistling: Kompletnie to niewygodne i niepraktyczne, ale Sony będzie na siłę do swoich gier to wrzucać zamiast tworzyć więcej gier przeznaczonych tylko dla Move :confused:

PS. Jedyne co mi się w tym podobało to kulka świecąca na pomarańczowo :teehee:

Zgadzam się z tobą w 100%...Faktycznie jest to niewygodne,bo nie wiadomo jaką pozycję obrać,aby przyjemnie i bez stresowania się grać na move w MAG'a.Kalibracja też wymaga nie lada wysiłku,ponieważ raz celownik po lekkim ruchu nadgarstkiem lata po całym ekranie,a czasami jest i tak,że nie można go poprowadzić po lini prostej.Jednak mam nadzieję,że to tylko dlatego,że jest to debiut move w shooter'ach,a następne fps'y obsługujące move będą sprawowały się lepiej.Reasumując: podczas grania w MAG'a na move,jedyną przyjemną rzeczą jest przepiękna kulka święcąca na jakże wspaniały pomarańczowy kolor ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego trzeba się po prostu przyzwyczaić.

Gram padem od czasów 32 bitowców (PSone).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jako nowy na forum.

Miałem długą przerwę w graniu w MAG`a. Wczoraj ściągnąłem najnowszy patch (2.0), grałem godzinkę i zaliczyłem 4 zwiechy konsoli. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie w ogóle jak za pomocą PS Move użyć noża w Mag'u o.O ?

Bo jak wiadomo jesteśmy pozbawieni drugiego analoga no i tym samym przycisku L3 ktoś wie jak użyć noża na move ?

Bo ja próbowałem machać obydwoma kontrolerami itd. i nic mi to nie dawało ...

Edytowane przez rootpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą uruchomiłem grę i sprawdziłem. Trzeba szybko pchnąć Move przed siebie, ewentualnie nim machnąć od prawej do lewej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma jeszcze zwiechy konsoli w MAGu przed updatem do 2.0 nic takiego nie było a teraz grając dominacje zwiesza mi sie konsola to już jest denerwujące 700pkt +happy hour+ dyrektywy i 5 min do konca a tu zwiecha. Tylko przy dominacji tak mam napiszcie jezeli macie podobne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dodatek DLC

Trophy

Bring 'Em On

Earn the "Against All Enemies" medal while playing Escalation. ("Escalation" downloadable content)

Coming soon.

Blown Fuse

De-secure objective D in a round of Escalation. ("Escalation" downloadable content)

Coming soon.

High Voltage

Earn the "Power Monger" medal while playing Escalation. ("Escalation" downloadable content)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma jeszcze zwiechy konsoli w MAGu przed updatem do 2.0 nic takiego nie było a teraz grając dominacje zwiesza mi sie konsola to już jest denerwujące 700pkt +happy hour+ dyrektywy i 5 min do konca a tu zwiecha. Tylko przy dominacji tak mam napiszcie jezeli macie podobne problemy.

żadnych zwiech po paczu 2.0 nie odnotowałem podczas Dominiacji. Wszystko śmiga pięknie, aż chce się grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznajcie wręcz zjeb...i z tym patchem teraz do 70 lvl i te lańcuszki z umiej. teraz można być nadczlowiekiem wręcz jak Messi w Pesie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznajcie wręcz zjeb...i z tym patchem teraz do 70 lvl i te lańcuszki z umiej. teraz można być nadczlowiekiem wręcz jak Messi w Pesie :D

mnie tylko zdenerwowało to że już miałem 55lvl i tylko 5 lvl dzieliło mnie od zmiany frakcji. Teraz będę musiał ugrać jeszcze 13 poziomów aby zmienić frakcję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natomiast cieszy to że wreszcie kolesie nożem nie zabijają mnie z odległości 5 metrów -_-, bo od takich akcji to aż ciśnienie mi się podnosiło....

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×