Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

<br />Czy wersja z PSS jest w PL?<br />
<br /><br /><br />

i czy gre mozna dzielic na 5 osob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja z PSS jest w PL?

UP

Może ktoś wie ?

MAG z polskiego PSS w jakiej jest wersji językowej?

I czy ma obsługę Mova-a?

Edytowane przez Bury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre można dzielić na 5 osób jest do wyboru polski dubbing przy sciaganiu ( mozna tez wybrac angielski itd) i obsluguje move'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gra movem ?? A mam pytanie o co chodzi z tym dzieleniem gier >?

A jest jakieś demo tego maga może ?

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie często gdy dodam się do kolejki oczekujących na misje widzę że zapełnia się ona graczami, potem zostają oni przeniesieni na misję a kolejka zapełnia się od nowa i tak parę razy wiecie może dlaczego mnie nie wrzuca na misję tylko uparcie trzyma w lobby. ostanio gdy czekałem na dominacjie kolejka zapełniła się ponad 6 razy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gra movem ?? A mam pytanie o co chodzi z tym dzieleniem gier >?

A jest jakieś demo tego maga może ?

Kazda gra kupiona w PSS moze zostac zainstalowana na 5 konsolach(razem z kupujacym). Czasem tworzone sa grupy, ktore skladaja sie na jakas gra z PSS. Osoby skladajace sie na gre wplacaja pieniadze na konto osoby kupujacej. Kazda osoba z grupy musi wplacic koszt gry podzielony na 5(wszystko zalezy od osob w grupie). Osoba, ktora zakupi gre w PSS, sprawdza czy wplynely na jej konto pieniadze od wszystkich chetnych. Jezeli tak, po prostu kupuje gre i podaje passy do konta osobom w grupie, a ta moze pobrac gre o 80% taniej. Jezeli skladamy sie na MAG w 5 osob, koszt gry od osoby to 20zl. Pozwala to zaoszczedzic bardzo duzo pieniedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak, dziś sylwestrowa noc rodzice na imprezę idą a ja... grać idę. Zbieram ekipę minimum 8 graczy oczywiście w MAG-u chętni pisać! No i wesołego SYLWESTRA!!!

RAVEN,RAVEN,RAVEN

Mój PSid: Sados1029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, że znajdziesz kogoś, bo większość ogarniętych ludzi idzie imprezować do białego rana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry, więc to znowu ja. Mam pytanie jak sprawują się bronie z dodatku.? Lepsze są? Bo przymierzam się do zakupu lecz nie wiem czy warto ;) :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ostatnio ps3 slim w zestawie z grą mag i aby sie do neta podłączyć musze kupić router. i mam pytanie czy opłaca sie dla tej gry kupywac router (chociaż i tak kiedyś bede musiał to zrobić) i mam pytanie czy lepiej sprzedac tą gre czy kupić router i se pograć i jeszcze jak by mi mógł ktoś powiedzieć czy gra dużo osób w tą gre i czy są tam słabsze osoby (czy tylko takie na 20,30 lvlach i wyzej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ostatnio ps3 slim w zestawie z grą mag i aby sie do neta podłączyć musze kupić router. i mam pytanie czy opłaca sie dla tej gry kupywac router (chociaż i tak kiedyś bede musiał to zrobić) i mam pytanie czy lepiej sprzedac tą gre czy kupić router i se pograć i jeszcze jak by mi mógł ktoś powiedzieć czy gra dużo osób w tą gre i czy są tam słabsze osoby (czy tylko takie na 20,30 lvlach i wyzej)

Jest wiele osób po 1-5 poziom. Niema to różnicy z jakim lv gramy. A jeżeli chodzi o ruter to dozbieraj i sobie kup wiele gierek obsługuje funkcje sieciowe więc prędzej czy później będziesz musiał to zrobić. Gra jest wspaniała gra w nią aż za dużo osób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie czy gra dobiera automatycznie najniższe levele czy jak to jest.? z góry dzięki za odpowiedz :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jakos tam roznicuje graczy

ostatnio jak gralem z ludzmi ktorzy mieli od 1 - 10 lvl to nawet ani razu nie zginolem;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie czy gra dobiera automatycznie najniższe levele czy jak to jest.? z góry dzięki za odpowiedz :tongue:

Odp. do bagilks'a: Gra nie dobiera automatycznie graczy!. W grze istnieje takie coś jak "kolejka" do której wchodzimy aby zająć sobie mniejsce w GRZE! Więc gracze sami siebie włączają do zabawy ;)

raz trafiłam na graczy z samymi 60-70 levelami a raz 1-2 poziom :) więc...

No i bym zapomniał zapraszam do gry :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem żeby grupowali lvle, zawsze widze wszystkie poziomy. A teraz moje pytanie - czy zabicia granatem z granatnika wliczają się do zabić zwykłym granatem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem żeby grupowali lvle, zawsze widze wszystkie poziomy. A teraz moje pytanie - czy zabicia granatem z granatnika wliczają się do zabić zwykłym granatem?

Nie są dwie kategorie:

[ZABICI GRANATEM: X]:rofl:

[ZABICI GRANATNIKIEM: X] :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem ze mnie zjedziecie itp, ale mam pytanie i powiem szczerze, mam lenia i spać mi się chce jak cholera, wiec pisze tu :pardon:

Czy normala wersja MAG'a ma patcha do MOVE'a. ?:huh:

Edytowane przez Skillz0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem ze mnie zjedziecie itp, ale mam pytanie i powiem szczerze, mam lenia i spać mi się chce jak cholera, wiec pisze tu :pardon:

Czy normala wersja MAG'a ma patcha do MOVE'a. ?:huh:

Nie wiem co to znaczy"normalna wersja". Niestety gry nie mam, ale podejrzewam, że wraz z uruchomieniem będziesz musiał mieć dostęp do internetu, aby pobrać patcha 2.0. Wątpię, by wersja na bluray miała patcha. Natomiast niewykluczone, że gra z PSS przy ściąganiu od razu zawiera patch :P

Ja z kolei mam inne pytanie. Zastanawiam się nad kupnem gry MAG przez PSS. Czy Waszym zdaniem gameplay z gry można trochę przyrównać do Counter Strika? :P Co Waszym zdaniem jest lepsze? MAG czy Call Of Duty Black Ops? Z góry badzo dziękuję za odpowiedź

edit : aha i jeszcze jedno. Czy gra zawiera tryb Deathmatch? Bo słyszałem, że jest taki tryb do 64 graczy, ale nie wiem, czy to prawda :P

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra zawiera tryb polegający tylko na wzajemnej wyżynce - tu nazywa sie manewry.

Jesli chodzi o counter strike to moim zdaniem (bo nie grałem CS tylko oglądałem) jedyne podobieństwo to wymiany ognia na dłuzsze dystanse - i tym miedzy innymi sie różni od Black Ops. trzeba mieć imho wiekszego skilla w MAG żeby trafić z większej odległości w mniejszą postać. Jak zaobserowałem w BOooops skopany jest hit box- możesz strzelać poza kontur postaci a gra zalicza Ci hity tu dowód gameplaya wymiatacza: Sporo filmików do obejrzenia z komentarzem http://www.youtube.c...01?feature=mhum

Call of Duty Black Ops TDM 37-5 Ghost - komentarz

w 6:06 widać wyraźnie że strzelasz ZA gostkiem a mimo to zalicza Ci hity.

Poza tym jest wiele innych różnic - tu naprawdę wymagana jest gra zespołowa aby wygrać - BOoops to tak naprawdę single multiplayer gdzie każdy sobie lata gdzie chce. Tu masz dowódce druzyny który wyznacza cele za które jesteś ekstra premiowany i jest jeszcze wiele aspektów gry zespołowej.

Oczywiście są też wady - są lagi, gorsza grafika

Edytowane przez mack
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby grać w MAG MOVE to musze pobrać jakieś update czy jak to jest???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę jakieś 2-3 tygodnie temu. Pobrałem najnowszego patcha i move odrazu działało, chociaż ja wróciłem do gry padem po jednodniowej próbie gry pałeczkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po aktualce gry również możliwa jest obsługa PS Move, nawet przy uruchomieniu gry wyświetlają się informacje z opisem i rysunkami jak używać różdżek. Kupiłem grę parę dni temu i wszystko jest elegancko tylko niesamowicie denerwuje mnie ilość ołowiu którego musimy wpakować w przeciwnika żeby go w końcu sprowadzić do parteru. Chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do Call Of Duty gdyż tam zabijanie szło o wiele szybciej a tutaj w MAG'u tamta taktyka w ogóle nie skutkuje i przy starciach 1 na 1 radosne bieganie i prucie z karabinu z biodra przeważnie kończy się moją śmiercią. Będę musiał to wszystko ogarnąć i grać w trochę inny sposób bo jak na razie to idzie mi bardzo słabo :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że bronie w MAGu są mało zbalansowane i to czuć.

IMO ranking układa się tak:

1. PM - jeszcze z tym skilem co zwiększa obrażenia, a poza tym jest to najtańsza broń, co pozwala na wzięcie większej ilości wyposażenia

2. Shotguny - te są nawet skuteczniejsze, tylko trzeba umiejętnie grać, a no i w tej grze mają zdecydowanie przesadny zasięg. Dodatkowo kolejna tania jak barszcz broń z dużym magazynkiem i ilością nabojów.

3. Karabiny szturmowe - Były by na końcu, ale po ostatnim patchu wzmocnili je dosyć porządnie. Jednak jest to drogi interes. Za porządnie dopakowaną broń (te nowe karabiny z dużą ilością pocisków + chwyt + kolimator

w ustawianiu slotów na postacie kosztuje nawet 11G. Nie wspominam już o super drogiej opcji karabin + granatnik + luneta 2x powiększenie + tłumik - z tym to praktycznie na pole bitwy wychodzimy bez innego ekwipunku.

4. LKM - kiedyś były dużo lepsze (prawie każdy z tym biegał), a teraz wypadają blado w porównaniu do KSz - mają mało opcji dodatków i słabą celność, co przy obrażeniach podobnych do PM troszkę je deklasuje.

Snajperek tu nie opisałem, bo wszystko zależy od skila.

W tej grze jeszcze mnie denerwuje fakt, że w CQC bardziej się opłaca pruć z biodra niż z muszki i szczerbinki/kolimatora.

A i co sadzicie o tych nowych broniach. IMO KSz jest spoko, LMG ma mimo wszystko za małą szybkostrzelność, a snajperką nie grałem więc najbardziej na opinii o tym sprzęcie mi zależy.

Edytowane przez Goglem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że bronie w MAGu są mało zbalansowane i to czuć.

IMO ranking układa się tak:

1. PM - jeszcze z tym skilem co zwiększa obrażenia, a poza tym jest to najtańsza broń, co pozwala na wzięcie większej ilości wyposażenia

2. Shotguny - te są nawet skuteczniejsze, tylko trzeba umiejętnie grać, a no i w tej grze mają zdecydowanie przesadny zasięg. Dodatkowo kolejna tania jak barszcz broń z dużym magazynkiem i ilością nabojów.

3. Karabiny szturmowe - Były by na końcu, ale po ostatnim patchu wzmocnili je dosyć porządnie. Jednak jest to drogi interes. Za porządnie dopakowaną broń (te nowe karabiny z dużą ilością pocisków + chwyt + kolimator

w ustawianiu slotów na postacie kosztuje nawet 11G. Nie wspominam już o super drogiej opcji karabin + granatnik + luneta 2x powiększenie + tłumik - z tym to praktycznie na pole bitwy wychodzimy bez innego ekwipunku.

4. LKM - kiedyś były dużo lepsze (prawie każdy z tym biegał), a teraz wypadają blado w porównaniu do KSz - mają mało opcji dodatków i słabą celność, co przy obrażeniach podobnych do PM troszkę je deklasuje.

Snajperek tu nie opisałem, bo wszystko zależy od skila.

W tej grze jeszcze mnie denerwuje fakt, że w CQC bardziej się opłaca pruć z biodra niż z muszki i szczerbinki/kolimatora.

A i co sadzicie o tych nowych broniach. IMO KSz jest spoko, LMG ma mimo wszystko za małą szybkostrzelność, a snajperką nie grałem więc najbardziej na opinii o tym sprzęcie mi zależy.

Ja jestem w Raven i mam eskalacje i powiem jedno... SUPER. Bronie z dodatku koszą jak głupie mam Gotha elite i nie żałuję 6500 na niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy F90 zaliczany jest do pistoletów dzięki czemu dostanie bonus z Close Quarters Fire Rate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×