Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ile ludzi jeszcze gra w MAGa?

Opłaca się go kupić, czy wszyscy przerzucili sie juz na CoDy, BC2, MoHy?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ile ludzi jeszcze gra w MAGa?

Opłaca się go kupić, czy wszyscy przerzucili sie juz na CoDy, BC2, MoHy?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Pozdro!

na razie ogrywam MoHa ale na pewno wrócę jescze do Maga - tylko tu gra się rewelacyjnie zepołowo, inne FPS multi to tak naprawdę single multiplayer, chociaż nie grałem w Bad Company 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie ogrywam MoHa ale na pewno wrócę jescze do Maga - tylko tu gra się rewelacyjnie zepołowo,  inne FPS multi to tak naprawdę single multiplayer, chociaż nie grałem w Bad Company 2

Nie łudź się, BC2 też należy do tego typu gier. (Single Multiplayer)

Co do MAG, sam bym się dowiedział jak to jest z liczebnością graczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego, o której godzinie gracie? podobnie jak ja czyli ok 22 to masa ludzi gra, i czekanie na załadowanie gry trwa góra kilka chwil... polecam MAGa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś około 12 próbowałem zagrać - maskara. W trybie eskalacji nawet 80 osób nie było. Nie mogłem wejść do gry, bo za mało osób było (dyrektywy). Zdenerwowałem się i odpuściłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łudź się, BC2 też należy do tego typu gier. (Single Multiplayer)

Co do MAG, sam bym się dowiedział jak to jest z liczebnością graczy...

Sam chyba jesteś singlemultiplayer. W BC2 jeśli nie jesteś w dobrym teamie

zapomnij o pierwszych pozycjach na liście. Po za tym BC2 to nie strzelanka tylko

po prostu gra wojenna. MAG też jest spoko ale to dwie zupełnie inne zupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram (nocami) od około miesiąca i jest masa ludzi :) w południe też się da grać trzeba tylko chwilę cierpliwości max 5 min.

polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BC2 jeśli nie jesteś w dobrym teamie

zapomnij o pierwszych pozycjach na liście.

Nie chcę się chwalić ani nic, ale kiedy jeszcze nie miałem swojego zespołu, grałem sam i bardzo często byłem na pierwszym miejscu...

Tak czy siak, ostatnio rzaaaadko gram w MAGa, może to przez to, że nie chcę mi się czekać na połączenie do gry. Wieczorem spróbuję, bo w południe nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się chwalić ani nic, ale kiedy jeszcze nie miałem swojego zespołu, grałem sam i bardzo często byłem na pierwszym miejscu...

Tak czy siak, ostatnio rzaaaadko gram w MAGa, może to przez to, że nie chcę mi się czekać na połączenie do gry. Wieczorem spróbuję, bo w południe nie warto.

caly czas gra sporo ludzi. wystarczajaco zeby wbic platynke. ;]

ps. nie chwalac sie wbilem platyne nie bedac ani razu w jakimkolwiek zespole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem sobie niedawno MAG'a i niestety jestem ta grą zawiedziony. Nastawiłem się na walki zespołowe na większym terenie w większej liczbie graczy a to co zobaczyłem przypominało Quake Arena lub Unreal Tournament. Bieganie i strzelanie bez żadnej taktyki, mapy nie dające wiele możliwości dla snajpera czy technika, medyk który zamiast leczyć wskrzesza wielokrotnie tych samych poległych graczy. Padł, medyk przybiegł, bum wskrzeszony, 10 sekund później znowu padł i znowu ktoś go wskrzesza... śmieszne to jest bo powstają oddziały nieumarłych. Początkowe bronie to jakiś żart. Wydają dzwięki jak zabawkowe pistolety na kapiszony i mają taką samą siłę ognia jak kapiszony. Można wystrzelać w kogoś pół magazynka na klatę i nie będzie to miało żadnego efektu. Gracz w którego trafiamy może precyzyjnie ruszać się i celować jak gdyby nic się nie działo. Grafika jest słaba bo oparta na mocno przestarzałym engine, kolorystyka drewniano-kamienna, słaba gra świateł i brak zniszczeń terenu to cechy gier z zeszłej epoki. Odblokowywanie kolejnych broni to zabawa dobra dla graczy spędzających sporo czasu na graniu, potrzeba bardzo dużej ilości punktów aby odblokować sensowne bronie dające w miarę wyrównane szanse na polu walki. Polonizacja gry jest słaba, dialogi są gadane bez przekonania a głupoty typu czytanie przez lektora "bateria plot" zamiast "bateria przeciwlotnicza" aż kuje w uszy. Wydano wiele poprawek do MAG'a i w żadnej nie poprawiono tego błędu. W grze można mieć tylko 1 postać więc co z tego że mamy 3 frakcje do wyboru jak grać będziemy tylko jedną. Jak ktoś chce używać 2 pozostałych to każą sobie za to płacić przez PSN co jest idiotyzmem, zdzierstwem i ponownym wysysaniem od graczy każdej złotówki za coś co już kupił. Może za jakiś czas przekonam się do MAG'a ale jak narazie to ocenił bym ją jako grę słabą, niedopracowaną, przestarzałą, nastawioną głównie na hasło reklamowe reklamowe pt "256 graczy" których w grze przeważnie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż też tak miałem na początku, niestety ta gra wymaga ogrania, mechanika walki jest zupełnie inna niż MW2 czy Black Ops czy Medal of Honor gdzie wygrywa ten który szybciej zauważy i pierwszy zacznie strzelać, tu do fraga potrzeba większej ilości kul, strzela się z większego dystansu więc trzeba mieć albo większego skilla albo dobrze działający FragFx.

Niestety gra mocno laguje - przysłowiowe juz ginięcie za osloną, mimo iż zdążyłem schować się za osłonę to i tak padam, czy potrzeba wywalenia całego magazynka we wroga aby zabić, a samemu ginie sie po 2 strzałąch. Wyraźnie widać po dłuższym ograniu kiedy mam dobre połączenie, a kiedy gra laguje.

Ale tylko tu grało się pełnym składem Polaków, rozmowy przez hs, robienie sobie jaj z przeciwników,

Nie krytykuj reanimacji - to jest po prostu inna mechanika gry, bardzo ważne jest reanimowanie bo po zgonie respawn trwa nawet kilkanaście sek.

Jest to po prostu inna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br>no cóż też tak miałem na początku, niestety ta gra wymaga ogrania, mechanika walki jest zupełnie inna niż MW2 czy Black Ops czy Medal of Honor gdzie wygrywa ten który szybciej zauważy i pierwszy zacznie strzelać
Nie zgodze się z tym co napisałeś, w MAGu jest dokładnie to samo. Z tym że w MAG'u to wypatrywanie wroga jest szczególnie ciężkie z powodu jednolitej kolorystyki grafiki o słabym kontraście. Nie wypatrzysz wroga to nie zaczniesz do niego strzelać, wtedy wróg strzela do nas. Prosta zasada obowiązująca w każdej grze tego typu. I bynajmniej nie to jest problemem w MAG.
, tu do fraga potrzeba większej ilości kul, strzela się z większego dystansu więc trzeba mieć albo większego skilla albo dobrze działający FragFx.
<br><br>Słabe obrażenia przy trafieniach wcale nie wymagają większego skilla. W końcu obie strony mają taki sam poziom zadawanych obrażeń. Nie mówimy przecież o trafianiu bo to jest takie samo jak w innych grach a o poziomie obrażeń który jest ustawiony tak aby nie ginąć zbyt szybko. Czysty marketing, większe obrażenia = szybsze zgodny = dzieciaki by się zniechęcały do gry = mniejszy zarobek producentów. Podobnie było w Bad Company 1 ale oni poszli po rozum do głowy i w BC2 obrażenia były większe plus doskonały tryb Hardcore.
Niestety gra mocno laguje - przysłowiowe juz ginięcie za osloną, mimo iż zdążyłem schować się za osłonę to i tak padam, czy potrzeba wywalenia całego magazynka we wroga aby zabić, a samemu ginie sie po 2 strzałąch. Wyraźnie widać po dłuższym ograniu kiedy mam dobre połączenie, a kiedy gra laguje.
Dokładnie. Dochodzą do tego różnice wynikające z kontrolerów. Najciężej gra się na padzie. Użytkownicy PS Move nie dosyć że mają precyzyjniejszy kontroler (to ok) to dodatkowo mają aktywnego auto aima (to już nie ok). Celownik sam naprowadza się na cel i utrzymuje na nim pozycje, co prawda w niewielkim stopniu ale jednak na tyle istotnym aby popsuć zabawę użytkownikom padów. Jeśli dodać do tego brak odrzutu na move to mamy legalnego cheata. Wszystko tylko po to aby promować PS Move.<br><br>
Nie krytykuj reanimacji - to jest po prostu inna mechanika gry, bardzo ważne jest reanimowanie bo po zgonie respawn trwa nawet kilkanaście sek.
<br><br>I co z tego że trwa kilkanaście sekund ? Dzieciaki się popłaczą że zgięły i muszą te kilkanaście sekund poczekać ? Trzeba tak grać aby nie ginąć a nie jak w MAGu gdzie nikt się ze zgonem nie liczy wiedząc że obok jest czarownik z apteczką co go wskrzesi nawet i 10 razy pod rząd (przy okazji nabijając sobie pkt. doświadczenia).<br><br>
Jest to po prostu inna gra
<br><br>Inna niż co ? Niż dobre gry ? :) MAG to gra słaba, ot cała filozofia. Edytowane przez Excite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dochodzą do tego różnice wynikające z kontrolerów. Najciężej gra się na padzie. Użytkownicy PS Move nie dosyć że mają precyzyjniejszy kontroler (to ok) to dodatkowo mają aktywnego auto aima (to już nie ok). Celownik sam naprowadza się na cel i utrzymuje na nim pozycje, co prawda w niewielkim stopniu ale jednak na tyle istotnym aby popsuć zabawę użytkownikom padów. Jeśli dodać do tego brak odrzutu na move to mamy legalnego cheata. Wszystko tylko po to aby promować PS Move.<br><br>

Grałem parę dni move i dzisiaj wróciłem do pada :) Nie wiem po czym masz takie wnioski, ale sam chyba nie grałeś move w mag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż każdy może mieć swoje zdanie excite, ja jednak pozostaje przy swoim Mag to jedyny prawdziwy muliplayer (zaznaczam że nie grałem w BC2) inne multi to tak naprawdę single multiplayer - teraz ogrywam multi MOH i gram sobie sam. W MAG naprawdę trzeba grać zespołowo i wtedy naprawde gra sie znacznie przyjemniej. W swoim czasie gra z rodakami była naprawdę świetna. Podkreślam cała mechanika , gry podporządkowana jest grze zespołowej. Niestety są tam również klany wymiataczy którzy przyjmują np tylko gostków z k/d ratio powyżej 2 i wtedy trafienie na taki klan powoduje że gra robi się frustrująca.

Piszesz że wypatrywanie wroga jest trudne - a na na czym polega wsółczesna walka, na kamuflażu, zasadzce, zajściu od tyłu. Respawn kilkunastosekundowy ma zasadnicze znaczenie dla rozgrywki w grze przejmuje się/broni określonych punktów - te sekundy właśnie wtedy maja olbrzymie znaczenie i decydują o wygranej. Gdyby nie lagi byłby to dla mnie najlepszy multi FPS

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki brak odrzutu na PS Move? Auto-aim? Mam max level skilli w snajperze i AM50 odrzuca przy każdym strzale jak cholera. Słyszałem, że jakiś minimalny autoaim przy strzałach bez celowania jest, ale to niezależnie od kontrolera ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest zbiera się kuuupa graczy w kolejce znacznie przekraczając ilośc miejsc w danym trybie i nie wchodzą do gry, np wczoraj kolejka do sabotażu SVER 150 graczy, Valor 60, Raven 50 i czeeekam, czeeekam i mecze nie zaczynaja się, wyłączyłem grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Czy ktoś z was gra w polskim klanie w Valor? Jeśli tak to bym poprosił o zaproszenie bo już mam dosyć grać z graczami z zagranicy. Nie to że nie umiem angielskiego ;p, po prostu nie umiemy się ze sobą zgrać, niektórzy to mnie olewają(to już pół biedy przy dzieciach z wadą wymowy mówiącymi po angielsku na które trafiłem ;p). Tak czy siak jeżeli ktoś jest w jakimś polskim klanie w Valorze mój psn: Wicher2101. Jak coś mam 18 lv i hs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Czy ktoś z was gra w polskim klanie w Valor? Jeśli tak to bym poprosił o zaproszenie bo już mam dosyć grać z graczami z zagranicy. Nie to że nie umiem angielskiego ;p, po prostu nie umiemy się ze sobą zgrać, niektórzy to mnie olewają(to już pół biedy przy dzieciach z wadą wymowy mówiącymi po angielsku na które trafiłem ;p). Tak czy siak jeżeli ktoś jest w jakimś polskim klanie w Valorze mój psn: Wicher2101. Jak coś mam 18 lv i hs.

Witam ja gram w Raven ok 10:00-14:00 i nie ma problemu z połączeniem się. Nie ma polskiego klanu w Valor są może gdzie co znajduje się w nich ok 5osób max. ;). Ja proponowałbym ci przenieść się go Raven jast tam POLSKI klan <<(GROM)>>. Jeżeli byś się zdecydował to pisz ok? PS. o co chodzi z tym dziwnym ładowaniem na sabotarzu Raven:120 Valor 70 Sver 100??? ;o

PSid: sados1029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk sados, w raven zaczne grać od poniedziałku(bo dopiero wtedy będe mógł se kupić wolnego slota ;p). A dla tych co też szukają polskiego klanu w valor-założyłem tam klan "Polscy Gracze MAG" w skrócie PGM. Kto jest zainteresowany bo na razie dopiero zbieram członków niech do mnie pisze psid:Wicher2101.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grom/Raven jest chyba obecnie jedyna rozsadna propozycja, w ostatni piatek udalo nam sie skompletowac 3 druzyny , zabawa byla jak zawsze swietna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile miejsca na dysku zajmuje wersja z PSS?

EDIT:

Gra zajmuje niecałe 5GB.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×