Skocz do zawartości
Wandal1000

E3 2009

Rekomendowane odpowiedzi

@kill - Co rozumiesz przez 3D? IMAX czy może już wkroczyliśmy do krainy SF i mówimy o hologramach? Jeżeli byłby to IMAX w grach (survival horrory) to może to być strzał, który pośle M$ na dno z ichnimi dodatkami do Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, bo mi kolacja stygnie. Konferencja niezła (nie rozumiem waszego narzekania). Zdecydowany numer jeden to nowy MGS, który pewnie będzie multiplatformowy (ale nie jest to piątka :(). Baaardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie Forza 3, która wygląda bajecznie (fizyka, grafika, wow!). Największe rozczarowanie, Halo ODST, ta gra rusza się jak... Halo 3, co w obecnych czasach prezentuje się słabiutko. O grafice się nie wypowiadam, zbyt słaba jakość, ale cudów na miarę KZ2 nie spodziewam się. Ogólnie świetna sprzedaż zapewniona (kod do bety kolejnego Halo ;) ). Nowy Splinter, zero emocji, ale pewnie fani serii mają banana na twarzy. Alan Wake... trudno mi cokolwiek napisać, spodziewałem się troszkę innych klimatów. Dużo tu strzelania, wybuchów, jakiś dziwnych filtrów, trochę mi to nie pasuje do klimatu. Mimo wszystko wierze w ten tytuł. "Natalia" zapowiada się bardzo fajnie, ale dla niedzielnych graczy (bo do nich jest to kierowane). To chyba to wszystko, konferencja niezła, na pewno lepsza od tej z poprzedniego roku.

Niech Sony pokaże Uncharted 2, Trico, GoW3, Heavy Rain, MAG, może GT5? Plus z 2 nowe gry, kilka tytułów na PSP Go (nowy MGS, Jak, LBP, MS!). Dla mnie już przebiją Microsoft i to znacząco. Tak jak wspomniałem wcześniej nowy MGS i Forza 3, najjaśniejsze punkty konferencji, reszta taka sobie (Alan Wake) lub spore rozczarowania (Halo ODST). Ale nie było źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak trochę na pocieszenie (nie ma co ukrywać), powiem Wam, że jutrzejsza konfa Sony ma trwać 2 godziny. I imo Sony wyjedzie z jednym , ale za to przełomowym newsem. 3D. I wszystko jasne. Update do starych gier, czy opcja w nowych, nie ma znaczenia. Taki teraz jest trend światowy i to będzie rewolucja, na którą Microsoftu nie stać po prostu (sprzętowo). Takie są moje przewidywania. Oczywiście będzie w pikuś gier exclusive itd. Ale to jedno o czym wspomniałem powinno zaszachować konkurencję.

jakie 3D? o czyms nie wiem? daj jakiegos linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ ONE

prawie się z Tobą zgadzam oprócz splinter Cella- ma świetny klimat i na pewno nie brakuje mu emocji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@kill - Co rozumiesz przez 3D? IMAX czy może już wkroczyliśmy do krainy SF i mówimy o hologramach? Jeżeli byłby to IMAX w grach (survival horrory) to może to być strzał, który pośle M$ na dno z ichnimi dodatkami do Life.
jakie 3D? o czyms nie wiem? daj jakiegos linka

Ludki kochane. Prezentacja gier w 3D na PS3 miała miejsce już w Lipsku w zeszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt Splinter Cell był ok ,a nawet fajny.

Forza 3 - świetna

Mnie ciekawi najbardziej ten kontroler ,co z tego będzie żeby to nie było tak że do następnego E3 za rok sie jeszcze tego nie doczekamy.

i co z tym 3D na Playa ?? nic o tym nie słyszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam kilka poprzednich stron i przecieram oczy. To jest chyba obecnie jedyne forum, gdzie mozna przeczytać tyle pochlebnych komentarzy, a żeby było śmiesznie, jest to forum poświecono jednej konsoli i nie tej z zielonym X na przodzie ;)

Az zal mi teraz zatwardzialych fanbojow , ktorzy uparcie twierdzili, ze 2009 bedzie rokiem SONY, ze M$ nie ma co pokazc, etc. Teraz to nawet premiera GT5 bedzie wygladala blado przy tym wszystkim...

A co ty tam takiego widziałeś? Pytam poważnie, chętny na dyskusję. ;)

PS. Nie było Lost Planet 2, Mass Efect 2, są szanse, że te tytuły trafią na PS3 (LP2 to pewniak, IMO)

PS2. Dziś jeszcze konferencja EA i Ubisoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to że jest konferencja SONY i wszyscy słuchają oglądają filmiki a na koniec ktoś wyłącza konsolę i gość stojący na scenie znika. Wszyscy w szoku a tu się okazuje że cała konferencja była nagrana w formie trójwymiarowego hologramu wyświetlanego przez jakiś super-hiper projektor sony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE ale przecie Mass Effect 2 jest potwierdzone multiplatformowo...

Ludki kochane. Prezentacja gier w 3D na PS3 miała miejsce już w Lipsku w zeszłym roku.

Nie miała... Pokazali to później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na to że jest konferencja SONY i wszyscy słuchają oglądają filmiki a na koniec ktoś wyłącza konsolę i gość stojący na scenie znika. Wszyscy w szoku a tu się okazuje że cała konferencja była nagrana w formie trójwymiarowego hologramu wyświetlanego przez jakiś super-hiper projektor sony :P

niemożliwe... ale jakby tak było, to byłoby "cool" :biggrin:

ONE- skąd wiesz, ze Metal Gear będzie na PSP, a nie na PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@One:

Chodzi mi o to, ze czego teraz brakuje X360? NICZEGO. PS3 dalej nie ma np. pozadnego FPS'a, wyscigow, filmy tylko z BD (M$ genialnie to rozwiazal), czujnik ruchy bije na glowe Wii, innymi slowy KAZDY znajdzie w X360 cos dla siebie. Po tej konferencj patrze na swoje PS3 jak na jakis antyk, ktory tak wlasciwie to nic konkretnego nie oferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forza 3 - dobra gra, jednak GT5 jest z pewnością lepsza ( będzie lepsza ? :P)

Jasne, oczywiście już grałeś, że wiesz... w obydwie gry. Różnica taka, że Forza 2 wyszła, a na GT5 nadal czekamy. Tak, wiem że mowa o trójce Forzy, ale oni przynamniej wydali już jedne wyścigi na X'a...

PS3 dalej nie ma np. pozadnego FPS'a

Bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WARNING, WARNING!

UWAGA, UWAGA!

ACHTUNG, ACHTUNG!

Ponieważ jutro może być problem ze znalezieniem miejsca na SONY HOME PARTY MEGA KONFA LIVE, polecam zaklepywanie sobie miejsca już od godziny 10.00 rano (przed południem jak kto woli), w pokoju gdzie będzie stał mój avatar. Wiem z doświadczenia, że potem ciężko jest się wbić w daną lokację, sooo, kto chce być w chmarze forumowej, słać zapki i dołaczać jutro. Nie uznajemy późniejszych rekalamcji związanych z brakiem miejsca na lokacji. Do zobaczyska jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiac sie chce bo w czasie kiedy obiecywano GT5 wyszła FORZA 2 ,wyjdzie 3 i może sie jescze czwórki doczekamy przed premierą Gran Turismo 5 :laugh:

Za to można lubic M$ że sie STRESZCZA w czasie z najbardziej oczekiwanymi tytuami, co za tym idzie ma coraz więcej klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy, gdzie, jak? Bo chyba coś przespałem.

http://www.ps3site.pl/psp-go-potwierdza-nowestare-gry/18175/

Bo nie jest zaklepany na wyłączność. Jakby był - Microsoft na pewno trąbiłby o tym na konferencji. W końcu to jedna z gier, która nieźle napędziła im sprzedaż konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm pisze sie do tej chmary :) Kill  jaki masz ID?? przesle ci zapa i dolacze do was ok.13 godziny ok ??(o ile dobze zrozumialem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill swoje id ma w profilu :)

ja dołączę trochę później, około 15 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Sony, nienawidzę Was gnojki. Najpierw Tekken. Przecierpiałem. Później Final Fantasy. Zniosłem. ALE TEGO NIE ZNIOSĘ. Gnojki. Xklox dostaje MGS'a najprawdopodobniej z moim ulubionym Raidenem a Wy pieprzycie mi o jakimś syfie który wyjdzie za sto lat. Jedyne co na chwilę obecną trzyma mnie przy tym czymś to Heavy Rain, ale jak to okaże się klapą to gwarantuje, że nagram film jak wyrzucam PS3 za okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@One:

Chodzi mi o to, ze czego teraz brakuje X360? NICZEGO. PS3 dalej nie ma np. pozadnego FPS'a, wyscigow, filmy tylko z BD (M$ genialnie to rozwiazal), czujnik ruchy bije na glowe Wii, innymi slowy KAZDY znajdzie w X360 cos dla siebie. Po tej konferencj patrze na swoje PS3 jak na jakis antyk, ktory tak wlasciwie to nic konkretnego nie oferuje.

Jeżeli chodzi o nowe możliwości Live, zgadzam się, pod tym względem X360 oferuje znacznie więcej. Może jutro dostaniesz kanał muzyczny (VidZone), wypożyczalnie filmów (PSS VIDEO), zobaczymy. Nowy kontroler to także niemal pewniak. Wisz, PS3 i X360 kupiłem dla GIER, a pod tym względem dziś Microsoft nie pokazał nic wielkiego. Technicznie nowe tytuły nie zachwycają i widać, że GeoW2 to wszystko na co stać X360. Forza 3, jedyna perełka, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jakoś nie widzę po stronie X360 gier takiego kalibru jak GoW3, Heavy Rain, Trico, czy Uncharted 2.

Zobaczymy czym jutro pochwali się Sony.

Na koniec dość humorystyczny opis konferencji (autor: ciapatka, forum PSXE)

To było żenujące patrzeć jak microsoft strzela sobie w stope ;PPP

Najpierw pokazują zachwycający kontroler do Hawka, później stary obi wan próbuje wmówić nam że najlepszym kontrolerem jest własne ciało ( inwalidzi wstają i nie wierzą ;ppp) a pady to przeżytek.

Jakaś ruda lafirynda wciągnęła kreske i wmawia sobie że oglądanie na xboxie twarzy znajomych na facebooku będzie porównywalne z seksem z 5 facetami naraz.

no i biedny Hideo, który nauczył się w końcu całej kwestii po angielsku, ale zapomniał ze sobą wziąć jakiegoś trailera.

Alan Wake to raczej średniak, splinter to powtórka z rozrywki, reszta też bez zachwytów, poza ta strzelanką w śniegu.

A to objawienie z dzieckiem w telewizorze bardziej straszy niż fascynuje, kompletnie nie czuje tego.

Dodatkowo śmiechowe było to jak bardzo ta laska chciałą zeby te cholerne piłki już przestały skakać, i by mogła wracać do chaty.

NIe wspominając już o sytuacji gdy cała rodzina siedzi na kanapie jak w reklamie mcdonalda, i graja wirtualna kierownica, a stary zamiast chlać pod kanapą spiryt, woli dokręcać śrubki.

Jestem kompletnie nie oczarowana, nie czuję jakiegoś pstryka w nos za to że sprzedałam x-a 3 miesiące temu.

Xklox dostaje MGS'a najprawdopodobniej z moim ulubionym Raidenem

Ten MGS trafi też na PS3. Niestety nie jest to MGS5, a sam Kojima podkreśla, że gra bedzie bardziej skierowana do japońskich graczy. Więc to może być zupełnie inny MGS od dotychczasowych, np. slasher.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam Kojima podkreśla, że gra bedzie bardziej skierowana do japońskich graczy. Więc to może być zupełnie inny MGS od dotychczasowych, np. slasher.

"Lighting bolt action"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×