Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Sex Story

Nawet nie wiem jak to ocenić. Lekka komedia z pewnym zakończeniem z góry. Da się obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blade Runner 7/10

Spodziewalem sie po tym "klasyku" czegos lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kac Vegas w Bangkoku - 8/10

Minimalnie słabszy od jedynki, ale jak ktoś lubi ten poziom żartów - must see.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scott Pilgrim vs. The World - 9/10

Fajnie się oglądało, naprawdę polecam, choć nie wszystkim przypadnie do gustu.

Tron: Legacy - 9/10

Naprawdę dobry film, lubię takie futurystyczne klimaty, a soundtrack od Daft Punk po prostu mnie zmiażdżył.

5 Centimetres Per Second - 9/10

Jedno z najlepszych anime jakie oglądałem, po prostu must see! Niektórych może znudzić, ale artyzm i kreska tego anime jest przepiękna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skazani na Shawshank

Niesamowity film ktory zapadnie mi na zawsze. OBEJRZYCIE KONIECZNIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starcie tytanów - 7,5/10

mitologia, historia Perseusza znana z lektury, sporo efektów komputerowych

Jestem numerem 4 - 7,5/10

sf, walka 2 obcych ras na naszej planecie, dobro vs zło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last Samurai

Film ktory pozostanie mi na zawsze w glowie. Jestem facetem a plakalem(?). Cos niesamowitego, koniecznie obejrzyjcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transformers 3 3D - 4/10

Fabuła bardzo słaba, film na typowe wyciągnięcie kasy. Żenujące sceny akcji. Do tego marny efekt 3D, który jest bardzo płaski.

Nie polecam, strata czasu i kasy. 1 Cześć była super, dwójka taka sobie, trójka to tragedia, a w efektach 3D takiemu Avatarowi nawet do pięt nie dorasta.

,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzwi/ Tür, Die -7/10 ,film dla osób lubjących temat związany z innym wymiarem ,światem równoległym ,dobra gra aktorska Mads Mikkelsena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta 2 8+/10

Bajka raczej dla starszych, świetny humor i nawiązania do popkultury. Smaczki typu teksty, "ale urwał", Zientarski i Borowczyk jako komentatorzy wyścigów. Jak na film animowany nie najgorsza fabuła, polecam.

Kubuś i przyjaciele (2011) 4-/10

Chyba największy tegoroczny zawód. Czekałem od zaszłej jesieni, ale jak dla mnie wielki niewypał. Fabuła absurdalna, większość bohaterów nie tylko Kubuś jest mocno opóźniona w rozwoju i to jest główny motorem "akcji". Humor typu pośmiejmy się z głupiego. Jak masz więcej niż 5 lat to nie jest pozycja dla ciebie. No i na koniec największy zgrzyt, cały film po odjęciu napisów początkowych i końcowych trwa może z 50 min. Płacić za takie coś pełną cenę to przegina. Nie polecam, chyba że dziecko wyciąga i iść trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władcy umysłów 7/10

Ciekawa fabuła, niekonwencjonalne podejście do tematu. Coś do czego warto wrócić.

Blitz 5/10

Ocena 5 tylko za Stathama, ciągle trzyma formę, film ciekawy do ok połowy potem się strasznie ciągnie. Nie warty aby do niego wracać. Oczekiwałem więcej po tym filmie ale się zawiodłem. Momentami dobre wstawki z humorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predators 2010 , 7/10 całkiem niezły tylko Adrien Brody nie pasuje trochę do głównej roli , nie ta klasa co Arnold 252003.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO POLECAM rozszerzoną wersję trylogii "Władca Pierścieni" na blu-ray. Ostatni raz trylogię oglądałem może 5 lat temu. Najnowsza wersja w porównaniu do wersji puszczanej w kinach/TV jest dłuższa w sumie o ... 2 godziny 50 minut :o 3 filmy w sumie z napisami końcowymi trwają 12 godzin 8 minut - bez napisów około 11 godzin 23 minuty genialnych filmów.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prayers for Bobby!!!!!

Film z tą Panią,

sigourney-weaver.jpg

dramat,bardzo polecam.

prayers_for_bobby3-starlinktv.jpg

Ile na 10,zobaczcie?

Edytowane przez made_in_KRAKOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Adjustment Bureau/ Władcy Umysłów - 7/10

w roli głównej Matt Damon (naprawdę sie udziela :yes: ) miłość ponad przeznaczenie ( gatunek - fantasy?:pardon:)

Kod nieśmiertelności - 7,5/10

gatunkowo to okolice sf, koleś cyklicznie powraca na 8 minut w miejsce zbrodni aby ratować miasto przed zagładą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geneza planety małp 8,5/10

Fajna historia, wizualnie świetny. Z niecierpliwością czekam na kolejne części serii wykonane w tej technologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Source Code (2011)

B.dobry pomysł + przyzwoite wykonanie.

8/10

Sunshine Cleaning (2008)

Ciekawa propozycja dla ludzi, którzy lubią sobie od czasu do czasu obejrzeć jakiś dramacik z elementami komedii.

7/10

Wild Target (2010)

Dobra komedia + bardzo dobra gra aktorska.

7/10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unthinkable (2010)

8,5\10

Już dawno żaden film nie zrobił na mnie takiego wrażenia. I to nie ze względu na brutalne sceny, ale przede wszystkim na całą grę psychologiczną, szczególnie między głównymi bohaterami. Czytając recenzje myślałem, że będzie to kolejny film sensacyjny w stylu Hollywood (czyt. gniot). A tu nagle miła niespodzianka. Samuel L. Jackson rewelacja. Carrie-Anne Moss także trzyma poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Follow Me - Anthill Films :thumbsup:

10/10

Incepcja

8/10

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieznajomi 8/10 - thriller z elementami horroru. Historia dwóch osób, które spędzają noc w domu na obrzeżach miasta. Zostają odcięci od świata, a do tego napastowani przez nieznane im osoby w maskach. Cholernie mocno trzyma w napięciu, chociaż przestraszyłem się może raz lub maksymalnie dwa. Mimo zauważalnych schematów (w niektórych scenach) naprawdę godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sucker Punch 9/10

sceny komputerowe troszke kuleją ale da się to przeżyć

fenomenalny film

polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombieland - 6 / 10

Kolejny film o zombie, tym razem w bardziej humorystycznej oprawie.

Problem w tym, że nie wiem czym do końca ten film ma być, chyba najzwyklejszym w świecie odmóżdżeniem w nudny wieczór.

Bardzo mało sieczki zombie, a szkoda! Bo bardzo fajnie udało im się zrobić efekt rozpaćkanej krwi, itd.

Ale niestety zombie w tym filmie robią raczej za tło niż za główny wątek.

Bezpośrednich starć z większą chmarą to jest chyba jedno i też nic specjalnego się tam nie dzieje.

Domyślam się, że nie pokazali rozwalających się mózgów, itd. na niską kategorię wiekową, tym bardziej że 12 letnie dziecko gra w filmie to pewnie i takie dzieci ten film oglądają właśnie.

Miałem dać 5/10, ale szałowa Emma Stone podbija o oczko :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×