Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie nie powiedzieli nic konkretnego... same pierdoły jaka ta gra jest super... :ninja:

Mam tylko jedno pytanie... skoro w gra ma opierać się na sezonie 2010 czmu skiny są z sezonu 2009... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzisz, ale na screenach masz wyraźnie napisany rok 2009 i coś takiego jak "Work in Progress".

To są screeny jeszcze z czasów jak trwał sezon 2009, ale dopiero teraz są one udostępniane.

Panowie już dość długo nad tym pracują, ale mogliby się podzielić jakimś aktualnym filmikiem czy kilkoma screenami.

Chociaż modele bolidów będą robić dopiero przed samym wyjściem gry, żeby były jak najaktualniejsze bo jakby mieli za każdym razem coś zmieniać, tak jak w realnej F1 to byłoby to trochę bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie :)

http://www.f1fanatic.co.uk/2010/03/17/f1-2010-first-play/ jest gameplay z wersji alpha i obszerne info

ten gameplay postawił przede mną 2 problemy

po pierwsze czemu prawe koło jest mniejsze od lewego...

po drugie czemu bolidy mają malowania na sezon 2009... ? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=uT44betwzLs Koła są normalne tutaj widać, a po drugie są malowania 2009 ponieważ jest to wersja testowa, w finalnej wersji będzie sezon 2010 :)

no tutaj koła już są normalne... :whistling:

hmm... nie szkoda im czasu na robienie nieaktualnych malowań ? :confused:

ja mam tylko nadzieję, że dadzą jakis porządny system kariery a nie, że bierzesz sobie od razu Ferrari i smigasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, Ty czytałeś w ogóle co ja napisałem?

Modele są z 2009 ponieważ wtedy zostały zrobione i nie ma sensu, żeby non stop zmieniali modele, jak teraz zaczął się sezon 2010 i każdy będzie z wyścigu na wyścig modyfikował bolid.

Prace nad grą rozpoczęte były chyba początkiem 2009 jak nie przed, już nie pamiętam dokładnie. Także wszystko jest z tamtego sezonu.

Wg Ciebie powinni za każdym razem robić nowy model?

Zresztą te wszystkie filmiki jak zapewne samo demko są z bardzo wczesnego stadium gry, kto wie czy jeszcze nie z czasów trwania sezonu 2009.

Zapewne aktualny materiał trzymają na później, ponieważ do premiery jeszcze trochę czasu zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląda na dobra, poprawna giere w realiach F1 ale bez wielkiego nacisku na realizm (trochę szkoda :confused:). Bardzo podoba mi się pomysł kariery,

rozwijania bolidów, montowania nowych części w trakcie sezonu, tej całej otoczki prasowej (konferencje, autografy i fani) oraz rywalizacja miedzy członkami teamu (lepszy dostaje wcześniej ulepszone części). Ogólnie zapowiada się, ze będę na nią czekał i pewnie nabędę ją w dniu premiery. Jako fan F1 bardzo chętnie dodam do swojej kolekcji produkt CM. Już "tylko" pól roku :whistling:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego ta genialna kamera która jeszcze bardziej pozwala się wczuć w skórę kierowcy. Ja się ciesz że to nie będzie aż taki realizm jak RFactor gdzie momentami ta gra wręcz mnie irytuje, Mam tylko nadzieje że nie przesadzą w drugą strone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mogą robić co chcą, ale bez dobrego Logitecha, na padzie nie odczujesz tego realizmu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mogą robić co chcą, ale bez dobrego Logitecha, na padzie nie odczujesz tego realizmu :(

Nie jestem do końca przekonany, ale na zwykłym padzie Sixaxis grając w poprzednie wersje czułem się prawie jak kierowca F1. Jeżeli nie będzie to w 100% arcade to myślę, że będzie ok.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak post pod postem, ale dla wszystkich zainteresowanych mam okładkę gry :)

24erpcp.jpg

Co o niej sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 od Codemaster, czyli przygotujcie się arcade pełną gębą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okładka jak okładka :)

Bolid jest, kierowca jest, publiczność do tego i to wszystko w ładnej otoczce.

Chociaż pewnie okładka może jeszcze ulec zmianie, ale kto wie.

Bardziej chciałbym zobaczyć jakieś aktualne materiały, a nie te z 2009 roku.

Mam również wielką nadzieję, że pojawi się demko przed premierą, chociaż i tak zapewne złoże pre-order na F1 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak post pod postem, ale dla wszystkich zainteresowanych mam okładkę gry :)

24erpcp.jpg

Co o niej sądzicie?

mi się podoba, to mój custom sam ją dałem na Poly xD trochę proporcje nie są zachowane lol

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mogą robić co chcą, ale bez dobrego Logitecha, na padzie nie odczujesz tego realizmu :(

Akurat jakiś czas temu zaopatrzyłem się w DFGT właśnie dla tej gry i GT5 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktos sie orientuje kiedy ta gra ma sie pojawic na rynku??? widzialem prezentacje video i nawet nawet... ale i tak ostatnia f1 na ps3 ma z 3 lata.. zatem biore w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem fimik:):):):)

Grałem w demo ostatniej czesci jaka sie ukazala na ps3.

Myslicie ze to juz finalna pokazowka czy cos jeszcze beda zmieniac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buli: te filmiki to były z wersji ALPHA czyli nie do końca Beta, i dodatku sezon 2009 do września chcą wprowadzić 2010, i pewnie pojawi się jeszcze poro zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo ostatniej czesci jaka sie ukazala na ps3.

Po tych filmikach to się boję, że F1 Championship Edition będzie po prostu lepsze pod względem fizycznym. Obym się mylił.:sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okładka świetna ale trochę długo karzą na nią czekać, również liczę bardzo na demo bez tego ani rusz-narazie planuje skupić się na blurze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg informacji WRC również ma się pojawić we wrześniu.

Jeśli wszystkie terminy się spełnią, czyli F1 2010 we wrześniu, do tego WRC też w tym samym miesiącu, a Gran Turismo 5 w październiku, to będzie w co pojeździć.

W dodatku każda gra inna na swój sposób. Każdą grę zakupię na pewno w dniu premiery, mam nadzieję, że mój portfel tego nie odczuje zbyt boleśnie.

Co do samego F1 2010 to wystarczy, że styl jazdy będzie nieco bardziej w stronę symulacji niż w GRID'dzie i będzie już świetnie.

Zresztą sami autorzy z CM powiedzieli, że celują w coś pomiędzy symulacją a arcade, czyli po wyłączeniu wszelkich wspomagaczy zapewne będzie ciężko, tak jak w poprzedniej wersji F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg informacji WRC również ma się pojawić we wrześniu.

Jeśli wszystkie terminy się spełnią, czyli F1 2010 we wrześniu, do tego WRC też w tym samym miesiącu, a Gran Turismo 5 w październiku, to będzie w co pojeździć.

W dodatku każda gra inna na swój sposób. Każdą grę zakupię na pewno w dniu premiery, mam nadzieję, że mój portfel tego nie odczuje zbyt boleśnie.

Co do samego F1 2010 to wystarczy, że styl jazdy będzie nieco bardziej w stronę symulacji niż w GRID'dzie i będzie już świetnie.

Zresztą sami autorzy z CM powiedzieli, że celują w coś pomiędzy symulacją a arcade, czyli po wyłączeniu wszelkich wspomagaczy zapewne będzie ciężko, tak jak w poprzedniej wersji F1.

Jeśli faktycznie wszystkie 3 gry wychodzą tak w krótkim terminie, będę musiał wykazać się w bukmacherce :P, do września jeszcze daleko a ja jeszcze nie mam GOD 3 : O .... Po za tym, trochę dziwnie AI zjeżdżało do pitboxu, mam nadzieje, że to tylko w fazie testowej bo ten skręt był dość nierealistyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×