Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Też czekam na F1 biggrin.gif chciałbym jeszcze łyknąc TDU2 I GT5 .Trzeba troche cierpliwosci do Jesieni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No my error standardowo pojedynki będziemy toczyć :D

Online na 12 osób, więc trzeba będzie potem skołować jeszcze z 10 i jakaś małą ligę zorganizować, np. jeden wyścig na tydzień czy dwa, bo wiadomo nie każdy ma masę czasu.

Rzecz jasna pełny sezon, z praktykami, kwali no i śmietanka czyli wyścig. Ciekawe jak w ogóle zostanie zorganizowany online, bo póki co mało o nim mowy.

Ale najpierw trzeba singla obgrać, poznać co i jak, wyczuć bolid, którym najlepiej się jeździ, itd.

Za online nie biorę się dopóki nie poznam gry, zresztą jak zawsze :)

Ale sam już nie mogę się doczekać, zapowiada się kawał świetnej formuły 1, na którą fani czekają od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wiadomo kiedy już się pokaze w sprzedarzy to można bylo by pomyslec nad wspólnym graniem onlinerolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie wiadomo kiedy już się pokaze w sprzedarzy

No przecież wiadomo, 24 września - podczas GP Singapuru, pisałem to już kilka razy w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej dobrej ścigałki. gt5p już się jednak trochę przejadł chociaż raz na jakiś czas odpalam i znajduję przyjemność. Niech to w końcu wydadzą bo zapowiada się dobrze. Zresztą jak większość rzeczy od Codemasters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety teraz nie ma, chociaż na upartego można pograć w Supercar Challenge czy Superstars V8 Next Challenge, ale tak poza tym to nie ma nic.

A nie będę ukrywać, że wolę pograć w inne tytułu niż na siłę wyrzucać pieniądze na te gry. Nie mówię, że są złe! Ale za jakieś obowiązkowe to ich nie uważam.

Dopiero we wrześniu TDU2 i F1 2010, a potem mam nadzieję doczekamy się już upragnionego GT5, a o WRC jak na razie cisza, co mnie zaczyna martwić.

W każdym razie cieszę się, że CM dostało F1 w swoje łapki, bo jak mogliśmy zobaczyć, potrafią wkomponować bardzo ciekawe rzeczy do zwykłych samochodówek.

Taki pierwszy ich zabieg chyba był w Toca Race Driver, gdzie wprowadzili wątek fabularny, co wg mnie było bardzo fajnym rozwiązaniem.

W F1 takie innowacje jak możliwość udzielanie wywiadów, konferencje prasowa, i cała F1 od zaplecza czyli paddocku jest bardzo ciekawe.

Nie mówiąc już o samych innowacjach na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet nie chodzi o to, żeby była superrealistyczna. Niech po prostu ma mega rozbudowany, dobry tryb kariery. Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o Dircie 1. Ja sobie ostatnio wciagnąłem i jestem zadowolony. Stary poczciwy kolin, sterowanie na początku żenujące ale da się przyzwyczaić i można już coś tam pojeździć, póki co startuje w rajdach lokalnych :)

eeee offtop poleciał, sory ale i tak do września nie ma tu o czym pisać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No my error standardowo pojedynki będziemy toczyć :D

Online na 12 osób, więc trzeba będzie potem skołować jeszcze z 10 i jakaś małą ligę zorganizować, np. jeden wyścig na tydzień czy dwa, bo wiadomo nie każdy ma masę czasu.

Rzecz jasna pełny sezon, z praktykami, kwali no i śmietanka czyli wyścig. Ciekawe jak w ogóle zostanie zorganizowany online, bo póki co mało o nim mowy.

Ale najpierw trzeba singla obgrać, poznać co i jak, wyczuć bolid, którym najlepiej się jeździ, itd.

Za online nie biorę się dopóki nie poznam gry, zresztą jak zawsze :)

Ale sam już nie mogę się doczekać, zapowiada się kawał świetnej formuły 1, na którą fani czekają od dawna.

Co do Ligi ja już z miejsca się zapisze :P jeśli można bo na 100% grę zamówię nie ma bata :P na Mariolę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, jakiekolwiek f1 to dla must have :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety teraz nie ma, chociaż na upartego można pograć w Supercar Challenge czy Superstars V8 Next Challenge, ale tak poza tym to nie ma nic.

A nie będę ukrywać, że wolę pograć w inne tytułu niż na siłę wyrzucać pieniądze na te gry. Nie mówię, że są złe! Ale za jakieś obowiązkowe to ich nie uważam.

Dopiero we wrześniu TDU2 i F1 2010, a potem mam nadzieję doczekamy się już upragnionego GT5, a o WRC jak na razie cisza, co mnie zaczyna martwić.

W każdym razie cieszę się, że CM dostało F1 w swoje łapki, bo jak mogliśmy zobaczyć, potrafią wkomponować bardzo ciekawe rzeczy do zwykłych samochodówek.

Taki pierwszy ich zabieg chyba był w Toca Race Driver, gdzie wprowadzili wątek fabularny, co wg mnie było bardzo fajnym rozwiązaniem.

W F1 takie innowacje jak możliwość udzielanie wywiadów, konferencje prasowa, i cała F1 od zaplecza czyli paddocku jest bardzo ciekawe.

Nie mówiąc już o samych innowacjach na torze.

Jakby to było tak jak w TOCE to biore w cieno.Ludzie to była PIERWSZA moja gra na pc I najlepsza:))))) TOCA Race Driver2 Ultimate Racing simulator BEST OF THE BESTbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, te boje sa tylko wtedy kiedy ja nie zrobie bledu w czasie wyscigu... co zdarza mi sie rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trzeba będzie uważnie obserwować pogodę (będzie taka funkcja) i starać się dostosować taktykę.

Byłoby dobrze, gdyby była prognoza pogody na cały weekend, tak jak to jest w GPRO.

Jest tu ktoś, kto w ogóle gra w GPRO? - http://www.gpro.se/

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie moge sie juz doczekać tego tytułu:) jesienią dużo fajnych samochodówek wychodzi:) a szkoda bo mogliby to bardziej rozłożyć w czasie to wtedy byśmy mieli już jakąs nową gierkę do jazdy:)

nie ma co... trzeba kase szykować na F1, TDU2 i GT5:) a po drodze jeszcze pare gierek... można zbankrutowac:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm..Widzę bolidy Virgin Team i HRT....myślałem że F1 2010 to będą bolidy Brawna czyli sezon 2009 byłem pewien a tu widzę bolidy z tego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm? Nie rozumiem.

Przecież F1 2010 to sezon 2010, jakby mogło być inaczej? Przecież to było powiedziane od samego początku.

Sezon 2009 wyszedł na PSP i Wii tylko, a prawdziwe F1 to właśnie F1 2010.

A na screenach były non stop bolidy z 2009 bo takie mieli już zrobione i skupili się na innych aspektach gry.

Przecież na każdym screenie i na każdym filmiku WYRAŹNIE było napisane, że to materiały z 2009 sezon, a w finalnym produkcie będzie wszystko z sezonu 2010.

Już to tutaj powtarzam po raz enty...

Poprawienie modelów bolidów dla nich to jest raczej drobnostka.

Panowie skupili się na tym co ważne, czyli fizyka jazdy + dynamiczna pogoda, która wygląda zabójczo, i w ogóle cała ta otoczka F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chciałoby się już pośmigać przed każdą transmisją z GP, a tu trzeba aż do września czekać :(

BTW demo poproszę.

PS. ale dzisiaj będą emocje w Q :scare:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy na E3 będzie jakieś info na temat F1?

Edit: dzieki

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już było o F1 2010.

Tutaj więcej info + nowiutkie screeny prosto z gry:

http://www.racesimcentral.com/news/2010/06/f1-2010-exlusive-interview-and-screenshots/

Chociaż to materiały podobno Pre-E3, to może jeszcze coś zobaczymy później.

Ale muszę powiedzieć, że grafika wygląda zabójczo.

Codemasters jak zwykle zadziwia.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejrzenia pierwszego gameplay'a prosto z gry!

http://www.vandal.net/video/12735/jugando-a-f1-2010-vandal-tv-e3-2010

(na początku leci przez kilka sekund jakaś reklama, także przewińcie sobie odrobinkę)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejrzenia pierwszego gameplay'a prosto z gry!

http://www.vandal.net/video/12735/jugando-a-f1-2010-vandal-tv-e3-2010

(na początku leci przez kilka sekund jakaś reklama, także przewińcie sobie odrobinkę)

Fuck! Jakby nie strzaleczki optymalnej jazdy to nie ma roznicy z F1 na zywo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się ciągle zastanawiam czy trzeci kwartał czy jego końcówka nawet to nie za późno jak na premierę 2010... przecież to będzie miesiąc różnicy pewnie z fifą 2011...

Kupiłbym tą grę na sto procent jakby wychodziła na początku sezonu 2011 z aktualnymi składami i bolidami na nadchodzący sezon a nie jak już może być wiadomo kto bedzie mistrzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cherry ... Myślisz,że w GP Singapuru poznamy Mistrza? ... Nie rób jaj ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×