Skocz do zawartości
ONE

Czego Obecnie Słuchasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Krafty Kuts - A Golden Era of Hip Hop vol 2 - zajebisty!! mocno polecam fanom dobrego hip-hopu z lat 90 :)

 

link do podcasta (wymaga itunes)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czekam na nowe At The Gates i jaram się singlem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowości :] :

 

 

 

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie na Youtube będzie coraz więcej nowości od Tyga. "The Gold Album: 18th Dynasty" pojawi się 18 listopada 2014 roku i liczę na najlepszy album tego artysty :biggrin:.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




:biggrin:
musze raz przysiasc i obczaic ich wszystkie piosenki, imo ten 1 utwor wyzej najlepszy. Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nowe Carcass, trochę rządzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć generalnie nie podoba mi się muzyka w której nie ma gitary itp tak ta z Velocity jest całkiem przyjemna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio ograniczyć zakupy płytowe do rzeczy naprawdę dobrych... no ale tradycyjnie cena była zbyt niska żeby nie wziąć. Nowa płyta Kasparka - no, muzyki na miarę starych dokonań to tu generalnie nie ma, ba! wiele brakuje nawet do płyt z przełomu lat 90/00 ALE jest ten jeden piękny kawałek przywołujący uśmiech na twarzy każdego kto się w latach 90 roku zasłuchiwał w "Treasure Island"

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z okazji 25-lecia Elektrycznych Gitar wyszła niedawno płyta Stare jak nowe. 25 przebojów na 25-lecie.

EG jest chyba pierwszym zespołem, który świadomie słuchałem i mocno się jarałem. Fajnie po nastu latach sobie przypomnieć najlepsze hiciory. Dodatkowym smaczkiem jest to, że każdy z utworów został troszkę inaczej zaaranżowany, w niektórych pojawiają się nowe zwrotki. Dla fanów zespołu pozycja obowiązkowa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka mojej młodości. Heavy metal i techno naraz słuchałem, chyba mam jakieś rozdwojenie jaźni :-)

Edytowane przez kyron
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie mnie zbesztać za to, ale na bani jest fajne:D

A bańka jest:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie mnie zbesztać za to, ale na bani jest fajne:D

 

normalnie nie wnikam w gusta muzyczne ludzi bo to jest indywidualna sprawa każdego, ale skoro piszesz że możemy Cię zbesztać to proszę bardzo - dżizas fakin krajst co to za gówno???!!! weź to chłopie usuń albo schowaj chociaż w spoiler żeby nikt nie klikał niechcący....  :wallbash:  :fool:  :sick:  :yucky:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×