Skocz do zawartości
ONE

Czego Obecnie Słuchasz?

Rekomendowane odpowiedzi

dżizas fakin krajst co to za gówno???!!!

Wies tanczy i spiewa XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie nie wnikam w gusta muzyczne ludzi bo to jest indywidualna sprawa każdego, ale skoro piszesz że możemy Cię zbesztać to proszę bardzo - dżizas fakin krajst co to za gówno???!!! weź to chłopie usuń albo schowaj chociaż w spoiler żeby nikt nie klikał niechcący....  :wallbash:  :fool:  :sick:  :yucky:

Dawajcie mi może bana na czas weekendu żebym tu nie wchodził i robił wstydu.Wyjdzie to wszystkim na dobre bo jak widać jestem nieobliczalny :D :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie mi może bana na czas weekendu żebym tu nie wchodził i robił wstydu.Wyjdzie to wszystkim na dobre bo jak widać jestem nieobliczalny :biggrin: :whistling:

Pewnie w rytm tej muzyki bansujesz na swoim slicznym dywanie :D

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Generalnie cały album jest rewelacyjny i gorąco polecam :thumbsup:

Edytowane przez neuro
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banok a to? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nie mogę się oderwać od albumu World On Fire - Slash feat. Myles Kennedy and The Conspirators. A to najlepsze utwory z tego albumu:

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawałek MEGA!!

 

 

 

Jak dla mnie cały OST z True Detective urywa dupsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10151296_1489721911282412_47202871842418

 

Nowa płyta AC/DC wydana 2 grudnia ;) Jest całkiem dobrze!


Chyba najmocniejsza współczesna muzyka, przy której się czuję jakby czas się zatrzymał się w latach 70-80, po prostu mistrzostwo. To wciąż jeden i ten sam zespół, to wciąż ten sam gatunek muzyczny, to wciąż kawał dobrej twórczości AC/DC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Za Wilkami nie przepadam ale ten kawałek jest dobry.Myślałem że to czyjś cover :whistling:  :whistling:

 

Edit:zamiast piosenki wstawiłem przepis na ciasto :biggrin:

Edytowane przez Banok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nowa płyta AC/DC wydana 2 grudnia ;) Jest całkiem dobrze!

Chyba najmocniejsza współczesna muzyka, przy której się czuję jakby czas się zatrzymał się w latach 70-80, po prostu mistrzostwo. To wciąż jeden i ten sam zespół, to wciąż ten sam gatunek muzyczny, to wciąż kawał dobrej twórczości AC/DC.

I trzyma cholernie dobry poziom! :) Krytycy mogą im zarzucać, że od 40 lat grają to samo, ale w zasadzie kogo to obchodzi? Koncepcja muzyczną której się trzymają przez tyle lat, nadal daje radę i cholernie przyjemnie się tego słucha. Z tego albumu szczególnie uwielbiam "Playball" i "Rock Or Bust" - to najmocniejsze akcenty. Ogólnie oceniam ten album na 8/10 i z niecierpliwością oczekuje na koncert w Polsce, który odbędzie sie już w lipcu!

A jeśli chodzi o mnie, to od jakiegoś czasu słucham mniej znanego w Polsce zespołu Black Stone Cherry. Ich brzmienie gitar to kosiarz umysłów. Ogólnie ich muzykę można zaliczyć do klasycznego amerykańskiego rocka, ale te gitary... poezja :)

https://www.youtube.com/watch?v=DdKZDROpDIY

Edytowane przez Camel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I trzyma cholernie dobry poziom! :) Krytycy mogą im zarzucać, że od 40 lat grają to samo, ale w zasadzie kogo to obchodzi? Koncepcja muzyczną której się trzymają przez tyle lat, nadal daje radę i cholernie przyjemnie się tego słucha. Z tego albumu szczególnie uwielbiam "Playball" i "Rock Or Bust" - to najmocniejsze akcenty. Ogólnie oceniam ten album na 8/10 i z niecierpliwością oczekuje na koncert w Polsce, który odbędzie sie już w lipcu!

A jeśli chodzi o mnie, to od jakiegoś czasu słucham mniej znanego w Polsce zespołu Black Stone Cherry. Ich brzmienie gitar to kosiarz umysłów. Ogólnie ich muzykę można zaliczyć do klasycznego amerykańskiego rocka, ale te gitary... poezja :)

Z mojej perspektywy, ludzie krytykujący ACDC za to, ze od paru ladnych lat robia to samo to chodzacy idioci :) Przy zalewie komercyjnego chlamu brakuje takich flagowych zespolow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram BSC są mega...a jak ktoś lubi acdc to polecam również Airbourne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×