Skocz do zawartości
ONE

Czego Obecnie Słuchasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Trolololo :P

A co do Michaela to polecam to, strasznie do bani że jego ostatni koncert nie wypalił, w sensie że MJ odszedł :( Kto oglądał 'This Is It" ten wie że byłoby to wydarzenie muzyczne stulecia :wallbash:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak to by była miazga a film jest niesamowity (polecam) :D 
co do tego filmiku tańczyłam ten układ w szkole :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tańczyłam ten układ w szkole :P

Gdzie filmik? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



nie jest to mistrzostwo... do tego ktoś nagrywał jakby chciał a nie mógł i niektóre kroki są zmienione przeze mnie  :biggrin: Edytowane przez Ghost_girL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, podpuściłem Cię a tu proszę, zaskoczka :shok: Serio? Im dalej tym lepiej, na początku ma się wrażenie że myślami jesteś gdzie indziej, później już zaczynasz się tym bawić i jest lepiej, jakiś flow i te sprawy, ale mimo wszystko nie mogę odeprzeć wrażenia jakbyś cały czas miała ochotę aby już było po wszystkim. No ale, guzik się znam, chylę czoła za odwagę i w ogóle szacun ... warto to podrasować i błysnąć w jakiś lepszych okolicznościach; jakiś klub czy coś, lepsza aura, oświetlenie itp. Wtedy z takim filmikiem zrobiłabyś furorę :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to był mój 2 występ trema jak cholera :biggrin: to było jakieś 5 lat temu...miałam krótką przerwe od Michaela ale wróciłabym do tego tańczenia :) jak już pokazałam jeden to łap drugi...niby się śmiali i wgl ale tym występem zrobiłam furore xD chciałabym mieć głos żeby śpiewać ;)

 

takich miałam kamerzystów że szkoda gadać ;/ miałam jeszcze filmik ze Smooth Criminal ale usunęłam :sad:

Edytowane przez Ghost_girL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Mikey był kocurem. Moim zdaniem największy artysta na świecie

a obecnie słucham nagminnie Imagine Lennon'a, Black Sabbath, Iron Maiden i troche gangsta rapu: N.W.A, Dre, Eazy, Ren i innyc gangsterów z Compton :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, człowiek się starzeje. Kiedyś muzyka wypełniała całe moje życie. Pełno kaset oryginalnych, potem płyt wszelakiej maści wykonawców i gatunków, był punk, rock, różne gatunki metalu, reggae, różnego rodzaju muzyka alternatywna, blues. Nigdy jedynie nie było mi dane jazzem się zafascynować, a nie cierpiałem (i do dzisiaj nie cierpię) popu, disco polo, itp. miałkich tworów, gdzie nie liczą się umiejętności czy to instrumentalne, czy wokalne. Dzisiaj zostało parę kawałków które mogę słuchać na okrągło i pomijając całą twórczość Kazika, którą uwielbiam, to są to te utwory poniżej :)

Kawałek absolutny, najwspanialszy na świecie:

Kolejny to utwór kapeli, za którą de facto nie przepadam, a za ten kawałek dałbym się pokroić:

Jak powyżej, za Collinsem nie przepadam, a utwór genialny:

Listę uzupełniają nieśmiertelni Pink Floydzi:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propos starzenia się - załamka panowie.. i Pani (btw GhostG - masz większe jaja niż 90% wypowiadających się na tym forum - szacunek)..

Doszło do mnie ostatnio jaki stary jestem - przez "równieśników" zostałem wyśmiany za słuchanie MGK 8| (znaczy śmiały się może ze dwie osoby - reszta nawet nie wiedziała kto to lol ), a moim skromnym zdaniem to kolejne po Marshallu "białe objawienie". 

 

 

 

btw, jak usłyszałem go w WatchDogsach to gra od razu dostała +10% do zajebistości (choć to chyba jego najbardziej komercyjny kawałek):

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa nuta bff 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Zi8FryzTQHU

 

(Znalazłem oficjalne wideo bez cenzury w utworze :), wideo jest z oficjalnego kanału wykonawcy, więc można spokojnie oglądać :). Jest co posłuchać i obejrzeć dla wytrawnego oka również ^^.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"FUCK YOU, I WON'T DO WHAT YOU TELL ME?!"

 

Tom Morello spokojnie ma u mnie TOP 5 gitarzystów świata  :thumbsup:

Edytowane przez MichalEEEk
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×