Skocz do zawartości
ONE

Czego Obecnie Słuchasz?

Rekomendowane odpowiedzi

do tego trzeba dorosnąć ale jest jeden mistrz!

Johny to prawdziwy zły człowiek na poziomie :D , damn jak ja go lubię!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ost'y z ff6 do 9 to po prostu mistrzostwo :D , tzn. midi które do dziś ukazują więcej emocji niż dzisiejsza cała szeroko pojęta muzyka popularna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak muza w tych FF jest niezła, ale nieśmiertelne Chrono Cross / Trigger też mają zaje***** ścieżkę dźwiękową... :)

http://www.youtube.com/watch?v=6-uMkAWj28o

Ale nie trzeba aż tak się cofać w czasie ;) obecne gierki też mają całkiem, całkiem OST'y...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako że siedzę w pracy i muszę obcować z klientem puszczam sobie dla rozluźnienia mistrzów gitar i yebią mnie dziady od disco polo i manieczkowe dresy co do mnie przychodzą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne :) podoba mi się bardziej niż oryginał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchania OST'ów ciąg dalszy... :)

Zrobione przez "zwykłego" usera - klimat powala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Testament - daje radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=_eqO4gGCIlE




14.00 mój kumpel pulpet szaleje i morduje niewinnych pod nim :P
a od 36 minuty zbiorowy orgazm... oglądam i nadal mam ciary !:D


wracajcie do polski :( ku*wa ale się przednio tam bawiłem... wszystkie festy świata fuck off kiedy taki power gra!!!
metale mają swoją "metalikę" hiv hopowcy "tu paków", technomuły guette a ja kocham agnosticów :biggrin: Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

youtube<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.c...ed/NJsC3T68s10" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>/youtube jak wkepic dokladnie li k zeby pojawil sie film? co do tego kolesia co wyzywa ludzi od dus,,,,,i innych zapomnial dodac ze na metalowcow mowi sie brudasy tak na marginesie.Poza tym to straszny badziew ten metal juz nie wspomne o BRUDSTOCK

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kogokolwiek obrażam?? raczej nie :biggrin: Po prostu jestem gburem i chamem, przyznaję się do tego otwarcie i dobrze mi z tym (od lutego nawet nie dostałem ostrzeżenia od modów więc oni też widzą że nie obrażam :) ), zresztą każdy który spędził na forum trochę czasu poznał mnie i albo akceptuje albo "kij mu w zad" ja płakał nie będę! Mam swoje lata, wiem jaki jestem i wsio, zresztą i tak mój syn narodzi się 6 stycznia więc myślę że w następnym roku się ze wszystkimi pożegnam...

Zresztą to chyba ty pisałeś o yakuzie jako grze na "automaty nad morzem" więc komu ja się tłumaczę :P

Gusta muzyczne są różne ale trzeba jeszcze muzyki słuchać a dla mnie mówienie zamiast śpiewania albo jeden "dj wieśniak z wiochy" z konsoletą, muzyką nazwać nie można...

oczywiście no offense i nic do ciebie nie mam :) tylko ludzi nie obrażam musisz wiedzieć :)

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty chyba nie wiesz co mowisz dj wiesniak?armin van buren najlepszy dj na swiecie zarabia za wystep tyle co cala zgraja tych metali nie zarobi przez cale zycie.Zreszta nie o to chodzi dj tiesto zagral na imprezie takiego szczebla jak olimpiada w atenach dlaczego?Bo to sztuka mnogosc instrumentow vokal elementy muzyki klasycznej vs darcie mordy po tanim winie bez slow ani muzy

ja kogokolwiek obrażam?? raczej nie :biggrin: Po prostu jestem gburem i chamem, przyznaję się do tego otwarcie i dobrze mi z tym (od lutego nawet nie dostałem ostrzeżenia od modów więc oni też widzą że nie obrażam :) ), zresztą każdy który spędził na forum trochę czasu poznał mnie i albo akceptuje albo "kij mu w zad" ja płakał nie będę! Mam swoje lata, wiem jaki jestem i wsio, zresztą i tak mój syn narodzi się 6 stycznia więc myślę że w następnym roku się ze wszystkimi pożegnam...

Zresztą to chyba ty pisałeś o yakuzie jako grze na "automaty nad morzem" więc komu ja się tłumaczę :P

Gusta muzyczne są różne ale trzeba jeszcze muzyki słuchać a dla mnie mówienie zamiast śpiewania albo jeden "dj wieśniak z wiochy" z konsoletą, muzyką nazwać nie można...

oczywiście no offense i nic do ciebie nie mam :) tylko ludzi nie obrażam musisz wiedzieć :)

ki rytmu poporostu metal to muzyka dla prostakow zeby nie bylo za trudno zrozumiec przeslania bo takiego nie ma.J a moze tez jestem chamiski ale i szczery ogolnie g... mnie obchodzi co kto slucha jezeli nie obraza mnie jako grupy ktora slucha np tehno trance czy hh.Bo ja tez mge napisac ze metal to brudasy itp ale ogolnie mam na to zlewke a ty tu wypisujesz ze sluchasz tego a reszta to do d kogo to interesuje?Boli cie cos czy nie rozumiem takich ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ja zakończyłem dyskusję z tobą gdyż nie ma ona sensu...

Polecam słownik oraz jakąś książkę, czasem się przydaje do prowadzenia inteligentnej wymiany poglądów...

a. zrozumienia co ktoś do ciebie pisał gdyż zupełnie co innego miałem na myśli...

b. od kiedy ja metalu słucham?? :P

c. stary naucz się w końcu pisać, nie jestem pedantem jeżeli chodzi o pisownie ale twoje byki to istna patologia....

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczescie nie musze pisac poprawnie a drobne bledy mnie nie interesuja wazne zeby hajs sie zgadzal.No tak na tym forum tak jest jak sie nie ma argumentow to nagle sami polonisci sie znajduja zalll to jest.Ja nie zwrcam uwagi na ortografie nie ma na to czasu pisze zrozumiale nawet dla debila wiec daj sobie spokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczescie nie musze pisac poprawnie a drobne bledy mnie nie interesuja wazne zeby hajs sie zgadzal.No tak na tym forum tak jest jak sie nie ma argumentow to nagle sami polonisci sie znajduja zalll to jest.Ja nie zwrcam uwagi na ortografie nie ma na to czasu pisze zrozumiale nawet dla debila wiec daj sobie spokoj

Skoro chcesz być traktowany poważnie, to zachowuj się poważnie - pisanie zrozumiałym językiem też do tego się zalicza. Można zrozumieć błędy ortograficzne czy pisanie bez polskich znaków - każdemu się zdaża, a niektórzy (jak ja przykładowo) skrobią na klawiaturze z konsoli, bądź innego niekomputerowego urządzenia. Niestety, ale w przypadku powyższego "słowotoku", tylko powielasz pewien utarty ale niekoniecznie prawdziwy stereotyp słuchacza muzyki z pod znaku "umca, umca" ;)

Pozatym, czytając wypowiedź kolegi Zduna, od której niby zaczęła się jazda, nie zauważyłem aby w jakikolwiek sposób kogoś obraził - bardziej "jarał się" się muzyką którą lubi - a do tego raczej każdy ma prawo. Chcesz Nam zaprezentować co aktualnie słuchasz to proszę bardzo - wklejasz kolejnego linka i słuchamy, komuś się spodobna, komuś nie i tyle - każdy ma inny gust...

A póki co wyszło, że to Ty jesteś zbyt przewrażliniowy i każdą nawet najmniejszą wzmiankę negująca muzykę której słuchasz, traktujesz jak wypowiedzenie wojny - proponuję wyłączyć konsolę / komputer i znaleźć jakiś ciekawszy sposób na spuszczenie pary - bo naprawdę nie ma sensu niepotrzebnie się kłócić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×