Skocz do zawartości
ONE

Czego Obecnie Słuchasz?

Rekomendowane odpowiedzi

poczytaj sobie wypowiedz tego typka o manieczkach itp podejsciu.Typowy........Mi w zyciu jak cos nie pasuje i to mowie taki jestem i jezeli ktos cos pisze niech najpierw popatrzy na siebie jak wyglada i czego slucha a pozniej niech ocenia innych bo to jest smieszne.Ja ogolnie nie zadaje sie z kazdym nie kazdemu reke podam ale nie oceniam poprostu wielu ludzi traktuje jak powietrze ale jak ktos mi nie wadzi to go olewam i nie oceniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz - piszesz już normalnie i całkiem inaczej się to czyta...

Wbrew pozorom czytam większość wypowiedzi w tematach które Mnie interesują...

Teraz to już przeczysz sam sobie - skoro Tobie coś nie pasuje i mówisz to wprost, to nie miej pretensji że inni robią dokładnie to samo...

I nie żniżajmy się do poziomu oceny czyjegoś wyglądu - raz, że jest to sprawa indywidualna, a dwa - to już ewidentnie podjeżdza pod brak argumentów...

Najlepiej zakończmy tą niepotrzebną pyskówkę - każdy powiedział co miał / chciał powiedzieć - i wróćmy do dzielenia się z innymi tym co akurat słuchamy i się Nam podoba...

---

@update - abstrahując od powyższych...

http://www.youtube.com/watch?v=l5pIC2MIelQ

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zacząłem szukać dobrych saksofonistów. Sam gram, więc jestem tym najbardziej zainteresowany z samego jazzu.

A z muzyki ciężkiej wróciłem do polskiej Comy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie muzyka z gier i filmów (polecam Tomas'a Dvorak'a, Greg'a Edmonson'a, Thomas'a Newman'a itp. itd). Poza tym baaaardzo różnorodna muzyka gitarowa. Od Myslovitz po Machine Head.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wsiąknąłem w Gojire i ich nową urywającą łeb płyte ;) Polecam każdemu fanowi mocnych brzmień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach










czyli troszkę nintendocore, uwielbiam :biggrin: zawsze jak słucham rozwala mi czachę :biggrin: Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - E tam kaszanka - fajna odpustowo-dyskotekowa muzyka z cyklu "wieś tańczy i śpiewa" :D

---

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas uwielbiam Comę. Do tego wracam powoli do reggae :)

PS Mam taką serdeczną prośbę do kogoś, kto będzie w stanie ją spełnić. Poprawna nazwa tematu to chyba powinna być "Czego obecnie słuchasz?". Jakby ktoś to zmienił, to byłbym bardzo wdzięczny :) Trochę razi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiła mi w ręce płyta z muzą z GTA San Andreas. Łezka się w oku kręci. Radio K-DST i Radio X rządzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×