Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za skany monobloss. Z chęcią się z nimi zaznajomię, a tymczasem łapaj plusa ;)

Jak tylko wpadną mi recenzje z Play, PSM3 lub OPM-UK, to na pewno się nimi z Wami podzielę, co by podtrzymywać ten pozytywny hype. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za skany monobloss. Z chęcią się z nimi zaznajomię, a tymczasem łapaj plusa ;)

Jak tylko wpadną mi recenzje z Play, PSM3 lub OPM-UK, to na pewno się nimi z Wami podzielę, co by podtrzymywać ten pozytywny hype. :)

Dzięki :P , na pewno podzielę się wszystkimi informacjami na temat RDR 24/h :P.

Też czekam na recenzje innych magazynów szczególnie tych wymienionych wyżej oni na pewno zagrają na wersji ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej wogole sie nie interesowalem ta gra a teraz mam dylemat - kupic czy nie ? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej wogole sie nie interesowalem ta gra a teraz mam dylemat - kupic czy nie ? :confused:

Jak wyjdzie, oczywiście :) Już nie mogę się doczekać klimatu rodem z westernu Clinta Eastwooda! :D tylko będzie brakowało muzyki Morricone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo premiera jednego z największych hitów tego roku, więc tak sobie pomyślałem zęby czas, który pozostał do premiery spożytkować na coś pożytecznego.

Chciałbym namówić wszystkich zainteresowanych na petycje wraz z podpisami, która pokaże i uświadomi naszych dystrybutorów, że najwyższa pora opuścić tonący statek (PC) i dostrzec na horyzoncie nowy okręt, jakim są konsole. Pora, aby Cenega i inni zaczęli polonizować wydawane tytuły, pora by widzieli, że nie czekamy z rękoma w kieszeni, aż coś łaskawie nam spolonizują.

Dlaczego pisze o tym TU, z dwóch powodów, pierwszy:

Chce, aby to RED DEAD REDEMPTION było pierwszą grą, na której my gracze wymusimy polonizacje, wiem, że jest już za późno na normalną polonizacje, ale żyjemy w dobie Internetu i łatka polonizująca grę w zupełności by starczyła (napisy).

Drugi powód to taki, że mi samemu brakuję umiejętności do zrobienia takiej petycji. Bardzo lubię czytać te forum i mam nadzieje, że znajdę tu osoby, które by poświęcili trochę swego czasu na taką petycje. Lub samo PS3Site zorganizowałoby taką petycje, co by było świetną reklamą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo premiera jednego z największych hitów tego roku, więc tak sobie pomyślałem zęby czas, który pozostał do premiery spożytkować na coś pożytecznego.

Chciałbym namówić wszystkich zainteresowanych na petycje wraz z podpisami, która pokaże i uświadomi naszych dystrybutorów, że najwyższa pora opuścić tonący statek (PC) i dostrzec na horyzoncie nowy okręt, jakim są konsole. Pora, aby Cenega i inni zaczęli polonizować wydawane tytuły, pora by widzieli, że nie czekamy z rękoma w kieszeni, aż coś łaskawie nam spolonizują.

Dlaczego pisze o tym TU, z dwóch powodów, pierwszy:

Chce, aby to RED DEAD REDEMPTION było pierwszą grą, na której my gracze wymusimy polonizacje, wiem, że jest już za późno na normalną polonizacje, ale żyjemy w dobie Internetu i łatka polonizująca grę w zupełności by starczyła (napisy).

Drugi powód to taki, że mi samemu brakuję umiejętności do zrobienia takiej petycji. Bardzo lubię czytać te forum i mam nadzieje, że znajdę tu osoby, które by poświęcili trochę swego czasu na taką petycje. Lub samo PS3Site zorganizowałoby taką petycje, co by było świetną reklamą.

Moje zdanie na ten temat jest takie pora nauczyć się Języka Angielskiego nie tylko do gry ale i do życia bez niego ani rusz ..... nie żebym coś do was miał ( do tych co chcą polonizacje) ale jak dla mnie jest to zbędny dodatek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukączyć misji 4 razy z żędu

jak dla mnie jest to zbędny dodatek ;)

Myślę że polonizacja jednak by Ci się przydała, bo bez języka polskiego też ani rusz. Uważam że z szacunku do graczy każda gra wydawana na polskim rynku powinna zawierać przynajmniej przetłumaczone napisy. Z dubbingiem bywa różnie, raz wypada trochę lepiej, raz trochę gorzej, myślę że akurat w tym przypadku, przy tak charakterystycznych i dobrze dobranych głosach jak w RDR, zepsułoby to klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Myślę że polonizacja jednak by Ci się przydała, bo bez języka polskiego też ani rusz. Uważam że z szacunku do graczy każda gra wydawana na polskim rynku powinna zawierać przynajmniej przetłumaczone napisy. Z dubbingiem bywa różnie, raz wypada trochę lepiej, raz trochę gorzej, myślę że akurat w tym przypadku, przy tak charakterystycznych i dobrze dobranych głosach jak w RDR, zepsułoby to klimat.
Polonizacja wydłużyła by czas oczekiwania na gre a pozatym  dubbing odpada bo nie zawsze coś dobrego z tego wychodzi ... co do języka to zdarza sie pare błędównie tylko mi ;) Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowe konsolowe polonizacje były w większości marne, a ceny niejednokrotnie wyższe od wersji normalnych. Słowem, nie dziękuję.

Czy znaleźliście gdzieś informacje dotyczące kontaktów z płcią piekną w RDR? Jaki wpływ mają na zachowanie, zdrowie, kasę i inne czynniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dotychczasowe konsolowe polonizacje były w większości marne, a ceny niejednokrotnie wyższe od wersji normalnych. Słowem, nie dziękuję.

Czy znaleźliście gdzieś informacje dotyczące kontaktów z płcią piekną w RDR? Jaki wpływ mają na zachowanie, zdrowie, kasę i inne czynniki?

Zaraz poszperam bo gdzieś chyba to widziałem a tym czasem porównanie wielkości światów z gier w tym gta SAn andreas a przypominam że RDR będzie 2x wielkości SA możecie to teraz zobaczyć wizualnie dzięki kotaku ;)

Mapy RDR Nie pokazano z wiadomych przyczyn ale jest ona taka jak Far Cry 2 prawie

Edit: Niestety o prostytutkach wiadomo tylko że MArston będzie mógł z nimi spać

http://kotaku.com/55...-how-you-use-it

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Polonizacja wydłużyła by czas oczekiwania na gre a pozatym  dubbing odpada bo nie zawsze coś dobrego z tego wychodzi ... co do języka to zdarza sie pare błędównie tylko mi ;)

slyszales kiedys o czyms takim jak latka polonizacyjna ? [pytanie retoryczne] taki zabieg juz byl zastosowany na konsoli (call of juarez)

wg mnie to calkiem pozyteczna inicjatywa, o ile samo spolszczenie do RDR mam gdzies, to jednak od siedzenia na dupie nic nie robienia i narzekania krakow sie sam nie zbuduje.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszales kiedys o czyms takim jak latka polonizacyjna ? [pytanie retoryczne] taki zabieg juz byl zastosowany na konsoli (call of juarez)

wg mnie to calkiem pozyteczna inicjatywa, o ile samo spolszczenie do RDR mam gdzies, to jednak od siedzenia na dupie nic nie robienia i narzekania krakow sie sam nie zbuduje.

Mniejsza o polonizacje niech piszą ci co są zainteresowani , dla tych którzy zastanawiali się czy będzie horendalna ilość pieniędzy do wydania i jak w GTA 4 potem nic nie będzie można zrobić mam dobrą wiadomość pieniądze będzie ciężko zdobyć a 1000$ to już ogromna suma pieniądze możemy zarabiać na pobocznych misjach i na głownym wątku itp al tutaj za większe misje można liczyć na 30-100$ a tutaj cennik za loot z polowania:

Skin (Bighorn Sheep - $8)

 Fur (Bear - $18, Beaver - $18)

 Meat (Bear - $12, Beaver - $8, Big Horn - $5)

 Claw (Bear - $12)

 Teeth (Bear - $12)

Horn (Bighorn - $12)

Feathers (Birds)

Wings (Bats - $5)

Wydaje się wam pewnie że zerwiecie plakacik z nagrodą 500$ zabijecie albo przywieziecie żywego bandziora to jesteście w błędzie bounty powyżej 500$ to już będą grube ryby które ukrywają sie w swoich kryjówkach z całą bandą oprychów jak ich liczba spadnie diametralnie szef z innymi ładują sie na konie i uciekają a was spowalnia hołota która została w bazie strzelając do was ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie wyskoczyć z kasy na RDR, ale na pewno jakiś miesiąc-dwa po premierze. Cena pójdzie ciutkę w dół a ja skończę jeszcze kilka tytułów.

Z reguły jestem sceptyczny co do recenzji, chociaż tym razem przyznam, że te wysokie noty mnie cieszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o polonizacje niech piszą ci co są zainteresowani , dla tych którzy zastanawiali się czy będzie horendalna ilość pieniędzy do wydania i jak w GTA 4 potem nic nie będzie można zrobić mam dobrą wiadomość pieniądze będzie ciężko zdobyć a 1000$ to już ogromna suma pieniądze możemy zarabiać na pobocznych misjach i na głownym wątku itp al tutaj za większe misje można liczyć na 30-100$ a tutaj cennik za loot z polowania:

Skin (Bighorn Sheep - $8)

Fur (Bear - $18, Beaver - $18)

Meat (Bear - $12, Beaver - $8, Big Horn - $5)

Claw (Bear - $12)

Teeth (Bear - $12)

Horn (Bighorn - $12)

Feathers (Birds)

Wings (Bats - $5)

Wydaje się wam pewnie że zerwiecie plakacik z nagrodą 500$ zabijecie albo przywieziecie żywego bandziora to jesteście w błędzie bounty powyżej 500$ to już będą grube ryby które ukrywają sie w swoich kryjówkach z całą bandą oprychów jak ich liczba spadnie diametralnie szef z innymi ładują sie na konie i uciekają a was spowalnia hołota która została w bazie strzelając do was ;D

Tak, twórcy powtarzali że w RDR nie będzie tak dużo forsy jak w GTA IV.

- Za misje dostaniemy mniej pieniędzy (niekiedy będziemy ''grubsze ryby'' za które dostaniemy więcej pieniędzy).

- Będziemy mogli kupić konia do szybszego przemieszczania (to chyba oczywiste :P)

- Świetnie zapowiadają się potyczki z watahą wilków, niedźwiedziami i innymi zwierzętami za które też dostaniemy pieniądze np po w obcięciu skóry czy wyrwaniu zębów.

Zapraszam do oglądnięcia scrennów na oficjalnej stronie RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz ktos wrzucal lub bylo na stronce. Fajny filmik pokazujacy tryby multi. Bedzie SUPA ! ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Niestety o prostytutkach wiadomo tylko że MArston będzie mógł z nimi spać

Hm... Dzięki za odpowiedź i trud włożony w wyszukanie jej. Po odpaleniu gry zobaczymy jak to wygląda w praniu.

Wydaje się wam pewnie że zerwiecie plakacik z nagrodą 500$ zabijecie albo przywieziecie żywego bandziora to jesteście w błędzie bounty powyżej 500$ to już będą grube ryby które ukrywają sie w swoich kryjówkach z całą bandą oprychów jak ich liczba spadnie diametralnie szef z innymi ładują sie na konie i uciekają a was spowalnia hołota która została w bazie strzelając do was ;D

Dobre. Podoba mi się to rozwiązanie. Pytanie tylko brzmi, czy da się takiego gościa potem odnaleźć, czy może mamy tylko jakiś określony czas na dogonienie go, a potem możemy pożegnać się z jegomościem i pieniędzmi wyznaczonymi za jego głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientujecie się czy np wycięte mięsko z niedźwiedzia zepsuje się jeśli na czas go nie sprzedamy? Podejrzewam, że nie ale może :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh... to co pokazali na GTTv to trochę lipa<_<, mam nadzieje, że na w tym tygodniu tvgry pokażą jakiś prawdziwy gameplay z gry, przecież zostały 2 tygodnie do premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 min samego gameplayu niestety tylko kompilacja ale i tak fajnie zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 11 dni... nie wiem jak wytrzymać do tego momentu, a ujawniane szczegóły dotyczące produkcji tylko to potęgują... ;D Mapa 2x większa niż w SA? OMG!!! Miną miesiące zanim wszystko zwiedzę i zbiorę 9Bo mam nadzieję, że znajdziek będzie dużo... :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to żeby od razu się instalowało z 10GB, w tedy byłbym spokojny o przycinki... ;d Ale również mam nadzieję, że będzie instalacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×