Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

będziepo polsku ? lektor lub napisy ? czy nie ma szans ?

dubbing pl napewno nie, napisy... tez raczej nie, ang sub i dub raczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Radzę nie czytać tego na IGN bo to jeden wielki spoiler, który toczka w toczkę opisuje pierwsze 6h gry. Przeczytałem trochę, a potem komentarze osób, które na swoje nieszczęście zagłębiły się w całą historię i pluli jadem ostro.

Jako substytut proponuję super zapowiedź na GameSpot RDR Hands On. Nie tylko opisują wiele nigdzie wcześniej nieopublikowanych informacji nt rozgrywki i innych elementów zawartych w tej długo oczekiwanej grze, ale też podkreślają nastrój dzikiego zachodu, który został oddany z pietyzmem dedykowanym dla wszystkich fanów Spaghetti Westernów. Osobiście po ich artykule, nie mam już najmniejszych złudzeń iż dostaniemy HIT na miarę GTAIV... Tylko z 'kałbojskim' zacięciem. ;)

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offtopic

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offtopic

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offtopic

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

offtopic

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

offtopic

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeee... no nie jest tak źle, znaczy no widać, że mapa w SA jest większa trochę ale spodziewałem się mniejszego terenu w RDR. Do premiery zostało 20 dni nie licząc dzisiejszego, a zaraz składam PRE-ORDER. Jeszcze tylko te kilkanaście dni i gramy! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt, że będziemy przemieszczać się wolniej niż w SA to nawet można pokusić się o stwierdzenie, że większa mapa byłaby niepotrzebna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do konca przekonany co do wielkości mapy. W GTA mamy sporo budynków, uliczek, alejek a w RDR będzie to w większości pustynia - teren płaski, na którym od razu zobaczymy jego obszar. Miałem nadzieję, że teren RDR będzie chociaż wielkości mapy z GTA 4. Czy SA jest większe od 4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na czym bazuje to porównanie, nie ma żadnego punktu odniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w gta SA lub GTA 4 mamy budynki do których nawet nie możemy wejść, pozostają tylko ulice..., a w RDR mamy mieć pusty teraz, po którym możemy biegać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moge sie zalozyc ze az tak pusto nie bedzie, a jak juz, to na pewno beda random eventy, typu zasadzki na nas (np kobieta wybiega krzyczac "pomocy" my za nia jak w dym a tutaj zasadzka, lub rzeczywiscie wola o pomoc), R* tego nie spieprzy, nawet sie o to nie martwie zreszta, dziki zachod to dziki zachod, duzo pustych miejsc, wszedzie wrog oraz miasta ktore ledwo ledwo maja jakies tam "prawa" oraz zasady spisane przez szeryfow :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że pomimo mapa będzie mniejsza od GTA SA to i tak będzie więcej miejsca do biegania, a po drugie jak już ktoś napisał, będziemy poruszać się konno, a nie autem :0, a wiadomo koń nie będzie naginał 200 km/h :). Znając R* na pewno nie zrobi nudnawej gierki, sami mówili że trzeba będzie poszukiwać ukrytych skarbów lub tez polować na zwierzynę itp... Ciekawi mnie czy będą zmienne pory roku, gdyż na trailerach za uwarzyłem zimę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że mapa jest wystarczająco duża. Liczę na ciekawe misje poboczne. R* wie jak robić wielkie hity i RDR też musi takim być. Trzeba poczekać na pierwsze recenzje, bo gra prezentuje się na trailerach wyśmienicie i zastanawia mnie czy będą jakieś spadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że pomimo mapa będzie mniejsza od GTA SA to i tak będzie więcej miejsca do biegania, a po drugie jak już ktoś napisał, będziemy poruszać się konno, a nie autem :0, a wiadomo koń nie będzie naginał 200 km/h :). Znając R* na pewno nie zrobi nudnawej gierki, sami mówili że trzeba będzie poszukiwać ukrytych skarbów lub tez polować na zwierzynę itp... Ciekawi mnie czy będą zmienne pory roku, gdyż na trailerach za uwarzyłem zimę :]

Widziałeś zimę bo jeden z terenów na mapie będzie się odznaczał takim właśnie klimatem. Tam właśnie spotkamy niedźwiedzia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) gdyż na trailerach za uwarzyłem zimę :]

ŁoŁ, takiego błędu jeszcze nie było, a widziałem już wiele. Od 'z kond' poprzez 'hyba', "za uwarzyć' to jednak 'miszcz' we własnej klasie wagowej.

Żeby nie było OT to napiszę iż większość zwierząt, które występują w grze nie tylko można 'oskurować', ale służą też jako 'posiłek'. Tak jest, ognisko + zając = full hp. Wiele wskazuje na to, że ta gra będzie symulatorem dzikiego zachodu. Ja już zacieram ręce, bo "było nie było" to dziewiczy grunt, a polski Call of Juarez 2 nie zaspokoił do końca mojego apetytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

SouL, no bez przesady jeden błąd i już kurde..., tak w ogóle to jestem dysortografikiem i robię błędy, ale staram się ich nie robić. Przyznaje głupi błąd, ale widziałem gorsze :]

Wracając do tematu, ilość zwierzątek w grze jest całkiem, całkiem. :]

Ciekawe czy w grze będzie można swobodnie jeździć dyliżansami, czy tylko w trakcie misji

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×