Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

To jest przerażające... Domyślam się, że gra wywołuje skrajne emocje, ale coraz częściej odpuszczam czytanie tego topicu, a to ze względu na reakcje niektórych piszących w nim. Nasuwa mi się takie pytanie (retoryczne?) - czy poza konsolą i grami macie inne życie?:) Bo z tego co tu wypisujecie okazuje się, że zdecydowanie nie. Żeby nie było, nie chcę i nie będę nikogo potępiał bo do księdza mi daleko, ale poprostu to 'trochę' nienormalne..

A już co do samej gry - wszystko to wygląda mega smakowicie. Uwielbiam Sandboxy, a ponad to R* to klasa sama w sobie więc po prostu nie wyobrażam sobie, że coś mogłoby pójśc nie tak. Screeny i gameplaye swoją drogą, nawet pierwsze (być może) kupione pozytywne recenzje nie zmieniają faktu, że to będzie wielka gra. Oczywiście pogram w nią za jakiś czas, ale jeśli będzie chociaż w połowie tak dobra jak ukochane gta4 to nie mam więcej pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

płynność jest okej nie widze żadnych zauważalnych spadków powiem że nawet wersja z ps3 mi sie bardziej podoba niz te z Xa ale ja zawsze tak mam ;) oczywiscie nawet nie proboje iść online bo to może sie źle skończyć :P

  Edit: Narazie nie zaczynam story mode biegam sobie zaliczam random eventy i przyzwyczajam sie do sterowania :) jest ich naprawde dużo podam przykład:

Jade sobie na koniku na niebie zataczają koła 3 sempy ide w to miejsce a tam ciało kobiety a nad nią stoi jakiś koleś i celuje sobie w głowe po chiwli sie zastrzelił mogłem go obezwładnić albo poczekać ja poczekałem :D

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jade sobie na koniku na niebie zataczają koła 3 sempy ide w to miejsce a tam ciało kobiety a nad nią stoi jakiś koleś i celuje sobie w głowe po chiwli sie zastrzelił mogłem go obezwładnić albo poczekać ja poczekałem :D

Wow... :o a jak wygląda sterowanie? Da się zmienić?

zazdroszcze Ci koleś... :)

monobloss, jak możesz, zsynchronizuj trofea :) Chciałbym zobaczyć :P

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wow... :o a jak wygląda sterowanie? Da się zmienić?

zazdroszcze Ci koleś... :)

monobloss, jak możesz, zsynchronizuj trofea :) Chciałbym zobaczyć :P

Sterowanie jak w Gta , nie moge boje sie Bana :D lepiej nie kusić , nawet nie gram  w story żeby nie nabić żadnego

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie jak w Gta , nie moge boje sie Bana :D lepiej nie kusić 

nie grałem w gta... wytłumaczysz?

Granie w gre przed premierą karane jest banem? :) Skąd ją masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem w gta... wytłumaczysz?

Granie w gre przed premierą karane jest banem? :) Skąd ją masz?

Kumpel z Uk załatwił z jakiegoś sklepu mieli już wcześniej , w sumie troche inaczej bo L2 celujesz i R2 strzelasz biegasz analogiem lewym a celujesz prawym można w trakcie gry zmień np oddzielnie Auto Aim i regeneracje życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sterowanie jak w Gta , nie moge boje sie Bana :D lepiej nie kusić , nawet nie gram  w story żeby nie nabić żadnego

Nie dostaniesz bana, ja swego czasu gralem w kilka gier przed premiera (ostatnio multi w bioshock 2/modern warfare 2) i nic nie dostalem [rownie dobrze mozesz byc dla nich nawet recenzentem] - nie ma banow za granie przed premiera.

Wiec nie pajacuj i ciesz sie gra.

PS. Spadla ci chociaz raz animacja ? Odpowiedz TAK lub NIE, tylko szczerze.

@Miszcz

Takie ze L2 i R2 strzelasz, R1 chyba sie za oslona chowasz, masujac X biegniesz, kwadratem skaczesz (lub kolkiem) i ktoryms z tych wsiadasz na konia.

W takim razie lipa, bede polowac chyba na wersje Xboxowa.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie dostaniesz bana, ja swego czasu gralem w kilka gier przed premiera (ostatnio multi w bioshock 2) i nic nie dostalem.

Wiec nie pajacuj i ciesz sie gra.

@Miszcz

Takie ze L2 i R2 strzelasz, R1 chyba sie za oslona chowasz, masujac X biegniesz, kwadratem skaczesz (lub kolkiem) i ktoryms z tych wsiadasz na konia.

W takim razie lipa, bede polowac chyba na wersje Xboxowa.

Nie , X wciskasz do rozinięcia prędkości jakiej chcesz a potem trzymasz i on biegnia właśnie z taką , tak sam z koniem , co do Bana ja jednak wole nie kusić losu a na samych random  eventach sie gra super :D

Edit: NIE  ale na razie dużo sie nie działo 

Edit2: Jak by kogoś dziwiło że nie gram to dlatego że prąd wyłączyli .................................... siedze na lapku

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a instaluje się na dysku ?

Tak , tyle co GTa

Tak , tyle co GTa

OK mam prąd spadam jak coś to zostawcie pytania na Forum 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Łoł... gratuluje szczęścia i dobrego przyjaciela, nic tylko pozazdrościć. :P Co do gry to czy jest dużo miasteczek na mapie? Czy każdy człowiek jest inny? I ogólnie coś tam jeszcze opowiedz... :D

Edytowane przez Skreedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoł... gratuluje szczęścia i dobrego przyjaciela, nic tylko pozazdrościć. :P Co do gry to czy jest dużo miasteczek na mapie? Czy każdy człowiek jest inny? I ogólnie coś tam jeszcze opowiedz... :D

Znowu padło zasilanie ...... no to tak miasteczek jest sporo a ludzi takich samych żadziej sie spotyka niż w GTA graficznie jest lepsze od GTA a krajobraz to poprostu bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@monobloss

Zacytuje pewnie pytania na ktore ktos kto nie ma tutaj dostepu chce znac odpowiedz:

"A jak się ma grafa z tych trailerów/screenów do rzeczywistości?

Czy pomiędzy dużymi miastami, w drodze między nimi, są jakieś farmy itd?

Jakie są dodatkowe aktywności, "sklepy" itp?"

Zreszta wydaje mi sie ze kazdy sie tez chetnie dowie, szczegolnie pytanie 1 jest ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trudne są trophy ?

http://www.rockstarg...es/achievements

@monobloss

Zacytuje pewnie pytania na ktore ktos kto nie ma tutaj dostepu chce znac odpowiedz:

"A jak się ma grafa z tych trailerów/screenów do rzeczywistości?

Czy pomiędzy dużymi miastami, w drodze między nimi, są jakieś farmy itd?

Jakie są dodatkowe aktywności, "sklepy" itp?"

Zreszta wydaje mi sie ze kazdy sie tez chetnie dowie, szczegolnie pytanie 1 jest ciekawe

Niczym screeny nie odbiegają od oryginału , Tak często są farmy tylko zależy jak jedziemy na pustyni nie ma ale w bardziej zalesionych terenach są , dużo jeszcze nie pozwiedzałem ale już raz trafiłem na fjanego random eventa wchodze na jakąś farme stoje pośrodku niej i cisza nic nie ma a nagle wszystkie okna otwierają sie i jakiś gang zaczyna do mnie ładować z dubeltówek udało mi sie uciec :P

Edit: Zapomniałem dodać najlepiej wszystko wygląda w nocy niemal fotorelistyczne

wątpie Xd bo nie da sie zmieniać

Edit: Wersja na ps3 ma vSync enebled w porównaniu do X360 z tego co ludzie mówią na Xie występuje bardzo czesto "Screan tearing" ja na ps3 nie uświadczyłem tego zjawiska

to jak wchodzisz w zakret koniem na recznym to za co konia chwyta skoro nie ma wajchy?

Niestety nie podriftujesz koniem XD poprostu trzeba wczesniej wbiec w zakręt żeby wyrobić jeżeli oto ci chodzilo

jak wyglada bron ? strzelanie wybuchy efekty odrzutu itd ? skad bierzez naboje jak ci sie koncza ?

Spokojnie :D

1. Hmm normalnie :P wiecej detali by sie przydalo ale jest OK ( to nie poziom CoJ )

2. Strzelanie jest lepsze od tego w GTA lepiej czuć broń niewiem jak to opisać

3. Efekty świetne

4. Naboje ze sklepu albo z ciał zabitych opcji z namiotem jeszcze nie mam

A nie wiesz moze na tym stadium gry, czy jest mozliwosc dzierzenia 2 rewolwerow ?

Nie ma takiej opcji ani na początku ani na końcu ;(

a skad wiesz ze pozniej sie nie da?

Było na żywo Audycja Rockstar z Kotaku i mówili że nie ma , ale jest szansa na DLC

A jak zabawa lassem?

No przyznam sie że 2 trupy już na torach były :P

a jak tam z panienkami:biggrin:?

Jeszcze nie sprawdzałem :P

Nie wiem czy ktoś o to pytał , ale jak tam jest ze służbami porządkowymi o ile takie są?

Są jak robisz borute to pojawia sie ktoś podobnie jak w GTA chyba że nie ma świadków :P

Ok, to teraz monobloss zrobi nam jakies zdjecie lub filmik azeby zaostrzyc nam apetyt, tak ? :teehee:

Chetnie bym np zobaczyl goscia na torach ^^

No pewnie , tylko jak odpale w końcu konsole ;/

Porównanie sprzętowe ps3 wygrywa :D

- no vSync enabled at all in 360 version so screen tearing can be seen at times especially when rotating the camera in fast motion, vSync on ps3 version

- 90km2 draw distance on both consoles, same as Just Cause 2

- 2x quincuix anti-aliasing for ps3 version, 2x anti-aliasing for x360 version

- ps3 version's FPS increases to 31-32fps & then drops back to the average 30.0fps at random times which is really odd.. the same thing happens with the ps3 version of Just Cause 2 so all is well. 360 version is locked to 30fps no

- PS3 CELL's SPUs Usage - 0% usage

- Xbox 360 CPU Usage: 60-80% (Tops at 100% at most times though)

- PS3 CPU Usage: 50-68% (Tops at 92-98% at most times)

- Euphoria uses up most of the CPU power especially when walking about & running down peds with horses but the world streaming is what takes up a huge chunk of the performance available also.

a spotkałeś niedzwiadka :turned:

Jeszcze nie :P

a doswiadczyles juz odpowiednich zachowan srodowiska co do pory dnia ? deszcz ? wysychajace kaluze w sloncu itd ladnie sie to prezentuje cos o dzwiekach i odglosach poprosze no i jak muza wlasnie jak muza ?

Tak raz były chmury myślałem że sie rozpada ale sie rozwiały , dzwięki w nocy czyli koniki polne wycie wilków rozmowy ludzi światła w oknach jak by to żyło , a muza sie robi dynamiczna podczas walki i przyjemna pogodna i klimatyczna w podróżach czasem sie odpala coś podobnego do tej w Dollars trylogy

no już dzwoniłem do sony masz bana i płacisz kare 10tys zł :tongue:

Taa :P znajde cie i odstrzele ci jaja ;P

da sie plywac?

Wejdziesz po szyje to marston sie topi musisz szybko wyjść czyli N I E

Ok lece będe za niedługo :) jak coś to zostawcie pytania pzdr

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie jak w Gta

to jak wchodzisz w zakret koniem na recznym to za co konia chwyta skoro nie ma wajchy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz moze na tym stadium gry, czy jest mozliwosc dzierzenia 2 rewolwerow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie podriftujesz koniem XD poprostu trzeba wczesniej wbiec w zakręt żeby wyrobić  jeżeli oto ci chodzilo

a da sie tuningowac konia? jakias lepsza pasza "ultimate", podkowy 19 calowe, spojler na ogonie, siodlo "sparco", metaliczna siersc? hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a da sie tuningowac konia? jakias lepsza pasza "ultimate", podkowy 19 calowe, spojler na ogonie, siodlo "sparco", metaliczna siersc? hmm?

Taa, karbowane kopyta i w ultimate paszy zawarte srodki podtlenku azotu azeby kon szybciej biegl podczas pierdzenia ;)

edit: no to lipton lekki, uwielbialem to w CoJu.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji ani na początku ani na końcu ;(

a skad wiesz ze pozniej sie nie da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, to teraz monobloss zrobi nam jakies zdjecie lub filmik azeby zaostrzyc nam apetyt, tak ? :teehee:

Chetnie bym np zobaczyl goscia na torach ^^

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a doswiadczyles juz odpowiednich zachowan srodowiska co do pory dnia ? deszcz ? wysychajace kaluze w sloncu itd ladnie sie to prezentuje cos o dzwiekach i odglosach poprosze no i jak muza wlasnie jak muza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ze zniszczalnością otoczenia? Coś jak w GTA czy może jakąś większą szopkę lub kibelek da się rozwalić? Bo jeśli dobrze pamiętam to drewno w GTA (chodzi o ławki) ładnie się rozpadało tak więc mam nadzieję, że tu poszli o krok dalej... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak gra ma sie do Call of Juarez Wiezy krwi chodzi mi głownie graficznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ze zniszczalnością otoczenia? Coś jak w GTA czy może jakąś większą szopkę lub kibelek da się rozwalić? Bo jeśli dobrze pamiętam to drewno w GTA (chodzi o ławki) ładnie się rozpadało tak więc mam nadzieję, że tu poszli o krok dalej... :D

nie mam pojęcia , nie zdobyłem dynamitu ani molotova

A ja mam pytanie jak gra ma sie do Call of Juarez Wiezy krwi chodzi mi głownie graficznie

Lepiej w Coj brakowało aa

Mapa - http://img40.imagesh.../1068/mapig.jpg

rdr_wildlife000.jpg

rdr_wildlife003.jpg

rdr_wildlife002.jpg

Zwierzęta w RDR są wykonane doskonale.

Tak są super ja dotapotkałem kury psy i króliki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×