Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zechcesz ukończyć grę w 100% to zajmie ci to około 40 godzin m.in zdobywanie strojów, challange,bounty i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

Mam problem ostatnio z Red Dead redemption, mianowicie zakupilem jakis czas temu komplet zlotych broni (za 4 zlote na PSN'ie) i nie wiem czemu nie wyswietlaja mi sie one. Dodatek sciagnalem i zaintalowalem (kilka razy nawet probowalem instalowac) ale w materialach dodatkowych - przy wlaczeniu gry jak sie wcisnie trójkąt - dalej pusto (mam tylko Deadly Assassin Outfit, ktorego dostalem wraz z gra w sklepie - i on jak najbardziej dziala...) Macie jakies pomysly czemu tak jest i jak to rozwiazac?

Z góry dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to jest powiązane z tym że PSN nie działa

NIestety na 99% nie bo kupilem dodatek jakis tydzien przed awarią PSN'a i pomimo tego nie dzialalo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mogę pomóc w trofeach multi najlepszy termin to jutro jeśli ruszy psn ( praktycznie niemożliwe ) albo piątek lub sobota nieważne czy to cooperacja czy multi najlepiej byście mieli hs

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFL, w porównaniu do innych challenge (no moze nie liczac survivalist) szukanie skarbow to pestka ;] osobiscie nie chcialem korzystac przy tym z pomocy jutube tak wiec wzialem sie za to kiedy juz bylem bardziej obeznany ze swiatem RDR, no i lepiej kojarzylem miejsca na mapce :D w kazdym razie swietna zabawa przy tym byla no i nagrody za to ladne, ale nie bede psul zabawy :P

A co do zdobycia 100% to jest tego trochę, i trzeba się z tym pobawić, ale patrząc na GTA IV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mógłby mi ktoś dokładnie opisać sterowanie w RDR? Co się czym robi :)

I jeszcze, jak wygląda tryb multi? Ciężko jest znaleźć innych graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEj , czy wiecie cos na temat RD:R Game of the year edition? Bo wlasnie sie zastanawiam nad kupnem RD:R ale w sumie az tak zdesperowany nie jestem. BO te DLC troche kosztuja , a po co mam przeplacac skoro R* zawsze wydaje swoje gry w tej edycji , tak jak np. GTA stories itp.

^jesli masz ta gra to wystarczy ze poczytasz instrukcje jak sie co i czym robi. Albo na stronie R* pewnie jest do sciagniecia takowa w fromacie PDF . Wez mi powiedz po co Ci wiedzec co sie czym robi? Gralem u kumpla na Xpudle i jesli mam strescic ten tytul to to jest GTA4 na dzikim zachodzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZieki , a moze sie orientujecie po ilu mies. od premiery/wydania ostatniego dodatku GTA IV , wyszlo w GOTY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br /> Wez mi powiedz po co Ci wiedzec co sie czym robi?<br />
<br /><br /><br />

Dziecko, wiesz po co mi ta informacja... bo tak sie nieszczesliwie zlozylo, ze jestem niepelnosprawny i jesli sterowanie w RDR jest rownie skomplikowane, jak w U2, to wole sobie najpierw kupic trylogie GoW bo gralem w demo trójki i nie mialem zadnych klopotow.

Do wszystkich trolli: jesli nie macie zamiaru pomoc, to darujcie sobie komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogie dodatki ? na PSN w święta bożego kupiłem wszystkie za 69 zł to nie tak dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak sterowanie w RDR ogólnie jest proste ale to juz sam ocenisz ja napiszę co się czym robi.Zacznijmy od strzelania prawie jak w każdej grze strzelamy R2 a namierzamy L2.Jeśli naciśniesz R1 to twój bohater się ukryje za daną przeszkodą,przy której stoisz.Jak naciśniesz i przytszymasz L1 wyskoczy ci na ekranie takie koło z brońmi i możesz sobie wybrac broń nakierowójąc kontrolerem (gałką prawą) lub strzałkami jak wygodniej ciągle trzymając L2 bo jak puścisz to ci zniknie ekwipunek.Chodzisz oczywiscie gałką lewą a obracasz ekran prawą.Kwadratem skaczesz.Kółkiem ładujesz broń.Selektem w singlu otwierasz taki ekwipunek pełny nie ma tam broni ale są rośliny karty własności konia którego możesz sobie przyzwać itp.Start jak to start otwierasz menu.Trójkątem wsiadasz na konia lub schodzisz z niego.Jeśli wkółko naciskasz krzyżyk to szybciej biegniesz. jeśli będziesz grał multi to wszystko tak samo tylko że dochodzi turlanie które daje ci przewagę nad przeciwnikiem ponieważ jak się turlasz i grasz na normalu czyli jest auto aim(samonamierzenie) to jak się poturlasz to przez chwile w której sie turlasz nie ma auto aim dopiero jak przestanie się turlać mozna do ciebie strzelić a robi się to trzymasz celowanie czyli L2 i celując ciągle naciskasz jeszcze kwadrat(w singlu to też jest ale boty i tak cie będą trafiać wiec to nic nie daje.I jeszcze w turlaniu lewą gałką wybierasz kierunek w która stronę masz się poturlać czyli L2 potem Kwadrat i gałka.To chyba wszystkie takie ważne jak kupisz grę i będziasz miał problem to pisz ;) pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, o to mi chodziło :) Trochę to celowanie/strzelanie pod L2/R2 mi nie pasuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, o to mi chodziło :) Trochę to celowanie/strzelanie pod L2/R2 mi nie pasuje :/

Przyzwyczaisz sie. Autoaim w tej grze jest kosmiczny. Ulatwia gre w bardzo duzym stopniu i zastanawiam sie nad wylaczeniem tego bajeru

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak będziesz grał na multi to naucz się szybko headshoty strzelać bo nie będziesz miał życia na multi chyba że włączysz hardcore no to tam można grać ale ja preferuje normal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi nawet nie powacham wiec to nie problem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to celowanie/strzelanie pod L2/R2 mi nie pasuje :/

To prawda, pomysł jest kompletnie beznadziejny (DS3 ma zbyt denne triggery na to), szczególnie kiedy w niemal wszystkich strzelankach celujesz i strzelasz za pomocą L1/R1.

Dlatego włącz pauzę, przejdź do opcji i w ustawieniach sterowania możesz odwrócić układ. Od tej pory L1/R1 to będzie celowanie/strzelanie a L2/R2 - broń/osłona. Polecam taką zmianę, gra się znacznie, znacznie wygodniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Siriondel, bardzo pomocna informacja. Nie wiedziałem, że można to odwrócić :) "Jedynki" są znacznie wygodniejsze. Chyba się skuszę na RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bez różnicy czy grasz z auto aimem na multi czy bez nie go a skill rośnie tak samo tylko że bez auto aim tak szybko nie dostaniesz wpierdol bo ciężej jest kogoś trafić a w rozgrywkach z auto aimem to tylko heady sie sypia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja Wszystkim, mam takie drobne zapytanie jak wyglada sterowanie w tej grze czy moze cos podobnego jak w unchardet? czy może bardziej gta 4. Jestem mocno zainteresowany tą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja Wszystkim, mam takie drobne zapytanie jak wyglada sterowanie w tej grze czy moze cos podobnego jak w unchardet? czy może bardziej gta 4. Jestem mocno zainteresowany tą grą.

Gra jest podobna do GTA 4 pod wieloma względami, wliczając w to sterowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest podobna do GTA 4 pod wieloma względami, wliczając w to sterowanie.

Dzięki w takim razie muszę pograć trochę w GTA (akurat kupiłem)i sprawdzić czy mi pasuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×