Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście całą grę grałem na ekspercie, od razu po włączeniu zmieniłem z normala, nawet nie próbowałem na nim grać :) Wolę sam decydować gdzie strzelam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na normalu też da się decydować do którego celu chcesz strzelać trzeba umieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na normalu też da się decydować do którego celu chcesz strzelać trzeba umieć

To się zgadza. Ale w większych skupiskach jest to ciężkie :)

Zresztą chodzi o to, aby poza Tobą nikt na nogach nie stał, więc kolejność ubijania bandytów raczej nie ma znaczenia heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka coś mnie trafi zaraz. Grę będę miał dopiero w poniedziałek :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka coś mnie trafi zaraz. Grę będę miał dopiero w poniedziałek :mad:

A ja już mam i gram Na razie nie za dużo z racji braku czasu, ale zapowiada się ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam i gram Na razie nie za dużo z racji braku czasu, ale zapowiada się ciekawie :)

Dobra rada, nie zmieniaj konia z własnej woli :P (nie kupuj nowego ) jeśli zbierasz trofea ma się rozumieć heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest niesamowita. Ukończyłem ją w marcu a do tej pory mam przed oczami niemalże każdą chwilę z nią spędzoną i ma się rozumieć zakończenie :tongue: Pożyczyłem ją kumplowi i mam nadzieję ją jutro odzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest niesamowita. Ukończyłem ją w marcu a do tej pory mam przed oczami niemalże każdą chwilę z nią spędzoną i ma się rozumieć zakończenie :tongue: Pożyczyłem ją kumplowi i mam nadzieję ją jutro odzyskać.

Nooo zakończenieeeee

Szkoda tylko że nasza postać ginie..... bo jakoś ciężko mi było wczuć się w klimat grając synalkiem.... z tym jego "just like You learned me Pa" przy zbieraniu skórek heh

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko nawet 3 lub 4

Macie 100% RDR?

Miałem taką misje żeby złapać konia złotego(nie wiem czy kojarzycie) noo i żeby go zlapać musiałem siąść na niego i potem dojechać do celu i mi powiedzieli ,że to mój koń i nie wiem czy to się liczy do zmiany konia?

O co chodzi z tymi misjami od nieprzyjaciół podobno jest ich 18 jak je moge znaleźć ? czy są obowiązkowe(dziękuje za pomoc)

Hm hm kryjówki gangów będę je musiał zrobić sam czy z misjami głownym ? I np mogę je zatakować bez rozmowy z żadnym kolesiem?

czy zaliczy mi się do trofeów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko nawet 3 lub 4

Macie 100% RDR?

Miałem taką misje żeby złapać konia złotego(nie wiem czy kojarzycie) noo i żeby go zlapać musiałem siąść na niego i potem dojechać do celu i mi powiedzieli ,że to mój koń i nie wiem czy to się liczy do zmiany konia?

O co chodzi z tymi misjami od nieprzyjaciół podobno jest ich 18 jak je moge znaleźć ? czy są obowiązkowe(dziękuje za pomoc)

Hm hm kryjówki gangów będę je musiał zrobić sam czy z misjami głownym ? I np mogę je zatakować bez rozmowy z żadnym kolesiem?

czy zaliczy mi się do trofeów ?

Ten misyjny koń nie wlicza Ci się do zmiany. Nieznajomych znajdujesz na całej mapie, niektórzy są cały czas, a inni się co jakiś czas pojawiają, i za chyba 15 całych misji dostajesz trofeum. kryjówki robisz kiedy chcesz, a żeby dostać trofeum wystarczy je przejść/zaliczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są oni jakoś zaznaczeni bo ich nie widzę jakoś? czy np patrol nocny wlicza się do misji nieznajomych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są oni jakoś zaznaczeni bo ich nie widzę jakoś? czy np patrol nocny wlicza się do misji nieznajomych?

Od razu wszyscy nie pokarzą się na mapie. Niektórzy będą się pojawiać wraz z przechodzeniem fabuły. Nieznajomi są chyba pod znakiem zapytania na mapie, a zobaczysz je jak podjedziesz bliżej miejsca, w którym znajduje się nieznajomy. Niektóre misje nieznajomych są przy odblokowywaniu strojów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli znak zapytania ok dzięki za pomoc a własnie bo już chyba miałem taki znak zapytania i nic nie zrobiłem bo bym dostał trofeum jka bym zrobił czy ta misja mi przepadła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ,że pisze kolejny temat ale mam znowu pare pytań.

1.Na mapie mam filotewe plamki co one oznaczają?

2.Jeżeli wziąłem już kiedyś misje od tych nieznajomych chyba 2 ale ich nie zrobiłem i nie pamiętam co mam zrobić to mogę gdzieś sprawdzić co mam zrobić lub je powtórzyć(np. Po jakimś czasie się skończy i będę musiał iść jeszcze raz)

3.Te obozy gangów są od początku gry? Bo jak pojechałem 2 miejsca gdzie powinny być znalazłem tylko ogniska

Dziękuje za wyjaśnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ,że pisze kolejny temat ale mam znowu pare pytań.

1.Na mapie mam filotewe plamki co one oznaczają?

2.Jeżeli wziąłem już kiedyś misje od tych nieznajomych chyba 2 ale ich nie zrobiłem i nie pamiętam co mam zrobić to mogę gdzieś sprawdzić co mam zrobić lub je powtórzyć(np. Po jakimś czasie się skończy i będę musiał iść jeszcze raz)

3.Te obozy gangów są od początku gry? Bo jak pojechałem 2 miejsca gdzie powinny być znalazłem tylko ogniska

Dziękuje za wyjaśnienia :)

1. Fioletowe plamki to miesjca w których kończy się questy przeważnie

2, misji od nieznajomych jest w sumie 19 ( z czego 18 zalicza się do 100% gry)

3. Razem z fabułą odwiedzasz kryjówki gangów grając w singlu.

Jak chcesz się dowiedzieć więcej o misjach od nieznajomych, zapraszam na Red Dead Wikipedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem siedze na niej ona jest po ang więc sprawia mi to troche problemu.Czyli fioletowe plamki to misje od nieznajomych? Dobrze mam to rozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem siedze na niej ona jest po ang więc sprawia mi to troche problemu.Czyli fioletowe plamki to misje od nieznajomych? Dobrze mam to rozumieć?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz wszystko ładnie opisane , jak będziesz miał z czymś problem , to sobie zajrzyj.

Co do pytania nr 2 , to w zakładce Journal (o ile się nie mylę) możesz sprawdzić , jakie zadania masz rozpoczęte i co trzeba zrobić , żeby je ukończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wam za pomoc w razie problemów będę pisał :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie MAM GRĘ!! Po kilku pierwszych misjach stwierdziłem, że gra jest wyśmienita i ogólna rozgrywka prezentuje się naprawdę dobrze. Co do mojej dyskusji na temat automatycznego celowania to jest inaczej niż mi się wydawało, nie jest tak jak w gta, że gra wymusza na tobie co masz zrobić, tu jest zupełnie inaczej, po prostu przyjemniej. Od kiedy tu jest lasso? Wdałem się bujkę i było ciekawie gra wprowadza w prawdziwy klimat Dzikiego Zachodu. Nie podróżuję za dużo bo skupiam się na razie na graniu głównej fabuły, a jak będę miał czas to pozwiedzam okolicę. Mam jeszcze pytanie: Czy tutaj na zwierzęta pumy itp. Trafia się przypadkiem, czy one są w wyznaczonych miejscach? Gdzie mogę kupić bronie, czy to na początku gry jest niemożliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwierzątka są zasadniczo wszędzie, tzn. zawsze sie jakies znajdzie, ale wszystkie gatunki maja jakies miejsca wystepowania, albo czestosc wystepowania (np. w danej porze dnia). Takie np. miśki są dopiero w West Elizabeth.

Co do broni, kupuje się ją u rusznikarza. Najbliższy chyba w Armadillo. Chociaż nei wszystkie sa od razu dostepne.

Wskazowki:

-Polowanie na wilki jest bardzo opłacalne, zwłaszcza na początku gry.

-Nie kupuj od razu winchestera, dostaniesz go w pewnej misji na poczatku.

-Nie kupuj amunicji jesli na prawde nei musisz. Nie oplaca sie. Za duzo tego jest :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja na razie broni nie kupuje :D nie mam potrzeby.I tak pierw robie fabułe potem te misje do 100% a multiplayer w ogóle nie rozumiem dziwne to jest jakieś :D

Edytowane przez Ribel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie MAM GRĘ!! Po kilku pierwszych misjach stwierdziłem, że gra jest wyśmienita i ogólna rozgrywka prezentuje się naprawdę dobrze. Co do mojej dyskusji na temat automatycznego celowania to jest inaczej niż mi się wydawało, nie jest tak jak w gta, że gra wymusza na tobie co masz zrobić, tu jest zupełnie inaczej, po prostu przyjemniej. Od kiedy tu jest lasso? Wdałem się bujkę i było ciekawie gra wprowadza w prawdziwy klimat Dzikiego Zachodu. Nie podróżuję za dużo bo skupiam się na razie na graniu głównej fabuły, a jak będę miał czas to pozwiedzam okolicę. Mam jeszcze pytanie: Czy tutaj na zwierzęta pumy itp. Trafia się przypadkiem, czy one są w wyznaczonych miejscach? Gdzie mogę kupić bronie, czy to na początku gry jest niemożliwe?

Nie wiem co Ci się nie podobało z celowaniem w gta. Mi się grało pod tym względem lepiej niż w rdr , automatyczne celowanie jest tam dobrze zrobione i nigdy gra nie wymuszała co mam robić. Celuje w kogo chcę i w jaką część jego ciała , a gdy nie chcę automatycznego celowania , to naciskam lekko L2 i strzelam gdzie mi się podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wytłumaczenie Joxer TeaMen Właśnie wczoraj wieczorem zdobyłem winchestera i lasso, właśnie zacząłem polować na zwierzęta. Opłaca mi się iść na miśki na pierwszych etapach gry? Czy ten złoty koń, którego złapałem w jednej z misji będzie do końca mój?

I jeszcze jedno bo bym zapomniał: W jaki sposób mogę zmieniać stroje? Widzę, że jest taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zmienić strój musisz jechać do zielongo domku i tam się przebierasz tylko musisz mieć już odblokowane jakieś ubranie.Co do konia możesz w każdej chwili złapać sobie nowego ale to się nie opłaca na początku(jeśli lubisz zbierać trofea to nie zmieniaj konia trzeba wykonać 20 misij na jednym koniu)masz w ekwipunku karty własności koni i tam możesz sobie jakiegoś przywołać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×