Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam znowu parę pytań pierw o Trophies nie rozumiem tych jak je zdobyć i o co w nich chodzi?

Gold Medal – zdobądź Gold Medal Rank za misję w trybie Single Player.

Red Dead Rockstar – zabij Rockstar’a albo kogos z tym achievementem w publicznym meczu multiplayer.

Kolejne czy jeżeli zabiłem wcześniej bizony ,ale nie wszystkie to następnym razem będzie mniejsza grupa tych biz. o tą liczbę co zabiłem?

Przeszedłem misję główne i teraz zrobiłem chyba jeżeli pamiętam z 12 misji od nieznajomych i mam jeszcze 1 która mam zrobić czyli wygrać w kości w Thieve's Landing(nie wiem czy dobrze napisałem :( )

i niestety patrze ale na mapie nie mam już więcej znaków zapytania i żadnych misji nie przyjąłem a jest ich 18.I tu pytanie one mi się odblokują jak wykonam np tą ,żeby wygrać w kości.

Sorry ,że nie spójnie tak jakoś ale na szybciutko pisałem :):turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gold Medal - poprostu powtórz misję( bez zgonu, same headshoty i zrób ją bardzo szybko), dostaniesz wtedy dobrą ocenę za misję czyli gold medal(pogrzeb trochę w menu sigleplayera powinieneś znaleźć opcję gdzie wybiera i powtarza się misje z singla). Nie pamiętam która misja była najłatwiejsza do zrobienia na złoty medal ale napewno była to jedna z pierwszych.

Red Dead Rockstar- pograj troche w multi i zabijaj innych do puki nie wpadnie, powinno ci wpaść bardzo szybko. Mi wpadło po zabiciu pierwszego gracza na free roomie :)

Gra w kości - Jedź do tchieves landing i gość z którym masz zagrać powinien znajdować się w barze. Pokręć się tam, powinien się pojawić znaczek i sam npc. Ja osobiście nie miałem z tym problemu i w dodatku na tym gościu sporo zarobiłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gold Medal – zdobądź Gold Medal Rank za misję w trybie Single Player.

O ile pamiętam to musi być combat mission, czyli misja w której jest odrobina akcji z przeciwnikami. Nie możesz po prostu powtórzyć pierwszej misji w grze która polega tylko na przejechaniu do celu.

Najłatwiejszą misją do zrobienia tego trophy jest misja Lucky in Love. Rozegraj szybko pokera, omiń wszystkie cutscenki, załatw Niemca i Meksykanina w pojedynku przez strzał w głowę i potem masz 4 przeciwników, których też zabij przez headshoty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dziękuje Ci a jeszcze to pytanie z tymi misjami od nieznajomych pojawią mi się nowe misje jak zrobię te kości? hmm i jeszcze tę bizony plusiki dla was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Rockstar niestety chwilowo nie zrobisz ponieważ od włączenia PSN nikt go nie dostał :/

combat mission poznasz po tym że w statystykach misji oprócz czasu masz celność i ilość headshotów

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta misja z kośćmi to "Lights, Camera, Action". Polega na ograniu w kości kolesia w saloonie w Thieves Landing. Wygraną kasę musisz jeszcze oddać reżyserowi, który ci to zadanie zlecił. Być może jak ją przejdziesz to odblokują ci się następne. Bizonów jest w sumie 20 i nie pojawiają się w nieskończoność. Czyli jeśli zabiłeś 12 zostało 8 itd. Jeśli zabijesz wszystkie 20 dostaniesz pucharek Manifest Destiny.

Ja się obecnie męczę z Five Finger Fillets w Torquemada. Wygrana potrzebna do odblokowania outfitu rebelii Reyesa. I za cholerę nie mogę tego wymasterować. Niby cztery przyciski a jak dają po mordzie :yucky:

up - zrobione :tongue:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w five finger fillet graj o najniższą stawkę to będziesz miał więcej czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem ale nie mam nigdzie misji od nieznajomych na mapie zrobiłem 12 a 1 jest już w drodze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku dni gram w Red Dead Redemption i jak na razie, co mnie zatrzymało, to misja, gdzie trzeba było schwytać wyjątkowego konia - sporo minęło zanim się domyśliłem, że trzeba odjechać trochę dalej, a nie łapać konie, które były obok mnie (naciskanie kółka - aby pokazać mi tego właściwego konia - niezbyt pomagało).

A co do tego multiplayer i braku graczy, to mam to samo, wchodzę na ten główny server, przez chwilę jest kilku graczy i nagle ich wszystkich rozłącza i jestem sam.

Edytowane przez adhed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. W multi mam 38 lvl. Czyli żeby zdobyć platyne (tylko ten pucharek mi został) muszę dobić jeszcze 12 lvli. Czyli kolejny tydzień spędzę na żmudnym "farmieniu" bandytów we free roam. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. W multi mam 38 lvl. Czyli żeby zdobyć platyne (tylko ten pucharek mi został) muszę dobić jeszcze 12 lvli. Czyli kolejny tydzień spędzę na żmudnym "farmieniu" bandytów we free roam. :(

Joxer farmimy razem ? Ja też mam 30-którys lvl, a samemu to nudno i dłużej się wbija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi odpowie na moje pytanie prosze xd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi odpowie na moje pytanie prosze xd :D

Musisz przemierzyć całą mapkę, aby znaleźć pozostałe misje od nieznajomych. Same ci się nie wyświetlą bez ich zlokalizowania.

Zawsze możesz skorzystać z poradnika :pardon:

Niektóre pojawiają się co kilka dni.

Edytowane przez wojtekwafel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli jak te 18 misji są odpoczątku gry i muszą być xD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, nie widze problemu, w razie czego mozemy sobie pofarmic ze dwie godziny jak nie więcej w czwartek lub piątek, bo w te dwa dni jestem raczej caly dzien w domu, wiec jeszcze sie umówimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli jak te 18 misji są odpoczątku gry i muszą być xD?

Tak muszą być, na pewno nie znikną.

Joxer jak coś to się na PSN zgadamy :thumbsup:

Edytowane przez wojtekwafel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się jak wygląda sprawa z dlc wpisywanymi z poziomu menu gry (battle horse, gold guns i strój) ? Po wpisaniu, dodatki pojawiły się - ale co dzieje się w przypadku gdy reinstalujemy grę itd. ?

Dodatków nie ma w view downloads w ps store, a obawiam się że kod po wpisaniu przestaje być aktywny.

Jak w takim razie ściągnąć/zainstalować je ponownie?

Będę wdzięczny za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinny one się zainstalować w formie aktualizacji oprogramowania RDD po reinstalacji ale to tylko przypuszczenia. Jak jest na prawdę to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się jak wygląda sprawa z dlc wpisywanymi z poziomu menu gry (battle horse, gold guns i strój) ?

Ja też mam kod odblokowujący to DLC i od ponad miesiąca (czyli odkąd mam grę) wpisywanie nie działa - po wstukaniu pojawia się komunikat "Failed to connect to R(ockstar) Code unlock server. Please try again later." No po prostu rozwala mnie już to. Czy ktoś wie co się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mianowicie mam taki mały problem z misjami kooperacji w RDR... Ściągnąłem i zainstalowałem ten dodatek ale gra mi go nie widzi, nie moge sam zrobić sesji na coopie a jak ktoś mnie zaprosi to wyskakuje komunikat że nie mam ściągniętego tego dodatku... ściągałem go i usówałem pare razy, raz nawet usunąłem wszystkie pliki gry z konsoli (z wyjątkiem plików zapisu) i wsio zrobiłem od nowa ale to nic nie pomogło, może ktoś miał już taki problem i jak go rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mianowicie mam taki mały problem z misjami kooperacji w RDR... Ściągnąłem i zainstalowałem ten dodatek ale gra mi go nie widzi, nie moge sam zrobić sesji na coopie a jak ktoś mnie zaprosi to wyskakuje komunikat że nie mam ściągniętego tego dodatku... ściągałem go i usówałem pare razy, raz nawet usunąłem wszystkie pliki gry z konsoli (z wyjątkiem plików zapisu) i wsio zrobiłem od nowa ale to nic nie pomogło, może ktoś miał już taki problem i jak go rozwiązać.

Sprawdź czy numer BLES dodatku zgadza się z grą . A masz wszystkie dodatki , czy tylko te darmowe ? Bo w tych drugich nie wszystkie coopy działają , trzeba zainstalować płatny dodatek , nie pamiętam który...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem Wam jedno gram w tę grę ostatnio dużo i irytuje mnie jak wpadnę czasem do wody i kurna dead. No to są jaja żeby John nie umiał pływać. A do Was mam jedną prośbę a mianowicie, napiszcie jakich przycisków używa się do pojedynku. Wiem że gdzieś to tu jest ale jest tu trochę stron. A czasu na grę niestety nie za wiele:D Pozdrawiam.

Pytanie o pojedynki nie aktualne ściągnąłem poradnik.

Edytowane przez stanptr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R2 i L2 i chyba kwadrat do uniku a trójkąt jak już będzie oszołomiony i obalasz go na ziemie ale pokarze Ci się to na ekranie :D.

Ale co ja mam powiedzieć robię survivalista jest to męczące 10rank mam z 70% noo i nagle nie wyrabiam koniem i kaput :D i od początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałem wszystkie ostatnie survivalisty niż zabijanie niedźwiedzia nożem w master hunter challenge x]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×