Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Móglbyś podać źródło?

Jeszcze raz nalegam monobloss, abyś podał źródło !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Polska wersja? I co to jest ten FREE ROAM w ONLINE?

Z języka angielskiego to mniej więcej " wolna wędrówka " czyli będziesz mógł się włóczyć po mapie i robić różne rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz nalegam monobloss, abyś podał źródło !

sry nie zauważyłem tego posta to była raczej lipna informacja z reddeadnet (ponoć to było oficjalne forum ;/) bo teraz już na głownej stronie R* jest że do 16 players

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/features/multiplayer

Ale tak jak móiłem multi to dla mnie 10% z tej gry tutaj liczy sie singiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Polska wersja? I co to jest ten FREE ROAM w ONLINE?

Dokładnie chodzi oto, że świat z gry dla pojedynczego gracza zostanie przeniesiony do multi. Mniej więcej taki tryb jak w GTA IV.

Jeśli chodzi o polska wersje to nie wiem czy się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodzi oto, że świat z gry dla pojedynczego gracza zostanie przeniesiony do multi. Mniej więcej taki tryb jak w GTA IV.

Jeśli chodzi o polska wersje to nie wiem czy się pojawi.

Gra zapowiada sie przednio, trailer mulitplayerowi robi wrazenie, ciekawe czy Rockstar az tak postawi na rozgrywke sieciowa, czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie przednio, trailer mulitplayerowi robi wrazenie, ciekawe czy Rockstar az tak postawi na rozgrywke sieciowa, czekam z niecierpliwoscia.

Znając Rockstar to postawi na grę dla pojedynczego gracza, a multi zejdzie na drugi plan tak jak to było w GTA IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając Rockstar to postawi na grę dla pojedynczego gracza, a multi zejdzie na drugi plan tak jak to było w GTA IV.

Lepiej żeby tak było solidny singiel na 1 miejscu a multi to tylko dodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jaki odczuję klimat - dzikiego zachodu, czy nudnego sandboxa a'la GTA IV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adzik, nie tylko Ty się nad tym zastanawiasz

Chociaż ja akurat jestem dobrej myśli, pooglądałem trailery itp. i liczę na co najmniej bardzo dobrą grę, prędzej czy później pewnie ją nabędę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ją na pewno kupie będzie niezła jazda z kumplami,niedługo pewnie ustawki już będą robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jaki odczuję klimat - dzikiego zachodu, czy nudnego sandboxa a'la GTA IV

no ja też się tego obawiam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos kupuje na spole? ; D

OMG, nie wiem jak można kupić grę w pudełku na spółę :o~~~~~~~~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG, nie wiem jak można kupić grę w pudełku na spółę :o~~~~~~~~

Ja też nie wiem, ale na pewno chodzi o to, że zrzute robią na płytkę, najpierw jeden przechodzi, po czym odsyła grę do drugiego :P a jak drugi skończy, to nie wiem jak się dogadają :D śmiech na sali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam znajomego ktory kumpuje na spole ale ich jest dwoch :) no ale pieciu  lub wiecej :D to nie wiem hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem, ale na pewno chodzi o to, że zrzute robią na płytkę, najpierw jeden przechodzi, po czym odsyła grę do drugiego tongue.gif a jak drugi skończy, to nie wiem jak się dogadają biggrin.gif śmiech na sali smile.gif

Jeden przechodzi, drugi przechodzi potem sprzedają, bo multi i puchary za to maja gdzieś, proste jak szczotka od kija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie doczekac ... jeszcze miesiac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie jeden z najdłuższych miesięcy :( strasznie wyczekuję tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że ta gra wraz z jej wielkim terenem nie będzie po prostu pusta:/ tak jak np. Far Cry 2 olbrzymie tereny piękne widoki i nic poza tym, pustka wszędzie i wiało nudą na kilometr( fakt, że mechanika gry była skopana) jednak samo to, że na całym tym terenie spotkamy więcej zwierząt niż ludzi nie nastraja optymistycznie. Co kto lubi, ale to wrażenie pustki mnie trochę odstrasza, jednak wciąż trzymam kciuki za chłopaków z rockstar:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że w sumie fajni GTA kupią tą gre ale sie rozczarują... zobaczcie ile GTA było możliwości... latanie, pływanie, jazda wszystkim na wszystkim, skoki na spadochronie , przede wszystkim pięęękne widoki, duże metropolie, miasta, tłok , ludzi i moge tu wymieniać ... zaś w RDR mamy bryczkę i konia... co nie znaczy że gra będzie beznadziejna, może sie okazać hitem (ja na to liczę) chociaż uwazam że ludzie właśnie tak pomyślą jak napisałem wyżej. (mniej wszystkiego niz w GTA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym masz troche racji jedynie co sie zmienia to wygląd konia, no i jakis powoz, ale wydaje mi sie ze jednak będzie wiecej do roboty nic w gta Iv. Ja nie jestem fanem gta choc gralem w kazdą częsc, ale tylko dla zabicia czasu, troche mnie nudzily. Jeżeli chodzi o rdr mam wrazenie, że pomimo braku możliwości skakania ze spadochronem czy latania samolotem xD, to będzie wiele innych zeczy, które zajmą nas na dlugie godziny, ale to sie okaze po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Spodziewam się, że to będzie gra o dzikim zachodzie więc ta pustka będzie wynikała z samego założenia gry, i tylko martwi nie, że nie będzie tego tak naprawdę czym zapełnić. Osobiście liczyłbym na masę postaci niezależnych i różnorodne misję od nich. Na pewno klimat będzie zabójczy, widoki piękne, tylko, żeby było co pośród tych widoków robić:) A najbardziej liczę na to, że polowania będą zrealizowane w miarę realistycznie tzn. najpierw tropienie, później jakaś obława i no i aby niosło to za sobą ryzyko:) aby wybranie się samotnie na niedźwiedzia było bardzo ale to bardzo niebezpieczna misja, coś ala Zbyszko w Krzyżakach:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×