Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

a tam opcja ze jakis kontent do sciagniecia i ze wbija sie jakis kod to o co chodzi? to wlasnie te dodatki ktore bede mial dzieki UN? bo wczesniej myslalem ze to wlasnie jakis online pass a tego kodu nigdzie w pudelku nie bylo. z gory sorki za dla wiekszosci zapewne banalne pytania ale ogolnie tez swiezak na ps3 jestem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki dodawane do UN pudełkowej są na tej płycie. One są do multiplayera, więc odpalasz (ten multi) z płytki UN. Natomiast Myths and Mavericks znajdujesz na PSS, ściągasz, instaluje Ci sie, i juz masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadlem dzisiaj po raz pierwszy na multika i tam byly trzy opcje: Normal, Hardcore, Friendly. Nie ogarniam tego :P Jest jakas stronka ktora to wszystko ladnie tlumaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normal jest ze wspomaganiem celowania, we friendly nie możesz zabijać innych graczy, w hardcore nie masz wspomagania celowania. Żadnej stronki nie potrzeba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys dostalem RDR i nie pogralem dlugo, bo nie mialem kiedy. Sprzedalem je i zalowalem. Wczoraj zamowilem sobie wersje GOTY za 109 zl nowa, teraz ukoncze napewno w calosci gre podstawowa i dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys dostalem RDR i nie pogralem dlugo, bo nie mialem kiedy. Sprzedalem je i zalowalem. Wczoraj zamowilem sobie wersje GOTY za 109 zl nowa, teraz ukoncze napewno w calosci gre podstawowa i dodatki.

A gdzie tak tanio wyrwałeś? Ja wczoraj w Empiku widziałem za 179 złninja.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik zawsze ma gry drogo. Na allegro można wyrwać GOTY już za 137 zł, więc jak się poszuka, to się znajdzie za tyle. Chociaż 109 zł to naprawdę dobra cena. Ale powtarzam: Empik to nie miejsce do kupowania gier, chyba że tych co dopiero wyszły, bo te mają ceny w Empiku mniej więcej takie jak w innych sklepach (200, 210zł). Zresztą nie zawsze.

Edytowane przez Joxer TeaMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tak tanio wyrwałeś? Ja wczoraj w Empiku widziałem za 179 złninja.gif

Bo w empiku rzadko kiedy zmieniają ceny gier, i to jest błąd. W całym moim życiu kupiłem 2 lub 3 gry w empiku, w tym tylko jedna na PS3 - Assasins Creed 2 trzy dni temu.

Empik dużo na tym traci bo gdyby ceny gier, były aktualne, tak jak np: w sklepach internetowych, to częściej bym tam zaglądał, podobnie w Media Markt.

Aktualnie kupuję zazwyczaj przez neta, ostatnio był ten wyjątek z AC2.

Co do RDR - to dla mnie gra genialna. Czołówka, jeżeli chodzi o najlepsze gry aktualnej generacji, jak nie najlepsza. Poważnie tak genialnej, długiej i pięknej gry dawno nie widziałem. Singiel na minimum 20h a jeszcze jest świetne multi. Ja singla już dawno temu przeszedłem a nadal pogrywam, i mam już 25 h + kilkanaście w Multiplayerze.

Tak wogóle to może ktoś mi odpisać w temacie PS3 a sieć, bardzo was proszę. Nie mogę tera nawet na multi. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normal jest ze wspomaganiem celowania, we friendly nie możesz zabijać innych graczy, w hardcore nie masz wspomagania celowania. Żadnej stronki nie potrzeba.

hehe dzieki :) myslalem ze to troche bardziej skomplikowane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tak tanio wyrwałeś? Ja wczoraj w Empiku widziałem za 179 złninja.gif

Na allegro, koles sprzedawal 19 sztuk i wszystkie poszly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym różni się Red Dead Redemption Game Of The Year, od zwykłej Red Dead Redemption?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wersji GOTY zawiera wszystkie DLC i dodatki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wersji GOTY zawiera wszystkie DLC i dodatki.

I warto to mieć, bo jeśli chodzi o mnie to lepszej gry do tej pory nie widziałem.

No może Uncharted jej dorównuje choć to inny klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

98% ;) na dniach 100 a pozniej tylko platynka. Musze sie przyznac ze jest to pierwsza i jedyna gra w ktorej osiagne 100% (i ps3 i PC) nie mowiac o platynie ;) ta gra wymiata! UN juz jest w drodze do mnie, mam nadzieje ze sie nie zawiode ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A stówkę w trofeach też robisz? Dawaj, ziom :teehee:

A na UN się nie zawiedziesz. 100% w single zombiakowym było proste oprócz tomahawk challenge, i szukania koni. Poza tym miodzio też. Cieszę się że w tej grze nie ma żadnych durnych znajdziek :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki zamiar :) z tymi znajdzkami np jak gta zastrzelic 100 golebi itp to masakra... tutaj jest to pieknie rozwiazane.

Jak to trofeum zdobyc:

"Spurred To Victory – ukończ 20 misji głownych nie zmieniając konia."

Musze jeszcze raz powtarzac jakis 20 wybranych misji czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki zamiar :) z tymi znajdzkami np jak gta zastrzelic 100 golebi itp to masakra... tutaj jest to pieknie rozwiazane.

Jak to trofeum zdobyc:

"Spurred To Victory – ukończ 20 misji głownych nie zmieniając konia."

Musze jeszcze raz powtarzac jakis 20 wybranych misji czy jak?

Koń nie może zginąć, nie możesz go zmienić. Najlepiej grać pierwsze 20 misji i trofeum wpadnie, mi koń zginął jakoś koło 4-6 misji i analogicznie pod koniec zadania 24-26 wpadło trofeum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem dzisiaj w RDR GOTY, oczywiscie gra swietna jest. Btw. Macie tez tak ze jak wchodzicie czy wjezdzacie do miasteczka spadaja wam FPSy i gra sie trochu scina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam spadki FPS przez jakis czas w miastkach, to chyba powszechne dosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie mam.

Mam do was pytanie.. bo robie to trofeum ze przez 20 misji nie moge zmienic konia i mam problem poniewaz 11 misja polega na tym ze razem z Bonnie i jej ojcem idziemy lapac konie i ostatni jej etap polega na tym ze jeden kon ucieka my go lapiemy i dostajemy go w prezencie i jest naszym nowym koniem automatycznie.. Jak to rozwiazac? czyli od 10 misji musze robic kolejne 20 czy ta opcja sie nie liczy... jak to wyglada? jak cos to mam zapisane przed ta misja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zero spadkow FPS macie w RDR ? kurde, to chyba konsole z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam zero spadków w RDR (może i jakieś są, ale co za różnica, skoro ich nie dostrzegam? a dostrzegłbym gdyby były wyraźne), i bardzo rzadko w GTA IV które ma opinie że spadają tam FPSy bardzo często. Wniosek? Mam konsolę z kosmosu. Cool!

@Skosny, hmm, mi tam to trofeum zdaje się wpadło około 20, mimo że zmieniłem konia na tego złotego, lol. Może lepiej jakbyś zrobił od tej misji z Bonnie i nowym koniem te 20?

Edytowane przez Joxer TeaMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×