Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kolego, to nie jest przehajpowany tytul. Poprostu odpowiedzia jest fakt, ze kazdy ma swoj wlasny często unikalny gust i inne uczucia - jeden lubi prerie, inny jej nie lubi, jeden sie smieje jak ktos zabija zwierzeta, inny sie oburza a trzeci płacze. Nie mozesz mowic, ze nie widzielismy dobrych filmow, bo mnie tym samym obrazasz - osobiscie widzialem ich bardzo duzo (leona znam na pamiec!!!), praktycznie codziennie cos ogladam - ba, nawet sam amatorsko tworze! Poza tym film i gra to zupelnie inne rzeczy, ja moglbym Ci napisac to samo przy twojej liscie, że sie nie znasz i wymienie ci liste ksiazek... ktos inny mniej by skomentowal, ze ksiazka dupa i wymieni mi tu dziesiet wzruszajacych utworów muzycznych. Co ja poradze, ze sie przywiązałem do jakiegos bohatera, ktorego ty uwazasz za slabego? Sama gra tez jest rewelacyjna, zrobiona wybornie i dopracowana pod kazdym wzgledem, ale nie mozna napisac, ze przehejpowana - ona poprostu Ci nie odpowiada, klimatem, moze muzyką czy bardzo charakterystycznym swiatem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli RDR jest przehajpowane, to ja nie wiem jak mam nazwać choćby takiego Battlefielda.

To nawet już nie o to chodzi że komuś się podoba lub nie.  Jeśli ktoś mówi o grze która zebrała tyle wyróżnień że jest "przehajpowana", "nijaka" i porównuje jej zakończenie do Leona Zawodowca albo Dextera to chyba nie rozróżnia światów które przedstawiają te filmy a RDR - i bez obrazy. Matematyka jest dlatego królową nauk, iż dosadnie potrafi określić wielkość poprzez liczby, a sumy jakiejś ilości nie można podważać gdyż matematyka nie kłamie :)  i teraz proszę to odnieść do ilości sprzedanych kopii, ilości zafascynowanych graczy, ilości nagród i innych statystyk przemawiających na jej korzyść.  I OK można mieć własne zdanie i go bronić - ale nie można ignorować znamienitej większości, która ma inne zdanie. Co innego Tomo - który jasno i konkretnie napisał że go nie wciągnęło i OK ;) to jest argument z którym nie sposób polemizować :) Kwestia gustu i tyle :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porównuje jej zakończenie do Leona Zawodowca albo Dextera to chyba nie rozróżnia światów które przedstawiają te filmy a RDR - i bez obrazy. Matematyka jest dlatego królową nauk, iż dosadnie potrafi określić wielkość poprzez liczby, a sumy jakiejś ilości nie można podważać gdyż matematyka nie kłamie

Absolutnie nie porównuję zakończenia RDR do Dextera. Przykład zakończenia które się zapamiętuje to ma Castlevania.

Ilość sprzedanych kopii i suma zdobytych nagród nie czynią gry wyjątkową. To że sprzedało się kilka milionów ostatniego CoDa sprawia że gra jest boska? Avatar w kinach też zbił fortunę a film był fatalny.

Być może po RDR spodziewałem sie czegoś więcej niż zbieranie kwiatków i ubijanie zwierząt w celu zdobycia osiągnięcia. Bo do rozgrywki nijak nie było potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, nie spoilerujcie mi tu. Kupiłem RDR GOTYz zombiakami i zamierzam w swieta napocząć (jak skoncze Uncharted2). Ani słowa o zakończeniu pleaase!

Edytowane przez pietia79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może po RDR spodziewałem sie czegoś więcej niż zbieranie kwiatków i ubijanie zwierząt w celu zdobycia osiągnięcia. Bo do rozgrywki nijak nie było potrzebne.

To jest sandbox, tutaj robisz to co chcesz. Nie chcesz zbierać ziół i kwiatów ani polować? To nie rób tego. Tylko nie zaliczaj tego do wad etc. bo nawet jeśli to nie było potrzebne do rozgrywki to nikomu to chyba nie przeszkadzało. Nawet takie pierdoły są ważne, bo są czynnikiem składowym dzikiego zachodu, tam się nie chodziło do supermarketu i nie kupowało przypraw ani mięsa zapakowanego, ale o tym chyba wiesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest sandbox, tutaj robisz to co chcesz. Nie chcesz zbierać ziół i kwiatów ani polować?

Otóż to ale w tym konkretnym sandboksie nie można w zasadzie robić nic innego jak tylko wątek główny.

Poza tym Marston absolutnie nie wygląda na byłego bandziora nawróconego przez żonę byłą prostytutkę. Takim ideałem jest główny bohater Bez Przebaczenia.

Wiem że uwielbiacie tę grę. Być może dla większości z was jest to ideał gry i sanboxa w szczególności. Szanuję to i nie mam zamiaru nikogo tu obrażać. Forum jest po to by móc wyrażać swoje opinie. Sam mam swoje ulubione gry jak choćby Just Cause 2 która dla mnie jest piaskownicą totalną.

Po prostu po chwilowej fascynacji RDR stwierdziłem że to nie jest to. Są mniejsze lub większe detale które mi nie leżą i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest sandbox, tutaj robisz to co chcesz. Nie chcesz zbierać ziół i kwiatów ani polować? To nie rób tego. Tylko nie zaliczaj tego do wad etc. bo nawet jeśli to nie było potrzebne do rozgrywki to nikomu to chyba nie przeszkadzało. Nawet takie pierdoły są ważne, bo są czynnikiem składowym dzikiego zachodu, tam się nie chodziło do supermarketu i nie kupowało przypraw ani mięsa zapakowanego, ale o tym chyba wiesz.

Amen ! Joxer lepiej tego ująć się nie dało :)

Otóż to ale w tym konkretnym sandboksie nie można w zasadzie robić nic innego jak tylko wątek główny.

Poza tym Marston absolutnie nie wygląda na byłego bandziora nawróconego przez żonę byłą prostytutkę. Takim ideałem jest główny bohater Bez Przebaczenia.

Wiem że uwielbiacie tę grę. Być może dla większości z was jest to ideał gry i sanboxa w szczególności. Szanuję to i nie mam zamiaru nikogo tu obrażać. Forum jest po to by móc wyrażać swoje opinie. Sam mam swoje ulubione gry jak choćby Just Cause 2 która dla mnie jest piaskownicą totalną.

Po prostu po chwilowej fascynacji RDR stwierdziłem że to nie jest to. Są mniejsze lub większe detale które mi nie leżą i tyle.

  Ale ja rozumiem że masz swoje zdanie i też je szanuję :)  Poprostu rozmawiamy i wymieniamy swój pogląd :) Tak pojmuję naszą rozmowę :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wasze posty wynika z nich że to naprawdę dobra produkcja. Jadę kupić tę grę czy ktoś wie ile teraz kosztuje w MediaMarkt RDR?? Nie chciałbym żeby spotkał mnie szok cenowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wasze posty wynika z nich że to naprawdę dobra produkcja. Jadę kupić tę grę czy ktoś wie ile teraz kosztuje w MediaMarkt RDR?? Nie chciałbym żeby spotkał mnie szok cenowy :P

W kwietniu w Zabrzu płaciłem 129 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej widziałem za 130zł, a w empiku 160zł :)

A w Auchan w Gliwicach ... 249 ! :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już lepiej kup na psn za 100zł i będziesz mógł się złożyć w 2 osoby to wyjdzie po 50zł na głowe :)

Zdaje się że wspólne zakupy są już zablokowane. Dokupienie dodatków i tak dalej wyjdzie drożej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Auchan w Gliwicach ... 249 ! :woot:

Aż się wierzyć nie chce 249zł to chyba dorzucają konia do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry -RDR to moja ulubiona gra z gatunku sandbox bawiłem sie przy niej doskonale.

Panowie to jest temat o grze a nie o zakupach grupowych ! .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok po ukończeniu gry dokupiłem dodatek i wciągnęło mnie na nowo. Z tymi zombiakami nie jest wcale tak łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Auchan w Gliwicach ... 249 ! :woot:

  Coś nie bardzo mi się chce w to wierzyć :) Tyle ta gra nie kosztowała nawet na starcie :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie bardzo mi się chce w to wierzyć :) Tyle ta gra nie kosztowała nawet na starcie :)

Zapraszam do Gliwic możesz sprawdzić sam. Miałem tam znajomego który odbywał staż. Auchan nie aktualizuje cen. Z jednej strony to źle bo takiego RDR już nie sprzedadzą nigdy. Chyba że trafi się jakiś jeleń. Ale z drugiej strony kiedy dyski poszły do góry w Auchan dalej były te same ceny ;) Nie wiem jak w innych sklepach tej sieci ale w Gliwicach ceny gier to w ogóle kosmos.

Co do RDR to gra w Singlu świetna. Starcza na wiele godzin zabawy. Zwłaszcza jeśli ktoś chce zrobić 100%, Do tego dochodzi tryb multi który wielu ludzi chwali. Po pobraniu dodatków dochodzą m.in misje coop. Oczywiście dodatki darmowe. Mi akurat się średnio podobał.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik i Media podstawka 99zł z wszystkimi dodatkami 169zł. Na razie uzbroiłem się w podstawkę jak przejdę to dokupię dodatki :-) Właśnie rozpakowałem z foli miłe zaskoczenie książeczka i mapa w środku. Przedmioty bezużyteczne i nie spotykane w opakowaniach gier na ps3. Oczywiście wszystko ładnie zafoliowane i zabezpieczone odpowiednimi naklejkami.

Edytowane przez orsonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pobraniu dodatków dochodzą m.in misje coop. Oczywiście dodatki darmowe. Mi akurat się średnio podobał.

Darmowe ??? Które ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowe są dodatki "Outlaws to the end" czyli misje coop, Myths and mavericks czyli paczka map do multi, Hunters and traders outfits pack, czyli paczka z dwoma outfitami dodatkowymi. To chyba wszystko co można zassać za free z PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ta gre kupic.Ale wszedzie spotykam angielskie wersje.Mi to nie przeszkadza ale czasem w pleja gra tez mamam hehe.Czy jest polska wersja?

Edytowane przez lipen
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×