Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jak dla mnie wersja ps3 jest lepsza ... lepiej sobie radzi z cieniami i ogólnie bardzej mi sie podoba ale gta na ps3 też mi bardziej sie podobało od xowego więc ... ;P

ty jestes wiarygodny jak polityk ktory ma na koncie sume z 7 zerami wiec raczej zostane przy swoim, watpie ze gre widziales w ogole, a co dopiero obie wersje.

ps. jak ci sie gta na ps3 bardziej podobalo no to ... ooook ?

@ravage

nie, bylo juz o tym setki razy.

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty jestes wiarygodny jak polityk ktory ma na koncie sume z 7 zerami wiec raczej zostane przy swoim, watpie ze gre widziales w ogole, a co dopiero obie wersje.

:D :D mosz plusa :)

Przegladam sobie N4G i co recenzja to lepsza ocena :).. Weekend czuje z glowy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja tam w zaden sposob nie zamierzam kupowac RDR na Xkloca :] pewnie dlatego, ze wiekszosc ludzi, ktorych mialem w znajomych poszla sie walic po falach banow :) ale niestety taka jest rzeczywistosc tej konsoli w polsce.... na ps3 przynajmniej sobie z kumplami i ludzmi z tego forum pogram :P i zadna rozdzielczosc nie wplynie na moja decyzje

P.S. Alu przemysl ta decyzje :P pogralibysmy razem...

Edytowane przez thegrim
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty jestes wiarygodny jak polityk ktory ma na koncie sume z 7 zerami wiec raczej zostane przy swoim, watpie ze gre widziales w ogole, a co dopiero obie wersje.

ps. jak ci sie gta na ps3 bardziej podobalo no to ... ooook ?

@ravage

nie, bylo juz o tym setki razy.

Japie***** czy ja mówie że widziałem 2 wersje ja jestem wyraźnym przeciwnikiem x360 wyraziłem tylko swoją opinie nie udzielam informacji kieruje sie tym co było w gta i uważam że dla każdego któremu podobała sie bardziej wersja gta4 na ps3  RDR w 100% usatysfakcjonuje ........................................................................................................................................................

ja tam w zaden sposob nie zamierzam kupowac RDR na Xkloca :] pewnie dlatego, ze wiekszosc ludzi, ktorych mialem w znajomych poszla sie walic po falach banow :) ale niestety taka jest rzeczywistosc tej konsoli w polsce.... na ps3 przynajmniej sobie z kumplami i ludzmi z tego forum pogram :P i zadna rozdzielczosc nie wplynie na moja decyzje

P.S. Alu przemysl ta decyzje :P pogralibysmy razem...

Masz + dokładnie polecam taką opcje każdemu użytkownikowi ps3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 4 w wersji na ps3 było troszkę skopane..., ale z tego co widzę na filmikach to rdr na ps3 brzydko nie wygląda, niestety porównania żadnego pomiędzy XBOx-em a PS3 nie widziałem :/, Wydaje mi się, że i tak wielkiej różnicy nie zauważymy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Japie***** czy ja mówie że widziałem 2 wersje ja jestem wyraźnym przeciwnikiem x360 wyraziłem tylko swoją opinie nie udzielam informacji kieruje sie tym co było w gta i uważam że dla każdego któremu podobała sie bardziej wersja gta4 na ps3  RDR w 100% usatysfakcjonuje ........................................................................................................................................................

JP pisze sie osobno to po primo.

Secundo, jak mozna zaufac twojej osobie, i twojemu jakze obiektywnemu zdaniu/opinii kiedy:

mowiles ze masz gre w domu, jak mowiles ze zdjecie z kartka dla ps3site wcale nie ma wydrukowanej okladki, jak mowiles ze pradu w domu nie masz, oraz najlepsze:

jestem wyraźnym przeciwnikiem x360 wyraziłem tylko swoją opinie nie udzielam informacji kieruje sie tym co było w gta

Czy to ma jakikolwiek sens ? To nawet nie jest logiczne.

@thegrim

ladnych masz kolegow :P

edit: @down pisalem o jego kolegach ktorzy bany podostawali - boze jak mozesz byc az tak niekumatym. PS. opinie niczym nie poparte sa GIE warte.

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

JP pisze sie osobno to po primo.

Secundo, jak mozna zaufac twojej osobie, i twojemu jakze obiektywnemu zdaniu/opinii kiedy:

mowiles ze masz gre w domu, jak mowiles ze zdjecie z kartka dla ps3site wcale nie ma wydrukowanej okladki, jak mowiles ze pradu w domu nie masz, oraz najlepsze:

Czy to ma jakikolwiek sens ? To nawet nie jest logiczne.

@thegrim

ladnych masz kolegow :P

I po co zpowrotem robić syf an forum powiedziałem co powiedziałem (Są pokusy którym nie da sie oprzeć :P) ale chyba nie wiesz co to znaczy opinia to moje zdanie tylko i wyłącznie moje nie wymagam od ciebie żebyś sie sugerował.

Jest logiczne dla mnie Sony to sony porządna firma i koniec ps3 jest dla mnie lepsze od X360 pod każdym aspektem ( znowu moja opinia ) 

Jeszcze raz powtórze nie udzielam informacji nie chce żebyś mi ufał wyrażam OPINIE 

Co do thegrim to nie jest moim kolegą ani ja jego .... popieram jego zdanie 

Edit : Prądu NIE MIAŁEM !

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój ludzie chodzi o fun nie o grafę.:) Zapewne jedna wersja od drugiej nie będzie się różniła zbyt wiele, jednym spodoba się ta na xa innym ta na ps3. Ciężko wam dogodzić, zapewne jakby wersja ps3 miała wyższą rozdziałkę to psioczylibyście, że lepiej daliby mniejszą ale do tego v-sync i lepsze AA:) Jest tak, i nic tego nie zmieni jak ktoś chce to nich kupi wersję na xa:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co zpowrotem robić syf an forum powiedziałem co powiedziałem (Są pokusy którym nie da sie oprzeć :P) ale chyba nie wiesz co to znaczy opinia to moje zdanie tylko i wyłącznie moje nie wymagam od ciebie żebyś sie sugerował.

Jest logiczne dla mnie Sony to sony porządna firma i koniec ps3 jest dla mnie lepsze od X360 pod każdym aspektem ( znowu moja opinia )

Jeszcze raz powtórze nie udzielam informacji nie chce żebyś mi ufał wyrażam OPINIE

Edit : Prądu NIE MIAŁEM !

Twój czas już się skończył nikogo już nie interesuje twoje zdanie.Miałeś swoje 5 minut wszyscy widzieli jak je wykorzystałeś,a teraz spie****** i nie rób gówna z porządnego forum.A tak w ogóle to przynajmniej byś przeprosił za robienie wszystkich w jajo.

Co do thegrim to nie jest moim kolegą ani ja jego .... popieram jego zdanie

Twój czas już się skończył nikogo już nie interesuje twoje zdanie.Miałeś swoje 5 minut wszyscy widzieli jak je wykorzystałeś,a teraz spie****** i nie rób gówna z porządnego forum.A tak w ogóle to przynajmniej byś przeprosił za robienie wszystkich w jajo.

Co do thegrim to nie jest moim kolegą ani ja jego .... popieram jego zdanie

"Co do thegrim to nie jest moim kolegą ani ja jego .... popieram jego zdanie" te zdanie mi się wkleiło niechcący nie mogę go wykasować ,ponieważ nie działa mi edycja postów.Przepraszam za pisanie posta pod swoim postem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Twój czas już się skończył nikogo już nie interesuje twoje zdanie.Miałeś swoje 5 minut wszyscy widzieli jak je wykorzystałeś,a teraz spie****** i nie rób gówna z porządnego forum.A tak w ogóle to przynajmniej byś przeprosił za robienie wszystkich w jajo.

Co do thegrim to nie jest moim kolegą ani ja jego .... popieram jego zdanie

Twoje również mnie mało interesuje , jak widać z tobą jest inteligencja grupowa gdzie wszyscy tam i ty pzdr

Co do pszeproszenia to nie zrobiłem do końca w 50% więć psze..... ( Nie miałem ale grałem kto ma ochote niech uwieży i koniec ) 

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla twojej wiadomości to są równie opinie dotyczące twojej osoby.... tak więc mają takie samo prawo jak i ty...

Mi również nie podoba się to co zrobiłeś, było to po prostu....żal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak dla twojej wiadomości to są równie opinie dotyczące twojej osoby.... tak więc mają takie samo prawo jak i ty...

Mi również nie podoba się to co zrobiłeś, było to po prostu....żal...

Edit: Tylko kolega Brzydko sie do mnie odezwał to powiedziałem żę mnie jego nie interesuje :)

Nie dziwie sie sam bym takiego zjeachał no ale cuż ... było mineło pozostanie w pamięci ale temat był dawno zamknięty  i coś mi sie wydaje że warny nam sie posypią

Wracając do tematu ziomek napisał że rozdziałka jest 720P

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starczy juz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skonczmy juz z tymi klotniami bo to do niczego nie prowadzi :) jakbym chcial rozegrac wojne fanbojow to bym siedzial na stronie Polygamii :P

roznicy miedzy obiema wersjami pewnie nie zauwazymy, jednak chcialbym nie miec drastycznych spadkow klatek bo to przy wiekszej zadymie staje sie wkurzajace :) zreszta grafika na obu konsolach jest sliczna jak na sandboxa i kropka :) mozemy sie tylko cieszyc, ze R* robi takie genialne gry

P.S. Alu - wiekszosc polakow, ktorzy graja "okazjonalnie" wybierze konsole, ktora da sie przerobic i to zadna nowina nie jest :) i nie ma to nic wspolnego z moim zlym smakiem przy wyborze znajomych :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do spadków to nie powinno być skoro niby jest 30-32 klatki..... oby :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten koleszka dostał już bana? Nie dość, że cały czas spamuje i offtopuje to jeszcze sobie żarty robi z graczy. Idź zajmij się grą w RDR u kolegi w Gamestopie - ty będziesz szczęśliwy i my.

RDR w Katowicach ma być już w czwartek - info prosto od sprzedawcy z działu Gier.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR w Katowicach ma być już w czwartek - info prosto od sprzedawcy z działu Gier.

A gdzie konkretnie w Katowicach?? W Saturnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jakie dzieciak wszystkich robil w balona

takie ciekawe info gdy otworzymy nasze pudełko z grą dostaniemy ulotke max payne 3 coming soon oto dowód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 AlucardMZ przeczytałem twoje posty wcześniej, napisałeś że wybierasz wersję x360, swój wybór opierasz o rozdzielczość 720p na ps3 ma mieć 640p, więc kierujesz się tylko rozdzielczością, mimo ze nawet nie widziałeś wersji konkurencji, która mimo mniejszej rozdziałce może mieć inne zalety, no ale twój wybór, zakładam ze jak masz x360 to opłacasz sobie miesięcznie granie online, ja właśnie cenie sobie Sony min za tą usługę gratis, zamist konsoli konkurencji mam 2 konsole ps3, no i chronologicznie wstecz od sony, .. z xboxsami miałem chwilke doczynienia ale to był krótki romans, no ale wracając do temau, ... napisałeś kiedyś tutaj na tym forum, że jak RDR będzie stabilnie chodziło, nie tak jak GTA4, i ze jak graficznie będzie się prezentować tak jak w tych materiałach - trailerach gameplayach, itd .. plus zero lagów online, to że publicznie tutaj odkręcisz to co pisałeś tam ileś stron wstecz, ... mam nadzieje ze pamiętasz o deklaracji  :biggrin: ... 

pozdr, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie konkretnie w Katowicach?? W Saturnie??

Jest odpowiedni temat do tego typu pytan i rozmow. Od razu ostrzegam ze te pare dni przed premiera KAZDY post dotyczacy cen i sklepow w tym temacie bedzie znikal szybciej niz go zdazycie przeczytac. Predzej warna zauwazycie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 AlucardMZ przeczytałem twoje posty wcześniej, napisałeś że wybierasz wersję x360, swój wybór opierasz o rozdzielczość 720p na ps3 ma mieć 640p, więc kierujesz się tylko rozdzielczością, mimo ze nawet nie widziałeś wersji konkurencji, która mimo mniejszej rozdziałce może mieć inne zalety, no ale twój wybór, zakładam ze jak masz x360 to opłacasz sobie miesięcznie granie online, ja właśnie cenie sobie Sony min za tą usługę gratis, zamist konsoli konkurencji mam 2 konsole ps3, no i chronologicznie wstecz od sony, .. z xboxsami miałem chwilke doczynienia ale to był krótki romans, no ale wracając do temau, ... napisałeś kiedyś tutaj na tym forum, że jak RDR będzie stabilnie chodziło, nie tak jak GTA4, i ze jak graficznie będzie się prezentować tak jak w tych materiałach - trailerach gameplayach, itd .. plus zero lagów online, to że publicznie tutaj odkręcisz to co pisałeś tam ileś stron wstecz, ... mam nadzieje ze pamiętasz o deklaracji  :biggrin: ... 

pozdr, 

Jesli grasz na 21 calowym zlomie to 640p a 720p moze nie miec dla ciebie znaczenia, dla mnie jest to ogromna roznica poniewaz gram na ogromnym tv i jesli wersje nie beda sie mega roznic graficze (czego jestem praktycznie pewien) to rozdzialka przewaza, dodaj do tego sterowanie, jestem juz nawet pewien :), place raz na rok 120 zl - majatek :D (stac mnie na obie konsole i gry na nie wiec zaplacic tyle raz na rok to na prawde pikus) - a co do oficjalnych przeprosin, tyczylo sie to chyba grafiki takiej jak na screenach, niestety taka nie jest, definitywnie i bezapelacyjnie nie jest.

Ja do dzis pamietam jak TY pisales ze ta grafika zmiazdzy Uncharted 2 (czy jakos tak) - srogo sie zdziwisz :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli grasz na 21 calowym zlomie to 640p a 720p moze nie miec dla ciebie znaczenia, dla mnie jest to ogromna roznica poniewaz gram na ogromnym tv i jesli wersje nie beda sie mega roznic graficze (czego jestem praktycznie pewien) to rozdzialka przewaza, dodaj do tego sterowanie, jestem juz nawet pewien :), place raz na rok 120 zl - majatek :D (stac mnie na obie konsole i gry na nie wiec zaplacic tyle raz na rok to na prawde pikus) - a co do oficjalnych przeprosin, tyczylo sie to chyba grafiki takiej jak na screenach, niestety taka nie jest, definitywnie i bezapelacyjnie nie jest.

Ja do dzis pamietam jak TY pisales ze ta grafika zmiazdzy Uncharted 2 (czy jakos tak) - srogo sie zdziwisz :)

dobra Alu nie rob juz sobie jaj bo to staje sie malo smieszne i kupuj wersje na PS3 :P jak chcesz jakis argument to.... hmmmmm...... jeszcze ze mna w nic nie grales online? :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra Alu nie rob juz sobie jaj bo to staje sie malo smieszne i kupuj wersje na PS3 :P jak chcesz jakis argument to.... hmmmmm...... jeszcze ze mna w nic nie grales online? :P

No i to sie nazywa argument, ok przemysle jeszcze ktora wersje wezme haha :D

PS.

Skumajcie to wszyscy!

http://www.liveleak.com/view?i=468_1274045745

Bardziej chorej rzeczy dawno nie widzialem, i juz wiem ze tez to zrobie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6278.reddeadheader.jpg_2D00_610x0.jpg

To jest właśnie Ekskluzywny strój dla ps3 , nie trzeba go ściągać jest już na płycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×