Skocz do zawartości
ONE

DIRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

hm waszym zdaniem lepiej zamówić preorder z ultimy czy kupić gierke w dniu premiery (chodzi mi o to jak cenowo będzię wyglądał dirt2 w sklepach typu mm czy saturn)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle... Gra naprawde bardzo dobra...Jestem ciekaw czy NFS shift to przebije...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik ciekawy ale jak chłop jeździ i trenuje tam non stop to wkoncu mozna skrecic TAKI filmik.

w mm saturn pewnie bedzie kolo 189(mam nadzieje) ale moze dorzuca jakies gadzety czy cos jak rok temu w saturnie bodajze zestaw sluchawkowy do undercovera (zawsze sie sprzeda i gra tanieje hehe)

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preordera z ultimy nie opłaca się kupić - podnieśli cenę z 179zł (pewnie po jednej z polskich recenzji wysoko grę oceniającą) na 219 - co ciekawe na X-klocka kosztuje 199 zł. Dupa nie sklep. Nieraz ciężko skapować ich działania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jasna cholera, rzeczywiście! a jeszcze kilka godzin temu była 'stara' cena... (dlatego pytałem co się bardziej opłaca - teraz już chyba wszystko jasne)

Edytowane przez Rotting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już się nie mogę doczekać. Gierka już prawie tuż tuż.

Mam wielką nadzieję, że może jednak wypuszczą ja dzień lub dwa dni wcześniej.

Niektóre sklepy dostają towar wcześniej, jednak zamiast czekać do premiery to wystawiają go od razu.

U mnie w MM nieraz tak było. Tyle, że MM to ma nieco zaporowe ceny, dlatego czekam aż w sklepiku internetowym obok mnie będą mieli.

Tam zawsze mają super ceny.

Co do Ultimy to tam się nic nie opłaca kupować. Ceny to mają z kosmosu chyba...

Zresztą zawsze u nich tak było. Oni to mieli swoje lata świetności jak byli jednym z pierwszych takich sklepów wysyłkowych z grami.

Pamiętam ich reklamy jeszcze w Neo i Neo Plus. No ale teraz to już zupełnie inna bajka.

No, ale to nie o tym temat.

W razie gdyby ktoś chciał sobie obejrzeć. Video recenzja DIRT2 z Xklocka:

http://tvgry.pl/?ID=594

(Nie wiem czy był już link, jak był to przepraszam za powtórkę).

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

codemasters.com=08.09

dirt2thegame.com=11.09

ciężko się połapać ale sadze że nie 25tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znalazlem takie cos:

08 września 2009 ( światowa data premiery )

10 września 2009 ( data wydania w Polsce )

10 września 2009 ( Europejska data premiery ) (PAL)

08 września 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko czy ona nie wychodzi 25.09 ?

To jest pewnie jakaś stara data. Wersja na PC my wyjść dopiero w grudniu więc to pewnie też nie to.

W każdym razie na bank na konsole wychodzi 11 Września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Wszyscy piszecie ze graliscie w demo ale skad je mozna zessac jak na PS Store go nie ma.... Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na europejskim nie ma ale jest na PSS UK i USA. Stary nie jest zwolennikiem takie zbywania typu "poszukaj se w forum a nie trujesz po raz kolejny o tym samym", ale to jest na tej stronie na samej górze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos sie wypowie kto juz ma ? ile chodza w sklepach typu staturn czy media markt ? w empiku chyba 230

edit: sorry spojrzalem na date w usa :/

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale przecież gra jeszcze nie wyszła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jutro skusze się na Dirta 2 w MM, lub Empiku :) A może w Tesco będzie jutro dostepny ? Jak myślicie ?

Edytowane przez rivel88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jutro skusze się na Dirta 2 w MM, lub Empiku :)

jako ze bylem przekonany ze jest od wczoraj w sklepach to pojechalem dzisiaj do saturna i empiku, gosc powiedzial w e ze trzeba jeszcze troche poczekac, nic nie ma zadnego sladu plakatu nic a shigt reklamowany na kazdym kroku ile czasu zostaje.. Nawet gosc od linka tutaj z allegro co byl dany powiedzial ze za 2 "powinny" byc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja licze, ze w piatek bedzie na 100%. Ale dajcie cynka na forum gdyby pojawila sie jutro w mm/saturn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie na allegro w którym zamówiłem gierke (MAD GAMES) dowiedziałem sie, że będą ją mieli na 100% w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro bede w saturnie i empiku na bank to dam znac od razu, jako ze z Wawy jestem to bylem dzis osobiscie w Mad Games i powiedzieli ze do piatku powinni miec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że ja tak ciągle piszę o tej ultimie. Ale u nich pisze że gra dostępna będzie w październiku. A Pani z MAD GAMES napisała że w ten piątek. ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ultima takie ceny daje ze szok, premiera europejska jest 10 wrzesnia, tylko zastanawia mnie cisza w takich molochach jak mm empik i saturn, czyzby nie robili wielkiego wow jak z shifta gdzie te piszczace bramki sa pooklejane plakatami?

W mad games dokladnie uslyszalem tak od pani ze "bedzie w najblizszych dniach" a jakis chlopak ze "w ciagu dwoch dni powinni miec" pewnie zalezy kto jak towar zamowil i tyle, ja sie juz nie moge doczekac..

edit:

http://allegro.pl/item737949136_colin_mcrae_dirt_2_ps3_hit_wa_wa_swiat_gier.html

swiat gier pisze ze juz ma :]

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×