Skocz do zawartości
ONE

DIRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę pokazać:

zdjcie116h.th.jpg

(sry za jakość, ale robione telefonem :D )jest to inny czas jaki wykonałem troszke gorszy od tego z góry, ale minimalnie.

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy z taka jazda? to chyba czas tu jest najwazniejszy a nie ile kto krzakow zaliczyl albo ile poslizgow...

No tyle to znaczy, że ja ani razu nie biłem czasu tylko jeździłem dla funu, więc wszystkie zakręty z max poslizgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kielun nie to żebym coś mowil, ale masz leprzy czas od gości z Codemasters, bo najleprzy udokumentowany wynik to 2:51:93. Jesteś niezły. Ćwicz jeszcze to może zejdziesz poniżej 2:40:00 

Pozdro

Edytowane przez qgar
www.empik.pl i szukamy slownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi cie barti. Piszesz o swoim super wyniku, potem jak ktoś chce dowodów to " Oj nie pomyło mi się sorry " Ś.C.I.E.M.A. Sebek skąd znasz wyniki Codemasters ? Dasz link ? :) Ja również grałem w demko ale mi słabiutko idzie nawet szkoda się chwalić wynikiem :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje 7 groszy o demie

-b.ładna grafika otoczenie, kałuże, odbicie słońca w kałuży-miazga i reszta efektów naprawdę super

-kolizje, rozgrzane hamulce to już klasyka colina i jest równie ok

-modele samochodów-takie sobie choć narazie ciężko oceniać ale i tak nie o to w tej grze chodzi

-co do samej jazdy to albo za dużo ostatnio grałem w burnout, grid, midnight club i prologa i normalnie nie umiem jeździć albo coś jest nie tak zrobiłem raptem kilka przejazdów ale nie mogę się wbić w te samochody

-i to co chyba najgorsze i pozostalo po pierwszym dircie to te tryby baja itd. dla mnie porażka

- na dodatek Ci "gadajacy" kierowcy jak go trącisz lub w menu tez lipa

podsumowując jak nauczę się w tej grze jeździć to będzie dobrze zresztą to i tak najlepsza rajdowa gra i napewno kupie ja bardzo prędko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą pobiłem swój czas. Na chwilę obecną wynosi 2:50.71. Nie jest on jeszcze kresem moich możliwości. Już wiem gdzie za bardzo zwalniałem i teraz staram się tam cisnąć pełną bombą. Zdjęcie zamieszczę, ale Panowie pozwolą, że zrobię to za kilka dni. Nie chce, aby ktoś perfidnie wykorzystał je jako swój wynik w konkursie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi cie barti. Piszesz o swoim super wyniku, potem jak ktoś chce dowodów to " Oj nie pomyło mi się sorry " Ś.C.I.E.M.A. Sebek skąd znasz wyniki Codemasters ? Dasz link ? :) Ja również grałem w demko ale mi słabiutko idzie nawet szkoda się chwalić wynikiem :P .

Ile razy mam jeszcze przepraszać. Poprostu grałem w demko, utknął mi w głowie wynik, że przejechałem trasę z końcówką 50sec, a później pomyliłem się co do minut (a dzisiaj wykręciłem 3:25).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SDRaid

Ja w sumie nie jestem od oceniania, czy to co mówisz to prawda, czy nie... ale wiesz.. tobie z 3 wyścigów zrobiło się co najmniej 5, a to już jednak różnica :)

W ogóle to może faktycznie jazda bez poślizgów jest szybsza, ale ja jeżdżąc na kółku mam z driftów frajdę, a chyba to jest najważniejsze :turned: I jeszcze po każdym wyścigu oglądam replay :D

Co do ręcznego - myślę, że przydaję się przy nawrotach +90stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również czerpie wielką frajdę z przechodzenia całego zakrętu zgrabnym slajdem i z każdym kolejnym kołkiem jeździ mi się coraz lepiej gra naprawdę dobra, aby kręcić jakieś super czasy to należy chyba ciąć po krzakach całą drogę i szukać miejsca między drzewami hahahah narazie max mój to 3,11 lol

jak mam ustawić w online trasę ? jest odliczanie do głosowania i nic nie mogę zrobić, też tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz głosować na nie, jeśli będzie ileś tam głosów (piszę ile jeszcze trzeba) to trasa się zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny DIRT a ja tam tęsknie za standardowymi rajdami WRC jak to na początku serii.

Może następnie powstanie taki właśnie Colin gdzie będzie walka o rajdowe MŚ.

A twórcy odcinają kupony po tragicznej śmierci promującego grę nazwiska śp. Colina, chociaż tyle, że nie zrobili Colin McRae:POST MORTEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SDRaid

Ja w sumie nie jestem od oceniania, czy to co mówisz to prawda, czy nie... ale wiesz.. tobie z 3 wyścigów zrobiło się co najmniej 5, a to już jednak różnica :)

Z 4 zrobiło się 5 (i nie co najmniej), bo jeżeli podaje dwie liczby to musisz wziąć pod uwagę tą gorszą.A ty ile razy jechałeś? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździ się trudno chociaż można się przyzwyczaić. Gram na G25 i czasy ok 3:20 jak na razie. Jakoś wolę się poślizgać niż super czasy kręcić.

Parę postów wyżej był podany link do listy samochodów. No jeśli w pełnej wersji będą takie samochody to porażka. 15x impreza, 10x lancer, rajdowe Z4 czy eclipse ? Co to ma być. Brakło im licencji na prawdziwe samochody rajdowe ? Jeszcze trochę i w DLC będzie bolid F1 na szutrze :P

Czytałem wstępną recenzję w PSX Extreme i niezbyt chwalony był dirt II. Chociaż w sumie autor testu wstępnego nie zauważył większych różnic w grafice między dwoma częściami dirta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe te trofea :D I nie są tak skomplikowane. Czytelne i proste. Będzie się przyjemnie zdobywało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się wydaje, że może to być prosta i przyjemna platyna jak w BP. Większość trofików wpadnie podczas DiRT TOUR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfffuu, cienka ta platyna. A cienka nie jest przyjemna. Chociaz to zależy. Ale ja wolałbym cos bardziej wymagajacego. Co mi z platyny, którą będą mieli wszyscy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojeździłem sobie po 3 razy na padzie i na kierownicy... i to były ostatnie 3 razy, bo ile można jeździć na jednej trasie, czekam na full :)

Na padzie:

padm.th.jpg

Na G25:

g25.th.jpg

Było kilka błędów, ale jakbym nie popełnił w tych miejscach to pewnie zrobiłbym je w innych, więc nie ma co sobie na demku czasu marnować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś listę utworów znajdujących się TYLKO w demie? Znalazłem listę całej gry ale nie chce mi się przesłuchiwać wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś listę utworów znajdujących się TYLKO w demie? Znalazłem listę całej gry ale nie chce mi się przesłuchiwać wszystkich.

Elbow – Ground For Divorce - http://www.youtube.com/watch?v=6g-imjcBQ9Y

Madine Lake – Never Take Us Alive - http://www.youtube.com/watch?v=TmxFG5xcxL4

Prodigy – Warriors Dance -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze skad moge pobrac demko dirta2 ??

Z angielskiego PS Store na przyklad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×