Skocz do zawartości
ONE

DIRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

Shift ma taką reklamę bo EA ma swój oddział w Polsce i dlatego robią taką pompę z tego.

Zresztą wystarczy popatrzeć też na premierę gry Sims3...mało im zwieracze nie pękły od zachwytów.

A Codemasters? Niestety nic. Dlatego też nie ma żadnych plakatów, itd. Po prostu wystawią grę na półkę i tyle.

To samo będzie w przypadku największego giganta, czyli Gran Turismo 5, postawią stojak z samochodem i pudełka z grą i tyle.

Jak żyję to nie widziałem w MM reklam tej gry. GT4 po prostu wystawili i puścili na telewizorze i tyle.

To jest Polska, tutaj gry wciąż są kojarzone przez ludzi jako strata czasu, a stereotyp gracza to gość w okularach z pryszczami na gębie siedzący 24h na dobę przed telewizorem.

Jeśli chodzi o premierę, to gra będzie w sklepach dopiero 11 Września, czyli w piątek. Wcześniej będę mieli jedynie Ci co zamówili towar prosto z Ameryki.

Ale data dotarcia też swoje zabiera więc nie ma się niestety co napalać. Również spory cyrk jest z cenami, i z tego co widzę to ludzie z allegro nadal nie wiedzą jaką ostateczną cenę za tą grę ustalić. Najbardziej boli mnie, że wersja na X'a kosztuje wciąż tyle samo ile mówili na początku, czyli 185zł, a wersja PS3?

Na początku było 179zł, potem zamknęli aukcje i dali 189zl, aż w końcu jest 199zł, do tego koszty przesyłki i robi się nam normalna cena taka jak w MM czy Saturnie.

W sklepikach internetowych sytuacji wyglądało bardzo podobnie, tyle że tam po prostu nie wystawiali a co chwilę mówili inną cenę, wyższą rzecz jasna.

Zamawianie w dniu premiery przy takiej cenie to raczej nie ma szans, w dodatku żadnych gadżetów tak jak ma to miejsce za granicą...ehh szkoda szkoda.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiat gier pisze ze juz ma :]

dzwoniłem - nie mają :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum gamespot ludzie piszą że są jakieś ERROR DISC w wersji PS3 i premiera na tę platformę jest odwleczona. Na Xklocka wychodzi normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj linka, chętnie poczytam. Wydaje mi się, że to raczej wina softu aniżeli samej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to chodzi o wersję amerykańską i chyba tylko w tych sklepach BestBuy, zresztą ostatnie posty świadczą już o tym, że grę mają już w sprzedaży tak czy siak.

Poza tym poszperałem też na oficjalnym forum Dirt2 i nie znalazłem niczego, także to może być jakiś jednorazowy przypadek akurat, kto wie.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko

I to jest właśnie tragedia. Ktoś zamówił dostanie a gra nie będzie działać

Oczywiście jeżeli to prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że to tylko pojedyńcze przypadki i że gra ukaże się w Polsce najpóźniej w piątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest gwarancja i zwrot kasy :)

Jedyny ból to, że nie pograsz od razu, a jak się jest napalonym na dany tytuł to wtedy największy ból.

Miejmy nadzieję, że u nas będą poprawne wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jeśli w USA to premiera byłą parę dni temu...eh jutro pojawią się informacje na ten temat ale chyba poczekamy do Paździocha.

do jutra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w USA była 8 Września, a u nas ma być 11 Września.

Nie rozumiem dlaczego mają przekładać premierę? Przecież te errory to z tego co widzę to chyba tylko w tym sklepie i to w dniu premiery.

Zresztą na stronie CM nie ma nawet wzmianki o jakichkolwiek problemach.

Poza tym na Europę nie idzie dokładnie ta sama wersja co na USA.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem dirta 2 demo, mam nadzieje ze w full bedzie duzo lepsza grafa :/

na g25 jezdzi sie moim zdaniem lipnie, typowa gra na pada (moje odczucie) zaczynam sie zastanawiac czy pelna kupic, a taki zajarany bylem :/

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co Ci nie pasuje w grafice? daj jakieś konkrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spodziewalem sie czegos lepszego. wiekszej ostrosci... ciut rozczrowany gra jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem demem zachwycony i czekam na piątek jak na koniec roku:D:P Grafika też mi bardzo odpowiada. Całe życie grałem na PC więc różnica spora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś cyrki są z Dirtem 2 w ultimie - na PS3 oprócz chorej ceny jest październik. Na X360 się podobno ukazała - dostępna 3-5 dni, ale jest też wysyłka po premierze. Spokojnie do jutra poczekam, pojadę do TESCO, dwóch sklepów z grami niedaleko mnie i w ostateczności do MadGames. Jak tam nie będzie to będzie można się zacząć frustrować :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh. No nic, czekamy do jutra. Po robocie skocze do saturna i paru sklepow z grami gdyby tam nie było..

TheMichal - licze na jakieś multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma juz ktos tego Dirta bo w MM w Olsztynie maja juz ale tylko na xKlocka .... i straszyli mnie ze na plejke bedzie dopiero po niedzieli :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM Kraków Solvay maja na xkloca na ps3 może jutro choć chłop jakiś niepewny i cena najprawdopodobniej 229

MM Kraków M1 tez maja na wszystkie platformy oprócz PS3 i raczej jutro NIE będzie

Saturn Kraków facet zupelnie ciemny szukal kiedy ma byc premiera w trakcie rozmowy i powiedzial ze moze jutro bedzie ale to pewnie tylko dlatego ze znalazl date premiery wiec jakos mu nie wierze w to jutro :(

wszystkie info uzyskane przez tel. wiec tez trzeba na to wziąć poprawkę ;/

miałem nadzieje że jutro coś pogram a tu ciemne chmury widzę...

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MadGames powiedzieli, że jutro powinna być u nich do kupienia. Liczę, że tak będzie, a jak nie to w sobotę na CGK będę polował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się dowiedziałem, że jutro po 12 będzie można kupić w Świecie Gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie można kupić, ale czy bez pre-ordera to inna sprawa :pardon: TFU w dniu premiery praktycznie w każdym sklepie mieli wyprzedane. W każdym razie nie widać, aby były u nas jakieś problemy i obsuwy, co mnie niezmiernie cieszy. Rajdowy weekend się zapowiada :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprosiłem żeby odłożyli mi jedną sztukę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos w demo na kierownicy? Bo chce albo Dirta 2 albo Shift'a kupic - ktoras z tych gier pod kierownice Logitecha Driving Force GT. Jakby ktos za kolkiem gral to niech podzieli sie wrazeniami. Z gory dziekuje!

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem jakieś 2 h temu w Media Markt w M1 w Łodzi, ale w wersję na Xbox'a 360. Grafika prezentuje się co najmniej bardzo dobrze, na furach dużo tekstur, fizyka jazdy bardzo fajna. Przy lekkim dzwonie np w jakiś kamień, zauważyłem że też obraz się na chwile rozmywa - fajne uczucie :). Grałem na padzie niestety, ale dawałem rade :P Ale na pułkach niestety, był DiRT 2 owszem, ale na X360. A co z wersjami na PS3 ? Jeśliby dzisiaj był na pułkach, to bym bez wachania kupił, bo napewno warto zagrać, a zwłaszcza warto jak ktoś lubi wyścigi, tak jak ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×