Skocz do zawartości
ONE

DIRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

dirt 2 już jest do kupienia na allegro w game over [189zł] mad games[199zł]

Edytowane przez kindofmonster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie meila z Mad Games, że mają już gry i będą wysyłali od pn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam ! :thumbsup:

lece grać, pozdro :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też już się instaluje - coś długo idzie, ciekawe ile zrzuca na HDD <_<

Tak czy inaczej, problemów z dostępnością nie było...

update: niemal 4GB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może podzielicie się wrażeniami?

Daj się nacieszyć tym miejmy nadzieję szczęściarzom. Niech odpiszą jak już dostaną tiku nerwowego od grania:D :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bym już miał grę to tez bym się nie podzielił wrażeniami xD bo by nie było czasu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika piękna, model jazdy bardzo przyjemny (zręcznościowy, ale trzeba uważać), emocje podczas wyścigów pierwsza klasa. Fajne zróżnicowanie, masa dostępnych wyścigów (ponad 100) - ogólnie pełen wypas :thumbsup:

Wracam do gry... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając rozmaite fora i czytając wrażenia z gry (z dema) wielu narzekało na zręcznościową formułę Dirta2, czego osobiście zupełnie nie rozumiem. Przecież w końcu nikt nie spodziewał się symulatora, a z tego co wiem i Dirt 1 też miał więcej elementów arcade niż simulation.

Tak czy inaczej cieszę sie, że jeszcze prawie miesiąc wakacji, hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmowca :) gra full wypas! warto oj warto kupić :woot:

co do emocji..hehe zdarzylem sie juz wkurzyc na Dave'a Mirre hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rajd Chorwacji wizualnie i grywalnie sam miod :). Jak za dawnych dobrych czasow CMR2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zrobilem złoto w x games europe. naprawde fajnie sie jezdzi :)

poki co Chorwacja najladniejsza, za nia Maroko. Narazie najslabsze to Utah i Londyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:angry: czemu ja jeszcze tego nie mam !!! ??? u mnie w pogańskich stronach (warmińsko mazurskich) jeszcze w żadnym sklepie nie dostarczyli tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam Panowie, że pare razy grajac w Dirta 2 powiedziało mi sie: "kurna, jak tu jest ładnie" :)

Rajd Chin - normalnie CUDO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika faktycznie powala. Brakuje tylko więcej eventów stricte rajdowych. Rajd, 10 OSów, strefy serwisowe, jazda na 100%, później jak ma się przewagę to jej utrzymywanie i walka o to, aby nie wypaść z trasy i dowieźć ją do końca itp. Szkoda, że takie gry przestały być trendy i na obecnej generacji konsol próżno ich szukać :confused: Jak sobie wyobrażę OSy i klimat Rally Championship z taką grafiką :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masza rację. w Dirt2 najbardziej podobaja mi sie wlasnie odcinki specjalne z pilotem na fotelu obok. Reszta tez nie jest jakas tragiczna..ale. ;)

ale nie ma co narzekac. gra jest swietna.

fajny pomysl jest z dodaniem Mohammeda bin Sulayema, szejka, mieszkanca Dubaju, milosnika rajdow. W dircie2 jezdzi samochodami pozbawionymi naklejek, reklam etc. Wiadomo, jest tak bogaty, ze nie potrzebuje sponsorow :)

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy któryś z szczęśliwych posiadaczy Dirta2, testował przedpremierowo Shift-a, jakby porównał styl jazdy , prowadzenie, grafikę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz swoja wersje !!! :D dopiero zaczynam grac wiec jeszcze wrażeniami się nie podzielę jedno co zauważyłem to rożnie się trochę o demo no i za dużo jeep'ów a za mało Rally i rally cross :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 GB? Miałem kupić, ale chyba sobie na razie odpuszczę, bo nie mam tyle wolnego miejsca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 GB? Miałem kupić, ale chyba sobie na razie odpuszczę, bo nie mam tyle wolnego miejsca :P

żeby zobaczyć taki tekst na forum konsolowym :whistling:

Dzisiaj trochę pograłem i strasznie smuci praktyczne olanie rajdów jako takich <_< Brak jest UK, Finlandii, jakiegoś rajdu asfaltowego, śnieżnego - podstaw w sumie. Za to zdecydowanie za dużo wyścigów typu BAJA, które nie są jakieś fantastyczne (w Motorstormie jest większa adrenalina). Szkoda, bo sama gra jest bardzo grywalna, ale z większą ilością klasyki mogłaby być 10x bardziej. W CMR2 można było grać tygodniami, na asfaltach Francji, albo szutrach super klimatycznej Walii. Tutaj nie sądzę, aby na tyle gra mnie przykuła. Zwłaszcza, że platyna wygląda na wyjątkowo prostą :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to pewne, że wyjdzie DLC z finlandią, szwecją i asfaltem ... muszą z czegoś żyć  :down: 200 zeta i nie ma śniegu ... poracha. Coraz bardziej mam ochotę to kupić jak wyjdzie jakiś ICE dlc a za tydzień sobie shifta wciągnę. Narobiłem sobie smaku a dirt pomimo, że ma zajebistą chorwację i chiny raczej poczeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę, aby takie DLC powstało. Dirt 2 jest adresowany do Amerykanów jarających się Blockiem na YT i wyścigami pół ciężarówek, gdzie im więcej pojazdów się rozwali, tym lepiej. Te kilka OSów dali, żeby fani rajdów mimo wszystko to kupili - bo oprócz tego to jest ugrzeczniony klon Motorstorma - nie ma boosta, taranowania motocyklistów, eksplozji. Najlepiej świadczy o tym wybór samochód czysto rajdowych - Focusa, Citroena próżno szukać, tak samo przedstawicieli S1600 - jakiś 207mek, Punto itp. Jest tylko Subaru i Mitsubishi, bo uber Ken nimi jeździ.

Dirt 1 był zdecydowanie bardziej rajdowy, to jest po prostu off-road :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony jeździ mi się świetnie i faktycznie Chorwacja jest świetna, tak samo Japonia mi się podobała. Nie jestem jakimś specjalnym fanem rajdów, ale faktycznie trochę więcej ich by się przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mnie osobiscie też gra się podoba ,grafika i inne ale wolałbym rajdy coś ala "stary'' colin czyli WRC :) a tu replay-e z różnych odcinków w grze (sorka za jakość)

:)
Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×