Skocz do zawartości
ONE

DIRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie, to mam pytanie. Czy WRC 4 pojdzie na PS3 slim?? Sam szukam klasycznej rajdowki na PS3 ale z tego co widze jest lipa...DIRT 2 poszedl w zla strone i wogole mi nie podchodzi. Poki co czasami gram w GT5 Prologue ale juz mi sie nudzi i nie moge sie doczekac pelnej wersji.

Niestety wyjdzie tylko na PS3 fat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat pomiedzy kupnem Dirt1 a Dirt2.Coś trohcę poczytałem ten wątek ale nie znalazłem konkretnej podpowiedzi.Co radzicie?Warto dołożyć tą stówkę do Dirt2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat pomiedzy kupnem Dirt1 a Dirt2.Coś trohcę poczytałem ten wątek ale nie znalazłem konkretnej podpowiedzi.Co radzicie?Warto dołożyć tą stówkę do Dirt2?

Warto jest duzo duzo lepszy niz Dirt 1. Fizyka, grafika, online..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy istnieje jeszcze możliwość pobrania demka DIRT 2?

W polskim PSN go nie widzę...

Pozdrawiam

Sam sobie odpowiem - można pobrać tę grę po zarejestrowaniu się w PSN na USA.

Edytowane przez sampras83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. I Ain't Afraid Of No Ghost!(brąz)

Ściągnij ducha inngo gracza I przebij jego czas(w trybie time trials)

2.Tourney(brąz)

Weź udział w 4 turniejach( tournaments,zasady turnieju zjadziesz w news, każdy turniej trwa tydzień więc to trofeum można zdobyć najszybciej w 4 tygodnie).

.

Witam

Mam takki problem, wiec co oznaczaja powyższe trofea tak jak napisałem:D ale nie wiem jak je zrobic gdyż...

1) ducha coś nie moge sciagnac wyskakuje mi jakis komunitat ze nie udalo sie go sciagnac, nie wiem moze mam zle jakies ustawienia lub cos

2) chce wejść w news pokoleji kazda zakladka ale zawsze mnie wywala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowe problemy z DIRTNET'em...aż dziw, że jeszcze tego nie naprawili...w okolicach premiery gry mogło to być zrozumiałe, sporo ludzi naraz, serwery im nie wyrabiają, itd.

Ale gra już trochę jest, ruch na pewno się zmniejszył, a tutaj nadal takie cyrki...

Z tego co czytałem, to musisz po prostu starać się połączyć aż do bólu, czyli dopóki się nie połączysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba konsoli, u mnie w zupełności zdawało egzamin najzwyczajniejsze rozłączenie się z PSN i ponownie połączenie i aż do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pewien problem z DIRT 2 trofeum Dedication( ukończ Dirt Tur w 100%)- w statystykach pokazuje mi że przejechałem 99 ze 100 wymaganych zawodów , nie wiem które zawody nie są zaliczone bo, wydaje mi się że przejechałem wszystko, ma ktoś pomysł żeby znaleźć ten ostatni wyścig .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, któreś zawody gdzie jest po kilka wyścigów nie ukończyłeś lub nie zająłeś pierwszego miejsca.

Chociaż nie wiem, czy akurat musisz być pierwszy.

Też miałem podobny problem, i widzę że sporo osób też tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O ile dobrze pamiętam to w tym trophy trzeba wygrać wszystkie wyścigi, żeby mieć to 100%. No a ty pewnie masz wygrane wszystkie turnieje, ale np. w przypadku gdy turniej składał się z 3ech wyścigów raz byłeś 2gi... w takim przypadku już trophy nie wpadło. Jedyną metodą na to jest powtórzenie wszystkich turniejów, które składają się z więcej niż jednego wyścigu (min. xgamesy) :confused:

Powodzenia :thumbsup:

#EDIT:

Ups, widzę, że Patricko był pierwszy ;)

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , dwie sprawy :

1 .mam problem ze zdobyciem trofea : I Ain't Afraid Of No Ghost!

nie wiem za bardzo o co chodzi ???

2. nie wiem dlaczego nie umie wybrać czasami tych samych aut (lepszych ) co przeciwnicy online

online poziom 8

kariera poziom 79

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Edytowane przez qleeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś słabszy to i wózki masz słabsze. To jak w Call of Duty. Awansujesz w levelach i odblokowywujesz lepsze bronie. To samo masz tu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś słabszy to i wózki masz słabsze. To jak w Call of Duty. Awansujesz w levelach i odblokowywujesz lepsze bronie. To samo masz tu. :)

ok. dzięki

a co z tym trofeum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz pobrać ducha kogoś i potem tylko pobić jego czas.

Pobierz sobie jakiegoś ducha z dołu listy i jedziesz.

Nic trudniejszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem że Dirt wskoczył w Platynkę, opłaca się kupić?

Dawnymi czasy na PC lubiłem w jakieś Colina pograć na PS3 w takie coś jeszcze okazji nie miałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem że Dirt wskoczył w Platynkę, opłaca się kupić?

Dawnymi czasy na PC lubiłem w jakieś Colina pograć na PS3 w takie coś jeszcze okazji nie miałem..

IMO się opłaca. Trochę mało tras (szczególnie rajdów), ale oprawa audio wizualna, multi i dość długi, zróżnicowany single player w pełni Ci to zrekompensują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a multi jest jakiś wybitny?

Czy po prostu łączę się z kimś i kto pierwszy na mecie>:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a multi jest jakiś wybitny?

Czy po prostu łączę się z kimś i kto pierwszy na mecie>:)

Multi do 8 graczy online, są turnieje, eventy i ogólnie wszystkie takie same rodzaje wyścigów jak w single playerze. Jakiś bardzo rozbudowany to on nie jest, ale nie można narzekać :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawnymi czasy na PC lubiłem w jakieś Colina pograć na PS3 w takie coś jeszcze okazji nie miałem..

Dirt z Colinami komputerowymi ma bardzo mało wspólnego niestety :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale warto wspomniec ze fizyka jest naprawde fajna, oczywiscie nie dorownuje rbr ale samochod robi w niewiadomo prosty sposob dokladnie to co sie zamierza :) Po kazdym takim zakrecie potem jak ogladalem powtorki to wygladalo naprawde tak jak sobie to wyobrazalem :) Co do multi to w pewnym stopniu mobilizuja do brniecia w multi w dosc pozytywny sposob (musze przyznac ze trofea w multi byly o wiele ciekawsze niz te z singla, a trofeum gdzie trzeba bylo wygrac na pelnym serwerze narpawde sprawily ze mocno sie trzeba bylo skupic na przejezdzie) Polecam, mimo ze jestem zdecydowanie zwolennikiem symulatorow z krwi i kosci to dirt 2 naprawde pozwolil sie swietnie "pobawic" przed tv z padem w lapie :) Oczywiscie zal prawdziwych rajdowek ktorych tutaj jest az tak malo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jezdzilem na domyslnych i nie stwierdzilem potrzeby zmiany ustawien a mam to samo kolko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×