Skocz do zawartości
ONE

DIRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, prawda, może nie najgorsza, ale na pewno rzuca się w oczy z daleka.

W mojej kolekcji gier zawsze rzuca się w oczy, bo większość okładek z gier albo biała albo czarna, lub ciemna, szczególnie na bokach, a tu wali zielenią jeszcze taką jaskrawą :)

Ale gierka nadrabia wszystko i jest po prostu świetna. Na pewno do niej wrócę jak poczuję głód jazdy po szuterku lub w błotku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 widzial ktos moze ten finalny filmik, na YT albo gdzies indziej, ten co jest po zakonczeniu kariery, wpomnienia itp, ktos o nim wczesniej wspominal... mozna go gdzies obejrzec? 

Edytowane przez kris9700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 widzial ktos moze ten finalny filmik, na YT albo gdzies indziej, ten co jest po zakonczeniu kariery, wpomnienia itp, ktos o nim wczesniej wspominal... mozna go gdzies obejrzec? 

YT ma wyszukiwarkę. Wystarczy w nią wpisać to, czego szukasz, nacisnąć "Szukaj" i zwraca wynik. W tym wypadku szukasz wspomnień po Colinie z Dirt 2, czyli po chwili dedukcji można dojść do wniosku, że optymalnym zapytaniem będzie "dirt 2 colin tribute" :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i o to chodzilo  :thumbsup:  takich wpomnien sa tam miliony a ja nie bylem pewny czy to filmik z reala, czy wycinki z gry... dlatego pytalem.  

Edytowane przez kris9700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko ;] da sie w Dirta grac w dwie osoby na jednym PS-ie?  tak ze dzieli sie ekran na pol i mozna razem smigac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam dirta 2 i jestem jak narazie bardzo zadowolony :) Świetnie się jeździ na kierownicy i z widokiem ze środka :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich:) mam male pytanie... lecz uprzedze ze z powodu braku wystarczajacej ilosci czasu nie czytalem tematu... duzo jest rajdow typu wrc? po piaszczystych, snieznych, zwirowych terenach samochodami typu citroen c4 wrc? mam na mysli klasyczne rajdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich:) mam male pytanie... lecz uprzedze ze z powodu braku wystarczajacej ilosci czasu nie czytalem tematu... duzo jest rajdow typu wrc? po piaszczystych, snieznych, zwirowych terenach samochodami typu citroen c4 wrc? mam na mysli klasyczne rajdy...

śniegu nie ma, C4 WRC nie ma, klasycznych rajdów nie ma. Jeśli szukasz gry rajdowej, to poczekaj do premiery nowego WRC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jak masz PS3 z możliwością grania w gry z PS2 to skombinuj sobie WRC 4. Satysfakcja gwarantowana ^^

Nie mówię, że DIRT2 nie daje radochy z jazdy, bo daje i to ogromną, przy bardzo ładnych widokach.

No, ale jak ktoś chce dozy realizmy, czyli prawdziwe odcinki czy wozy, to niestety nie tutaj, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wozy nie są prawdziwe? :teehee:

Jeżeli jesteś zaciętym fanem WRC, to nie jest to tytuł dla ciebie, a jeżeli po prostu lubisz różne rajdy to bierz śmiało - nie zawiedziesz się :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc prawdziwe wozy miałem na myśli prawdziwe stajnie z WRC (Mitsubishi RalliArt, Citroen WRC, Subaru STi WRC, itd.) a nie po prostu wrzucenie Lancera czy Imprezy i pomalowanie go byle czym.

Zresztą fury takie jak BMW Z4 czy Nissan 350Z nie bardzo pasują wyścigów typu rally. No ale to DIRT, najpierw radocha z grania, reszta na drugim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zresztą fury takie jak BMW Z4 czy Nissan 350Z nie bardzo pasują wyścigów typu rally. No ale to DIRT, najpierw radocha z grania, reszta na drugim miejscu.

W pełni się z tym zgadzam ;)

A tych którzy mają jakieś wątpliwości co do kupna gry, zachęcam do przeczytania mojej recenzji znajdującej się w odpowiednim dziale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a jeżeli po prostu lubisz różne rajdy to bierz śmiało - nie zawiedziesz się :thumbsup:

ja bym raczej powiedział wyścigi off-roadowe. Nie ma co się oszukiwać - Colin McRae Dirt to już nie jest Colin McRae Rally, a te kilka OSów wsadzili tylko po to, żeby jakoś uczcić pamięć Colina, a nie robić grę sygnowaną jego nazwiskiem, gdzie można się ścigać wyłącznie w wyścigach pickupów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym raczej powiedział wyścigi off-roadowe. Nie ma co się oszukiwać - Colin McRae Dirt to już nie jest Colin McRae Rally, a te kilka OSów wsadzili tylko po to, żeby jakoś uczcić pamięć Colina, a nie robić grę sygnowaną jego nazwiskiem, gdzie można się ścigać wyłącznie w wyścigach pickupów...

Fakt, wyścigów "terenówek" jest tu bardzo wiele, powiedziałbym nawet że zbyt wiele, aczkolwiek mamy tu także RallyCross, Trailblazer i inne wariacje (typu GateCrusher czy Domination) które dają dużo więcej frajdy

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, wyścigów "terenówek" jest tu bardzo wiele, powiedziałbym nawet że zbyt wiele, aczkolwiek mamy tu także RallyCross, Trailblazer i inne wariacje (typu GateCrusher czy Domination) które dają dużo więcej frajdy

ale nie są rajdami ;) Nie mówiłem, że ściganie się terenówkami nie daje frajdy, po prostu stwierdziłem, że to już nie jest gra traktująca o rajdach samochodowych w klasycznym znaczeniu tego słowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale dirt 2 poszedl w slady NFS'ow.... rozne rodzaje wyscigow itp, ale to chyba dobra odmiana po ladnych kilku wersjach tylko i wylacznie o rajdach... NFS shift tez przeszedl z ulic na tory.(chociaz shift to chyba najgorszy NFS w jaki gralem, a w dircie gra sie nawet milo dlatego nie chce ich porownywac) Mam nadzieje ze nastepny colin powroci do rajdow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie - seria Race Driver również zatoczyła małe koło. W pierwszej TOCE można było ścigać się jedynie na torach, tymczasem już w trzeciej części mieliśmy okazję przejechać się Monster Truckami czy rajdówkami (moim zdaniem kiepskie posunięcie, natomiast mojemu bratu (swoją drogą, weteranowi tejże części) pomysł jak najbardziej przypadł do gustu). Najnowsza odsłona Race Driver: GRID to swoisty powrót do korzeni, choć nie taki, jakiego można by oczekiwać (zabrakło mi tam licencjonowanych nazw zawodów, takich jak DTM czy chociażby V8 Supercars), więc nadzieja na powrót Colin McRae Rally zawsze pozostaje ;)

BTW - w drodze kolejna gra z nazwą WRC w tytule (choć nie mająca nic wspólnego z serią Evolution Studios) więc na pewno na brak gier rajdowych w 2010 narzekać nie będziemy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza odsłona Race Driver: GRID to swoisty powrót do korzeni, choć nie taki, jakiego można by oczekiwać (zabrakło mi tam licencjonowanych nazw zawodów, takich jak DTM czy chociażby V8 Supercars), więc nadzieja na powrót Colin McRae Rally zawsze pozostaje ;)

Bardziej bym obstawiał scenariusz, że za rok/dwa zobaczymy po prostu Dirt 3 kompletnie bez rajdów z Kenem Blockiem na okładce...

Korzeniami serii TOCA są wyścigi samochodów turystycznych, więc jakiegoś powrotu do nich nie widzę. Klasyczna Toca zakończyła się na drugiej części, gdzie były wszystkie tory i samochody z BTCC. W każdej kolejnej części było więcej Race Drivera, niż Touring Cars...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że w Gridzie zrezygnowano z jakże rewolucyjnych dla serii wyścigów offroadowych i tym podobnych, a głównym tematem gry były wyścigi na torze. 

Pisałem też że brakowało mi licencjonowanych nazw takich jak chociażby DTM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze ma nie byc kolejnej czescie Colina... to ma byc podobno ostatnia... a co do gier typu wrc to ja chetnie zaczekam:) wole bardziej takie wyscigi po zwirowych piaszczystych snieznych trasach niz takie typu grid i obecny nfs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o poziomy trudności w DIRT2.

Czy się one różnią? np. oprócz ilości flashback?

np.

Czy trudnością prowadzenia auta?

Czy AI przeciwników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnią się ilością flashbacków oraz ... poziomem trudności?

Logiczne, że im wyższy poziom tym przeciwnicy trudniejsi do wyprzedzenia, a czasy bardziej wyżyłowane.

Na hardcorze jest masakra. Trzeba jechać dosłownie idealnie każdą trasę. Jeden mały błąd, i możesz robić restart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jak masz PS3 z możliwością grania w gry z PS2 to skombinuj sobie WRC 4. Satysfakcja gwarantowana ^^

Nie mówię, że DIRT2 nie daje radochy z jazdy, bo daje i to ogromną, przy bardzo ładnych widokach.

No, ale jak ktoś chce dozy realizmy, czyli prawdziwe odcinki czy wozy, to niestety nie tutaj, a szkoda.

Wlasnie, to mam pytanie. Czy WRC 4 pojdzie na PS3 slim?? Sam szukam klasycznej rajdowki na PS3 ale z tego co widze jest lipa...DIRT 2 poszedl w zla strone i wogole mi nie podchodzi. Poki co czasami gram w GT5 Prologue ale juz mi sie nudzi i nie moge sie doczekac pelnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×