Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sądzicie czy PES 2010 no i ogólnie seria ma rzesze fanów? Jestem ciekaw czy w Japonii , Korei lub Wielkiej Brytanii ludzie grają w PES 2010 bardziej niż w FIFA. Macie jakieś info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, mozna wgrac nowe sklady

Tylko czy opłaca się dopłacać do nowszej wersji 2010 jeśli jest bardzo podobna 2009 a po za tym tańsza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla jakiegos znawcy. Czy to ze mam lagi grajac online (opoznienia w sterowaniu) czy jest to wina ze lacze sie z netem przez wireless?? czy jak bym polaczyl se kablem to bedzie to samo czy lepiej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w serię PES od nastu lat,jeszcze od czasu ISS na PS.Ale do rzeczy. Po pierwsze nie opłaca się kupować wersji PES 2010 jeśli tylko chcemy grać z komputerem/kumplem , a wcześniej nie mieliśmy do czynienia z tą serią piłeczki.Lepiej kupić za 20 zł wersję PES 2009 i wgrać/edytować ręcznie składy na rok 2010 i praktycznie jest to samo co w PES 2010. Grafika nieznacznie się różni podczas meczu , w zasadzie nie zwraca się na to większej uwagi - na dużym TV obie wersje wyglądają ładnie. Lepiej poczekać na PES 2011. Odnośnie gry online , wersja PES 2009 w zasadzie jest niegrywalne - lagi są zabójcze. Natomiast wersja PES 2010 mimo iż teoretycznie jest poprawiona, to od razu zaznaczam - przy prędkości internetu 8 MB , lagi dalej występują i to niezależnie od koloru lampki - zielony w miarę przyzwoicie ale to bywa róźnie , żółty raczej gorzej niż lepiej , czerwony - niegrywalnie.I tak, w moim wypadku granie po kablu wydaje sie być płynniejsze niż po wi-fi. Ale liczyłem że wersja PES 2010 będzie jak niezapomniane PES 2006 na PS2 - na internecie o prędkości 1 MB gra online działała PERFEKCYJNIE.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam male pytanie... czy stroje druzyn bd aktualizowane na sezon 2010/11? chodzi mi o oficjalna latke tak jak to bylo ze strojami druzyn narodowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Narodowe zaktualizowali tylko z okazji Mundialu, a kluby dostaniemy pewnie dopiero wraz z PES2011...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie moge tez dorzucic pare groszy (nie rzucac sie na polskie znaczki bo pisze to z niemieckiego laptka), co do tych waszych pierdol to ujme krotko. W obie gry sie fajnie gra, bo ja osobiscie u siebie mam fife10, a tu u kuzynka grywam sobie w pesa2010 i mimo ze bardziej wolalem fife to przeszlo to zaro po pierwszym szpilu (online) bo reszte bajerow to z pcta. Grajac online czulem sie jak mlody synek ktory na boisku szkolnym z kolegami gra i takie emocjonujace szpile sa, w tej grze tu to jest, bardziej mnie ciesza gole w tej odslonie niz w w grze od EA, gdyz tam bramki padaja jak dla mnie bardzo latwo i szybko (z doswiadczenia, strzelenie 5 bramek w kilka minut to pryszcz w porownianiu z ta gra. Wracajac do tych postow to kazdy gra w to co mu odpowiada a pisanie ze to jest lepsze tylko swiadczy ze albo nie graliscie albo po prostu recenzje od kolegow only w glowie i jak powie 'to jest do dupy' to od razu zakodowane macie i juz gra ble.

Osobiscie lubie grac w obie gry bo zawsze jakis pryzmat odmiennosci gry, taktyki, niz jednoo i to samo przez xx dni.

pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agPHANTOM Option File (BLES00688) kompatybilne z DLC 1.07 (08.06.2010)

credits to JackWhoBRA, husher, pesstatsdatabase and others

Megaupload

Rapidshare

- poprawione fałszywe nazwiska na autentyczne

- zmienione nazwy nielicencjonowanych klubów na autentyczne

- wgrane wysokiej jakości herby dla drużyn nielicencjonowanych

- odwzorowane stroje dla wszystkich drużyn klubowych i niemal wszystkich reprezentacji

- stroje na sezon 10/11 dla niektórych drużyn

- 8 klubów niemieckiej Bundesligi (Bayern,HSV,Werder,Borussia,Bayer,Schalke,Stuttgart,Wolfsburg) w miejsce nielicencjonowanych klubów w Other Leagues A

- aktualne składy finalistów Mistrzostw Świata

- kilkadziesiąt realnie odtworzonych twarzy zawodników

- aktualny skład Reprezentacji Polski wraz z odwzorowanymi twarzami zawodników

- dodatkowo Legia Warszawa i Lech Poznań

lewandowskirobert.jpgarboledaq.jpgborysiuk.jpgbosacki.jpgwerderj.jpg

more photos

brozek.jpgdudka.jpgmexicohome.jpgrussiaw.jpgrobbenj.jpg

ENJOY!

Edytowane przez agPHANTOM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agPHANTOM Option File (BLES00688) kompatybilne z DLC 1.07 (08.06.2010)

credits to JackWhoBRA, husher, pesstatsdatabase and others

KLIK

- poprawione fałszywe nazwiska na autentyczne

- zmienione nazwy nielicencjonowanych klubów na autentyczne

- wgrane wysokiej jakości herby dla drużyn nielicencjonowanych

- odwzorowane stroje dla wszystkich drużyn klubowych i niemal wszystkich reprezentacji

- stroje na sezon 10/11 dla niektórych drużyn

- 8 klubów niemieckiej Bundesligi (Bayern,HSV,Werder,Borussia,Bayer,Schalke,Stuttgart,Wolfsburg) w miejsce nielicencjonowanych klubów w Other Leagues A

- aktualne składy finalistów Mistrzostw Świata

- kilkadziesiąt realnie odtworzonych twarzy zawodników

- aktualny skład Reprezentacji Polski wraz z odwzorowanymi twarzami zawodników

- dodatkowo Legia Warszawa i Lech Poznań

lewandowskirobert.jpgarboledaq.jpgborysiuk.jpgbosacki.jpgwerderj.jpg

more photos

brozek.jpgdudka.jpgmexicohome.jpgrussiaw.jpgrobbenj.jpg

ENJOY!

a manchester utd jest? tzn nowe koszulki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się edytować drużyny licencjonowanej, więc zapewnie nie. Co więcej, nie wiadomo jak będą wyglądały nowe stroje Man Utd. ;)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się edytować drużyny licencjonowanej, więc zapewnie nie. Co więcej, nie wiadomo jak będą wyglądały nowe stroje Man Utd. ;)

ja juz wiem jak bd wygladaly:) moim zdaniem sa bardzo fajne;)

http://www.allegro.pl/item1102857214_sezon_2011_koszulka_manchester_home_twoj_napis_m.html domowe

http://www.allegro.pl/item1102860299_sezon_2011_koszulka_manchester_away_twoj_napis_m.html wyjazdowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już je widziałem, ale to wcale nie jest pewne, że to będą tegoroczne stroje. Nawet jeśli tak miałyby wyglądać, to niestety, ale licencjonowanej ekipy w PESie nie da się edytować do tego stopnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już je widziałem, ale to wcale nie jest pewne, że to będą tegoroczne stroje. Nawet jeśli tak miałyby wyglądać, to niestety, ale licencjonowanej ekipy w PESie nie da się edytować do tego stopnia.

wszystko okaze sie 15.07 kiedy nastapi oficjalna prezentacja, natomiast dzien po premierze nowych uniformow zostanie rozegrany pierwszy mecz w jednym z kompletow:) a szkoda, szczerze mowiac nie wiem czy zainwestuje w nowego pesa... wgl w tym roku pilki nie kupie na konsole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agPHANTOM Option File (BLES00688) kompatybilne z DLC 1.07 (08.06.2010)

credits to JackWhoBRA, husher, pesstatsdatabase and others

Megaupload

Rapidshare

- poprawione fałszywe nazwiska na autentyczne

- zmienione nazwy nielicencjonowanych klubów na autentyczne

- wgrane wysokiej jakości herby dla drużyn nielicencjonowanych

- odwzorowane stroje dla wszystkich drużyn klubowych i niemal wszystkich reprezentacji

- stroje na sezon 10/11 dla niektórych drużyn

- 8 klubów niemieckiej Bundesligi (Bayern,HSV,Werder,Borussia,Bayer,Schalke,Stuttgart,Wolfsburg) w miejsce nielicencjonowanych klubów w Other Leagues A

- aktualne składy finalistów Mistrzostw Świata

- kilkadziesiąt realnie odtworzonych twarzy zawodników

- aktualny skład Reprezentacji Polski wraz z odwzorowanymi twarzami zawodników

- dodatkowo Legia Warszawa i Lech Poznań

lewandowskirobert.jpgarboledaq.jpgborysiuk.jpgbosacki.jpgwerderj.jpg

more photos

brozek.jpgdudka.jpgmexicohome.jpgrussiaw.jpgrobbenj.jpg

ENJOY!

dobrze widze ze ten OF zawiera druzyny beniaminkow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze widze ze ten OF zawiera druzyny beniaminkow?

Polecam , bardzo fajny Option File. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam , bardzo fajny Option File. :)

sunderland ma stroje fulham, blackburn i swoje;D transferow nie sprawdzalem ale juz widze ze w Man Utd brak Chicharito i Smallinga

Edytowane przez Gracz7MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sunderland ma stroje fulham, blackburn i swoje

?

Nie wiem o co chodzi. Sunder ma boyle, Fulham LG, Blackburn crown paint. U kogoś jest inaczej?

Wiem tylko o tym, że B'gham, Blackburn i Hull miały takie same stroje bramkarskie, dlatego aby zaoszczędzić miejsce, bo jak każdy wie (a jak nie to się właśnie dowiaduje) można zapisać tylko 200 uniformów, więc u tych trzech drużyn bramkarze nie mają sponsorów.

Musiałem gdzieś szukać wolnych slotów.

Co do transferów, to przecież nie pisałem, że są zrobione.

Z racji mundialu skupiałem się głównie na reprezentacjach, szczególnie na ich strojach.

Pod koniec lipca zrobię patcha z transferami do tego OF-a.

Mam wszystkie na uwadze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

Nie wiem o co chodzi. Sunder ma boyle, Fulham LG, Blackburn crown paint. U kogoś jest inaczej?

Wiem tylko o tym, że B'gham, Blackburn i Hull miały takie same stroje bramkarskie, dlatego aby zaoszczędzić miejsce, bo jak każdy wie (a jak nie to się właśnie dowiaduje) można zapisać tylko 200 uniformów, więc u tych trzech drużyn bramkarze nie mają sponsorów.

Musiałem gdzieś szukać wolnych slotów.

Co do transferów, to przecież nie pisałem, że są zrobione.

Z racji mundialu skupiałem się głównie na reprezentacjach, szczególnie na ich strojach.

Pod koniec lipca zrobię patcha z transferami do tego OF-a.

Mam wszystkie na uwadze. ;)

bardzo licze powiem szczerze na ta twoja aktualizacje jesli chodzi o transfery:) a powiedz... nie lepiej w miejsce druzyn ktore spadly wrzucic herby stroje oraz sklady beniaminkow:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo licze powiem szczerze na ta twoja aktualizacje jesli chodzi o transfery:) a powiedz... nie lepiej w miejsce druzyn ktore spadly wrzucic herby stroje oraz sklady beniaminkow:)?

Myślałem nad tym, ale zrezygnowałem, ponieważ o ile w Anglii spokojnie mógłbym podmienić spadkowiczów na beniaminków, o tyle już w Hiszpanii jedną z drużyn która nie utrzymała się w lidze jest Valladolid, który jest licencjonowany, więc nie jestem w stanie go edytować, przez co musiałbym wybierać, które nowe drużyny dać, a którą ekipę pominąć. Poza tym liga włoska, francuska i holenderska są nietykalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ligi nie będące na licencji można edytować. Są tacy, któzy nie grają w innych rozgrywkach poza EPL. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym, ale zrezygnowałem, ponieważ o ile w Anglii spokojnie mógłbym podmienić spadkowiczów na beniaminków, o tyle już w Hiszpanii jedną z drużyn która nie utrzymała się w lidze jest Valladolid, który jest licencjonowany, więc nie jestem w stanie go edytować, przez co musiałbym wybierać, które nowe drużyny dać, a którą ekipę pominąć. Poza tym liga włoska, francuska i holenderska są nietykalne.

szczerze mowiac same z EPL moga byc:) bo Blackpool, WBA, Newcastle United;) moglbys cos z tym zrobic:) dam plusa heh:) a juz naprawilem problem z koszulkami;) juz wszystko lata;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktos moglby mi powiedziec na jakiej straonce mozna sciagnac patch z ekstraklasa lub podeslac link

witam, 

czy moglby ktos mi powiedziec na jakiej stronie mozna sciagnac patch z ekstraklasa lub podeslac mi link 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mam malo czasu zeby przegladac strona po stronce,dlatego dwa pytanka ktore juz sie pewnie setki razy pojawialy,czy jest spolszczenie i jak updat polecacie,chcialbym miec zaktualizowane sklady i cos z polskich i niemeckich klubow dodane.z gory dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×