Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się nie udało :pardon: Są trzy sloty i nic więcej się nie da. Swoją drogą to głupota, że nie można np. wczytać dwóch czy trzech plików ze składami, bo taktyki dla niektórych klubów są zupełnie nie trafione, a ciągłe ich zmienianie irytujące...

Dokładnie, po wgraniu jednego slotu, wcześniejszy staje się nieaktualny i tak naprawdę grając online ma się do dyspozycji tylko trzy drużyny ze swoimi ustawieniami. Głupota na maxa!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda ze wersja platinum wychodzi teraz na dniach?

Wersja Platinum niby 30 kwietnia oficjalnie w Anglii, niewiem jak w Polsce. Ja zamówiłem parę dni temu (17 funów) a wczoraj mi potwierdzenie przysłali, że jest już w drodze. Także jutro spotkamy się na boisku :)

a z innej beczki to czy może mi ktoś linka do jakiegoś najnowszego patcha podać? Dziękuję z góry.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co czekać na platynę, jeśli normalne wersje chodzą na allegro za 119zł bez tego szpetnego pudełka ? :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platinum juz sprawdzilem jest do kupienia normalnie bez zadnych zapowiedzi, niestety cena 149, taniej nie spotkalem ;)

Ale jest wyprzedaz na jednym z serwisow (nie wiem czy moge linka wrzucic ;) ) I wersja normalna jest do kupienia przez najblizsze dni za 109,99 i zamowienie juz zlozylem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ehhh polska rzeczywistość... Człowiek teoretycznie mniej zarabia a za wszystko musi więcej płacić. ( 17x4.6= <80zł ) a tu WYPRZEdAŻ=109 ???

przykra mentalność Polaków... nachapać się szybko!!! z drugiej strony życie jest takie krótkie hehe ;)

A z tym patchem ktoś pomoże?

pozdro

Edytowane przez MustaKilla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci pewnie o sklepy zagraniczne?

Nie wiem skad docinka na temat nahapania sie? Niektorzy nie zarabiaja kroci i licza kazda zlotowke przez co takie wyprzedaze na miejscu sa bardzo mile widziane.

Rownie dobrze wyciagnales na wierzch kolejna przykra mentalnosc polakow ze jakkolwiek by dobrze nie bylo i tak znajdzie sie ktos kto musi powiedziec ze moze miec lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam mały dylemat! Chciałbym sobie pograć z najnowszymi Patchami, z tym że moja konsola nie jest podłączona do sieci i nie mogę wgrać update, a jak wyczytałem to jest niezbędne do wgrania OF.Jest jakiś sposób by to ominąć? a może ten update można wgrać poprzez przenośną pamięć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam mały dylemat! Chciałbym sobie pograć z najnowszymi Patchami, z tym że moja konsola nie jest podłączona do sieci i nie mogę wgrać update, a jak wyczytałem to jest niezbędne do wgrania OF.Jest jakiś sposób by to ominąć? a może ten update można wgrać poprzez przenośną pamięć?

Nie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób wgrywać patche? Wiem, że na pewno jest to opisane w tym wątku, ale jest już 72 stron i trochę potrwa pewnie zanim znajdę. Do tego wyszukiwarka działa fatalnie, wpisuję "patch" lub "wgrać" i wyskakuje mi 0 trafień...

Chciałbym jeszcze wiedzieć, czy jeżeli wgram np. trzy różne patche to w grze będą zastosowane one wszystkie, czy mogę wgrywać tylko po jednym, a reszta nie będzie brana pod uwagę? Dajmy na to, że w jednym patchu mam ligę angielską, w drugim polską, a w trzecim stroje i stadiony na przykład. Jest możliwość powiązania tych trzech patchy żeby razem działały?

Ostatnie pytanie jeszcze, czy patche wgrywa się poprzez pendrive'a, czy musze sciągnąć plik przez konsolę?

Z góry dzięki.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze wiedzieć, czy jeżeli wgram np. trzy różne patche to w grze będą zastosowane one wszystkie, czy mogę wgrywać tylko po jednym, a reszta nie będzie brana pod uwagę? Dajmy na to, że w jednym patchu mam ligę angielską, w drugim polską, a w trzecim stroje i stadiony na przykład. Jest możliwość powiązania tych trzech patchy żeby razem działały?

Ostatnie pytanie jeszcze, czy patche wgrywa się poprzez pendrive'a, czy musze sciągnąć plik przez konsolę?

Z góry dzięki.

1. NIE

2. PENDRIVE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. NIE

2. PENDRIVE

Nie, to jest odpowiedź na pytanie dotyczące ilości patchy? Mam rozumieć, że działa tylko jeden? Jak to wygląda kiedy wgram więcej niż jeden, który będzie działał?

Mam wgrany Rosh 2.0, zaraz z resztą będę go aktualizował na 2.1. Interesuje mnie również patch z polska ekstraklasą, czy mogę również skopiować pliki polskich zespołów i przełączać się jakoś między Rosh'em a polską ligą?

Jeszcze jedna rzecz, bardzo denerwujące i czasochłonne jest kopiowanie pojedynczo wszystkich plików. Czy istnieje możliwość skopiowania wszystkich za jednym razem, czy trzeba kolejno kopiować jeden po drugim?

Dziękówa za odpowiedź.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś odpowiedź na pytania zawarte dwa posty wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole... już napisałem i było to wałkowane ze 100 razy, że nie można łączyć OF. Masz Rosha to masz Rosha, chcesz Ekstraklasę to nie możesz mieć Rosha. I nie, nie można kopiować plików grupowo!!!

CFC!!! :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jutro ma się pojawić Von Option File 2010 link

OF do wersji 2009 od tego autora był według mnie najlepszym z dostępnych dlatego myślę, że warto będzie się nim zainteresować.

Edytowane przez bronar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam wielką prośbę czy można wgrać w jakiś sposób oficjalny update konami na konsole po przez usb albo coś takiego??? bo nie mam podłączonej ps3 do internetu i szukam od dłuższego czasu jak to zrobić i nic nie mogę znaleźć z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz konsole do internetu podpiac, to jest jedyne rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jak wgrac przyspiewki do ekstraklasy ??? Przeczytalem wasze instrukcje i u mnie nie dziala. Zgralem na pendrive foldery z przyspiewkami np. folder Lech Poznan i Legia Warszawa. Wkladam pena do konsoli. Zrobilem liste odtwarzania na konsoli tam gdzie muzyka, KONAMI_PES i CHce przekopiowac pliki z tych folderow na pendrive ale ich nie widzi. (widzi folder LechPoznan ale w nim nie widzi plikow. Jeszcze jak ktos by napisal jak w grze te pliki sie instaluje ? Mysle ze w edit i na kazda druzyne trzeba wejsc ale co dalej ?

Blagam o instrukcje (najlepiej dla takiego przedszkolaka jak ja) DZIEKI !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pliki z przyspiewkami u mnie maja format ADX

czy tak ma byc?

moze dlatego konsola ich nie widzi na pendrive ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w pro 2010 i nie mogę patrzeć na te niedociągnięcia:

1. Jakieś faule które widzi tylko sędzia, gwiżdże jakieś bzdury na środku boiska bez wślizgu, a w polu karnym ewidentnych wślizgów w nogi nie odgwiżdże!

2. Bramkarze czasem zachowują się gorzej niż dzieci na boisku, to co wyprawiają to jakaś masakra.

3. Jak strzelę bramkę to bardzo często przeciwnik po kilku sekundach strzela mi. Jak mi się wydaje to jakiś hendicap programowy żeby było fajniej i bardziej zacięcie, ale to odbiera radość z gry, bo jest nieprawdopodobne.

4. Czasem zawodnicy nie reagują na moje polecenia, wciskam, wciskam i nic.

Musiałem się wyżalić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ja też dorzucę swoje trzy grosze...

Co do bramkarzy to dlaczego wychodząc trójkątem do dośrodkowania nie potrafią oni wyłapać górnej piłki i przeciwnik uprzedza ich głową? Mało tego, rzadko kiedy są w stanie taką piłkę wypiąstkować! Do tego robią farfocle kiedy piłka ewidentnie nie leci światło bramki i kończy się to zazwyczaj rzutem rożnym dla przeciwnika. Bramkarze w PESie to totalna padaka, mają ruchy jakby wyszli na boisko po paru głębszych.

Denerwujący jest również moment przełączania się zawodnikami grając w obronie. Kiedy przeciwnik minie jednego zawodnika i przełączam się na zawodnika stojącego przed atakującym ten robi jakieś nieskoordynowane ruchy w pierwszym momencie, i jest łatwo taką fujarę ominąć.

Pominę ewidentne faule nie gwizdane w polu karnym, bo o tym wspomniał już kolega post wyżej.

Kolejnym wielkim minusem są spalone. Sędzia gwiżdże je zawsze kiedy jakiś piłkarz znajduje się za linią obrony, nawet wtedy kiedy ewidentnie nie bierze udziału w grze!

Grywalność online jest o wiele lepsza niż w PESie z 2009 roku, ale czasami zdarza mi się, że piłkarze reagują na moje komendy sekundę później. Cały taki mecz jest do dupy, bo przeciwnik za każdym razem mnie ubiega.

Mam pytanie do wyjadaczy, otóż grając online bardzo dużo bramek tracę po strzałach głową. Czy jest jakiś myk na to? Jak można uprzedzić strzelającego? Używam R2 żeby wyjść przed przeciwnika, ale to zdaje egzamin tylko w środku boiska. To samo pytanie, ale w drugą stronę, jak strzelać bramki głową, bo kiedy już uda mi się oddać strzał to albo jest on niecelny, albo bramkarz taką piłkę broni. Czy strzela się wyłącznie O, czy naciska się coś z nim w parze?

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć, czy często po oddaniu strzału naciskacie R2 w celu poprawienia jakości jego i czy używać tego przycisku w strzałach w polu karnym, czy zza niego.

Grałem niedawno z pewnym kolesiem, który cały czas strzelał po ziemi. Mi takie strzały nie wychodzą. Jak on to mógł robić, czy można strzelać w miarę silnie używająć X, czyli podania po ziemi?

Na koniec dodam jeszcze, że kiedy wydaje mi się, że zaczynam już coś w miarę rozkminiać w tej grze to przychodzi seria gier z przeciwnikami mającymi niższy ranking ode mnie i nie idzie strzelić gola. Mogę gnieść ich przez cały mecz, a oni wyjdą z kontrą i strzelą bramkę z niczego, najczęściej po przebiegnięciu połowy boiska jednym zawodnikiem, wrzuceniem piłki na pole karne i strzałem głową.

Bardzo, a to bardzo nie równo idzie mi gra online.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też dorzucę swoje trzy grosze...

Co do bramkarzy to dlaczego wychodząc trójkątem do dośrodkowania nie potrafią oni wyłapać górnej piłki i przeciwnik uprzedza ich głową? Mało tego, rzadko kiedy są w stanie taką piłkę wypiąstkować! Do tego robią farfocle kiedy piłka ewidentnie nie leci światło bramki i kończy się to zazwyczaj rzutem rożnym dla przeciwnika. Bramkarze w PESie to totalna padaka, mają ruchy jakby wyszli na boisko po paru głębszych.

Denerwujący jest również moment przełączania się zawodnikami grając w obronie. Kiedy przeciwnik minie jednego zawodnika i przełączam się na zawodnika stojącego przed atakującym ten robi jakieś nieskoordynowane ruchy w pierwszym momencie, i jest łatwo taką fujarę ominąć.

Pominę ewidentne faule nie gwizdane w polu karnym, bo o tym wspomniał już kolega post wyżej.

Kolejnym wielkim minusem są spalone. Sędzia gwiżdże je zawsze kiedy jakiś piłkarz znajduje się za linią obrony, nawet wtedy kiedy ewidentnie nie bierze udziału w grze!

Grywalność online jest o wiele lepsza niż w PESie z 2009 roku, ale czasami zdarza mi się, że piłkarze reagują na moje komendy sekundę później. Cały taki mecz jest do dupy, bo przeciwnik za każdym razem mnie ubiega.

Mam pytanie do wyjadaczy, otóż grając online bardzo dużo bramek tracę po strzałach głową. Czy jest jakiś myk na to? Jak można uprzedzić strzelającego? Używam R2 żeby wyjść przed przeciwnika, ale to zdaje egzamin tylko w środku boiska. To samo pytanie, ale w drugą stronę, jak strzelać bramki głową, bo kiedy już uda mi się oddać strzał to albo jest on niecelny, albo bramkarz taką piłkę broni. Czy strzela się wyłącznie O, czy naciska się coś z nim w parze?

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć, czy często po oddaniu strzału naciskacie R2 w celu poprawienia jakości jego i czy używać tego przycisku w strzałach w polu karnym, czy zza niego.

Grałem niedawno z pewnym kolesiem, który cały czas strzelał po ziemi. Mi takie strzały nie wychodzą. Jak on to mógł robić, czy można strzelać w miarę silnie używająć X, czyli podania po ziemi?

Na koniec dodam jeszcze, że kiedy wydaje mi się, że zaczynam już coś w miarę rozkminiać w tej grze to przychodzi seria gier z przeciwnikami mającymi niższy ranking ode mnie i nie idzie strzelić gola. Mogę gnieść ich przez cały mecz, a oni wyjdą z kontrą i strzelą bramkę z niczego, najczęściej po przebiegnięciu połowy boiska jednym zawodnikiem, wrzuceniem piłki na pole karne i strzałem głową.

Bardzo, a to bardzo nie równo idzie mi gra online.

Z tego co wiem R2 to strzał techniczny... a jak strzelam po ziemi to lekko naciskam [] :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×