Skocz do zawartości
kam354

Infamous

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zrobić platynę, więc zacząłem grę na hardzie jako zły Cole. Zbieram odłamki i chciałbym zaliczyć też sztuczki, bo na pierwszej grze jako dobry chyba brakuje mi przeciwników (np. do sztuczki z granatem). Nie mogę sobie poradzić jednak z "pokonano w locie". Dobry Cole miał łatwiej - przeciwnik leciał przez jakiś czas i można było dobiec i pobić. Jakieś pomysły? D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest do ściagnięcia na PSS za darmo takie DLC z ostrzami (jedno ciachnięcie i wróg pada). Ściagnij, zainstaluj, wejdź do gry, znajdź jakiegoś delikwenta, który stoi przy ścianie, użyj kombinacji L1+X, uruchom te ostrze (strzałka w prawo bodajże) czekaj aż delikwent zbliży sie do ziemi i wtedy go ciachnij.

Sposobem "ze ścianą" można zrobić dwie sztuczki zwiazane z lotem (wspomniana wyżej, dot. walki wręcz, chyba o tą Ci chodzi, i zwykłego zabicia wroga, najlepiej błyskawicami).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbować i próbować ;) Ja sztuczki robiłem też przy pierwszym podejściu jako zły na hard i w sumie powpadały bez większego zwracania uwagi na nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te odłamki to zbugowane są mogli chociaż pokazać ile się zebrało w danej dzielnicy zostało mi około 30 pewnie kilka godzin bede ich szukał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki urok tej gry :) Odłamki nie są zabugowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te odłamki to zbugowane są mogli chociaż pokazać ile się zebrało w danej dzielnicy zostało mi około 30 pewnie kilka godzin bede ich szukał ...

Przy save'ie masz podaną taką informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to już pisane tutaj ale trofeum za zabicie przeciwników podczas jazdy pociągiem można zdobyć też bez brania zadań żadnych...wystarczy nie mieć poprzejmowanych części dzielnic i wtedy oni normalnie sami się spawnują blisko torów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem odnośnie jednego niezebranego odłamka w infamous. Znajduje się on w dzielnicy neonów, na samym dole mapy przy ,na lub pod mostem. Była tam wykonywana jedna misja i skakało się w stronę lądu pod mostem i nie jestem pewien czy zebrałem owego sharda'a. Próbowałem z powrotem przejeść do tego punktu jednak w połowie mostu nie da się wskoczyć na jedną rzecz. Wiecie może czy z jakiegoś miejsca dojrzę ten odłamek i zobaczę czy został zebrany? I jeżeli nie został to czy jakimś sposobem będę mógł do niego dotrzeć? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że brakuje Ci właśnie tego? Odłamek, który dostaje się pod tym mostem jest pierwszym w grze i zarazem niemożliwym do pominięcia - po jego zebraniu otrzymujesz komunikat podający Ci podstawowe informacje o odłamkach. Jest to też jedyny odłamek, który znajduje się pod mostem. Tego odłamka na pewno nie pominąłeś. Jeżeli chcesz się upewnić, to zobacz tutaj na filmiku:

Sam widzisz, że aby go pominąć trzeba być zdolnym ;) Także nie martw się i szukaj gdzie indziej :)

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację :) musiałem zebrać ten odłamek :) ufff , za cholerę nie mogłem sobie przypomnieć momentu z tym odłamkiem,

dzięki za odpowiedź tak więc szukam dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można pobrać i wydrukować mapkę z neta.

Jak to jest twoje 1 przejscie gry, to grając drugi raz jak przejdziesz na nową wyspę rób sejwa i sprawdź ile masz odłamków:

Neon - 147

Warren - 135

Historic - 68

wtedy wiesz czy oczyściłeś całą wyspę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopie temat bo mam kilka pytan

czy widac gdzies statystki jakie sztuczki zrobione ile czego zebrane?

czy po walce z kesslerem final bossem jest dalej free run czy the end i zbieractwo trzeba ukonczyc od nowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz free run , na pauzie widać jaka jest następna sztuczka w kolejności , której ci brakuje i ile ogólnie ich zrobiłeś. ilość shardów jest widoczna na sejvie (jak wczytujesz , albo chcesz zapisać manualnie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem shardów w dzielnicy neonów,a po zebraniu któregoś tam wyskoczyła mi ilość zebranych całkowicie.Czy to oznacza,że zebrałem wszystkie odłamki na tej wyspie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie misji dodatkowych oznaczonych na czerwono lub niebiesko. Przechodzę grę jako doby i wybieram misje dodatkowe żółto-nibieskie. Niestety mam problem z jedną misją (Spacer z psami jest na drugiej wyspie). Jest widoczna na mapie tylko wtedy jak jestem na innej wyspie niż ta na której owa misja się znajduje. Jak juz przekroczę most to znika i tak non stop. Wiecie może czym jest to spowodowane oraz jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dający misję walczy z przeciwnikami.

Zaznacz sobie mniej więcej,gdzie iść,dojdź tam,i zlikwiduj wszystkich przeciwników,wtedy gość powinien wrócić na swoje miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś samo się naprawiło, nie mam pojęcia co to było ale już jest wszystko ok , dzięki za poradę , jeszcze tylko 250 uzdrowionych ludzi i platyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuczki nie były trudne 3/4 z nich nawet nie wiedziałem kiedy wpadło, reszta takie jak zepchnięcie 3 z dachu to musiałem parę razy powtarzać jak znalazłem dogodną sytuację.

A co do twego pytania to rozwiń wypowiedź bo nie kumam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak duzo zrobisz dobrego pozabijasz jakis gosci uleczysz przechowdniow to masz tak jakby dodatkowa moc wciskajac strzalke w prawo i pasek karmy swieci inaczej. jak odpalisz ta moc to swieca sie rece jakbys odpalil ostrze i nie wiem co to daje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to wciskając strzałkę w prawo możesz uruchomić ( o ile masz wykupione ) gigawatowe ostrze. Wtedy twoje ręce świecą się na niebiesko lub czerwono. A ta moc daje ,jesteś zaje...istym maderfakerem w napierdzielaniu kolesi w walce wręcz.

Edytowane przez eaglecode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to wciskając strzałkę w prawo możesz uruchomić ( o ile masz wykupione ) gigawatowe ostrze. Wtedy twoje ręce świecą się na niebiesko lub czerwono. A ta moc daje ,jesteś zaje...istym maderfakerem w napierdzielaniu kolesi w walce wręcz.

masz racje w prawo to ostrze a przeladowanie to strzalka w lewo aaaa no to git juz bede wiedzial jak zrobic ostatnia sztuczke zabijajac 5 w walce w recz w przeciagu 30 sekund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×