Skocz do zawartości
Emir

Just Cause 2

Rekomendowane odpowiedzi

Co do platyny to osobiście uważam, że najbardziej czasochłonnym achievementem(trudnych to raczej nie ma) jest "Perfectionist"(polega on na zdobyciu 75% gry). A odnosząc się do drugiego pytania to ja osobiście robiłem tak, że przechodziłem jedną misję główną a następnie w jej okolicy robiłem wszystko co się da(włącznie z podbijaniem wiosek).

Polecam także ten link: http://www.ps3site.p...l/just-cause-2/ :thumbsup:

Wydaje mi się że to jest dobry sposób, grę już mam także dzisiaj zaczynam rozpierduchę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój egzemplarz dojdzie dopiero w środeangry.gif

Mam czas na doszlifowanie obsługi JC2 i BBC2biggrin.gif

A mój egzemplarz dojdzie dopiero w środeangry.gif

Mam czas na doszlifowanie obsługi JC2 i BBC2biggrin.gif

A całą mapkę mam odblokowaną od początku? Który teren jest najfajniejszy? Pustynia(jak w demie)? Metropolia? Śnieżne góry? Zalesione wysepki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A całą mapkę mam odblokowaną od początku? Który teren jest najfajniejszy? Pustynia(jak w demie)? Metropolia? Śnieżne góry? Zalesione wysepki?

Całą, calutką ;) Chyba każdy teren jest fajny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A całą mapkę mam odblokowaną od początku? Który teren jest najfajniejszy? Pustynia(jak w demie)? Metropolia? Śnieżne góry? Zalesione wysepki?

Tak, całą mapę masz odblokowaną od samego początku gry. ;) Mi najbardziej podoba się pustynia(jest najlepiej dopracowana moim zdaniem). Śnieżne góry mógłby być lepsze od pustyni gdyby pozostawały ślady stup i kół na śniegu(taki mały mankament). Na pustyni nie rzuca się ten brak tak wyraźnie w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pustyni, w demie, Rico zostawia ślady stóp na piachu(właśnie sam testowałem), ślady opon chyba też. Mapka jest tak jakby podzielona na części? Ile ich jest? Tyle co głównych misji(9?)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pustyni, w demie, Rico zostawia ślady stóp na piachu(właśnie sam testowałem), ślady opon chyba też. Mapka jest tak jakby podzielona na części? Ile ich jest? Tyle co głównych misji(9?)?

Zostawiał jakby takie czarne ślady, ale nie było takich śladów jak np. w GTA 4. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze są wysepki. Wiadomo każdy ma swój gust ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nikt nie wie czy nie mają w planach jakichś dodatków albo multi? Taka grupowa rozwałka byłaby świetnabiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nikt nie wie czy nie mają w planach jakichś dodatków albo multi? Taka grupowa rozwałka byłaby świetnabiggrin.gif

Z tego co wiem to już jakieś dodatki na psstore są, o multi nic nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest raczej nie możliwe. A w jakieś dodatki nie chcę mi sie wierzyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w PSS to jeden samochód jest za darmo do pobraniaturned.gif

Gra powinna jutro dojść.

Gram w demko od miesiąca, a gra mnie nadal zaskakuje-dzisiaj znalazłem snajperkę i sportowy wóz obok stacji benzynowejbiggrin.gif To tylko utwierdza w przekonaniu, że dobrze zrobiłem kupując tą grętongue.gif

Mam pytanie- czy da się strzelać drive-by, czyli jadąc za kierownicą samochodu? Wiem, że jadąc motorem można strzelać pistoletem, ale chyba tak nie jest podczas jazdy autemteehee.gif

Jak jesteś w pobliżu paczki to pika Ci taki symbol bodajże w górnym prawym rogu. Ma on dosyć duży zasięg. ;)

A zawsze się zastanawiałem, co to pikanie oznacza...teraz już wiembiggrin.gif Dziękithumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centralnie z samochodu nie da się strzelać(tj. gdy Rico siedzi za kierownicą) . Musisz nacisnąć kółko i wtedy Rico wskakuje na pojazd i można się pobawić. Jak dla mnie mogli zrobić strzelanie z pojazdów , ale mówi się trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centralnie z samochodu nie da się strzelać(tj. gdy Rico siedzi za kierownicą) . Musisz nacisnąć kółko i wtedy Rico wskakuje na pojazd i można się pobawić. Jak dla mnie mogli zrobić strzelanie z pojazdów , ale mówi się trudno.

Pewnie dlatego brakuje tej opcji bo recenzenci krzykneliby że zerżnięto to z GTA lub Mafii. Gdzieś w jakimś wywiadzie czytałem że stawiaja na widowiskowość więc taki sposób wydał im sie lepszy :) Strzelanie i kontrolowana jazda wydawałaby się zbyt łatwa. Więc sru na dach i schiza że zaraz twój pojazd w coś pierdyknie po czym skończysz pościg widowiskowo wylatując w powietrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centralnie z samochodu nie da się strzelać(tj. gdy Rico siedzi za kierownicą) . Musisz nacisnąć kółko i wtedy Rico wskakuje na pojazd i można się pobawić. Jak dla mnie mogli zrobić strzelanie z pojazdów , ale mówi się trudno.

Mówi się trudno, ale z drugiej strony jak istnieją pojazdy uzbrojone po zęby w karabin maszynowy czy w rakiety to już można sobie postrzelać :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się trudno, ale z drugiej strony jak istnieją pojazdy uzbrojone po zęby w karabin maszynowy czy w rakiety to już można sobie postrzelać :woot:

Ale fakt faktem wiele z nich ma to działko z tyłu więc i tak trzeba się przesiąśćdry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem JC2...nie ma mnie dla nikogobiggrin.gif Opiszę wam potem relację, czy wartotongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...miazga! Zagrałem chwilkę, i jest świetnie! Akcja znakomita, i ta pomysłowość...wyciąganie samochodu za pomocą haka i traktora...GTA się chowa!biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam świetną wiadomość dla wszystkich graczy Just Cause 2 :) Pojazd Tuk Tuk Boom Boom będzie dostępny osobno do pobrania za darmo :) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewien problem. Kupiłem wczoraj limitkę, przeszedłem 1 misję i wpisałem kod na te dodatki. Dostałem je po odblokowaniu Black Marketu. Teraz mam ok. 5% gry, zakupiłem Monster Trucka i dwa packi. Kasę wzięło, dodatki ściągnęło i zainstalowało. Wchodzę ponownie do gry, dzwonię do black market a tu co? Ani zakupionych dodatków, ani dodatków z limitki! Nie mogę drugi raz wziąść tych płatnych, kodu chyba też nie mogę użyć ponownie. Co mam robić? Nawet te bronie z limitki, które miałem w ekwipunku, mi zniknęły, jakby mi usunęło te dodatkisad.gif Co mam robić? Może się odblokują, gdy dojdę do odblokowania kolejnych itemów w black market? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewien problem. Kupiłem wczoraj limitkę, przeszedłem 1 misję i wpisałem kod na te dodatki. Dostałem je po odblokowaniu Black Marketu. Teraz mam ok. 5% gry, zakupiłem Monster Trucka i dwa packi. Kasę wzięło, dodatki ściągnęło i zainstalowało. Wchodzę ponownie do gry, dzwonię do black market a tu co? Ani zakupionych dodatków, ani dodatków z limitki! Nie mogę drugi raz wziąść tych płatnych, kodu chyba też nie mogę użyć ponownie. Co mam robić? Nawet te bronie z limitki, które miałem w ekwipunku, mi zniknęły, jakby mi usunęło te dodatkisad.gif Co mam robić? Może się odblokują, gdy dojdę do odblokowania kolejnych itemów w black market? Z góry dzięki za pomoc.

Co prawda nie mam gry jeszcze ale domyślam się, co możesz w takiej sytuacji zrobić. Najlepiej : odinstaluj grę z PS3 (tzn usuń całą zawartość gry z dysku twardego oraz save z gry). Wtedy zainstaluj grę jeszcze raz. Po instalacji gry pobierz patch, a dalej po prostu nie daj "new game" tylko wyjdź z gry i pobierz dodatki. A co do ponownego użycia dodatków to możesz bez limitów instalować dodatki na nowo (wszystkie zakupione dodatki są na liście w PSS "View Downloads" i bez przeszkód możesz na nowo instalować dodatki).

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko na mapie widać niebieskie punkty opisane jako Collects po co one dokładnie są ?? Kiedy udaje się w miejsce oznaczone takim punktem nic tam nie ma :/

W innym miejscu znalazłem czaszkę to oto chodzi tak ??

Edytowane przez rafauPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko na mapie widać niebieskie punkty opisane jako Collects po co one dokładnie są ?? Kiedy udaje się w miejsce oznaczone takim punktem nic tam nie ma :/

W innym miejscu znalazłem czaszkę to oto chodzi tak ??

To są itemy frakcji, dostaje się za nie punkty chaosu i pieniądze. W zależności od miejsca, wyglądają jak czaszki, walizki, czarne skrzynki i jakiś naszyjniki.

Co do mojego problemu...odinstalowałem grę(zostałem save, bo miałem już 10% i nie chciałem by poszły na marne) zainstalowałem grę ponownie, i niestety po wgraniu dodatków z limitki nadal ich nie wyświetlasad.gif Nie po to kupiłem limitkę bym teraz nie mógł żadnego dodatku zainstalowaćsad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem nowy temat na ich oficjalnym forum, ale nie wiem czy to coś da...nie po to kupowałem limitkę i dodatki bym teraz nie mógł z nich korzystać...ponad 30zł się poszło je**ć pewnie, i tak nie zagram w te dodatki...niestety, ale nazwę tej gry świetną, po tym, co mnie spotkało. Same nerwy. sad.gif

Link do tematu Tutaj

Chociaż wy mi coś doradźcie, by nie kasacja save, bo mam już przegrane 10% i 17h, nie chcę tego robić od nowa, skoro nie mam pewności, że to pomożesad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie z rożnego regionu masz grę i dodatki. Zainstaluj sobie dodatki z limitki bez tych co kupiłeś później i sprawdź czy działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×