Skocz do zawartości
Emir

Just Cause 2

Rekomendowane odpowiedzi

Może. Ale wątpię by ceny jakoś znacznie się różniły. Myślę, że kolejne paczki nadal będą oscylowały gdzieś w okolicach 10zł. ;)

A te autka będą do kupienia osobno? Bo wydają się fajnebiggrin.gif

Tak się napaliłem na tą gierce że jutro zamawiamtongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zdążyłem poznać prawie wszystkie "tajemnice" jakie skrywa Just Cause 2(grę zakupiłem 26 marca) i mogę szczerze napisać, że gra jest warta swojej ceny. Oczywiście nie jest pozbawiona wad. Moim zdaniem jedną z największych jest brak sensownej fabuły(fabuła jest nudna, pozbawiona sensu, a niektórzy bohaterowie biorą się znikąd) a także prowadzenie samochodów(nie wiem kto tworzył model jazdy, ale ja bym tego człowieka dawno z pracy wylał). Do pozostałych elementów gry nie mam zastrzeżeń choć wkurzać może jeszcze widoczne doczytywanie się elementów(np. trawy), ale jak na tak ogromny świat to i tak jest dobrze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza w tej grze moim zdaniem jest wszechogarniająca swoboda działania. To my decydujemy czy ostrzelamy wioskę z dżungli czy może spuścimy na nią parę bombek z myśliwca. Gra 100% relaksacyjna i rozluźniająca po ciężkim dniu w pracy/szkole. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza w tej grze moim zdaniem jest wszechogarniająca swoboda działania. To my decydujemy czy ostrzelamy wioskę z dżungli czy może spuścimy na nią parę bombek z myśliwca. Gra 100% relaksacyjna i rozluźniająca po ciężkim dniu w pracy/szkole. ;)

Już zamówiłem, mam nadzieję że nie będę żałowałbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam szczegóły na temat czwartego DLC, którego premiera odbędzie się 22 czerwca. W skład czwartego DLC wchodzi :

- Rico’s Signature Gun

- Agency Hovercraft

- Bull’s Eye Assault Rifle

- Chevalier Classic

- Tuk Tuk Boom Boom

Niestety jak widzę Avalanche Studios zrobiło graczy w ****, którzy kupili limitowaną edycję :( Pierwsze cztery pozycje zaznaczonych kolorem czerwonym to lista rzeczy dostępnych z limitowanej edycji gry <_< Jedynie, czego nie udostępnili w PSN z limitowanej edycji to"Chaos Parachute".

Mam nadzieję, że pojazd "Tuk Tuk Boom Boom" będzie dostępny osobno do pobrania, bo nie mam zamiaru zaś płacić za coś, co wcześniej kupiłem przy limitowanej edycji :verymad:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam szczegóły na temat czwartego DLC, którego premiera odbędzie się 22 czerwca. W skład czwartego DLC wchodzi :

- Rico’s Signature Gun

- Agency Hovercraft

- Bull’s Eye Assault Rifle

- Chevalier Classic

- Tuk Tuk Boom Boom

Niestety jak widzę Avalanche Studios zrobiło graczy w ****, którzy kupili limitowaną edycję :( Pierwsze cztery pozycje zaznaczonych kolorem czerwonym to lista rzeczy dostępnych z limitowanej edycji gry <_< Jedynie, czego nie udostępnili w PSN z limitowanej edycji to"Chaos Parachute".

Mam nadzieję, że pojazd "Tuk Tuk Boom Boom" będzie dostępny osobno do pobrania, bo nie mam zamiaru zaś płacić za coś, co wcześniej kupiłem przy limitowanej edycji :verymad:

Wiedziałem, że prędzej czy później pojazdy z limitowanej edycji trafią do PS Store, ale nie spodziewałem się, że w takim stylu. Chodzi mi tu głównie o fakt dodania do tej paczki "Tuk Tuk Boom Boom". Zamiast wypuścić po prostu zwykły "Black Market Chaos Pack" by posiadacze LE nieczuli się poszkodowani to oni na chama coś do niej dowalają. I osoba, która posiada już normalny "Black Market Chaos Pack" musi zakupić go jeszcze raz by móc otrzymać "Tuk Tuk Boom Boom". Beznadziejne zachowanie z ich strony. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że prędzej czy później pojazdy z limitowanej edycji trafią do PS Store, ale nie spodziewałem się, że w takim stylu. Chodzi mi tu głównie o fakt dodania do tej paczki "Tuk Tuk Boom Boom". Zamiast wypuścić po prostu zwykły "Black Market Chaos Pack" by posiadacze LE nieczuli się poszkodowani to oni na chama coś do niej dowalają. I osoba, która posiada już normalny "Black Market Chaos Pack" musi zakupić go jeszcze raz by móc otrzymać "Tuk Tuk Boom Boom". Beznadziejne zachowanie z ich strony. :down:

Dla mnie bardziej wygląda tak, jakby wyrzucono "Chaos Parachute" a dali "Tuk Tuk Boom Boom".

Oczywiście te info o dodatkach opieram na oficjalnej stronie Just Cause.

Jako ciekawostkę mogę podać, że czwarty DLC w amerykańskim sklepie PSS oprócz tych będzie zawierać :

- Rico’s Signature Gun

- Agency Hovercraft

- Bull’s Eye Assault Rifle

- Chevalier Classic

- Tuk Tuk Boom Boom

- Monster Truck

Zawiera także Monster Truck, ponieważ w sklepie amerykańskim nie był dostępny osobono pojazd "Monster Truck". Tego pewien nie jestem, bo opieram się na oficjalnej amerykańskiej stronie. Potem sprawdzę PSS US, by się upewnić.

edit : Tak, zgadza się :o .

Szczerze posiadając limitowaną edycję Just Jause 2 nie skuszę się na czwarty DLC, no chyba, że dodatek będzie kosztować 4 zł :P. Zresztą pojazd "Tuk Tuk Boom Boom" na pewno jest beznadziejny w porówniaiu z czołgiem "GV-104 RazorBack"

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardziej wygląda tak, jakby wyrzucono "Chaos Parachute" a dali "Tuk Tuk Boom Boom".

Oczywiście te info o dodatkach opieram na oficjalnej stronie Just Cause.

Jako ciekawostkę mogę podać, że czwarty DLC w amerykańskim sklepie PSS oprócz tych będzie zawierać :

- Rico’s Signature Gun

- Agency Hovercraft

- Bull’s Eye Assault Rifle

- Chevalier Classic

- Tuk Tuk Boom Boom

- Monster Truck

Zawiera także Monster Truck, ponieważ w sklepie amerykańskim nie był dostępny osobono pojazd "Monster Truck". Tego pewien nie jestem, bo opieram się na oficjalnej amerykańskiej stronie. Potem sprawdzę PSS US, by się upewnić.

edit : Tak, zgadza się :o .

Szczerze posiadając limitowaną edycję Just Jause 2 nie skuszę się na czwarty DLC, no chyba, że dodatek będzie kosztować 4 zł :P. Zresztą pojazd "Tuk Tuk Boom Boom" na pewno jest beznadziejny w porówniaiu z czołgiem "GV-104 RazorBack"

Powiedzcie, że Tuk Tuk będzie do kupienia osobno...dzisiaj rano zamówiłem limitkępinch.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie będzie to wątpię by brak tego jednego pojazdu znacząco wpłynął na odczucia z rozgrywki. :wink:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zamówiłem i czekam za przesyłką, obejrzałem trochę filmów na tubie dot. gry i jest dobrze w demko też grałem czekałem aż stanieje i kupiłem. Widzę kolego że pogrywasz już w JC2 jak tam wrażenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie tak wolny i nie wytrzymały jak taksówka Tuk Tuk to chyba rzeczywiście nic straconegotongue.gif

Ja teraz się w demko zagrywam nie miłosierniebiggrin.gif W piątek ma przyjść dostawathumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zamówiłem i czekam za przesyłką, obejrzałem trochę filmów na tubie dot. gry i jest dobrze w demko też grałem czekałem aż stanieje i kupiłem. Widzę kolego że pogrywasz już w JC2 jak tam wrażenia ??

Wrażenia jak najbardziej pozytywne. ;) Tak jak pisałem wcześniej, gra w 100% relaksująca i odprężająca. Wady także już w skrócie opisałem(model jazdy samochodami, doczytywanie się elementów i fabuła), zapomniałem tylko dodać dziwnego zachowywania się koron drzew podczas lotu samolotem(obracają się ku nam).

Pozytywy:

- WOLNOŚĆ(swoboda rozgrywki i wykonywania misji)

- przyjemne latanie samolotami

- ogromny otwarty świat

- w miarę dobra oprawa graficzna

- dużo różnego rodzaju lokacji

- wyspa z serialu Lost(a także element ze spadającym samolotem)

- akcja

PO PROSTU KOLEJNA DOBRA GRA. :thumbsup: Pozytywy przeważają nad wadami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie tak wolny i nie wytrzymały jak taksówka Tuk Tuk to chyba rzeczywiście nic straconegotongue.gif

Ja teraz się w demko zagrywam nie miłosierniebiggrin.gif W piątek ma przyjść dostawathumbsup.gif

Żeby jeszcze bardziej uświadomić, że nic straconego :

>>>

<<<

:thumbsup:

ps. mam takie pytanie. Czy jak np. w grze zniszczę bazę wojskową lub np. stacje benzynową, to czy te zniszczone obiekty po jakimś czasie znów będą "wybudowane" i będzie można znów siać chaos na zniszczonych wcześniej obszarach?

Edytowane przez Mkkala
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dopiero dzisiaj mają mi wysłać gierce i wątpie by jutro przyszły, a w niedziele jadę do kuzyna na testowanie konsolibiggrin.gif Cóż, pozostaje demoverymad.gif

A te paczki z $, ulepszeniami do pojazdów i broni można jakoś łatwiej znaleźć? Bo nawet na demie trudno zniszczyć w 100% daną bazę bo te paczki są gdzieś pochowanepinch.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na możliwości w demku i teren działania to jest ono delikatnie mówiąc lekko przykrótkawe czasowo ;)

ps. mam takie pytanie. Czy jak np. w grze zniszczę bazę wojskową lub np. stacje benzynową, to czy te zniszczone obiekty po jakimś czasie znów będą "wybudowane" i będzie można znów siać chaos na zniszczonych wcześniej obszarach?

Wydaje mi się że nie, w demku w momencie kiedy zginiesz lub wracając do danego miejsca pozostaje ono znisaczone w stopniu w jakim je zostawiles,z resztamogę się mylić bo opieram się na wersji demonstracyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. mam takie pytanie. Czy jak np. w grze zniszczę bazę wojskową lub np. stacje benzynową, to czy te zniszczone obiekty po jakimś czasie znów będą "wybudowane" i będzie można znów siać chaos na zniszczonych wcześniej obszarach?

Budynki specjalne(takie, które można niszczyć, oprócz wieżyczek) nie naprawiają się. Po jakimś czasie jak wrócisz znowu do tej bazy, którą rozwaliłeś to tych uszkodzonych rzeczy po prostu już nie będzie(zostanie tylko pusty plac na jego miejscu). ;)

A te paczki z $, ulepszeniami do pojazdów i broni można jakoś łatwiej znaleźć? Bo nawet na demie trudno zniszczyć w 100% daną bazę bo te paczki są gdzieś pochowanepinch.gif

Sorry, że tak post po poście, ale edit nie działa. Jak jesteś w pobliżu paczki to pika Ci taki symbol bodajże w górnym prawym rogu. Ma on dosyć duży zasięg. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budynki specjalne(takie, które można niszczyć, oprócz wieżyczek) nie naprawiają się. Po jakimś czasie jak wrócisz znowu do tej bazy, którą rozwaliłeś to tych uszkodzonych rzeczy po prostu już nie będzie(zostanie tylko pusty plac na jego miejscu). ;)

Aha bo zastanawiałem się, czy np. można powtórzyć misję, którą wcześniej się przeszło. Bo jak całą grę przejdę na 100% to nie będzie możliwości powtarzania jakiejkolwiek misji? Pozostaje jedynie dać opcję "new game"? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha bo zastanawiałem się, czy np. można powtórzyć misję, którą wcześniej się przeszło. Bo jak całą grę przejdę na 100% to nie będzie możliwości powtarzania jakiejkolwiek misji? Pozostaje jedynie dać opcję "new game"? :P

Zakładając, że zdołasz zrobić 100%(strasznie dużo czasu na to potrzeba, bardzo dużo różnego rodzaju paczek do zbierania, mnóstwo baz i wiosek. Ja osobiście skupiając się na robieniu procentów w tej grze, a mam ich dopiero 48% to licznik gry już wskazuje 32h gry :tongue: )w tej grze to tak, pozostaje tylko "new game" lub niczym nieskrępowana eksploracja. ;)

Zakładając, że zdołasz zrobić 100%(strasznie dużo czasu na to potrzeba, bardzo dużo różnego rodzaju paczek do zbierania, mnóstwo baz i wiosek. Ja osobiście skupiając się na robieniu procentów w tej grze, a mam ich dopiero 48% to licznik gry już wskazuje 32h gry :tongue: )w tej grze to tak, pozostaje tylko "new game" lub niczym nieskrępowana eksploracja. ;)

A co do bugów to jest ich trochę, ale jakoś bardzo nie gryzą po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do trofea : Drive all 104 vehicles. Czy jest gdzieś jakaś mapka , że można zobaczyc gdzie najczęściej się spotyka dany pojazd ? Odkryłem zaledwie 80 pojazdów , a jak inni chcę zdobyć platynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie spotkałem się z takową, co wcale nie wyklucza że jej niema. ;) Pamiętaj także, że nowe pojazdy z dlc też są liczone, więc jest to pewien sposób na ułatwienie sobie zdobycia tego achievementu. :smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do trofea : Drive all 104 vehicles. Czy jest gdzieś jakaś mapka , że można zobaczyc gdzie najczęściej się spotyka dany pojazd ? Odkryłem zaledwie 80 pojazdów , a jak inni chcę zdobyć platynkę.

Może to coś pomoże...

http://petera94.co.cc/justcause2/vehiclelist.php?type=car

104 pojazdy to całkiem ciekawa sumka :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry...platynka łatwa? Mogę sobie normalnie grać i potem się wziąść za trophies czy będzie mi trudniej i na przykład grać najpierw dla trophies a potem dla zabawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry...platynka łatwa? Mogę sobie normalnie grać i potem się wziąść za trophies czy będzie mi trudniej i na przykład grać najpierw dla trophies a potem dla zabawy?

Co do platyny to osobiście uważam, że najbardziej czasochłonnym achievementem(trudnych to raczej nie ma) jest "Perfectionist"(polega on na zdobyciu 75% gry). A odnosząc się do drugiego pytania to ja osobiście robiłem tak, że przechodziłem jedną misję główną a następnie w jej okolicy robiłem wszystko co się da(włącznie z podbijaniem wiosek).

Polecam także ten link: http://www.ps3site.p...l/just-cause-2/ :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×