Skocz do zawartości
Emir

Just Cause 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Marek, jeszcze kilka % w Mercenaries i hardcore;

LOL by pisac ze ta gra jest pusta .... nie moge ... swietna gra, tak jak pisal poprzednik, z przymknieciem oka na detale to moim zdaniem warta spedzenia tych 60 godzin po ktorych jestem i to jeszcze nie koniec zabawy;

Soul mogbys podac swoj kanal na YT? Dzieki

Edytowane przez CZOPER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodziles odrazu na hardcore? Ja skonczylem normala i mecze mercenaries, a pozniej tylko hardcore - jestem ciekawy czy bylo ci ciezko z jakimis misjami?

Od początku do końca grałem na hardcore, szkoda czasu na zmienianie poziomu trudnosci i granie od początku w tak długiej grze. Ginąłem i to sporo na tym trybie ale nie był on jakoś

szczególnie niemożliwy, w końcu dobiłem na nim do 75% ukończenia gry :) Szkoda że sie nie da zmienić trybu trudności w czasie gry, po wpadnięciu trophy za "Hardcore" przestawiłbym

sobie na "normal" bo wtedy gra jest miodniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem fabule :) teraz Mercenary Mode. Czekam na jakies fajne DLC :thumbsup:

kazior, sprawdź to cacko - nie uwzględniłem w swoim filmiku, ale ten 'potwór' też potrafi wypluć z siebie rakiety i 50mm pestki. W sam raz na przejażdżkę w leniwe niedzielne popołudnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazior, sprawdź to cacko - nie uwzględniłem w swoim filmiku, ale ten 'potwór' też potrafi wypluć z siebie rakiety i 50mm pestki. W sam raz na przejażdżkę w leniwe niedzielne popołudnie. ;)

Chyba granaty a nie rakiety? Ale to nie wazne,

dzisiaj znalazlem taki filmik, bede probowal :)

i jeszcze znalazlem orke na plaży :) upload zrobie wieczorem to wrzuce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba granaty a nie rakiety? Ale to nie wazne,

dzisiaj znalazlem taki filmik, bede probowal :)

i jeszcze znalazlem orke na plaży :) upload zrobie wieczorem to wrzuce.

Rakiety - granaty. Grunt, że sieje spustoszenie. Orkę już dawno znalazłem i obłożyłem ją c4 - widok rozrywanego cielska? Bezcenny. A warto go 'rozbebeszyć' bo czai w sobie niespodziankę w postaci Armor+1. BRutAliTy! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70h 20 min w trybie Hardcore i platyna pękła. Ubawiłem się przy przechodzeniu tej gry setnie i jeszcze pewnie do niej wrócę przy okazji, co ciekawszych, zestawów dlc.

JC2 prawie idealnie wypełnił mi lukę między szlagierami, napisałem 'prawie' bo zostały 2 tygodnie do pojawienia się Lost Planet 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje,

Ja jakoś nie moge się zmotywować do dokończenia misji pobocznych... ciagle cos mi wypada :) np c4 ^^

\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś również ukończyłem JC2. Na hardcore zajęło mi to niecałe 50 h. Giera mega, warta swojej ceny bo zapewnia zabawę na sporo godz.

Jak dla mnie to miażdży GTA. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w tej grze wygląda wspinaczka na budynki? Z tego co widziałem Scorpio chwyta się Hakiem ściany i przylega do niej, ale jak wygląda wejście na wyższy budynek? Trzeba skakać od jednego do drugiego? Jeśli tak, to jak dostać się na dach?

Tylko błagam - nie dawajcie linków do filmików - net na jakim siedzę nie pozwala mi na oglądanie YT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dwa ulubione filmiki nakręcone przez graczy:

- Filmik ten ukazuje zmianę pory dnia i nocy, oraz zmienne warunki pogodowe w przyśpieszeniu. Autor tego 'dokumentu' nagrał kamerą ponad 2.5h filmu. Respect. :thumbsup:

- kolejny genialnie zmontowany clip, tym razem z naciskiem na uchwycenie akcji 'matrixowymi' ujęciami z doskonale dopasowaną muzyką. :ok: Edytowane przez SouL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klik -

Miód! :happy:

Noo, koles zmiazdzyl mnie tym filmikiem, ten grind po gorze motorowka i powrot do wody byl nieziemski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck. Ktoś mi powie jak szybko teleportować się między miejscówkami? Jestem na jakimś zadupiu i nie mogę wrócić do miasta, bo gość z czarnego rynku blokuje mi 3 opcje (chyba właśnie te teleportowanie)...

Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 rozwiązania:

1) - Umrzeć

2) - Zgubić pościg

3) Nie masz jeszcze odblokowanej możłiwości transportu.

PS - Do którego z tych kilkuset miast chciałeś dokłądnie wrócić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...Warto kupić? Bo w demko zagrywałem się niemiłosiernie;)

1) Jest tu multiplayer?

2) Czy tu chodzi głównie o rozwałkę, czy jest jakaś fabuła?

3) Czy po skończeniu kariery dalej można swobodnie przemierzać wyspę czy koniec?

4) I czy jest frajda z zabawy z tą grą(Dużo opcji, pojazdów itp.)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystkie odpowiedzi znajdują się w topicku... i nie trzeba leciec od poczatku...

polecam od 5 strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziś ukończyłem gierkę i jestem bardzo zadowolony :) Mam 79 % , ale nadal chce się grac tylko brakuje na to czasu :) Jedyne co mi w tej grze brakuje to multi przez Internet :)

Grafika - 9

Dźwięk - 9

Ogólnie to polecam zakupić ten tytuł :)

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła to chyba najgorsza jaką spotkałem w sandboxach. Dobrze, że jednak nie o nią tu chodzi : > Mam pytanie z innej beczki. Znalazł ktoś pojazd o nazwie "MV Command" ? Został mi jeden do 104 i zdobycia trofika dającego platynę a nie mam tylko tego wojskowego hummera. Nie mam pojęcia, gdzie znaleźć to ustrojstwo a wszystkie listy samochodów by Google już obszukałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×