Skocz do zawartości
Emir

Just Cause 2

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe- gra jest z niemiec a jestem w polsce. Czy to może mieć wpływ? I jak odinstalować tamte dodatki? Znów re-install gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem limitke tylko że poprzedni właściciel pobrał wszystkie dodatki z limitki więc ich nie mam ;) Ściągnąłem z psstore darmowy dodatek typu "różowy pojazd" (nie pamiętam nazwy) i pojawił się w black market i mogę nim się poruszać, może dodatki powinieneś ściągnąć z niemieckiego psstore ?? Wydaje mi się że skoro kod działał na Polskim psstore to powinno być wszystko ok. Patrzyłeś na innych forach czy czasem ktoś nie miał takiego samego problemu ??

Edytowane przez rafauPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod działał na polskim. Po prostu dałem Nowa Gra, pograłem 5 minut, wyszedłem z gry, pobrałem kod. Dostałem zawartość po odblokowaniu Black Marketu. Zaraz potem pobrałem tego darmowego chevaliera- działało. Wczoraj kupiłem dodatki za łącznie 18zł- i po wejściu do gry, nie było nic- nawet bronie (Rico's Signature Gun i Bull's Eye Assault Rifle) które miałem w ekwipunku, zniknęły. Nawet nie zdążyłem pojeździć poduszkowcem, dla którego w zasadzie to kupiłem. Nic, przeinstaluję grę, ale zainstaluję tylko to z limitki- i módlcie się, żeby pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie coś się spierdzieliło przy instalacje ... Daj znać jak sobie poradziłeś i czy podziałało :) Koleżanki i kolegi mam pytanko w jaki sposób rozpiepszacie ścigający was natręny helikopter ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że najłatwiej go przejąć albo załatwić drugim heli. Z bazooki na Hardcore trzeba 3 strzały oddać, co trwa zdecydowanie za długo. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że najłatwiej go przejąć albo załatwić drugim heli. Z bazooki na Hardcore trzeba 3 strzały oddać, co trwa zdecydowanie za długo. :biggrin:

Przejąć w jaki sposób ?? Kiedy Linke wypuszczam to Scorpio przywiesza się tylko od spodu... Bazooki na razie nie mam i muszę spieprzać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poruszać lewą gałką, by przyczepił się do przodu heli, potem zdjąć pasażera a następnie troszkę pobawić się z kierowcą, i heli jest twójbiggrin.gif

Co do gry- odinstalowałem ją, zostawiłem savy. Po ponownej instalacji wpisałem kod na rzeczy z limitki-i są. Działają. Ale nie potrzebnie kupowałem tamte bajery za 18zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poruszać lewą gałką, by przyczepił się do przodu heli, potem zdjąć pasażera a następnie troszkę pobawić się z kierowcą, i heli jest twójbiggrin.gif

Co do gry- odinstalowałem ją, zostawiłem savy. Po ponownej instalacji wpisałem kod na rzeczy z limitki-i są. Działają. Ale nie potrzebnie kupowałem tamte bajery za 18zł...

Faktycznie myślałem że to tylko działa na pojazdach, teraz jest o wiele łatwiej, dzięki bardzo :) W jaki sposób ropierduchę robicie, od czego zaczynacie ?? Zauważyłem że po dłuższym seansie w momencie kiedy wyłączam grę, konsola mi się wiesza ma ktoś tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś zachować pojazdy, coś w stylu garażu w GTA? Bo np. mam fajną furkę z Black Marketu, ale muszę wyjść z gry, i czy mogę ten wóz zachować, by po wejściu do gry nie tracić tych 35000 na nowy egzemplarz? I rozumiem, że pojazdów niestety nie można naprawiaćninja.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś zachować pojazdy, coś w stylu garażu w GTA? Bo np. mam fajną furkę z Black Marketu, ale muszę wyjść z gry, i czy mogę ten wóz zachować, by po wejściu do gry nie tracić tych 35000 na nowy egzemplarz? I rozumiem, że pojazdów niestety nie można naprawiaćninja.gif

Dla mnie też to dość uciążliwe jest, ale na rozwałce zarabia się całkiem nieźle także szybko pojazd zwraca się :) Gram już prawie 22h i jak na razie 12 %. Gra jest ogromna !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam równe 40h i 22% gry.

Mam przejęte 3 terytoria- 2 z Ulars, 1 z Reapers i 0 z Roaches. Ja mam taką taktykę, że najpierw przejmuję wszystkie wsie i bazy które są w obrębie terytorium, jak przejmę wszystko to biorę następny(wcześniej robię też wyścigi i misje dla frakcji) Stronghold. Nawet nie zrobiłem jeszcze 3 misji agencji "White Tiger"- jeszcze nie zapuściłem się do miasta ani pustyni:biggrin: Na razie znane mi są tylko śnieżne góry i dżungle:biggrin: Misje dla frakcji bardzo ciekawe.

Mam pytanie- ulepszyłem sobie GV-104 Razorback do 6lvl. Teraz, gdy zakradnę czołg z bazy wroga, jest on tak samo dobry jak ten z Black Marketu, czy ulepszałem tylko sztuki z Black Marketu, a te zwykłe mają osiągi jak wcześniej?

Ale jestem najbardziej uradowany- odinstalowałem grę, zainstalowałem ponownie(oczywiście save zostawiłem:thumbsup:). Instaluję dodatki z limitki- są. Tego darmowego Chevaliera- Jest! Nic nie usunęło. W euforii instaluję Monstera- działa! Potem 2 pozostałe packi-DZIAŁAJĄ! No panowie, teraz tej grze mogę wystawić 10/10! Bronie z packów zacne(w szczególności jest zabawa Air Propolsion Gun- zwykła dmuchawa, a ile zabawy:biggrin:. Fajny jest też F33- tylko jeszcze nie mam wprawy by coś nim utrafić...w zasadzie na co mi działa w odrzutowcu? Przecież bazy nim nie rozwalę, ścigający heli też jest trudno...Tak pozatym to odrzutowce powinny być szybsze- bo teraz mają osiągi samolotów.

Na stronie JC2 pisze, że Tuk Tuk Boom Boom jest dostępny za darmo- wchodzę do PSS, a tam zamiast darmowego Tuka są płatne rzeczy z limitki:pinch:. Jak go dostać??

Panowie...GTA się chowa! Gdyby tylko jeszcze jakąś fabułę dali i więcej miast, bo jedna metropolia na na tak ogromny świat gry to za mało- powinny być proporcje miast/pustynie i dżungle jak w GTA:San Andreas na przykład.

Uhuhu, ale się rozpisałem...ale warto:biggrin: Gram na normalu, i sądze, że ten poziom trudności jest dla mnie w sam raz:pardon:

Edytowane przez panmistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak zbugowanej gry nie miałem odkąd kupiłem konsolę(maj 09).

Wczoraj grając zauważyłem pustki na ulicach. Zniknęli nawet przechodni. Pozostał tylko ruch składający się z wojskowych samochodów, motorów i czołgów i pojazdy frakcji(zółty buggy, niebieski pick-up i czerwony Marten Storm). Dla pewności przetransportowałem się do metropolii...I widok koszmarny, jak normalnie w thrillerze- zero pojazdów i ludzi, tylko żołnierze i ich samochody! Panowie,aż się odechciewa grać! Nie idzie spotkać żywej duszy na mapie, która nie jest żołnierzem. Przeinstalowałem grę, zainstalowałem ponownie DLC i znów nie ma ludzi i aut. Wczytałem save z 8% gry, który gdzieś się napatoczył-wczytałem- i wszystko jest. Ale teraz mam 35% gry, 2 terytoria na 100% i 60h przegrane- nie chcę się cofać do 8%! Co jest przyczyną? Jakaś misja frakcji? Może to samo powróci? 3 dni temu ściągnąłem Tuk Tuka z US Store, który nie działa, ale to było 3 dni temu- a nie mam ruchu ulicznego od wczoraj- zresztą i tak przeinstalowałem grę. Pomóżcie!:ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem. Wykonaj jakiś wyścig na mapie. Powinno się odblokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wykonałem. Wszystko wróciło do nonrmy.

Ale z chaosem w mieście to przegięcie- właśnie po 2h zrobiłem Panau City Park District- latałem rowlinsonem, havocem, jeździłem wyścigówką- by w końcu wszystko skompletować. Naprawdę to nie jest proste<_<.

Ku mojemu zdzwieniu, podczas ukradania taksówki, pan, którego wyrzuciłem, powiedział soczyste: "Ej, ch*ju! ch*ju!" I napewno się nie przesłyszałem. Widać że eidos poszedł śladem rockstara i można usłyszeć polskie głosy. I to jakie głosy:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku mojemu zdzwieniu, podczas ukradania taksówki, pan, którego wyrzuciłem, powiedział soczyste: "Ej, ch*ju! ch*ju!" I napewno się nie przesłyszałem. Widać że eidos poszedł śladem rockstara i można usłyszeć polskie głosy. I to jakie głosy:tongue:

To znaczy, że Ja też się nie przesłyszałem, w demie. No ładnie, ładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę i proszę o jak najszybszą odpowiedź. Czy ktoś może mi podać, jaki jest kod płyty? (BLES-XXXXXX). Oczywiście takiej wersji, którą można kupić w polskich sklepach ;)

edit :

już wiem : BLES-00517

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki postanowili udostępnić twórcy Just Cause 2 z okazji pół roku obecności ich gry na rynku.

Zerkając na co ciekawsze liczby:

1,5 miliarda - tylu żołnierzy reżimu zostało zabitych

173,505,190 - tyle kilometrów łącznie przejechano w grze

26,111,470 - tyle godzin spędzono łącznie na graniu w JC2

6,800 - tyle metrów liczy sobie najdłuższy upadek z wysokości, który można wykonać z ukrytego balonu. Jedynie 160 osób tego dokonało.

2,752 - tyle metrów wynosił najdłuższy skok z linką, czy też wspięcie się przy jej pomocy.

150 - najwięcej skorpionów zabitych przez jednego gracza

mniej niż 1 proc. - tylko tylu graczom udało się zniszczyć wszystkie 90 pomników dyktatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje, że w Just Cause 2 wciąż gra wiele ludzi i nie ma co się dziwić. Gra jest po prostu bardzo dobra. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

6,800 - tyle metrów liczy sobie najdłuższy upadek z wysokości, który można wykonać z ukrytego balonu. Jedynie 160 osób tego dokonało.

2,752 - tyle metrów wynosił najdłuższy skok z linką, czy też wspięcie się przy jej pomocy.

...

ktoś podpowie gdzie/jak to zrobić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gierke mam od wczoraj i naprawdę fajna :) Jak to jest z tymi 3 frakcjami? Mogę misje wypełniać tylko dla jednej frakcji czy muszę dla wszystkich 3 żeby grę na 100% ukończyć?Jak jest z tymi ulepszeniami broni i pojazdów, jak już ulepszę to na amen czy tak jak z kupnem, ze jednorazowo?

Edytowane przez Aerogryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przejąć wszystkie fortece, a także zrobić wszystkie misje dla 3 frakcji aby wbić 100%. Jak ulepszysz broń, pojazd to na stałe. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby wbić platynke to dam rade na normal czy musi być wyższy poziom trudności? Bo 2 razy taki wielki świat robić to mi się nie będzie chciało ;)

OK, już wiem, są też trofea do platynki za wyższy i najwyższy poziom trudności za przejście samego wątku fabularnego bez wyliczenia ile procent gry.

Dzięki

Edytowane przez Aerogryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już na ten temat w dziale "Pomoc". Ale specjalnie dla Ciebie zacytuje sam siebie :tongue: :

"Jeśli zaczniesz od najtrudniejszego poziomu trudności(nie pamiętam czy jest on dostępny od początku) to jest możliwe wbicie platyny za jednym podejściem. Ale i tak po misiach głównych zostanie Ci dużo do zrobienia, dlatego polecam przejść grę najpierw na normalu(wbić wszystkie trofea niedotyczące poziomów trudności, takie jak 75%, 104 pojazdy, itp.). Będzie o wiele łatwiej i może nawet szybciej. :wink: A dopiero potem odpalić na najtrudniejszym i robić tylko misję główne."

Sam tak robiłem. :wink:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wal od początku na najtrudniejszym poziomie. Gra nie jest trudna, jeśli zręcznie potrafisz się bawić linką i wiesz kiedy uciec w las, aby zregenerować pasek zdrowia. Co do platyny to jest banalna z zastrzeżeniem na glitch w trofeum dotyczącym przejechaniem się 104 pojazdami. Jeśli nie wyszedł żaden patch(grałem w JC2 jakieś 5 miesięcy temu), to są 2 pojazdy z którymi są kłopoty. Autokar na ps3 nie pojawia się w mieście - zglitchowany spawnpoint oraz jeden z Hammerów wojskowych. Ten pojawia się w jednym miasteczku na pustyni, po zrobieniu małego cyrku.

Teoretycznie w ps store wyszedł jakiś darmowy DLC, który dodaje jeden pojazd. Z Hammerem poradzisz sobie na YouTubie, lub dokupisz jakiś płatny samochód ze sklepiku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym 100%? Bo byłoby ok, gdyby wszystkie znajdźki i rzeczy do zniszczenia były w lokacjach, a tak to szukaj po lesie gazociągu...albo pod mostem szukaj Armoru, który po zebraniu chyba 50% wszystkich paczek już nic nie daje...I jak jest z beczkami? Je też trzeba zniszczyć? W końcu one dają 10pkt. chaosu każda ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×