Skocz do zawartości
Emir

Just Cause 2

Rekomendowane odpowiedzi

^^ exactly

Gra z zeszłej epoki z przestarzałą mechaniką, starymi numerami, badziewnym sterowaniem, auto-aimem i całą masą przypadłości jakie kiedyś toczyły gry bo hardware był za słaby. Nuda dopadnie każdego po kilku godzinach robienia w kółko tego samego. Demo to aż nadto tej "zabawy". Tylko dla fanów wielogodzinnej eksploracji pustych przestrzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajcie. 100mil kwadratowych do eksploracji, na każdym rogu miasto, wioska i zróżnicowany teren do zabawy. Wiadomo, że w grze tego typu chodzi o gnanie do przodu i nie pozostawianie za sobą nic poza zgliszczami. Grafika, jak na tak rozbudowany świat wiadomo, nie mogła być na poziome FF, ale spełnia swoją rolę odpowiednio i nie gryzie w oczęta. Dla mnie to będzie jak wspomniałem doskonały 'odstresowywacz'. Włączam, robię rozpierd*l i wyłączam. Proste jak budowa rakiety balistycznej. Jak ktoś doszukuje się w tej grze podwójnego dna, to niech lepiej od razu daruje sobie dalsze porównania. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w demo i szczerze się zawiodłem bo spodziewałem się czegoś znacznie lepszego, ale tak nie jest. Zacznijmy od tego co mi się nie podoba :

- grając w demo nie można podczas kierowania pojazdem strzelać z broni (mam nadzieję, że w pełnej wersji tak będzie)

- model jazdy to porażka, gorszy niż w Just Cause 1 (pierwsza część bardziej pod tym względem przypominała grę GTA San Andreas)

- czasami kulejąca animacja fizyki (wystarczy przejeżdzać przechodniów, by zobaczyć, jak to kiepsko wygląda)

- grafika jest dobra, choć względem Just Cause 1 nie wiele się zmieniła, a co dziwne brakuje "Motion Blur" podczas jazdy samochodem

- kamera, gdy chodzi się pieszo (bohater nie jest centralnie ustawiony , tylko tak bardziej z lewej strony ekranu)

zalety :

- świetny system "wypadków pojazdów", kolizje, koziołki to jest to :thumbsup:

- ciesząca oko grafika

- możliwość robienia różnych extremalnych wyczynów

- celowanie bardzo dobre

Chciałbym także zacytować pewną wypowiedź ^^

kill napisał/a :

^^ exactly

Gra z zeszłej epoki z przestarzałą mechaniką, starymi numerami, badziewnym sterowaniem, auto-aimem i całą masą przypadłości jakie kiedyś toczyły gry bo hardware był za słaby. Nuda dopadnie każdego po kilku godzinach robienia w kółko tego samego. Demo to aż nadto tej "zabawy". Tylko dla fanów wielogodzinnej eksploracji pustych przestrzeni.

I niestety to prawda, trochę gra przypomina bardzo Just Cause 1 i nie ma tutaj rewolucji. Najgorszy jest ten model jazdy, znacznie gorszy niż w Just Cause 1 (ale z drugiej strony lepsze kolizje, wypadki są) Mam nadzieję, że w Just Cause 2 będzie można znacznie więcej robić niż w Just Cause 1. Bo jeżeli tak nie będzie to faktycznie Just Cause 2 się znudzi hehe

Ogólnie zakupię tą grę, ale dopiero za dwa lata, kiedy stanieje do max 119 złotych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Czemu za 2 lata? Za 3-4 miesiące będzie już tańsza.

2.Demko fajne ale ciężko trochę opanować skoki powietrzne, ale i ten spadochron. Reszta wg. mnie jest naprawdę dobrze zrobiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze ta gierka nie jest dla tych, ktorzy nie lubia gier z otwarta przestrzenia. mnie demko przypadlo do gustu, bardzo przyjemnie sie gra:) mozna sie odstresowac po ciezkim dniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Pograłem 30 minut w demo i powiem tyle - gra jest niesamowita. Uwielbiam gry sandboxowe i JC2 zawiera to co w nich najlepsze. Ogromny świat, wspaniałe widoki, większość otoczenia (rośliny, znaki, barierki, lampy uliczne) daje się zniszczyć, i różne detale typu np. butle z gazem fajnie "odlatują" gdy w nie strzelimy i są w stanie zrobić zamieszanie na terenie walki... Ta gra to doskonały odstresowywacz po ciężkim Heavy Rain albo Mass Effect. Ktoś wspomniał, że będzie się nudzić. Ja ukończyłem pierwszą część JC i nie nudziłem się ani przez moment. Misje były po prostu tak efektowne (i kit z tym że nierealistyczne) że aż chciało się grać dalej. JC2 jest jeszcze lepszy, większy i ładniejszy. Tutaj będzie się grać aby odkryć nowe miejsca, pooglądać wspaniałe krajobrazy przy okazji rozpieprzając co tylko się da. Model jazdy jest nierealistyczny, ale mam wrażenie że i tak poprawiony znacznie względem jedynki. Mimo wszystko według mnie jeździ się/lata bardzo przyjemnie.

Grę kupię z całą pewnością. 

Edytowane przez JackXPPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym co kolega powyżej opisał i nawet zapodam mu plusa. Otóż to, mości panie dobrodzieju. ZABAWA jest przednia i idiotyczna zarazem, co przy tej ilości gier, które biorą się nad wyraz poważnie i starają się zastąpić nam medium, wydaje się idealnym rozwiązaniem na niedzielne leniwe wieczory. W dobie tych wszystkich 'poważnych' gier brakuje mi czegoś na wzór Mercenaries, czy Saints Row. Demko ograniczone jest zegarem nastawionym na 30 min, jakie było moje zdziwienie jak po załadowaniu ponownie gry zastałem zresetowany czas i możliwość ponownego zagłębienia się weń, co bardziej mnie poruszyło to fakt, ze za każdym razem odkrywałem coś nowego (a grałem w sumie z 6 razy), a to wszystko na przestrzeni tego jednego poletka terenu jaki nam demo oferowało (!). Widząc jak wygląda pełna mapa to obawiam się, czy kiedykolwiek odkryję wszystkie zakamarki, zanim na mej brodzie ukażą się siwe kosmyki ;).

Co z tego, że grafika nie powala na łopatki. Jest ładna i przejrzysta, a jeśli panowie z Avalanche mieliby jeszcze oddać się dopieszczaniu grafiki pomimo obszernego świata jaki nam dają do zabawy to pewnie JC2 ujrzelibyśmy na gwiazdkę ale 2024. :P

Dla mnie bombka i na pewno zrównam z ziemią ten piękny krajobraz wyspy Panau. BRING IT ON!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie skonczylem grac w demko i powiem krotko: gra bedzie swietna. Mialem swoj helikopter z black market, lecialem samolocikiem z challenge mission, zniszczylem chyba najwyzej polozona budowle w demku (wieza nad miejscem skad zaczynamy). Grafika jest super, zabawki tez, tryb dzien/noc. Tak jak pisali koledzy wyzej - swietny odstresowywacz po HR czy ciezkim dniu w robocie. Czekam na pelna wersje. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Właśnie zakończyłem bawienie się z demem i powiem że jest to u mnie gra którą na 100% może nie w dniu premiery ale kupię. I zgadam się tu z kolegami że jest to gra typu odstresowywacz. Przyjemna graficzka dużo demolki to lubię. Ale grania tu będzie na jakieś 100 godzin i to na pewno. Zastanawiam się ile to misji nam tu przygotowali, i jak bardzo są do siebie podobne. No ale zawsze można misje wykonywać na wiele różnych sposobów.

Ok to tyle. Polecam grę fanom i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam czy dana misje bedzie mozna przejsc zarowno demolujac wszystko jak i po cichaczu (jakas snajperka etc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majfajniejsza akcja to przyczepienie się do lecącej butli gazowej i lot na niej do wybuchu. Za 10 razem się udało i to niezapomniane przeżycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam czy dana misje bedzie mozna przejsc zarowno demolujac wszystko jak i po cichaczu (jakas snajperka etc).

Wątpię... Tutaj chodzi właśnie o jak najgłośniejsze wykonywanie zadań (dostajemy przecież nawet punkty chaosu, których więcej = lepiej) i o zrobienie jak największej zadymy. Ciche wykonywanie misji nie miałoby tutaj sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię... Tutaj chodzi właśnie o jak najgłośniejsze wykonywanie zadań (dostajemy przecież nawet punkty chaosu, których więcej = lepiej) i o zrobienie jak największej zadymy. Ciche wykonywanie misji nie miałoby tutaj sensu.

w sumie racja.

dodam jeszcze od siebie, ze nie podoba mi sie, ze przeciwnicy pojawiaja sie nagle znikad (gdy poziom chaosu rosnie). I nie wiem czy przeciwnicy sie 'koncza' w danej lokacji? mozna ich wszystkich wybic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JC2 to cukiereczek, piekna grafika, animacje, dzwiek itd. itp. Pierwsza czesc przeszedlem cala na pececie, ale ta jest jeszcze lepsza. A co do sterowania pojazdami to jest lepiej niz w jedynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesowałem się tą grą od dawna, ale nie byłem przekonany. Mercenaries i inne tego typu tytuły zawiodły na całej linii więc i tym razem spodziewałem się czegoś takiego. Jednakże po zagraniu w demo z miejsca zamówiłem preorder! Od 26 marca zaczynamy rozpierduche! Demo kompletnie zmieniło moje zdanie! Już dawno tak świetnie się nie bawiłem! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, dawno się już tak nie bawiłem

Wkońcu można się wyrzyć przyczepiając jakiegoś żołnierza do auta i rozpędzić się do dużej prędkości a potem z jakiejś górki zlecieć w locie otworzyć spadochron, podczepić się kotwiczką do helikoptera i dobić ten samochud :D

Miód, cód i orzeszki :D

Trzeba zbierać kase

card.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis byla premiera w USA, a za 3 dni u nas. Czekam na pierwsze recki i oceny zza Oceanu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 5km w gore mozna sie wzbic, a potem poltorej minuty szybowac w dol. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie gameplay na tvgry.pl jak dla mnie gra musthave :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje video recenzje już spłodziły 3 sztandarowe portale IGN; gametrailers i GameSpot.

Przyznać muszę, że nieco się zaskoczyłem tak pozytywnym przyjęciem. Mi osobiście gra się na tyle spodobała, że swego czasu zamówiłem wersję limitowaną. Jednak 'nos gracza' mnie nie zwiódł i zapowiada się kawał solidnej, niczym-nieskrępowanej (no może to celowanie :P ) ZABAWY. :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje video recenzje już spłodziły 3 sztandarowe portale IGN; gametrailers i GameSpot.

Nie opierał bym się na recenzji tych portali, gdyż niektóre oceny to po prostu cyrk (zwłaszcza GT), ale z ciekawości sam czasami obejrzę ich recenzje.Ale muszę przyznać, że gra prezentuje się naprawdę....ostro :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo jest do roboty w demie? nie wiem czy warto sciagac 1gb

Edytowane przez Rizo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo jest do roboty w demie? nie wiem czy warto sciagac 1gb

30 minut wolności sporo można rozwalić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×