Skocz do zawartości
Emir

Resonance of Fate

Rekomendowane odpowiedzi

 Sprawdziłem demko z JPSS grafika nie powala, jednak ataki robią miłe wrażenie a system w praniu jak dla mnie przyciąga do TV szkoda, że nie dostaliśmy możliwości eksploracji miasta i sprawdzenia możliwości kustomizacji pukawek bo na filmikach wyglądało to ciekawie, odniosłem też wrażenie, że dostaniemy postacie które nie będą lamentować i wygłaszać przemów typu „muszę uratować świat”, dodatkowo fabuła zapowiada się ciekawie. Jak na razie 7/10 

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko jest po angielsku czy pure krzaki ?

Mamy krzaki ale, jest tryb newcomer mode który pokazuje co wciskać ja dodam, że podczas biegu jeśli naciśniemy 2 raz kwadrat to wyskakujemy w powietrze co pomaga przy różnicach terenu a broń zmieniamy strzalkami. Jeśli przejdziemy demo w nomal mode to robi się lv 2 i postacie przy ponownym przechodzeniu zmieniają wygląd, okulary inna sukienka itd. Jedna sprawa do której muszę się przyczepić animacja postaci kiedy jesteśmy out of combat to po prostu porażka jak na dzisiejsze gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera Resonance of Fate w Europie - 26 marzec 2010.

gamekyo.com/newsen34763_resonance-of-fate-a-new-release-date-europe.html

Na ps3site piszą że to 24 marzec.

Tak czy owak producentów gier jRPG chyba gryzie sumienie w stylu "przez 3 lata była bieda z nędzą to teraz wam i waszym portfelom pokażemy, haha".

Star Ocean The Last Hope -> 12 luty

White Knight Chronicles -> 26 luty

Final Fantasy XIII -> 9 marzec

The Last Rebellion -> 12 marzec

Resonance of Fate -> 26 marzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe i bardzo dobrze niech wychodzi jak najwięcej :)

na tą gierkę też czekam bo podoba mi się motyw tylko broni palnej i akrobacji podczas strzelania ;) i standardowo mam nadzieje że będzie można wybrać jap. audio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz bliżej premiera, czas odświeżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich oczekujących na tą grę, ale po sprawdzeniu dema na pss jp, już szmat czasu temu btw, nie zdawałem sobie sprawy, że to chodzi o ten tytuł... Koszmar... Ale taki z morderczymi clownami w roli głównej. Śmiałem się do rozpuku z tej gry. Nie wiem co to jest ale choćby mieli rozdawać za darmo ten crapiszon to bym nie zagrał drugi raz. No superextragazylionofail w moich oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich oczekujących na tą grę, ale po sprawdzeniu dema na pss jp, już szmat czasu temu btw, nie zdawałem sobie sprawy, że to chodzi o ten tytuł... Koszmar... Ale taki z morderczymi clownami w roli głównej. Śmiałem się do rozpuku z tej gry. Nie wiem co to jest ale choćby mieli rozdawać za darmo ten crapiszon to bym nie zagrał drugi raz. No superextragazylionofail w moich oczach.

a jakieś szczegóły? co Cię tak rozbawiło i czemu crap?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem ciekawy co, bo jak narazie to sie zapowiada jeden z lepszych jRpg'ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam napisać? Że dawno tak brzydkiej grafiki nie widziałem? Że postacie poruszają się jak strachy na wróble? Że te wszystkie wyskoki i piruety w powietrzu wyglądają żenująco i śmiesznie? Design przeciwników to jakaś chora wizja szaleńca. Ja rozumiem, że można mieć jakiś dziwny koncept na grę, ale niech to ma ręce i nogi, a nie taki crapiasty bubel. Do mnie ta gra w ogóle nie przemawia i tyle. Nie znajduję nawet jednej prostej zalety, której można by się trzymać czekając na RoF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie dam z tą grą spokój. Aczkolwiek nie rozumiem narzekań Killa. Grafa jest jaka jest i innej nikt się raczej nie spodziewał. Wygląda jak większość jRPG. Postacie prezentują pewien styl i tak właśnie miały wyglądać. Jak tak dalej pójdzie to większość graczy da sobie siana z jRPG z powody wyglądu bohaterów. To japoński produkt i nikogo nie powinno dziwić, że gieroje prezenstują styl, który Japończycy uważają za fajny/modny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej razi mnie, że składają się na oko ze 100 polygonów, do stylu nic nie mam :) Gdyby gra wyglądała jak na renderach, a nie jak Dino Crysis na PSX to może ogólne wrażenie nie byłoby takie dołujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie ten tytuł (głownie ze względu na ciekawy design "miasteczka") już jakiś czas temu. Demo faktycznie nie zachwyca choć pewnie i tak dam szansę tej grze i zakupię w dzień premiery.

Gdyby kogoś to interesowało, Famitsu daje 34/40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej to wyglada na metropolie, a nie miasteczko. A system rzeczywiscie ma ciekawy, szkoda ze nie było wszystkich opcji do wypróbowanka w demie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam ;) Gracie już ?? Po cichu liczyłem na kawałek dobrego RPG'a, czekam na jakieś opinie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSXextreme ocenił ją na 8 więc, podobnie jak ff13 (8-) więc powinno być całkiem dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam napisać? Że dawno tak brzydkiej grafiki nie widziałem? Że postacie poruszają się jak strachy na wróble? Że te wszystkie wyskoki i piruety w powietrzu wyglądają żenująco i śmiesznie? Design przeciwników to jakaś chora wizja szaleńca. Ja rozumiem, że można mieć jakiś dziwny koncept na grę, ale niech to ma ręce i nogi, a nie taki crapiasty bubel. Do mnie ta gra w ogóle nie przemawia i tyle. Nie znajduję nawet jednej prostej zalety, której można by się trzymać czekając na RoF.

Brzmi jak jRPG, zapewne nie znasz takich gier :P

Ja demko przeszedlem ponad 10 razy i gre kupuje na 100%. Wydaje sie swietna, gdyz w koncu dostajemy jRPG z krwi i kosci, ktory jest trudny, wymaga opanowania systemu walki i poznania przeciwnikow. Nie to co ten RPG FF13 (bo to nie jRPG, o nie). Pewnie, postacie sa zalosne etc., tylko wskazcie mi jRPG gdzie postacie sa calkowicie powazne i nie sa jakies pokrecone lub idiotycznie. Taka jest Japonia i trzeba sie przyzwyczaic. Albo sie to lubi, albo nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tej grze wygladaja jako tako jeszcze nie to co banda ze star oceana, pozatym gra ma przekozacki system i zajebisty design miejscówek moim zdaniem. Ja demko przelzałem ok 15 razy i co dziwne nie znudziło mnie to wcale, w sobote przekonam sie jak prezentuje sie pełna wersia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja równiez przeszedłem demko ale tak na prawde to gra jest dla mnie jedną wielką niewiadomą .

System wygląda ciekawie , grafika nie jest zła jednak pola walki przynajmniej w demie, to mała porażka, nie było tam praktycznie nic 4 sciany paru przeciwnikow czasem jakas beczka czy ściana służaca do osłony .

Nie wiem jak wygląda cała gra i konstrukcja fabuły, jezeli są miasta, jakies dungeony, ciekawy system kustomizacji postaci(dobór itemów, akcesorow, jakies skille) to gra może sie okazac

Hitem .

Po prostu te demko nie zaprezentowało praktycznie nic poza systemem walki a to tylko 1 z co najmniej kilku czynników składajacych się na dobra gre .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demku był okrojony system walki, a co do pól walki to sie w 100% z Tobą zgadzam. Co do miast to gra sie rozgrywa w jednym wielki "miescie".

Gra juz ktos? Mnie zmaizdzył design lokacji coś pięknego, jak narazie szykuje sie najlepszy jRPG (jak dla mnie), ale za mało grałem zeby to stwierdzic na 100%.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest swietna! Trudna, wymagajaca, ale zarazem daje wiadra zabawy i satysfakcji z wygranych. Tak jak Demon's Souls. Nareszcie czuc, ze to prawdziwy, stary jRPG, a nie niektore ActionjRPG jakim jest np. FF13.

Co do poziomu trudnosci. Oj, jest ciezko i to bardzo. Jezeli uwazaliscie, ze FF13 bylo ciezkie to tu nie macie kompletnie zadnych szans.

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Action-tactic-RPG to RoF, ale FFXIII ACTION-RPG nie jest żadną miarą. Wydajesz komendę i ludki robią to o co prosiłeś. To w RoF musisz naciskać w odpowiednich momentach, i to dość szybko, guziki, więc element action mamy tutaj. Gra jest faktycznie ciekawa, ale poczekam aż stanieje i wtedy pomyślę. Fabularnie nie zapowiada sie szałowo, ale to tylko opinia jakiegoś recenzenta z sieci, więc nie mam zamiaru tej gry skreślać na starcie. Poczekam na wasze opinie, po skończonej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×