Skocz do zawartości
Emir

Resonance of Fate

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem na poczatku 8 chapteru, jest misja co lens daja do upgradu, mozna niezle rzeczy zrobic, pozatym jak zrobisz mine 24, to udaj sie do dodatkowej lokacji jesli masz hexy, tez chyba jakas kopalnia na 12 poziomie, sporo dropow jest to lepszego upgradu, bylem tam na 60lv i bylo dosyc ciezko.

Ja mam poziom chyba 43/40/42 i dziś idę do tej kopalni. Myślisz, że powinienem podbić poziom? Gdzie nabijasz poziomy?

Edytowane przez hanibal_lekter1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jestem dopiero w 2 chapterze i nie moge rozwalić tesli :( męczę się z nim od wczoraj i nic. Co chwile tylko Condition Critical i nic już się nieda zrobić. Panowie może doradzicie mi jak pokonać tą prądnice;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jestem dopiero w 2 chapterze i nie moge rozwalić tesli :( męczę się z nim od wczoraj i nic. Co chwile tylko Condition Critical i nic już się nieda zrobić. Panowie może doradzicie mi jak pokonać tą prądnice;)

Hmmmm może masz niski poziom i mało hp. Tesla jest to rozwalenia. Ja zrobiłem ją za pierwszym razem inaczej ale teraz zrobiłbym to tak (zrobiłem tak na arenie) -> Przeskakuję na Zyphera i lecę w prawo i oczywiście z MG. Następnie obiegam Vashem Leanne i w lewo i wale z HG i nabijam specjalny atak (z trójkąta) aktywowany trójkątem. Później odpalam atak (Zaczynam od Zyphera z MG) i to chyba byłoby na tyle -> Ewentualnie jeszcze raz Zyp i Vash. (Leanne możesz zamontować jakieś granaty przeciwko pancerzowi).

Edytowane przez hanibal_lekter1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj swojemu użytkownikowi MG (domyślnie Zephyr) metal-coated rounds i odpalasz hero jump i starasz się w jak największym stopniu osłabić jego osłony. Jeden HG niech robi za przynęte i zbiera wszystkie elektryczne obrażenia a drugim niszczysz to co udało ci się uszkodzić MG, oczywiście również poprzez hero jump. Kiedy pozbawisz go większej części osłony musisz tak nakierować hero action Zephyrem (nie hero jump !!!! ) co by przyfasolić mu w odsłonięte miejsce i nie naelektryzowanym HG konczysz zabawe jeśli MG zrobiłeś wszystko poprawnie. pamietaj że jeden HG musisz robić za wabik i pilnować żeby boss atakował tylko jego ponieważ jeśli dostanie się użytkownikowi MG to ciężko tą walkę wygrać.

Może jest tak jak mówi hanibal_lekter1983 może masz za niski poziom. Ta gra wymaga "pakowania" w mniejszym lub wiekszym stopniu zależnie od twojego doświadczenia w tego typu grach.

Jestem na 7 rozdziale i wie ktoś gdzie najlepiej zdobywa się hexy wszelkiego rodzaju ponieważ na zwykłych przeciwnikach wypada ich bardzo mało a bawie się teraz w pełne odblokowywanie mapek za co są podobno jakieś bonusy.

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj swojemu użytkownikowi MG (domyślnie Zephyr) metal-coated rounds i odpalasz hero jump i starasz się w jak największym stopniu osłabić jego osłony. Jeden HG niech robi za przynęte i zbiera wszystkie elektryczne obrażenia a drugim niszczysz to co udało ci się uszkodzić MG. Kiedy pozbawisz go większej części osłony musisz tak nakierować hero action (nie hero jump !!!! ) co by przyfasolić mu w odsłonięte miejsce i nie naelektryzowanym HG konczysz zabawe jeśli MG zrobiłeś wszystko poprawnie. pamietaj że jeden HG musisz robić za wabik i pilnować żeby boss atakował tylko jego ponieważ jeśli dostanie się użytkownikowi MG to ciężko tą walkę wygrać.

Jestem na 7 rozdziale i wie ktoś gdzie najlepiej zdobywa się hexy wszelkiego rodzaju ponieważ na zwykłych przeciwnikach wypada ich bardzo mało a bawie się teraz w pełne odblokowywanie mapek za co są podobno jakieś bonusy.

Ja też jestem w 7 rozdziale. Wczoraj chciałem zdobyć coś tam arm TK2 i nie wiedziałem gdzie to jest z tego powodu odwiedziłem wszystkie miejscówki jedna po drugiej (Lucia, Power Station itd. od levelu 4 do 11) i powiem Ci, że jak kończyłem i sprawdziłem hexy to było bardzo przyzwoicie. A arm TK2 chyba (napewno) można zdobyć dopiero później :)

hitokiri pl -> jaki masz poziom postaci?

Edytowane przez hanibal_lekter1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem w 7 rozdziale. Wczoraj chciałem zdobyć coś tam arm TK2 i nie wiedziałem gdzie to jest z tego powodu odwiedziłem wszystkie miejscówki jedna po drugiej (Lucia, Power Station itd. od levelu 4 do 11) i powiem Ci, że jak kończyłem i sprawdziłem hexy to było bardzo przyzwoicie. A arm TK2 chyba (napewno) można zdobyć dopiero później :)

hitokiri pl -> jaki masz poziom postaci?

Lynne 42 Zephyr 41 Vashyron 41

pakuje najwięcej na silver canyon na tamtejszych mamutach, ostatnio używam dwóch MG (lynne i Zephyr) i jednego HG (Vashyron) bardo fajnie się tak gra. Dwie postacie z karabinami szybko niszczą osłony przeciwnika a Vashyronem tylko dobijam :tongue:

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lynne 42 Zephyr 41 Vashyron 41

pakuje najwięcej na silver canyon na tamtejszych mamutach, ostatnio używam dwóch MG (lynne i Zephyr) i jednego HG (Vashyron) bardo fajnie się tak gra. Dwie postacie z karabinami szybko niszczą osłony przeciwnika a Vashyronem tylko dobijam :tongue:

To jakoś podobny poziom do mojego. Ja mam właśnie zamiar iść do mine 24 bo już wszystkie poboczne zrobiłem. Strife kilka postów wcześniej napisał, że był w kopalni na 60 poziomie i było ciężko. Ja i tak tam dzisiaj pójdę, a jak nie dam rady to idę pakować levele and I will be back :) Miałem taki plan, że jak zrobię rozdział 7 to w 8 nie robię za bardzo zadań tylko robię levele, ale może będę musiał mój plan zmodyfikować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hanibal_lekter1983 ,hitokiri pl dzięki za rady przydały się i pokonałem tesle. A powiedzcie mi o co chodzi z tym HP? I kurde nie wiem jak upgrade broni się robi. Tak swoją drogą to jest to moja pierwsza gra RPG, i wypuściłem się od razu na głęboką wodę;)

Edytowane przez Breaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no rzuciłeś się od razu na głęboką wodę poniewaz nie jest to RPG łatwy, może troche przesadzam ale fakt że właściwie wszystkiego trzeba się uczyć samemu i na początku ciężko to wszystko samemu ogarnąć, ja np dopiero od 5 chapteru zacząłem chargować ataki :tongue:

Hp ci wzrasta przy każdym awansowaniu na kolejny level nie ma znaczenia jaką bronią awansujesz wiec warto zamieniać bronie dla każdej postaci co by mieć wiecej życia. Czyli innymi słowy Zephyr zaczyna z MG ale warto zamienić się np z vashyronem dając mu MG a Zephyrowi HG. Ja w sumie tak robie że każdy ma mniej wiecej ten sam level każdym rodzajem broni za wyjątkiem granatów np taki Zephyr ma 19 lv MG, 18lv HG i 5lv granaty.

W opcji customize montujesz wszelkie tłumiki, celowniki, adaptery, chwyty i magazynki do swoich broni a zdobywasz je najczęściej z zadan pobocznych które oczywiście warto robić oraz "tworzy" ci je kolo sklepie w Ebel city albo w cracktown ewentualnie kupujesz w sklepach.

Na początku mas tylko proste możliwości z jakimś tłumikiem czy celownikiem ale potem montujesz coraz to ciekawsze elementy, troche to śmieszne że przy odpowiednim montażu można do broni zamontować nawet 6 tłumików i 6 celowników co wygląda zabawnie.

Według mnie dobrze zmontowana pukawka jest ważniejsza od samych leveli gdzie dostajesz tylko hp i bonusy i modyfikatory do obrażeń.

hanibal_lekter1983 -> właśnie skończyłem wszystkie poboczne zadania i powiem że przeciwnicy padają jak muchy jeśli w kopalni rzeczywiście jest ciężko to poziom trudności musi naprawde mocno skoczyć do góry. Dziś troche przysiądę to się okaże

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho, najwyrazniej to tylko ja lece na rambosa ;d Nie leveleluje jakos specjalnie, wszystkie postacie maja okolo lvl.40 i jestem w srodku chapter 9 ;) Jedyne trudniejsze momenty to bossowie, a tak to reszta pada rowniutenko. W sumie to tak jest fajniej, bo wtedy sie czuje wyzwanie w grze. Identycznie jak w Demon's Souls, lepiej smakuje to gdzie musisz na cos mocno zapracowac, niz cos co za jedym zamachem wezmiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no rzuciłeś się od razu na głęboką wodę poniewaz nie jest to RPG łatwy, może troche przesadzam ale fakt że właściwie wszystkiego trzeba się uczyć samemu i na początku ciężko to wszystko samemu ogarnąć, ja np dopiero od 5 chapteru zacząłem chargować ataki tongue.gif

Hp ci wzrasta przy każdym awansowaniu na kolejny level nie ma znaczenia jaką bronią awansujesz wiec warto zamieniać bronie dla każdej postaci co by mieć wiecej życia. Czyli innymi słowy Zephyr zaczyna z MG ale warto zamienić się np z vashyronem dając mu MG a Zephyrowi HG. Ja w sumie tak robie że każdy ma mniej wiecej ten sam level każdym rodzajem broni za wyjątkiem granatów np taki Zephyr ma 19 lv MG, 18lv HG i 5lv granaty.

W opcji customize montujesz wszelkie tłumiki, celowniki, adaptery, chwyty i magazynki do swoich broni a zdobywasz je najczęściej z zadan pobocznych które oczywiście warto robić oraz "tworzy" ci je kolo sklepie w Ebel city albo w cracktown ewentualnie kupujesz w sklepach.

Na początku mas tylko proste możliwości z jakimś tłumikiem czy celownikiem ale potem montujesz coraz to ciekawsze elementy, troche to śmieszne że przy odpowiednim montażu można do broni zamontować nawet 6 tłumików i 6 celowników co wygląda zabawnie.

Według mnie dobrze zmontowana pukawka jest ważniejsza od samych leveli gdzie dostajesz tylko hp i bonusy i modyfikatory do obrażeń.

hanibal_lekter1983 -> właśnie skończyłem wszystkie poboczne zadania i powiem że przeciwnicy padają jak muchy jeśli w kopalni rzeczywiście jest ciężko to poziom trudności musi naprawde mocno skoczyć do góry. Dziś troche przysiądę to się okaże

Hitokiki pl -> ja dzisiaj mam przerwę, bo idę na PESa do brata. Napisz czy naprawdę jest tak trudno w mine 24.

Kroogah -> u mnie levelowanie to chyba zboczenie zawodowe :) jak sobie troszkę nie ponabijam leveli to żle się czuję, nie mogę zasnąć :)

Breaker -> co do upgradowania broni, to masz tam współczynniki. Jak coś zamontujesz to wzrasta i teraz masz tu co to za współczynniki:

charge speed - szybkość nabijania bonusów;

charge acceleration - szybkość ładowania następnego ataku;

rate of fire - strzelanie kiedy jesteś w stanie krytycznym;

bullet focus - celność;

magazine size - ilość naboi w "jednym strzale";

W sumie wszystkie są ważne oprócz rate of fire. moim zdaniem dwa pierwsze najważniejsze. Może zacząłeś od "trudnego" (to jest poziom jaki moim zdaniem powinny prezentować gry rpg) ale naprawdę dobrego. Gram chyba tydzień bez przerwy (w nocy) na liczniku ok 30 godzin i chce dalej grać -> chodzi mi o to, że mam taką samą "grzałkę"jak pierwszego dnia. Moim skromnym zdaniem zaskoczenie na miarę Demon's Souls.

Edytowane przez hanibal_lekter1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mine 24 nie sprawia wiekszych klopotow, a bossa wykonczylem latwiutenko za pierwszym podejsciem. Jedyne co moze byc ciezsze w Mine 24 to pojazdy ktore wystrzeliwuja rakiety, ale co nalezy zrobic? Stanac blisko nich ;d Wiecej dmg zadaja samym sobie niz naszym postaciom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mine24 banalne do ukończenia a boss chyba najprostszy z jakim się na razie zmierzyłem, nie potrzeba na niego żadnej konkretnej taktyki. W sumie ma dość sporo HP wiec wykorzystałem okazje i po nabiciu mu scratch damage rzuciłem jednego granata i od razu rozwinąłem granaty o 5 leveli :biggrin:

w mine 24 miałem 44-45 level

Gdzie można znaleźć rare metal shard i scrapped gun KB Beta

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad wy macie tego drugiego MG? Bo nie moge nigdzie znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka sie nazywa Dakota vein, na samym koncu jest drugi MG.

Ile macie Bezel Shard'ów? Ja mam koniec 8 chapteru i równo 10, po rozwaleniu 3 Mad Goliah'ów.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka sie nazywa Dakota vein, na samym koncu jest drugi MG.

Ile macie Bezel Shard'ów? Ja mam koniec 8 chapteru i równo 10, po rozwaleniu 3 Mad Goliah'ów.

Ja ma początku 8 mam chyba 7 albo 8 nie pamiętam. A te 3 mad goliaty są zajebiście trudne. Raz walczyłem z nimi, ale miałem tylko Vasha i Zyphera - chyba muszę najpierw odzyskać Leanne i zwiększyć poziom bo mam 44/40/43 chyba.

Kopalnia była łatwa i dużo fajnych rzeczy wyleciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sprzetu z anti poison cieżko wygrac tą walke, ale do tego momentu powinny juz być na stanie co najmniej 2 przedmioty, po 15minutach dało rade. Podchodzilem do tej walki 9 razy, ale satysfakcja jest po rozwałce bydlaków.

Vash 65lv

Leanne 67lv

Zeph 66lv

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi moi kochani czy zmiana/upgrejd/modyfikacja broni powoduje zmianę jej wyglądu i tak po DA: O kupuje swoją kopie, ale nie mogłem wytrzymać i musiałem się spytać tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powoduje zmiany wygladu, ale moze to i lepiej bo spluwa z 4 lufami i 6 celownikami by wygladała dość komicznie. Kazda bron różni sie od siebie wyglądem i podczas walki bardzo ładnie to widac. Za to mozesz dowolnie przebierac postacie w różne ciuchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Say whaaat?! 10 Shardow?! Ja mam 8 i pol :P Chyba jednak przechodzenie tej gry na pale dla recenzji nie jest zbyt pozytywne ;d Musze sobie troche bardziej poexpic, pochodzic po dungeonach i w arenie powygrywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile lalek dostarczyliscie dla dziada w sklebie w Ebel City? Ja jak na razie mam 6 i sie zastanawiam czy jest wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sprzetu z anti poison cieżko wygrac tą walke, ale do tego momentu powinny juz być na stanie co najmniej 2 przedmioty, po 15minutach dało rade. Podchodzilem do tej walki 9 razy, ale satysfakcja jest po rozwałce bydlaków.

Vash 65lv

Leanne 67lv

Zeph 66lv

Ja już kończyłem grę i patrzę a tam czerwony punkcik na mapie -> myślę sobie minutka więcej (wygrana walka) mnie nie zbawi -> odpala się plansza a tu -> trzy goliaty. Odpalam Zyphera MG i zooooooooooooooooooooooooooooooooonk. Już wiedziałem w tym momencie, że mnie nie ma. Muszę ponabijać levele, żeby mieć więcej hp, przedmioty na posion już mam. Mam nadzieje, że dziś padną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czarne hexy mozna dorwac przed rozwałką ostatniego bossa, czy dopiero wtedy jesli go zatłuczemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czarne hexy mozna dorwac przed rozwałką ostatniego bossa, czy dopiero wtedy jesli go zatłuczemy?

Wydaje mi się, że drugie czyli jak go zatłuczemy, ale głowy sobie nie dam uciąć. Na forum gamefaqs piszą -> przynajmniej ja tak zrozumiałem, że jak go rozwalisz i zaczniesz new game + to masz dwa -> forum anglojęzyczne, więc mogłem coś źle przetłumaczyć, dlatego masz tu link z tym tematem.

http://www.gamefaqs....&topic=54090131

Edytowane przez hanibal_lekter1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Ponawiam pytanie o lalki, teraz jestem pod koniec 10ch i udało mi sie znaleźć 7, dostalem itema co expa podnosi, ale drop'a obniża.

Ile ich poznajdowaliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×